>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto wygra Mistrzostwa Europy?

serce 0

serce

Użytkownik
Nie niestety a bardzo dobrze,wole wanie niż szwabów.
Wanie ładnie się rozkręcają jednak są drużyną bardzo zmotywowaną,zobaczcie jak biegają po boisku,jakby mieli motorek w d*pie.Dwie drużyny tylko tak latają rosja i turcy jednak rosjanie o wiele lepszy poziom pokazują.Myślę że 1.Rosja 2.Włochy 3.Niemcy.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
W trakcie to i koń mądry.
Więc proszę nie pisać kiedy już wiadomo 3 drużyny 1/2.
Każdy taki następny post kasuje.
 
nychuu 0

nychuu

Użytkownik
Moim zdaniem Euro wygrają Niemcy ???? , będą w finale z Hiszpanią. Niemcy pokażą klasę tak mi się wydaje , ale będę trzymał kciuki za Hiszpanie w niezwykle ciężkim meczu z Rosją (może dogrywka). Natomiast Niemcy przejadą się ładnie po Turkach.
 
lebron89 0

lebron89

Użytkownik
No Hiszpania w finale rozbiła Rosję i teraz czas na Niemców, Hiszpanie będą miszczami Europy. W finale nie dadzą żadnych szans Niemcom którzy dostaną łomot.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Wielki finał Hiszpania - Niemcy 29 VI
Atutem Hiszpani jest w miare równa gra, potrafią genialnie operowac piłką przy krótko kryjących przeciwnikach gdy mają troche miejsca potrafią stwarzac niezwykle grozne akcje.
Piętą Achillesową Niemców jest to że w meczu mają kilka słabych momentów nie grają pełnych 90 min na wysokim poziomie co pokazali w tym turnieju,są jednak w stanie diametralnie zmienic swoją dyspozycje.
Jezeli Hiszpania wykorzysta własnie te momenty pokonają Niemców jezeli nie to sami wiecie co sie stanie ????
Duzo będzie zalezało od dyspozycji danego dnia także ciężko typować kto na 100% wygra
Cała moja sympatia i typ na Hiszpanie szkoda ze zabraknie w finale Davida Villi
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Osobiście jestem za Hiszpanią, ale wydaje mi się, że wygrają Niemcy, którzy potrafją się zmobilizować na najważniejsze mecze i je wygrać, a w dodatku mają szczęście. Niemcy tak na prawdę zagrali na Euro tylko jeden dobry mecz-z Portugalią, reszta spotkan w ich wykonaniu była co najwyżej średnia a jakoś są w finale. Według mnie w finale nie będą drużyną przeważającą ale znajdą swój moment na zdobycie gola i wygrają.
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Ja glosuje na Hiszpanie. Maja mocny sklad, no i chec siegniecia po trofeum, jakim jest Mistrzostwo Europy
No i moje przypuszczenia okazaly sie trafne. Nie da sie ukryc ze wczoraj lepszym zespolem byla Hiszpania. Choc na poczatku meczu myslalem ze Niemcy maja na nich plan. Nic z tego nie wyszlo i Hiszpania przejela inicjatywe.
Aha i bardzo serdecznie chcialbym podziekowac komentatora polsatu tj. Bonkowi i Borkowi za to, ze potrafili mnie rozbawic do lez podczas meczu. Naprawde to co oni gadali przechodzilo najsmlejsze oczekiwania.... ????
 
Do góry Bottom