>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto wygra MŚ 2014 w Brazylii?

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kto wygra MŚ 2014 w Brazlii?
Kursy Bet-at-home:

Ciekawostki:
- Tylko raz europejska reprezentacja zdobyła mistrzostwo świata poza Europą. Był to mundial rozegrany po raz pierwszy w historii na boiskach Afryki w RPA 2010 roku. W finale Hiszpania wygrała 1:0 w dogrywce z Holandią.
- Trzy największe masowe imprezy organizuje Brazylia:

  1. Światowe Dni Młodzieży 2013 w Rio de Janeiro
  2. Piłkarski Mundial 2014
  3. Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016 w Rio de Janeiro

Wielki faworyt:
Jest nim oczywiście gospodarz mistrzostw, czyli Brazylia . 5-krotny triumfator mundialu jest w tej imprezie głównym kandydatem do sięgnięcia po tytuł szósty raz. W kraju kawy każdy inny wynik niż zwycięstwo w całym turnieju będzie traktowany jako porażka. Warto dodać, że już na Pucharze Konfederacji który jest traktowany jako &quot;przekąska&quot; przed główną piłkarską imprezą wygrała w 2013 roku oczywiście Brazylia. Turniej rozegrany został w Brazylii, a w finale pokonali aktualnych mistrzów świata Hiszpanów aż 3:0.
Grupy i faza pucharowa:

Piłka niemieckiej firmy Adidas Brazuca (w niektórych ligach już nią rozgrywają mecze) :

Historyczny brazylijski obiekt, stadion Maracana:

Nowy blask stadionu (coś jak stadion 100-lecia ;) ) :

Czemu nie opłaca się już teraz obstawiać?
Jak przed każdą wielką imprezą, a w szczególności przed Mundialem bukmacherzy rozdają różne wysokie bonusy, bądź proponują inne ciekawe oferty. Dlatego moim zdaniem warto poczekać do czerwca :cool: .
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
*Polscy kopacze nie biorą udziału w tej imprezie, co najwyżej jako turyści.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Myślę, że Brazylia wygra. Mają dobry skład a w Pucharze Konfederacji pokazali, że nie boją się nikogo. Wprawdzie zabrakło chociażby Niemców, Argentyny i Belgów to myślę, że trener już ich nauczył dobrego zgrania zespołu. Do tego dochodzi czynnik klimatyczny. Gospodarz tutaj akurat ma większą przewagę nad drużynami chociażby z Europy bo te będą wielką konkurencją.
Zobaczymy jeszcze jak składy i problemy zdrowotne piłkarzy.
Brazylia Winner FIFA WC 2014 4.00 Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie mam pojęcia po co zaczynać wątek jak się usuwa posty. Czasami dyskusja na tym forum przypomina obrady plenum PZPR, są osoby które znają jedynie słuszny kierunek i wg własnego spojrzenia raz usuwają posty, raz nie. Rozumiem, że w działach tematycznych ma być porządek, rozumiem, że jak ktoś by napisał czy ładne cycki ma jakaś brazylijska modelka można by usunąć, ale KAŻDY post odnoszący się do tematu powinien być zostawiany.
A ja wcześniej w tym usuniętym poście napisałem tylko, że stawiam na Brazylię. Uzasadniłem to upałami panującymi w Brazylii, którym drużyny europejskie nawet jak Hiszpania w sumie przyzwyczajona do ciepłego klimatu nie są w stanie sprostać. Przywołałem również poprzedni Puchar Konfederacji gdzie widać było jak Hiszpania się męczy. Nie wiem czy dobrze rozumuję czy nie, ale dlaczego ten post miał by być nie temat. Nie wiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Wiadomo że Brazylia wielki faworyt ale np. kurs na Włochów czy Holendrów 28.00 jest jak dla mnie trochę przesadą i za jakieś nawet 20-30zł można ich pograć , przecież te drużyny zawsze są mocne na wielkich imprezach i stać ich na triumf bardziej niż Francje przy kursie 15.00.

pozdro
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Niemcy dojdą do finału @ 3.5 Sportingbet
W myśl słów wypowiedzianych przez Gary&#39;ego Linekera wchodzę z takim bardzo przyjemnym zakładem przy równie przyjemnym kursie. Przypominam, że anglik powiedział coś takiego &quot;piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy&quot; i niejednokrotnie to zdanie znalazło swoje potwierdzenie w historii. Nie mam zamiaru rozpisywać się o ofensywie niemieckiej, solidnej obronie czy szansach na awans z grupy. Historia lubi się powtarzać, i zapewne znowu zobaczymy jakiś szczęśliwy awans naszych zachodnich sąsiadów do finału mundialu w Brazylii, a karta (o ile w ogóle) to odwróci się dopiero w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Chyba za wcześnie w mojej opinii rokować kto będzie Mistrzem Świata. To, że Brazylia gra u siebie, wcale nie oznacza, że na pewno zdobędą puchar. Mają solidną pakę, uzdolniony team, ale to nie zawsze przekłada się na boisko. Są głównym faworytem do zdobycia złota, ale i tutaj będą ekipy, które będą utrudniać im zawody. Mam na myśli taką Hiszpanie, która wiadomo gra bardzo statycznie, ale i oni mają swoje perły w składzie. Argentyna, z Messim albo Aguero będą tworzyć bardzo zgrany duet... Niemcy też mają silną ofensywę. Tu może zdarzyć się wszystko. Nie skreślam Brazylijczyków ale i oni mogą mieć pod górkę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Niemcy dojdą do finału @ 3.5 Sportingbet

W myśl słów wypowiedzianych przez Gary&#39;ego Linekera wchodzę z takim bardzo przyjemnym zakładem przy równie przyjemnym kursie. Przypominam, że anglik powiedział coś takiego &quot;piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy&quot; i niejednokrotnie to zdanie znalazło swoje potwierdzenie w historii. Nie mam zamiaru rozpisywać się o ofensywie niemieckiej, solidnej obronie czy szansach na awans z grupy. Historia lubi się powtarzać, i zapewne znowu zobaczymy jakiś szczęśliwy awans naszych zachodnich sąsiadów do finału mundialu w Brazylii, a karta (o ile w ogóle) to odwróci się dopiero w finale.
Przecież to jest nieopłacalne w tym momencie - abstrahuję od możliwej kontuzji któregoś piłkarza lub wypadków losowych, ale zobacz drabinkę turnieju. Jestem w stanie zrozumieć typowanie końcowego tryumfatora, bo to zawsze możesz sobie skontrować, bo kurs przynajmniej jakiś, ale tu kurs mierny, a ryzyko duże.

Niemcy wychodząc z pierwszego miejsca - w półfinale dostają na swojej drodze Brazylię - jestem przekonany, że kurs na zwycięstwo ekipy Joachima Löwa będzie wyższy niż ten teraz proponowany przez Sportingbet. A i wcześniej będzie pewnie można na nich zarobić przy wyjściu jako zwycięzca grupy.
Opcja mniej przychylna - wychodzą z drugiego miejsca, to najpierw mecz z Rosja/Belgia i wówczas już w ćwierćfinale trafiają na prawdopodobnie Argentynę, a w półfinale na kogoś z dwójki Hiszpania / Włochy - jeśli oczywiście wcześniej nie będzie większych niespodzianek w turnieju.

Także inwestycja po @ 3.50 w awans do finału Niemców jest w tym momencie nieopłacalna skoro nie wiadomo jak turniej się ułoży i można spokojnie więcej ugrać grając turniej na żywo w stronę Niemców - drabinka jakby się nie ułożyła, to na zachodnich sąsiadach będzie można lepiej zarobić w drodze do finału grając na co dzień, aniżeli już teraz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 0

roy9090

Użytkownik
Niemcy będą w finale. Kontuzje mogą się trafic ale skład maja na tyle mocny ze mogą zastapic praktycznie każdego i nie widze obaw stawiając ten zakład. Presja na drużynie Niemieckiej będzie oczywiście ogromna, ale jak wszyscy dobrze wiemy Niemcy sa drużyna turniejowa i sobie poradzą. W finale mam nadzieje że z Brazylia i niech wygra to lepszy.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Wiadomo że Brazylia wielki faworyt ale np. kurs na Włochów czy Holendrów 28.00 jest jak dla mnie trochę przesadą i za jakieś nawet 20-30zł można ich pograć , przecież te drużyny zawsze są mocne na wielkich imprezach i stać ich na triumf bardziej niż Francje przy kursie 15.00.

pozdro
Ale zobacz jaką łatwą grupę mają Francuzi i ich potencjalny rywal w następnej rundzie też powinien być łatwy.

Moim zdaniem wygra ktoś z Europy, największe szanse na wygranie mundialu daję Niemcom- kadrowo piekielnie mocni i co gorsza zgrani, bo jednak zdecydowana większość to piłkarze Bayernu i Borussii.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Teraz nie gram ze względu na to, że to wróżenie z fusów. Będzie decydować forma w danym okresie, kontuzje i przygotowanie, oraz pogoda panująca w tym czasie, choć tą chyba jesteśmy w stanie przewidzieć. Wiem jedno, jeśli turniej zaczynałby się jutro, a kursy kształtowały jak powyżej to bez pytań pobieram Hiszpanów. Zlepek z kraju Maradony większym faworytem niż aktualni mistrzowie świata i europy ? Bez jaj ;) Mają masę indywidualności ale jako zespół prezentują się mizernie i to nie od wczoraj, sytuacja trwa już lata. Brazylia faworytem, ale chyba tylko z uwagi na fakt, że są gospodarzem, przecież przeglądając ich skład trudno doszukać się wielkich nazwisk poza paroma wyjątkami, skład młody, nieopierzony na wielkich imprezach - krótko mówiąc ja nie widzę ich z pucharem świata.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jak kolega wyżej, nie wydaje mi się aby Brazylia miała sięgnąć po najdroższe trofeum piłkarskie. Tam brakuje wielkich indywidualności, jakimi byli Ronaldo, Rivaldo; dzięki nim wygrali Mundial w Korei &amp; Japonii.
Dla mnie faworytem są Niemcy, którzy od pewnego czasu prezentują bardzo wysoki poziom, dla mnie osobiście wyższy niż Hiszpanie. I tego będę się trzymać, aż do końca mistrzostw.
Na dzień dzisiejszy granie Brazylii po kursie 4.00 jest śmieszne.
Niemcy po 6.50 kurs atrakcyjny, bo z kardą jaką dysponują, mogą na tych mistrzostwach osiągnąć nawet wszystko.
Zobaczę, jak będą prezentować się kursy przed samym Mundialem, składy, kontuzje, wtedy będzie można napisać więcej, bo teraz to mija się z celem.
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Totalnie luźne i króciutkie przemyślenia.
Dla mnie największe szanse mają gospodarze, Niemcy, Argentyna i Włosi. Ci ostatni strasznie kuszą kursem na chwilę obecną, w Pucharze Konfederacji grali super piłkę i gdyby Chiellini i spółka w obronie trochę nie spartolili sprawy w meczu z Brazylią to kto wie. Później była Hiszpania i karne, ale to już inna historia.
Urugwaj jest w stanie sprawić niespodziankę(również patrząc przez pryzmat PK) oraz Belgia, ale jej jestem najmniej pewny. Drużyna młoda, niedoświadczona, kompletna niewiadoma.
Brazylia ma każdą linię dobrze obstawioną, Silva, Alex, Dante i inni na stopera, Alves i Marcelo na boki, środek już mamy przynajmniej Gustavo, Paulinho, Ramires, ofensywa to oczywiście Hulk, Oscar, Neymar plus chociażby Willian w razie potrzeby, z atakiem chyba największa niewiadoma dla mnie.
Niemcy ofensywa i środek to cud, miód i orzeszki na tą chwilę. Żadna reprezentacja nie może się taką ekipą pochwalić. Ozil, Draxler, Podolski, Reus, Kroos Muller, Schurrle, Gotze, nawet Herrman do tego Schweinsteinger, Gundogan, Khedira(o ile się wyleczy), nawet Lahm na środku może być. Nawet między słupkami jest wybór niesamowity, Neuer, ter Stegen, Weidenfeller, czy nawet Wiese. Z 9tką już gorzej, właściwie tylko dwie możliwości obecnie: Klose i Kruse. Stawiałbym na tego drugiego, oglądam mecze Gladbach i widzę jego olbrzymie zaangażowanie, walka o każdą piłkę, choć również może zagrać Gotze czy Podolski, bo mają w tym jako takie doświadczenie, nie wiem jak u Loewa. Tylko temperatura może ich zabić albo zbytnio zmieszana defensywa klubowo, Mertesacker i Hummels to chyba najlepsza opcja na stoperów obecnie, Badstuber może wróci do swojej formy, Boateng słabiutki obecnie jest, ale może się to zmieni. Za dużo Bayernu i Borussi tylko zaszkodzi drużynie. Nie bez powodu Prandelli postawił w PK na sam Juventus.
To samo Argentyna, tyle, że tam nie ma zbytnio personaliów ogólnie w defensywie. Aguero, Higuain, Messi, Lavezzi, Di Maria może i nadrobią w ataku, ale ciężko będzie.
Hiszpania jak dla mnie może odpaść przedwcześnie. W ćwierćfinale będzie Urugwaj/Włochy, a to zwiastuje prawdziwą mordęgę.
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Zgadzam się, że Argentyna w tym zestawieniu została przeceniona. Oni zawsze są w ścisłym gronie faworytów, a w końcu niewiele z tego wychodzi. Mają indywidualności, nie mają drużyny. Nie typowałbym ich do zwycięstwa, a na pewno nie po takim kursie. Co do Brazylii również zgadzam się z poprzednikami. Do ekipy z Korei naprawdę dużo im brakuje, nie ma nawet co porównywać i moim zdaniem mistrzostwa nie zdobędą. Nie bawiłbym się za bardzo w przewidywania do jakiego etapu mogą dojść. Mogą nawet odpaść w 1/8 patrząc na tę grupę B, mogą odpaść też w każdej kolejnej, bo rywale będą ciężcy.
Ja faworytów mam kilku. Nie będę odkrywczy i powiem, że Niemcy, dlaczego? Chyba tłumaczyć nie muszę. Oni cały czas są blisko triumfu, począwszy od 2008 roku i zawsze coś tam nie wychodzi, mam tu na myśli oczywiście ME i MŚ. Lata lecą, a pakę mają coraz lepszą, więc może już nadszedł ten czas. Poza tym takim moim cichym faworytem są Belgowie. Jeśli Niemcy i Belgia wygrają swoje mecze i zakładając, że wyjdą z pierwszych miejsc w grupie, spotkają się w półfinale i myślę, że zwycięzca tego półfinału wygra cały turniej.
Dalej można wymienić Hiszpanów, chociaż era ich dominacji już raczej się skończyła to jednak cały czas jest to świetna drużyna i zdecydowanie stać ich na wiele. Na Holendrów stawiałbym, ale parę lat temu, zawsze im kibicowałem na mistrzostwach, jednak u nich kończy się pewna era, wielu świetnych piłkarzy pokończyło kariery, a część zaraz to zrobi i nie spodziewam się by zaszli dalej niż do ćwierćfinału, a może nawet nie wyjdą z grupy, bo łatwo z takimi rywalami nie będzie. No i dodałbym tu może jeszcze Urugwaj, atak Suarez-Cavani może postraszyć nawet najlepsze linie defensywne tych MŚ, zresztą chyba wszyscy pamiętają ich wyczyny w RPA, a i Copa America w międzyczasie wygrali.
Jest jeszcze kilka drużyn, które wymienia się wśród faworytów zawsze. Mam tu na myśli Włochy, Anglię, Francję, Portugalię. Namieszać mogą Portugalczycy, może Włosi, po Anglii wiele się nie spodziewam, po Francji tym bardziej, wg mnie to w ogóle mogą się cieszyć, że trafiła się im taka grupa, bo w innym przypadku mogliby z niej w ogóle nie wyjść, co w sumie i teraz nie jest wykluczone. ????
To takie wstępne przypuszczenia, a tak naprawdę jakieś celniejsze prognozy będzie można podać po pierwszych meczach turnieju, po zapoznaniu się z formą drużyn, jak i poszczególnych piłkarzy.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Ciekawy temat to wrzucę dwa grosze.
Kto oglądał MŚ w USA wie, że na kontynentach amerykańskich mistrzostwa są zupełnie inne?
A znam relacje ojca oraz oglądałem sobie meczyki również z MŚ w Meksyku i Argentynie. Po pierwsze to zupełnie inny klimat a po drugie to miejsca z fanatycznymi wręcz kibicami. Takich kibiców będą tam mieli Brazylijczycy, Argentyńczycy, Urugwajczycy czy Kolumbijczycy.
Jeśli chodzi o faworytów dla mnie na 1 miejscu jest Argentyna. Ktoś pisze, że oni są niezgrani. Bez żartów. Oglądał ktoś eliminacje CONEMBOL. Argentyna grała nie tylko efektywny ale maksymalnie atrakcyjny futbol, ale oczywiście jest jedno ale, czyli forma Aguero oraz Messiego. To są motory napędowe tej reprezentacji a w tym sezonie mają problemy z kontuzjami. Forma Messiego obecnie nie jest wybitna a Aguero zobaczymy jak wróci, ale w optymalnej dyspozycji. Reszta składu wcale nie odbiega od najlepszych ekip. Wracający do formy Higuain, w formie Palacio. W obronie Zabaleta, Campagnaro, Otamendi. W pomocy Mascherano, di Maria, Biglia, Lamela. Jest z czego wybierać.
Na drugim miejscu stawiam Brazylię jako gospodarza. Jak ktoś napisał każda linia świetnie obstawiona, choć najgorzej to wygląda w ofensywie. Hulk u Rosjan chyba się nie przemęcza jak patrzę na jego grę, Neymar gra w kratkę.
Na 3 miejscu stawiam Włochów. Świetny trener, równy skład, doskonała defensywa i myśl taktyczna. Plus jak zawsze u Włochów doświadczenie i &quot;spokój grabarza&quot;.
4 to Niemcy, ale jednak za bardzo się chyba spinają. Nawet własną bazę buduję na 15 tys. metrów kwadratowych specjalnie na MŚ. Z niej będą dojeżdżali na lotnisko. Jak ktoś za bardzo chce to wiadomo jak się kończy, ale skład z przodu mają nieziemski, ale już z tyłu środkowi obrońcy do dużo niższy poziom od Włochów, Brazylijczyków. Coś w deseń Argentyny.
Upatruję czarnego konia w Belgii, Urugwaju, Kolumbii i Japonii.
Czerwone diabły może powtórzą Meksyk &#39;86. Kadrę mają niesamowicie mocną. Courtois spokojnie może zostać najlepszym bramkarzem MŚ. Belgowie znani są z charakteru a ten się przyda.
Urugwaj będzie miał fanatycznych kibiców i Cavaniego oraz Suareza, choć grupę mają strasznie ciężką.
Kolumbia, jeśli wróci Falcao i będzie w stanie grać normalnie to są bardzo mocni. Mają najlepszy skład od czasów Escobara, Valderamy, Asprilii i reszty paki, ale nawet bez Falcao mają Martineza.
Japonia ma ciekawą ekipę z paroma gwiazdami w tym większego formatu jak Honda czy Kagawa. Potrafią się zmobilizować co widziałem w meczach z Holandią czy Belgią.
Natomiast Hiszpanie jak dla mnie nie są już w stanie wygrać MŚ. Kadra im się zestarzała. Po drugie trener niechętnie dokonuje zmian. A Ci, którzy dawali dużo z ławki są pod formą, jak Mata czy Navas. Natomiast Xavi, Iniesta to już nie ten poziom co kiedyś, co widać zarówno po grze reprezentacji jak i Barcelony.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co 4 lata czytam, że Niemcy są faworytem, a kończy się to tak jak zwykle, nie mogą postawić tej kropki nad &quot;i&quot;. Jeżeli ktoś tu wymienia składy i jakie kto ma gwiazdy w reprezentacji, a następnie na tym bazuje nad formę zespołu to jest dla mnie niepoważny.
W grach reprezentacji liczy się KOLEKTYW, ZGRANIE, a nie pojedyncze indywidualności. Reprezentacja Holandii podczas Euro 2012 była tego dobitnym przykładem. W składzie same gwiazdy w tym król strzelców Premier League, Bundesligi, a skończyło się to na bodajże 0 punktów w fazie grupowej.
Jeżeli ktoś pisze, że Brazylia nie ma indywidualności i mają małe szanse, to ja nie wiem czy śmiać się czy płakać. Finał Pucharu Konfederacji i 3:0 w finale z Mistrzami Świata.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
@AKA SHAKAL
Lepiej mieć gwiazdy, niż ich nie mieć ;)
Taki Aguero, czy Neymar jak mają dzień to mogą przy równej grze wygrać sami mecz z najlepszym kolektywem.
Brazylia ma indywidualności, ale pytanie pozostaje czy one będą w formie.
Ponadto ja widziałem mecz ze Szwajcarią, gdzie mądrość taktyczna Szwajcarów zabiła brazylijską koncepcję, choć są oni bardzo mocni, grają nowoczesny futbol, potrafią klepać, przyśpieszyć, postawić pressing. Jednak wciąż zagadką dla mnie jest czy ich &quot;przód&quot; będzie w formie. Chodzi o Leandro lub Freda na szpicy plus Neymar i Hulk. Bezbłędną obroną oraz świetną linią środkową wszystkich meczów nie da się wygrywać.
Ta sama zagadka dla mnie to Messi oraz Aguero.
To jest oczywiście na ten moment, bo wiele się może zmienić.
 
zuzka-110407 0

zuzka-110407

Użytkownik
Do imprezy trochę czasu pozostało, niemniej oddałam swój głos na reprezentację Brazylii.
Po pierwsze mają w swojej ekipie znakomitych piłkarzy grających na różnych pozycjach. Co do drużyny jako &quot;zespołu&quot; to moim zdaniem lepiej wypadają chociażby Niemcy, Hiszpania ale jak wiadomo MŚ rozgrywane są w Brazylii, w klimacie innym niż w europie.
Bardzo istotny jest fakt, w jakiej dyspozycji będą ci najlepsi bo to głównie od tego zależy czy Niemcy i Hiszpanie, reprezentujący znakomity futbol i zgraną ekipę, przejadą się po Brazylijczykach. Na ten moment można jedynie ogólnikami sypać :p
 
A 0

adam9112

Użytkownik
Dokładnie jak mówi Zuzk&#39;a do Mundialu jest sporo czasu. Tak więc faworyta trudno obstawić na tą chwilę. Postawiłem również na Brazylie ale ze względu na mecze towarzyskie i to co tam prezentują. Nie maja może gwiazd takich jak Zidane co potrafili ciągnąć grę całej drużyny, ale maja zgrany skład który może utrzeć nosa niejednemu. A drugi powód to, że graja u siebie
 
K 7

kofe

Użytkownik
Do najważniejszej imprezy piłkarskiej roku jeszcze ponad 3 miesiące, ale aż mnie korci, żeby na ten temat się wypowiedzieć. Dziwi mnie fakt, że kurs na Hiszpanów jest aż tak wysoki. Również tylko parę głosów oddanych w sondzie na Hiszpanię. Zupełnie tego nie rozumiem. Dla mnie to są zdecydowani faworyci do wygrania mundialu. O miejsce w reprezentacji może rywalizować spokojnie ponad trzydziestka piłkarzy, a ja wciąż jestem w stanie ułożyć dwie &quot;11&quot;, które będą na porównywalnym poziomie. Dla takich piłkarzy jak Koke, Cazorla, Mata, Soldado, Llorente, Torres, Isco, De Gea może zabraknąć miejsca w składzie 23-osobowej reprezentacji.

Dodatkowo dość prosta drabinka jaką mają Hiszpanie do samego finału. Jeżeli obejdzie się bez niespodzianek w grupach (wiem, że ciężko o to na takich imprezach), czyli Hiszpanie, Brazylia, Niemcy i Francuzi wyjdą z 1. miejsca w swoich grupach to Hiszpania ominie i Niemców, i Brazylijczyków oraz Francuzów, aż do finału. Po drodze będą mieć Włochów, a w półfinale najprawdopodobniej Portugalię lub Argentynę, tak więc drużyny mocno przeciętne. Wiem, że takie analizowanie drabinki to trochę wróżenie z fusów, ale jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to tak będzie.
Oczywiście z Hiszpanią rywalizować będą Niemcy i Brazylia, ale oni mają małe braki w jakości niektórych formacji. Największą klapą tego turnieju moim zdaniem będą Anglicy, którzy nie wyjdą z grupy oraz Belgia, która również szału pewnie nie zrobi, jak się wszyscy spodziewają. Ciężko będzie im wygrać grupę.
To tyle na 3 miesiące przed rozpoczęciem mundialu. Wiele się pewnie jeszcze zmieni - forma piłkarzy, kontuzje itd.
Pozdrawiam.
 
dankman 0

dankman

Użytkownik
Największe szanse według mnie ma Brazylia. To młody, zgrany i dobrze wyszkolony zespół. Oczywiście wszystko może się zdarzyć i jest kilka drużyn na podobnym poziomie. W Brazylii pokładam jednak największe nadzieje.
 
Do góry Bottom