>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto wygra MŚ 2014 w Brazylii?

karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Większość z Was rozpisuje się tutaj o reprezentacjach z Europy które miałyby wygra MŚ.
Nie mówię że tak nie będzie ale historia jednak pokazuje że mistrzostwa rozgrywane w Ameryce wygrywa ZAWSZE zespół z Ameryki. Tak było siedmiokrotnie na siedem razy, tak są to tylko statystyki ale jednak zespoły z Ameryki mają duży handicap grając na własnym kontynencie dzięki wsparciu miejscowych fanów,klimacie...czy nawet wsparciu sędziów. Nie kombinowałbym tutaj z tym że Brazylia nie wygra mistrzostw, bo jednak jest największym faworytem obok Argentyny. Ale jeśli szukać value to fajną opcją jest Urugwaj którego osobiście pograłem. Jeśli mowa zaś o Europie to uważam że Hiszpanie i Niemcy się wypalili, Niemcy wiecznie nie mogą opierać ataku na dziadku Klose. Bardziej namieszać mogą Francuzi, to dla mnie czarny koń z Europy, Włosi jak zwykle turniejowa reprezentacja i tu też mogą zajść daleko. Skreślam beniaminka z Belgii mimo mocnej kadry.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ja nie będę rokować na przyszłość, kto wygra złoto, w pucharze Świata, choć mam już małe nominowane przeze mnie zespoły, ale wiadomo mogą być zgubą. Brazylia ogromna i silna paka, zbudowana z niesamowitym arsenałem zawodników. Argentyna mająca również kilka ogromnych talentów. Hiszpanie grający statyczną piłkę dla oka ale i oni potrafią uśpić rywala. Niemcy też tanio skóry nie sprzedadzą mając takich genialnych zawodników. Portugalia też ma duże szanse, dojścia do finałów bo jakoś nie wierzę aby dotrwali do finałów. Holandii nie oceniam mimo że Robben, forma życiowa... Czarnym koniem to nie są nawet dla mnie Francuzi bo i oni maja swoje postoje ale czy na MŚ się zepną? Kto wie... ale do końca nie jestem do nich przekonany. Na ME również rywalizowali ze Szwajcarią (mimo że teraz znów na siebie trafiają) grali pierwszy mecz w grupie i chyba pamięta każdy jak się ten wynik skończył... Francja chyba wtedy nawet bramki w całym mistrzostwach Europy nie ukuła. Grupa C, będzie również ciekawa. Kolumbia bez Falcao ogromną stratą niestety... ale zespół Drogby powinien coś w tej grupie namieszać i liczę na to że tak właśnie będzie. Już za 3 dni rozpoczęcie.. będzie się działo ;) :!:
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Francja nic nie ugrala nie strzelejac nawet gola bo tam byla niezgodnosc na czele z Domenechem ktory mial jakies powiazania z tarotem ;)
Zespoly afrykanskie to nic specjalnego niby Ghana czy WKS to fajne paki ale im zawsze czegos brakuje.Tutaj moze byc podobnie - obie moga wyjsc z grupy ale na tym sie skonczy.
Argentyna to takze ekipa na papierze fajna ale jak trafi na ekipe dobra taktycznie to skonczy sie znowu 4-0.
Jesli jakies zespoly z ameryki mialy by ugrac cos to beda to mysle Gospodarze lub Urugwaj.Nie skreslam Kolumbii bo oni moga ladnie postrzelac ale takze szybko sie wypalic.
Byc moze na tych MS pierwszy raz ekipa z Europy zdobedzie trofeum.
Moje typy to Niemcy,Belgowie,Wlosi lub Francuzi.
 
ding 125

ding

Użytkownik
Ja akurat Francuzów w ogóle nie widzę na tym turnieju i pomijam przy tym brak Ribery&#39;ego. W ich zespole jest zbyt dużo indywidualności, które często (i równie często zbyt pochopnie) mają za duże mniemanie o sobie. Taka typowa drużyna &quot;gwiazdorów&quot;. Z grupy Francja pewnie wyjdzie, bo jak miałaby nie wyjść. Ekwador, Honduras... ale 1/8 finału to wszystko na co stać trójkolorowych. Argentyna będzie poza zasięgiem, a nawet Bośnia wydaje się mocniejsza jako team. Moim faworytem grupy jest Szwajcaria i to ją pogram na zwycięstwo w grupie.
Wspomniałem o Argentynie i mam nadzieję, że będzie to jej turniej. Szczerze życzę im zwycięstwa (najlepiej z Brazylią w finale). Takie deja vu z 1950 r. z tym, że w roli Urugwaju wystąpi Argentyna. Patrząc na przebieg drabinki taki finał jest całkiem możliwy. Kluczem do sukcesu będzie postawa nie Messiego, Aguero czy Higuaina, lecz forma argentyńskiej defensywy. W obronie taki nazwisk już nie ma, ale Zabaleta, Garay czy Demichelis to gracze z których można złożyć solidną formację. W eliminacjach Argentyna zanotowała 9 zwycięstw, 5 remisów i 2 porażki. Liczę bardzo na ich dobry występ (czyt. mistrzostwo)
Moja czwórka to Argentyna, Brazylia, Niemcy i Hiszpania.
 
N 0

nikt-istotny

Użytkownik
Nie mam pojęcia kto wygra, to jest tak jak z pokerem... Kto ma dobre rozdanie ten wygrywa... A więc wybieranie zwycięscy przed zobaczeniem 1 albo 2 meczy danej drużyny na Mistrzostwach Świata jest troszkę nie poważne. Mam swoich faworytów:

Brazylia - Wiadomo, gospodarz, mocny skład, ale brak klasycznej dobrej &quot;9&quot;. Niby jest Fred, ale nie ma go co porównywać z Ronaldo, Adriano czy innymi. Zobaczymy czy ten młody Neymar udowodni co tak naprawdę jest wart, bo jego głośny transfer do Barcelony według mnie na razie był przepłacony...

Włochy - Żelazna obrona, nie wiadomo jakbyś się starał to i tak na koniec wygrywają Włosi. No i ten nerwus Balotelli w ataku, nie wiem czego się mogę po nim spodziewać, szczerze to nie śledzę ligi włoskiej i nic więcej na temat tej reprezentacji powiedzieć nie mogę...

Hiszpania - Mam nadzieje, że znów Oni nie zdominują tak ważnej imprezy. Villa niby wraca do łask, ale nadal brakuję im tego napastnika z prawdziwego zdarzenia. Jeżeli Del Bosque będzie ryzykował z Diego Costą może to być naprawdę dobra drużyna. Choć z drugiej strona forma Iniesty, Xaviego, Fabregasa, Alonso jest bardzo słaba, chyba zbyt słaba by zdobyć złoto. No i ta obrona, brakuję dobrych bocznych obrońców, a teraz w dzisiejszym futbolu jest to bardzo ważne.

Niemcy - Brak Reusa to duże osłabienie, mimo tego reprezentacja tego kraju naprawdę dysponuję młodym zgranym składem. Mam nadzieje, że zajdą daleko, bardzo lubię ich styl gry i szeryfa tego składu Bastiana Schweinstangera ????

Do tej 4 dodałbym jeszcze:
Francję (może nareszcie im się uda, ach ten Riberry), Portugalię (CR7 - jestem fanem Realu i ogólnie lubię portugalską ofensywną piłkę), Anglia (wątpię), Argentynę (...)

Na pewno czekają Nas wielkie emocje, a teraz idę robić TVP1 i TVP2 bo nie zdążę ich zrobić na Mistrzostwa.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Ja nie będę rokować na przyszłość, kto wygra złoto, w pucharze Świata, choć mam już małe nominowane przeze mnie zespoły, ale wiadomo mogą być zgubą. Brazylia ogromna i silna paka, zbudowana z niesamowitym arsenałem zawodników. Argentyna mająca również kilka ogromnych talentów. Hiszpanie grający statyczną piłkę dla oka ale i oni potrafią uśpić rywala. Niemcy też tanio skóry nie sprzedadzą mając takich genialnych zawodników. Portugalia też ma duże szanse, dojścia do finałów bo jakoś nie wierzę aby dotrwali do finałów. Holandii nie oceniam mimo że Robben, forma życiowa... Czarnym koniem to nie są nawet dla mnie Francuzi bo i oni maja swoje postoje ale czy na MŚ się zepną? Kto wie... ale do końca nie jestem do nich przekonany. Na ME również rywalizowali ze Szwajcarią (mimo że teraz znów na siebie trafiają) grali pierwszy mecz w grupie i chyba pamięta każdy jak się ten wynik skończył... Francja chyba wtedy nawet bramki w całym mistrzostwach Europy nie ukuła. Grupa C, będzie również ciekawa. Kolumbia bez Falcao ogromną stratą niestety... ale zespół Drogby powinien coś w tej grupie namieszać i liczę na to że tak właśnie będzie. Już za 3 dni rozpoczęcie.. będzie się działo ;) :!:
O jakich ME piszesz? Rywalizowali ze Szwajcarią? :confused: Szczerze nie przypominam sobie takiego turnieju, choć mogę się mylić, jeśli tak jest proszę o poprawienie mnie.
Oczywiście, żeby nie było spamu. W gronie faworytów wg mnie można nadal zaliczyć Niemców, którzy mimo wszystko po stracie Reusa kadrowo prezentują się bardzo dobrze.
Brazylijczycy i Argentyna jako drużyny z Ameryki Płd też mają ogromną szansę na osiągnięcie dobrego rezultatu. Wsparcie wielu kibiców itp.
Odnośnie Portugalczyków ciekawi mnie jak będą się prezentować. Słabe eliminacje do MŚ, wiele przeciętnych meczy. Kadrowo dalej prezentują się ciekawie, znane nazwiska, tylko mimo wszystko jak mogliśmy zobaczyć w barażach czy też eliminacjach nadal tę drużynę do przodu ciągnie Cristiano Ronaldo. To od jego geniuszu głównie zależy końcowy rezultat. Co w przypadku jego nieobecności? Jak wiemy zmaga/ł się z kontuzją i był oszczędzany w meczach poprzedzających Mundial. Oprócz niego nie widzę takiej wiodącej postaci. Jao Moutinho też jest ciekawą postacią, to od jego kreatywności w środku pola może wiele zależeć. Wyjść z grupy najpewniej wyjdą.
 
M 0

maciej4a

Użytkownik
Nie wiem czemu wszyscy stawiają na Brazylię, jakość ataku reprezentacji Niemiec, Hiszpanii, Argentyny czy nawet Urugwaju jest wyższa. Może obronę mają najlepszą, ale to nie jest wystarczający powód, żeby upatrywać w nich zdecydowanych faworytów, podobnie jak to, że są gospodarzami tej imprezy. Mnie się wydaje, że mogą mieć duży problem ze skutecznością, a to może się na nich odbić negatywnie w dalszej fazie imprezy.
Wśród czarnych koni upatrywałbym Belgię, Urugwaj i Francję, dając tej ostatniej największe szanse. Potrzebują jednak oni trochę szczęścia.
Osobiście obstawiłem za 2,50 zł, że miejsca 1-2 zajmą Hiszpania i Niemcy, miejsca 3-4: Argentyna i Brazylia, miejsca 1-8: Belgia, Francja, Włochy, Urugwaj. Łącznie mogę wygrać ponad 1500 zł, czasami cuda się zdarzają ;).
Króla strzelców obstawiam Costę z Hiszpanii lub Benzemę z Francji.
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Nie wiem czemu wszyscy stawiają na Brazylię,
Może dlatego że są gospodarzami?
Że mają za sobą kibiców?
Że sędziowie mogą ich ciągnąć za uszy?
Że wyniki gier towarzyskich napawają optymizmem przed MŚ?
Dziwisz się? Brazylia jest w gronie faworytów i tyle, ale nie jest to żadne value do grania, bo kurs słaby, lepiej próbować Urugwaj za 29, lub Francję za 23.
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Sporo typów na Brazylijczyków, w sumie się nie dziwię bo raz, że grają u siebie , dwa mają bardzo młody utalentowany zespół, jednak nie ma co przekreślać innych zespołów. Groźne będą jeszcze dwie drużyny z kontynentu Amerykańskiego --&gt; Argentyna i Urugwaj. Zwłaszcza Ci pierwsi będą chcieli się pokazać o wiele lepiej niż w ostatnim Mundialu, gdzie nie wyszli nawet z grupy.
 
P 2

piknik

Użytkownik
Zaglosowałem na Hiszpanię, bo tak niepowtarzalną okazję by zapisać się w historii na wieki mają, że moim zdaniem nie wypuszczą jej z rąk.
Dziwi mnie tak wiele głosów na Niemców.. Rozumiem, że to drużyna turniejowa, ale mimo wszystko są lepsi..
Brazylia - wiadomo, wszystko zostało już powiedziane wcześniej.
A nie zapominajmy jeszcze o Włochach, Holandii i Belgii (mój typ na czarnego konia).
 
river 148

river

Użytkownik
Ja po cichu licze na Kolumbie. Tzn nie na to, ze wygraja Mundial ale ze moga byc takim &quot;Urugwajem z 2010r&quot;. Mimo braku Falcao, Kolumbijczycy maja bardzo ciekawa druzyne i moga sporo zwojowac na tym turnieju. Problemem moze byc jednak ... turniejowa drabinka bo juz w 1/8 wpadaja na kogosc z grupy D (Urugwaj/Wlochy. Anglicy jada do domu po fazie grupowej). Wlochy wiadomo, na turnieju zawsze sa wymagajacym przeciwnikiem, Urugwaj mocny i juz z wiekszym turniejowym doswiadczeniem. Zycze Kolumbii jak najlepiej bo to taka &quot;nowa&quot; druzyna, po latach przecietnosci zbudowali naprawde ciekawy zespol. Zaraz po Argentynie bede kibicowal im najmocniej ????
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Liczę na dobry turniej Anglików,na pewno im kibicuje i trochę dla zabawy zagłosowałem na nich. Czeka ich ciężka droga bo i grupa bardzo trudna i później droga do finału z Hiszpanią i Argentyną. Rooney twierdzi, że ma najmocniejszą ekipę w historii. Jest w ekipie sporo doświadczenia i sporo młodych(Wilkshire,Barkley, Henderson,Sturridge,Sterling), świetny bramkarz i zgrana obrona. Może Rzeczywiście to wypali?? Kluczowy będzie mecz z Włochami, jeśli on będzie przegrany to Angole będą mogli się powoli pakować.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Gospodarze będą faworyzowani do ćwierćfinału. Tak jak &quot;zwykle&quot;.
Mam nadzieję, że wygra Urugwaj (lub Argentyna). Wysoko będzie/zajdzie ... Szwajcaria, Meksyk, Ghana lub USA. (Od razu napiszę, że nie wiem, nie patrzyłem jak to się układa po wyjściu z grup i kto na kogo może trafić).
Powyższe, jest moim myśleniem życzeniowym i niekoniecznie w 100% przemyślanym zdroworozsądkowo.
Ogólnie, kibicuję w takich turniejach wszelakim &quot;Latynoamerykanom&quot;.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Po wczorajszym meczu umocniłem się w moim przekonaniu że Wlochy @18 (przed rozpoczęciem kurs @28 ) mają duże szanse na wygranie tego turnieju i tak dziś zagrałem. Trafią na Holandię, ale uważam że sobie z nimi powinni poradzić. Prandelli taktycznie miażdzy, fizycznie są dobrze przygotowani, kilka razy Anglicy dosyć łatwo zostali dopuszczeni do sytuacji, ale całościowo gra Włochów mi się bardzo podobała. W kolejnych rundach już powinno być łatwiej (zobaczymy co Argentyna zagra ale jakoś wątpie w nich).
 
peekaboo 0

peekaboo

Użytkownik
No nie wiem. Hurraoptymizm stawiania na Hiszpanów mnie trochę przeraża. Tiki-sraka już poszła w niepamięć i w ciągu ostatnich dwóch lat druzgocące porażki Barcelony tylko to potwierdzają . Del Bosque stara się coś poradzić, lecz długie piłki jakie serwowali w meczu z Holandią wyglądały tak jak każdy widział - mizernie. Nie da się ot tak zmienić tak przywiązanej do danego stylu drużyny. Muszę przyznać, że na tych mistrzostwach nic nie ugrają. Jeżeli wyjdą z grupy to trafią na Brazylię (Tak to zawsze jest chyba co? 2 drużyna z grupy B, gra z 1 z grupy A) i mogą wracać do Europy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jak na razie nie ma na co narzekać podczas mundialu, pada przede wszystkim dużo bramek. 5 w grupie A, 10 w grupie B, 6 w grupie C, 7 w grupie D. Dopiero zostały rozegrane mecze 4 grup, a już mamy 28 bramek. Te wszystkie przewidywania poniżej 150 bramek na turnieju są aktualnie mocno zagrożone. Jeszcze żaden remis nie padł ???? .
 
D 0

dyzio92

Użytkownik
Cóż po pierwszych meczach grupowych widzę 4 ekipy zdolne zdobyć mistrza
Włochy- kapitalny mecz, celność podań 93,2 %, Pirlo jest w formie i może zgarnąć złotego buta.
Niemcy- mocna drużyna na praktycznie każdej pozycji(zwłaszcza pomoc) .
Holandia - to co zrobili z Hiszpanią, perfekcja gry poprostu. Van Persie i Robben w formie.
Jokerem obstawiam Francję, Honduras to może nie był za mocny przeciwnik ale widać w tej drużynie kolektyw. Na Euro 2016 mogą być już naprawdę mocni
Kto zawiedzie:
Brazylia- brak lidera, ich gra nie porywa. Sztucznie pompowanie na mistrza a dostali by spokojnie baty z drużynami które napisałem wyżej.
Argentyna- słabiutki mecz, może się rozkręcą
Belgia- mocna paka żółtodziobów. Wielu z nich po raz pierwszy powącha murawę na Mundialu. Szczytem będzie ćwierćfinał.
Hiszpania- wypaleni kompletnie, potrzebna zmiana trenera i pokolenia piłkarzy.
Urugwaj- fatalny mecz z Kostaryką obnażył największą wadę Ursusów- kompletny brak środka, nie mają kreatywnych zawodników. Może Suarez ich uratuje...
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
World Cup Winning Federation / UEFA @ 2 [Unibet]
Po pierwszych grach nie widze by zespoly z Ameryki Poludniowej bylo o wiele lepsze niz te z Europy. Wlasciwie to w klasyfikacji zespolow ktore zagraly moim zdaniem najlepiej w TOP 5 nie ma ani jednego zespolu z Ameryki Poludniowej. Niemcy, Holandia, Francja a nawet Anglia i Wloch rozegrali lepsze mecze i byly o wiele bardziej przekonywujace niz Brazylia, Argentyna, Kolumbia nie wspominajac juz o Urugwaju. Jedyna ekipa z Ameryki ktora zagrala na przyzwoitym poziomie to zespol Chile, reszta meczyla sie w swoich meczach niemilosiernie. Stawiam wiec, ze tym razem na Poludniowo Amerykanskiej ziemi wygra zespol z Europy - no chyba, ze ich wszystkich Kostaryka wydyma :grin:
 
szelech 120

szelech

Użytkownik
Nijaka to analiza, bo co powiedzieć jak większość drużyn nie rozegrała nawet dwóch meczów. Nie chce mi się tu całej drabinki przytaczać bo późno i może wypiłem, każdy ją już zdążył obejrzeć. Zakładając kto teraz wyjdzie z grupy i nie wdając się w szczegóły rozważań na temat drugich miejsc, to wild guess:
-będziemy mieli elegancki ćwierćfinał pewnie Francja - Niemcy
-JEŚLI Brazylii nie powinie się noga na kimś z pary Holandia/Chile, a później przejdzie (tu znów wróżka) Kolumbia/Anglia to trafi właśnie na Europejczyków i moim zdaniem koniec jest bardziej prawdopodobny niż 50/50.
-Po drugiej stronie, tak na szybko: Włochy-Argentyna, jeśli Holandia/Chile/Chorwacja/Meksyk nie sprawią niespodzianki czego zresztą sobie życzę, bo lubię niespodzianki.
-Belgię/Szwajcarię/USA i Azjatów skreślam (razem z Rosją, bo za tychże ich częściej miewam) po tym co zobaczyłem. Belgom kibicuję mimo to.
Wnioski: Włosi zajdą damn daleko, jak zwykle. Niemcy, przyznaję mimo braku sympatii do ich futbolu i Wehrmachtu, zagrożeni medalem bardziej niż mi się wydawało. Oczekiwałem więcej po południowej półkuli.
Dobranoc.
Kurs, jakby kto pytał 4/1 gdzieniegdzie na złoto dla Niemców.
e: znalazłem 5,3
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja dziś pograłem na win w Mundialu Chile lub Francja.
FRANCJA 14.00
CHILE 24.00

Gram bardzo luzno, bo puscilem po 10 zl te zaklady.
Chile ze swoją bojownością jest dla mnie najlepiej wyglądającym zespołem z Ameryki Południowej, a że Mundial jest własnie tam to typuje Ich tak trochę dla funu.
Kibicuje tej drużynie i chciałbym , żeby wygrali.
Jako drugą ekipę wybrałem Francję ponieważ myślę, że mają w tej chwili nowy, ułożony zespół, na który kompletnie nikt nie stawia.
Te typy nie są poparte jakimis glebszymi analizami.
Sa poparte moim przeczuciem i gram je dla funu .
 
Do góry Bottom