>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Kto wygra MŚ 2014 w Brazylii?

rijo 407

rijo

Użytkownik
A ja dziś na luzie puściłem Niemców w pierwszej trójce. Mimo tylu kontuzji w ich składach wydają się dalej cholernie mocni. W dodatku sprzyja im drabinka - w 1/8 najpewniej trafią na kogoś z dwójki Rosja/Korea Południowa. Nie wierzę, że któryś z tych zespołów miałby sprawić niespodziankę, nawet nie ma tego co analizować. Później w 1/4 mieliby lekko mocniejszego przeciwnika, czyli najpewniej Francję. Pierwszy mecz Les Bleus wygrali na dużym luzie, to fakt. Ale z kim? Przecież Honduras z góry był skazany na porażkę. Dziś ze Szwajcarią &quot;Trójkolorowi&quot; pokażą, czy warto ich brać pod uwagę w roli mistrzów. Może się przecież zdarzyć, że nawet Szwajcarzy wyszliby pierwsi z grupy - potrzebne im jest po prostu dzisiejsze zwycięstwo na Arena Fonte Nova.
Także kurs jest zbyt wysoki, by nie postawić kilku złotych.
Niemcy na podium(1-3) @ 2.00, Unibet
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A ja dziś na luzie puściłem Niemców w pierwszej trójce. Mimo tylu kontuzji w ich składach wydają się dalej cholernie mocni. W dodatku sprzyja im drabinka - w 1/8 najpewniej trafią na kogoś z dwójki Rosja/Korea Południowa. Nie wierzę, że któryś z tych zespołów miałby sprawić niespodziankę, nawet nie ma tego co analizować. Później w 1/4 mieliby lekko mocniejszego przeciwnika, czyli najpewniej Francję. Pierwszy mecz Les Bleus wygrali na dużym luzie, to fakt. Ale z kim? Przecież Honduras z góry był skazany na porażkę. Dziś ze Szwajcarią &quot;Trójkolorowi&quot; pokażą, czy warto ich brać pod uwagę w roli mistrzów. Może się przecież zdarzyć, że nawet Szwajcarzy wyszliby pierwsi z grupy - potrzebne im jest po prostu dzisiejsze zwycięstwo na Arena Fonte Nova.
Także kurs jest zbyt wysoki, by nie postawić kilku złotych.
Niemcy na podium(1-3) @ 2.00, Unibet
Dzięki za typ, też o tym myślałem, ale nie sądziłem, że wciąż jest tak wysoki kurs na nich na miejsca 1-3. Jak dla mnie po obejrzeniu praktycznie wszystkich meczów tych mistrzostw z wyjątkiem jednego (Kolumbia vs Grecja), Niemcy wywarły na mnie najlepsze wrażenie. Dlaczego ? Dwa atrybuty - zgranie tak potrzebne w reprezentacjach + świetni i klasowi zawodnicy na praktycznie każdej pozycji. Naprawdę się wstydzę co na początku wygadywałem na temat tej drużyny. Ostatecznie jednak weszła już wcześniej do mojej &quot;czwórki&quot;, a teraz jestem jeszcze bardziej przekonany. Jak nie pokona ich klimat mają duże szanse nawet na mistrzostwo.
 
R 75

richi

Użytkownik
Dzięki za typ, też o tym myślałem, ale nie sądziłem, że wciąż jest tak wysoki kurs na nich na miejsca 1-3
Kurs jest raczej odpowiedni Niemcy żeby znaleść się w strefie medalowej muszą pokonać Argentyne lub Francje wiec kursy wydają się ok.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
A ja dziś na luzie puściłem Niemców w pierwszej trójce. Mimo tylu kontuzji w ich składach wydają się dalej cholernie mocni. W dodatku sprzyja im drabinka - w 1/8 najpewniej trafią na kogoś z dwójki Rosja/Korea Południowa. Nie wierzę, że któryś z tych zespołów miałby sprawić niespodziankę, nawet nie ma tego co analizować. Później w 1/4 mieliby lekko mocniejszego przeciwnika, czyli najpewniej Francję. Pierwszy mecz Les Bleus wygrali na dużym luzie, to fakt. Ale z kim? Przecież Honduras z góry był skazany na porażkę. Dziś ze Szwajcarią &quot;Trójkolorowi&quot; pokażą, czy warto ich brać pod uwagę w roli mistrzów. Może się przecież zdarzyć, że nawet Szwajcarzy wyszliby pierwsi z grupy - potrzebne im jest po prostu dzisiejsze zwycięstwo na Arena Fonte Nova. Także kurs jest zbyt wysoki, by nie postawić kilku złotych. Niemcy na podium(1-3) @ 2.00, Unibet
Obiema nogami podpisuję się pod tym typem. Wczoraj spoglądając na drabinkę turnieju doszedłem do tych samych wniosków co kolega.
Oprócz tego kusi też inny typ. Mianowicie kontynent z którego będzie zwycięzca. Na Europę kurs są w okolicy 1,8-2,0 w zależności od buka. Każdy kto oglądał dotychczasowe mecze przyzna to samo. Póki co najlepiej zaprezentowały się Niemcy i Holandia. Brazylia oraz Argentyna kompletnie bez polotu. Innego kandydata oprócz Europejskich drużyn nie ma. Z resztą Argentyna nie ma na tyle wyrównanego składu aby myśleć o końcowym triumfie. Za duża dysproporcja sił ofensywnych i defensywnych. Tak więc w moim typie przeszkodzić może tylko Brazylia. Przed mundialem stawiałem na nich w roli faworytów, ale po 2 meczach stwierdzam, że balonik był napompowany zbyt mocno ???? Obecnie moim zdaniem szanse wyglądają tak: Brazylia, Niemcy, Holandia po 20% Argentyna, Włochy, Francja po 10% i 10% na jakąś totalną sensację. Wychodzi 60% szans na Europę w mojej subiektywnej ocenie. Więc nic tylko grać po kursach w okolicy 2,0 póki jeszcze nie pospadały.
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
Myślałem, że Włosi będą w stanie dojść daleko, co jeszcze jest możliwe, ale na dzień dzisiejszy chyba nie widzę zespołu, który mógłbym pokonać reprezentację Niemiec.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Myślałem, że Włosi będą w stanie dojść daleko, co jeszcze jest możliwe, ale na dzień dzisiejszy chyba nie widzę zespołu, który mógłbym pokonać reprezentację Niemiec.
Przecież mogą dojść daleko, ja nie widzę przeszkód. Dzisiejsza gra może na to nie wskazuje, ale tak jak pisałem w analizie do tego meczu, że Włosi lubią takie mecze lekceważyć, jak widać nawet na MŚ. Nie ma co tego meczu brać jako odnośnik do dalszej gry, teraz w głowach mają na pewno Urugwaj, choć będzie im bardzo ciężko.

Ja bym grał coś przeciwko Holandii, wygrywają, dużo strzelają, ale ta gra lekko chaotyczna moim zdaniem.
 
hesop 85

hesop

Użytkownik
Hej. Wie ktoś jaki był kurs na zdobycie mistrzostwa przez Kostarykę przed rozpoczęciem mundialu?
U jakiego buka można typować np: dojście do półfinału?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
U jakiego buka można typować np: dojście do półfinału (Kostaryki) ?
Np Unibet (miejsca 1-3) kurs: 12,50

Myślałem, że Włosi będą w stanie dojść daleko, co jeszcze jest możliwe, ale na dzień dzisiejszy chyba nie widzę zespołu, który mógłbym pokonać reprezentację Niemiec.
Po meczu z Anglią trochę się przestraszyłem, bo nie mam ich zagranych nigdzie, ale po dzisiejszym tym czymś to niech oni się modlą żeby nie przegrać z Urugwajem i wyjść z grupy. Nie ma wytłumaczenia bo wiedzieli, że Kostaryki nie można lekceważyć i wiedzieli, że mają jeszcze na tapecie Urugwaj. Dla mnie to była zła strategia (minimalistyczna na przeczekanie i ewentualne kontry, może nawet na remis i odpoczynek), a tak na tym mundialu nie da się grać bo królują drużyny i strategie ofensywne i super bo mamy praktycznie rewelacyjne mistrzostwa. Z wyjątkiem dosłownie paru meczy typu Iran vs Nigeria we wszystkich coś się dzieje i każdy z nich to widowisko. Wracając do Włoch prawdopodobnie jak im wyjdzie mecz tak będą grali, a to dobrze nie wróży. Balotelli jak mu wyjdzie. Pirlo dzisiaj z Kostaryką zupełnie nie widoczny. W ogóle nie pracowały dzisiaj skrzydła. Wrzutki w pole karne, a do straty gola to gra do tyłu. Szkoda mi tylko w tym wszystkim Anglii bo grała tak właśnie jak się gra na tym mundialu. Kostaryka gra poprawnie, gra dobrze jak rzemieślnicy, ale nie artyści. Trafią na Niemcy albo Francję i nie będzie już tak miło.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Hej. Wie ktoś jaki był kurs na zdobycie mistrzostwa przez Kostarykę przed rozpoczęciem mundialu?
U jakiego buka można typować np: dojście do półfinału?
Tak jak pisałem w temacie z Urugwajem to dobra paka, ale tylko tyle. Mecz z Włochami pokazał, że wygrana z Urusami to nie był przypadek i to, że mają możliwości na wygranie z dobrymi ekipami, ale całościowo biorę wyniki dwojako. Dla cebulaków Australia, Kostaryka to byli outsaiderzy, ale pokazali, że potrafią walczyć. VIRTUTI CEBULARI dla cebulaków, którzy grali na to kto odpadnie w danej grupie a teraz mam z was śmiech, bo propsujecie te ekipy pod sztandarem &quot;piłka zaskakuje&quot;. Piłka nie zaskakuje. Zaskakuje wasze CEBULACTWO i brak obeznania innych ekip, tylko branie pewniaków, bo jesteśmy ze strefy Euro. Australia przegrała z Chile, ale widząc nieporadność Chile po straconym golu było bezcenne. Tak samo mecz z Holandią. Zrozumcie tu nie ma słabych ekip. No może poza Iranem, który ma tylko 2,3 dobrych zawodników. Kostaryka dobra ekipa, ale nie mają dobrych zmienników. W zależności jakim składem zagra trener z Anglikankami od tego zależy przebieg meczu w 1/8. Da zagrać rezerwowym to mają szansę po dogrywce być w 1/4, ale jeśli trener desygnuje do spotkania z Anglią podstawową jedenastkę to na 1/8 ta ekipa zakończy bój, ponieważ już zmęczenie da się we znaki. Jeszcze raz VIRTUTI CEBULARI.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Przed Mundialem typowałbym Brazylie, ale nie zaimponowali mi w pierwszych meczach, sklad maja naprawde niezly grają u siebie, ale czegos brakuje. Najbardziej za to podoba mi sie gra Francuzów, to co zrobili z Szwajcaria to majstersztyk mogloby byc znacznie wiecej gdyby wykorzystali sytuacje, co prawda stracili dwie bramki ale majac taka przewage mogli sobie na to pozwolic, w pierwszym meczu z Hondurasem tez zagrali niezle, a pierwszy mecz z zespolem z Ameryki lato sie nie gra. Pomoc trójkolorowych wyglada bardzo dobrze Matuidi, Cabaye Pogba Sissoko, Valbuena to gracze duzego formatu, Widac ze Deschamps niezle ich poukladal skoro graja tak skutecznie i widowiskowo. Benzema i Giroud sa w dobrej dyspozycji i robia swoje w ataku, a w dodatku na lawce jest jeszcze ten Griezman i Remy, wiec trener ma w czym wybierac i wcale nie widac brak Riberyego. Podoba mi sie rowniez obrona francuzow ktora nie popelnia prawie bledow, dlatego ta druzyna moze osiagnac sukces jakim by byl koncowy triumf, dlatego ze faworytem przed mistrzostwami nie byli, W ćwierćfinale moga juz trafic na Niemcow, ale z taka gra są ich w stanie ograć co niemalze juz pokazala Ghana,
Francja wygra Mundial 2014 - kurs 9,00 - bet365 Allez!
Viva France!
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Argentyna ma otwarta autostrade do finalu, wiec obstawilem Argentyne na zwyciestwo 5.6 za 500E, Szwajcarzy nie maja obrony nawet Honduras powinien im 3bramki strzelic wiec przejscie ich powinno byc formalnoscia, pozniej od cwiercfinalu bede jedynie lekko kontrowal w zaleznosci od tego na kogo trafia( najgorszy scenariusz Belgia)a w polfinale moga trafic na Kostaryke albo Grecje, w finale jak nie trafia na Brazylie tez beda faworytem wiec nawet po kontrowaniu powinien byc z tego duzy zysk.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Sugeruje, ze ta polowka jest cienka jak sik pajaka i wszystko sie moze zdarzyc, witamy kolejna kiepska druzyne po tej stronie drabinki czyli USA
Nie no, zgadzam sie z Toba ze slaba drabinka. Ale w tej drabince jest jeden wyjatek, para Holandia-Meksyk obie druzyny sa akurat dobre ale graja ze soba w 1/8 a potem zwyciezca trafia na zwyciezce Kostaryka-Grecja w cwiercifnale i najprawdopodobniej Holandia lub Meksyk zagraja w polfinale, a ty w swoim poscie napisales ze Argentyna w polfinale moze trafic na Kostaryke lub Grecje. I chce ci tylko pomoc bo napisales ze stawiasz 500E na zwyciestwo Argentyny na mundialu, ale chyba przeoczyles cos wlasnie z tym polfinalem ;) Lepiej to sprawdz na spokojnie bo nie malo pieniadze te 500E :p
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Najprawdopodobniej ale nie na pewno ! Jasne, ze beda faworytami z Kostaryka/Grecja tak samo jak wszystkie inne druzyny z ktorymi te druzyny graly i juz odpadly... Tylko, ze obie druzyny maja solidna obrone by postawic autobus i NIKT nie da tyle swobody co mial np.Robben vs Hiszpania czy Chile.Poza tym Kostaryka grala 2razy w eliminacjach z Meksykiem i raz wygrala raz zremisowala, wiec niczego tu wykluczyc nie mozna. Holandia czy Meksyk beda miec tak czy siak kurs ponad 2.5 na potencjalny mecz z Argentyna, moze nawet ponad 3 wiec do kontry i tak sie nadaja.W przypadku Kostaryki/Grecji kolo 5. Najwazniejsze, zeby unikneli Belgii w cwiercfinale jak beda w polfinale bez zadnego kontrowania to nie boj sie bo moj zysk bedzie juz nalezycie zabezpieczony. Szwajcaria/USA/ Grecja tak moze wygladac droga Argentyny do finalu :cool:
 
ding 125

ding

Użytkownik
Pary 1/8 i 1/4 finału:
Brazylia/Chile - Kolumbia/Urugwaj
Francja/Nigeria - Niemcy/Algieria
Holandia/Meksyk - Kostaryka/Grecja
Argentyna/Szwajcaria - Belgia/USA
Z drabinki wynika, że najbardziej prawdopodobny zestaw półfinałowy to Brazylia - Niemcy oraz Holandia - Argentyna. W turnieju jednak było już sporo niespodzianek stąd też nie zdziwiłbym się gdyby np. to Meksyk awansował do czwórki kosztem Holandii czy też Kolumbia powalczyła o to samo. Mój faworyt Argentyna póki co zawodzi choć jak na ironię ma komplet zwycięstw. Może to i dobrze, pamiętam poprzednie mundiale gdzie Argentyna wystrzelała się w grupie, a w 1/4 były baty od Niemców. Teraz sprzyjająca drabinka powinna wywindować ich do 1/2.
 
R 2

ramzej7

Użytkownik
Po raz pierwszy od 1986 roku wszyscy zwycięzcy grup awansowali do ćwierćfinałów. Myślę, że półfinał na wyciągnięcie ręki ma Holandia, która powinna rozprawić się z największą rewelacją tegorocznego mundialu. Reszta spotkań zapowiada się bardzo interesująco.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Po to aby nie mieć łatwo ???? , napiszę to przed meczem Francuzów z Niemcami.
Z drużyn europejskich, w finale znajdzie się Francja.
Kto przeciwnikiem? Nos mi podpowiada że ktoś z Ameryki Południowej. Czyżby faktycznie Kostaryka?
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Ja również uważam, że para finałowa będzie następująca Holandia - Kolumbia. A dlaczego? Oglądałam każdy mecz na tym mundialu (jak rasowy facet, choć nim nie jestem :p) nawet gdy były dwa spotkania o tej samej godzinie, starałam się oglądać oba choć po części. Ustawiałam sobie tak grafik dzienny, by móc przyglądać się grze każdej z drużyn. Od początku mistrzostw kibicuje Holandii i Niemcom, ale Ci drudzy zawiedli mnie jak na razie... Nie ma już takiej gry jak za dawnych czasów tej samej ekipy... są wzloty i upadki... raz dobra gra, a raz nijaka... dziwie, się, że wygrali z Algerią po tym jak wchodzili w mecz tyle czasu i to Algeria była górą przez pierwszą połowę i omal nie prowadziła nawet 3:0 (nie wykorzystali tylu strzałów, które powinny znaleźć się w siatce). Ich gra wyglądała dotychczas jakby mieli żałożenie uda się to świetnie, nie to trudno.. jakby grali nie na Mundialu, a w zwykłych meczach towarzyskich, bez mega motywacji, walki zwycięstwa. Co innego Kolumbia... która w sumie dobrze, że jest w drabince z Brazylią, a potem wpada właśnie na Niemców bądź Francję i ten mecz z Francuzami będzie jedynym sprawdzianem tak naprawdę na drodze do ich finału. Brazylia jest wymęczona, pod presją gospodarza, gra nie może opierać się na dwóch zawodnikach (oraz na kibicach i sędziach), to za mało, Neymar ma problemy z mięśniami, jeśli ten mecz nie zakończy się w 90 minutach wygraną Kolumbii, to już w dogrywce uważam, że Kolumbia strzeli na pewno. Wracając do drugiej drużyny, którą widzę w finale.. Holandii, jestem pewna że formą jak i zgraniem w ofensywie na tle pozostałych 7 drużyn nie mają sobie równych, ale znów Holandia dość długo wchodzi w mecz.. zaczynają ostro, po czym jak nie strzelą szybko gola to ich gra jest jednostajna, aż nie stracą bramki by znów złapać motywację i przegrywając 1:0 wygrać 2:1, tak jak w dwóch meczach miało to miejsce na tych MŚ. Ale nadal uważam, że to oranje znajdą się w finale.. drużyna z klasą techniką i co najważniejsze umiejętnościami, a nie samymi nazwiskami, które zapracowały się jedynie na swoją sławę dobrymi asystami mniej widocznych zawodników (Ronaldo). Robben, Van Persie, Sneijder ta trójca poprowadzi resztę do finału, a w finale mam nadzieję, że też sobie poradzą i będą walczyć od pierwszego gwizdka, nie doprowadzając mnie do zawału! ;-)
Holandia na swej drodze ma: Kostarykę, później wg mnie Argentynę (sam Messi nie da im rady) i finał...
Kolumbia zaś: Brazylię (wymęczoną pod presją), później Niemców (ich gra jest falowa) bądź Francuzów (Kolumbia prezentuje ciekawszą grę z większym zapałem do zwycięstwa) i również finał...
a w finale to już się wszystko może zdarzyć.
Ja gram dwa kupony, innych ekip po prostu nie widzę jakoś w finale:
- zwycięzca: Kolumbia (kurs 13.00) na expekt.com
- zwycięzca: Holandia (kurs 5.95) na betsafe.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom