>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie królem strzelców Mistrzostw Europy 2012

G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Uważam, że szansę ma króla ma Karolina Benzema ponieważ trener reprezentacji Francji odciąga uwagę mediów od wygrania turnieju mówiąc, że chcą się tylko dobrze pokazać, jak dla mnie to jest zasłona dymna mają młody skład, który nie jest znany w europie, ktoś musi go pociągnąć a Karolina jest dobrym motorem bo w realu nie strzela za dużo ale pokazuje się właśnie w środku pola, dobrze gra, potrafi utrzymać piłkę, więc może partnerzy będą grać na niego, nie zależnie jak będzie wygra Francja!
ee ? Kto tam niby nie jest znany w Europie ? Jak Benzema będzie marnować tyle setek co w Realu to za dużo nie postrzela nie mówiąc że raczej zagra tylko 3 mecze

Obecnie faworytem jest Van Persie chociaż z drugiej strony ma trudną grupę chociaż kursik dobry
Doszukiwałbym się kogoś z Hiszpanii jednak tam trudno wytypować kto zagra na szpicy
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Doszukiwałbym się kogoś z Hiszpanii jednak tam trudno wytypować kto zagra na szpicy
Skoro nie wiesz kto będzie grał, to na jakiej podstawie twierdzisz, że ktoś z Hiszpanii ma szansę. Jak zagra Raul to będzie miał równie duże szanse co na przykład Torres tylko dlatego, że na piersi ma ma dewizę Plus Ultra....
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Wszystko zależne od tego do jakiej fazy rozgrywek dotrą reprezentacje.W najlepszej dyspozycji ostatnio wydaje się być Van persie oraz Cristiano Ronaldo ale patrząc na siłę kadry stawiam że to holender będzie królem.
Jak nie Robin to może Huntelaar,kto wie...
 
L 10

leniomix

Użytkownik
Ja tutaj mam swojego czarnego konia a mianowicie jeśli del Bosque powoła Raula to obstawiał bym tutaj właśnie tego piłkarza. Hiszpanie mają szanse obronić tytuł . Wdg mnie Raul powinien zostać powałany no bo kto inny ?! Villa po kontuzji? Torres coś ostatnio zaczął strzelać... Raul ma doświadczenie , jedni już myśleli że w Schalke będzie siedział na ławie a okazało się inaczej.
Jeśli pojawią się kursy na Raula to biorę w ciemno , nie za dużą stawkę oczywiśćie jakies 10pln. Dla mnie będzie to czarny koń.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja tutaj mam swojego czarnego konia a mianowicie jeśli del Bosque powoła Raula to obstawiał bym tutaj właśnie tego piłkarza. Hiszpanie mają szanse obronić tytuł . Wdg mnie Raul powinien zostać powałany no bo kto inny ?! Villa po kontuzji? Torres coś ostatnio zaczął strzelać... Raul ma doświadczenie , jedni już myśleli że w Schalke będzie siedział na ławie a okazało się inaczej.
Jeśli pojawią się kursy na Raula to biorę w ciemno , nie za dużą stawkę oczywiśćie jakies 10pln. Dla mnie będzie to czarny koń.
Z tym Raulem to odwaliłeś... Raul nie zostanie powołany na 100%.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Ja stawiam na Robina van Persie ponieważ Holandia gra ofensywnie strzela dużo bramek chociaż moż emieć groźnego konkurenta w osobie Huntelaara 29 bramek w Schalke robi wrażenie a Huntelaar to typowy łowca bramek.
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
A ja zagrałem bardzo patriotycznie i postawiłem na Lewandowskiego po kursie 41,00. Jeśli będzie na podium klasyfikacji strzelców, to będę miał 1/4 kursu, czyli też bardzo duży. Uważam, że są na to duże szanse, bo wierzę, że w grupie może strzelić przynajmniej 3 gole, a co będzie dalej, to się przekonamy... Może myślę sercem, a nie rozumem, ale naprawdę widzę wielki sukces Polaków i Lewandowskiego na ME! ????
 
Z 610,3K
Osobiscie typuje ze krolem strzelcow zostanie Gomez.Niemcy napewno zajda daleko w tych mistrzopstwach i bedzie on mial okazje rozegrania wielu spotkan.Pozatym posiada niesamowity instykt strzelecki i swietnie gra glowa.Powinien wedlug mnie zdobyc korone krola strzelcow
 
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
A ja zagrałem bardzo patriotycznie i postawiłem na Lewandowskiego po kursie 41,00. Jeśli będzie na podium klasyfikacji strzelców, to będę miał 1/4 kursu, czyli też bardzo duży. Uważam, że są na to duże szanse, bo wierzę, że w grupie może strzelić przynajmniej 3 gole, a co będzie dalej, to się przekonamy... Może myślę sercem, a nie rozumem, ale naprawdę widzę wielki sukces Polaków i Lewandowskiego na ME! ????
Wg mnie bardzo dobry typ. Wydaje mi się że po takim kursie spokojnie można to grać.
Rywali w grupie nie mamy najsilniejszych, także przy odrobinie szczęścia Lewandowski będący w formie może ubić ze 3 bramki które mogą wystarczyć do podium, a kurs bardzo kuszący.
PS. Gdzie masz kurs aż 41?
 
wjtk87 8

wjtk87

Użytkownik
Moim zdaniem faworytem do korony jest Van Persie. Potencjal ofensywny Holendrow jest nie do przecenienia, Van Persie wprawdzie strzelal ostatnio mniej w klubie ale uwazam, ze jesli Holendrzy odniosa sukces na Euro to beda go zawdzieczac glownie jego golom.
Kurs 11 wydaje mi sie bardzo atrakcyjny.
Lewandowski po kursie 34 tez mnie kusi, ale to chyba bardziej z patriotycznej nadzieji niz realnej szansy na wygrana ;)
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
W BAHu na Lewego tylko 16,00, ale..na Wayne Ronney&#39;a mamy 33,00 i myślę, że za grosze można spróbować. Anglia w ciężkiej grupie, ale do wyjścia spokojnie - zarówno Francja, Ukraina jak i Szwecja są w zasięgu Anglików. Shrek w wyjściowej jedenastce znaleźć się powinien bez większych problemów, po takim kursie to ja zagram na pewno.
Edit: Zapomniałem, że Rooney pauzuje dwa mecze, więc stąd taki mega kurs. Odpuszczając dwa mecze o tytuł będzie bardzo ciężko i myślę, że to mało realne..
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
U mnie piłka nieco kuleje , jeśli chodzi o ostatnim czasy , ale jesli mogę dorzucić swoje 0.03 PLN do dyskusji to moim zdaniem będą to kolejne mistrzostwa pod znakiem niespodzianki tj. najprawdopodobniej wygra zawodnik , który w jednym meczu będzie miał czyste szczęscie i uda mu sie trafić do bramki z 3 razy.
4 czy 5 bramek w ostatnim czasie to maksimum.
Najpewniej królem strzelców nie typował bym głównego snajpera , ale dobrego napastnika z ponad przeciętnej ekipy [Szwecja , Włochy , Francja , Chorwacja , Polska - tak wiem , ale grupę mamy dość słabą].
Lewandowskiego patriotycznie można zagrać , bo będzie miał 3 mecze przed sobą , gdzie spokojnie może strzelić po bramce jeśli zadziała trójkąt Piszczek-Kuba-Lewy.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Zapisałem się do Fantasy Euro 2012 i podczas kompletowania składu wpadł mi w oko (przez chwilę zapomniany) Pavel Pogrebnyak. Chwila zastanowienia... Fulham... Dobra gra... Bramek sporo... Automatycznie znalazł miejsce w moim składzie.
Kurs na tego pana jako króla strzelców jest 65,00 i osobiście za grosze spróbuję. Wysoki i dobrze zbudowany, jeżeli tylko będzie grał w pierwszym składzie, myślę, że już w grupie może strzelić z cztery bramki... Asystować ma mu kto, bramki głową strzelać potrafi... Polecam za grosze!
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Wg mnie najlepszym typem na króla strzelców jest Van Persie, tylko pod warunkiem awansu z grupy. Jest to piłkarz, który może się pokusić w tym roku o koronę króla strzelców. Jego wysoka forma z klubu, powinna mieć przełożenie na reprezentacje. Gomez teoretycznie też ma szanse, ale wg mnie ten zawodnik nie da rady i znajdzie się po za 3 najlepszych strzelców.
Jeśli Portugalia zaszła by daleko na EURO, to upatruje szans na zdobycie korony przez Ronaldo. Sądzę, że w tym roku zagra na miarę swoich możliwośći w reprezentacji i pomoże im w walce o awans.
 
pelipe 17

pelipe

Użytkownik
Moimi faworytami są napastnicy z 3 drużyn uznawanych za głównych faworytów:
Hiszpania - Kandydatem do korony strzelców bez wątpienia jest Soldado, jeżeli oczywiście będzie grał w pierwszym składzie zamiast Llorente i Torresa. Piłkarz podobny stylem gry do Villi, szybki, dobry drybling i skuteczny i myślę, że Del Bosque na niego się zdecyduję i zastąpi na tym turnieju Davida. Nie wydaje mi się, że będą grali z wieżowcem na szpicy(Llorente) czy z nieskutecznym Torresem, który ostatnio więcej podaje niż strzela. Poza tym to najskuteczniejszy napastnik w Hiszpanii od 2 lat. Poza tym kibicuję Valencii i bardzo go lubię ???? .
Niemcy - Wszyscy w ciemno stawiają na Gomeza, nawet bukmacherzy dają mu największe szanse, ale powiedzmy sobie szczerze, Gomez w końcówce sezonu zdecydowanie nie błyszczał formą, a także wszyscy pamiętają jego słabe występy na Euro 2008 i MŚ 2010. Najlepszego strzela drużyny upatrywałbym w Podolskim, gdyż Poldi to pewniak do gry w kadrze i piekielnie doświadczony i skuteczny na wielkich imprezach, poza tym Kursy są atrakcyjne.
Holandia - Tutaj nie jestem pewien, Huntelaar albo Van Persie, postawiłbym na obu. Dlaczego to chyba nie trzeba tłumaczyć, pewniaki do gry w 11(jeżeli Van Marwiijk będzie grał dwoma napastnikami, nie wiem jak to wygląda u niego).
Moim faworytem jest Soldado(nie wiem czemu na Pinnacle nie ma go wśród kandydatów) i na pewno postawie, jeżeli będę w 100%, że będzie grał w podstawowym składzie i oczywiście pojawi się jako opcja u buka. Co do strzelców drużyny Niemiec i Holendrów podchodzę trochę sceptycznie z uwagi na grupę śmierci, w której się znajdują, ale raczej nie powinni mieć problemu z rozsmarowanie Danii i Portugalii. Pewnikiem jest też, że te 3 drużyny powinny osiągnąć półfinały, więc napastnicy będą mieli więcej okazji do strzelenia bramek.
 
keyst 149

keyst

Użytkownik
Mario Balotelli @ 30.00 - Betsson
&quot;Może być najlepszym piłkarzem turnieju, ale może być też czarną owcą&quot; tak trener naszej reprezentacji mówi o Balotellim w sumie trudno się z nim nie zgodzić. Balotelli to piłkarz który może w meczu strzelić 5 goli, ale też może dostać czerwoną kartkę w 5 minucie... Myślę, że ostatni sukces jaki zdobył z Manchesterem City wpłynie na niego pozytywnie i poczuje jak znakomitym uczuciem jest być mistrzem.
Sam piłkarz wydaje się być dobrze nastawiony na ten turniej &quot;Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy to najważniejsze turnieje piłkarskie, na które czekam zawsze z wielką niecierpliwością. Tutaj nie ma czasu na wygłupy, liczy się tylko profesjonalizm. Obiecuję, że nasz zespół nie będzie miał żadnych problemów, które wynikałyby z mojego zachowania - powiedział Mario Balotelli .&quot; , także wierzę w Mario w Polsce zaprezentuje się z najlepszej strony i będzie gwiazdą całego turnieju.
 
W 0

whitelegion

Użytkownik
Wszędzie widzę Gomez, Gomez - nie załamujcie mnie oprócz strzelonych golach słabym drużyną w Lidze Mistrzów ( Basel itd. )
Nic takiego konkretnego nie zrobił, gdyby nie wzrost zostałby wybrany największym drewniakiem Bundesligi on nie umie trafić w piłkę, przykład?? Final CL z Chelsea oraz wiele innych meczy Bundesligi...
Moim zdaniem on nie będzie w pierwszej piątce strzelców, a za to wydaje mi się, że Van Persie będzie królem strzelców.
Generalnie typowałbym Rooneya, ale nie sądzę, że da rade nadrobić straty z pauzujących meczy.
PS. Wiadomo co Lewy pokaże :p
 
L 11

latomek7lol

Użytkownik
Zgadzam się z użytkownikiem powyżej. Gomez jest tylko od dostawiania nogi. Pokazał ile jest wart w finale LM. Indywidualne krycie i Niemiec nie istnieje.
Ja za przysłowiowe &quot;parę złoty&quot; spróbuję na Lewego bo:
-mamy teoretycznie najsłabszą grupę, gdzie w zespołach nie ma jakiś żelaznych formacji defensywnych
-Lewy to nasz podstawowy napastnik, który o ile nie dozna kontuzji to zapewne zagra minimum 3 mecze po 90minut ( no może Brożek na końcowe 5-7 minut)
-Robert jest w formie i wie, że jeśli pokaże się z dobrej strony to telefony nie będą się urywać, tym bardziej po takim sezonie w Borussi, a gdzie ma to zrobić jak nie na domowym podwórku
Moja wizja:
Grecja wiadomo styl defensywny ale jak myślimy o zwycięstwie to trzeba chociaż jedną bramę wpakować-1
Rosja tutaj będzie bardzo ciężko, Lewy pakuję bramę po kontrataku
Czechy zapewne nie będą się murować z takim przeciwnikiem jak my tylko zagrają otwarty futbol, możliwe 2 gole.
Gdyby taki bardzo optymistyczny scenariusz się zdarzył, Lewy mógłby zostać królem strzelców nawet w przypadku gdyby Polska nie wyszła z grupy. Sądzę, że 4 bramki dadzą tytuł ale bardziej obstawiam kilku zawodników, którzy zdobędą 3 bramki i zadecyduję liczba asyst. Kurs warty ryzyka;)
 
A 23

alejandr0

Użytkownik
Drewno nie drewno, ale gra bez piłki jedna z najlepszych na świecie, jest tam gdzie trzeba. W reprezentacji podobnie jak w klubie ma mu kto dograć.
Jeśli mowa o indywidualnym kryciu to Pepe nie dawał rady Gomezowi w rewanżu, co dało karnego. Finał mu nie wyszedł zgadza się, ale jeden mecz nie może świadczyć o zawodniku
 
konk 1

konk

Użytkownik
Jeśli chodzi o która strzelców wg mnie największe szanse ma Gomez. Głównie z tego faktu iż ma za sobą świetny sezon w Bundeslidze. Również Niemcy mają szansę dojść do samego finału, co zwiększy ilość meczy które Gomez może zagrać, co za tym idzie, strzeli więcej bramek.
 
Do góry Bottom