>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto zostanie królem strzelców MŚ 2018?

B 167

borys30

Użytkownik
zdecydowanie Lukaku grupa prosta Belgowie powinni sporo nastrzelać sam liczę na jakieś 6-8 bramek a z tego to powinny z 3 być w jego wykonaniu to daje ładne handi przed play offf
innym logicznym wyborem może być Grizzezman Francuzi też grupa prosta a i aspiracje spore do tego wyborna forma ????
Drabinka jest dobra dla Niemiec, powinni dojść do 1/2, czyli zagrają wtedy mecz finałowy lub o 3 miejsce.
Wg mnie Werner grający regularnie na szpicy, z ofensywną grą plus dobrą linią pomocy,
skrzydłowi plus Kross, Ozil stworzą mu sporo okazji na gole.
W pozostałych ekipach bramki powinny rozkładać się na kilku zawodników np. we Francji Mbappe, Griezmann analogicznie w Argentynie.
rzecz w tym że jak 1 mecz mu nie wyjdzie to w 2 zagra już Gomez na szpicy. Yogi w jakieś konferencji mówił że zabiera 2 równych napastników ktorzy najlepiej pasuja do stylu gry rep i że obaj dostaną swoją szansę na tych MŚ.
Więc nawet jeśli Werner zagra dobrze 1 i 2 mecz to w 3 już zobaczymy Mario na szpicy
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Stawianie jakiegokolwiek typu na króla strzelców według mnie mija się z celem i jest loterią.Zazwyczaj i tak królem nie zostaje żadna z wielkich gwiazd a przyczyn tego jest kilka.Kto by stawiał 4 lata temu na Jamesa ktorego mało kto znał i grał dopiero w pierwszym europejskim klubie czy 4 lata wczesniej na Mullera który był młokosem.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Według mnie bedzie to Neymar . Co z tego , ze jest skrzydlowym, jest w świetnej formie po powrocie z kontuzji i patrzac na potencjał Brazylii z przodu to napewno sporo nastrzelaja w fazie grupowej pozatym to moi faworyci do wygrania calego mundialu dlatego Neymar bedzie mial sporo okazji na zdobywanie bramek a kurs ponad @10 robi wrażenie ????
 
K 0

krawcu1910

Użytkownik
Również uważam, że największe szanse ma właśnie Neymar.
Wałkowane było już kilkanaście razy, ale właśnie to, że jest wypoczęty i ma głód piłki może być kluczowe.
 
mateusz9681 3,4K

mateusz9681

Użytkownik
1xbet
Lukaku królem strzelców - @16
Lukaku w TOP2
- @7.50
  • Panama + Tunezja w grupie
  • Romelu w formie
  • ofensywna gra Belgów
Też myślę , że któryś z belgów Lukaku i Hazard wyglądają dobrze . W 2 meczach mogą sobie ostro postrzelać , w dodatku poźniej wpdają na kogoś z naszej grupy.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Ronaldo praktycznie już sobie zapewnił króla, 3 bramki na koncie. Nadchodzące mecze z Iranem i Maroko, gdzie będzie wyścig bramek z Hiszpanami o to kto strzeli więcej, żeby wyjść z pierwszego miejsca. W dodatku cała Portugalia gra na Ronaldo. Nawet jakby odpadli w 1/8 lub 1/4 to Ronaldo może już mieć na koncie z 7 bramek co zapewne wystarczy do tytułu :p
 
M 158

murzyn30

Użytkownik
Akurat az tak ważne z którego miejsca awansuje Portugalia badz Hiszpania juz nie jest , nie uwazacie ze ruscy mogą być grozniejsi od Urugwaju? W końcu to gospodarze...ja wiem że to tylko Arabia s. Ale 5 bramek robi wrażenie na mistrzostwach . No chyba że teraz Urugwaju badz Egipt wygrają po 10-0 z arabami to wtedy rzeczywiście lepiej chyba zagrać mimo wszystko z Rosjanami... kurs na Ronaldo 2,90 strasznie kuszący
 
kwadrato 0

kwadrato

Użytkownik
Jak dla mnie kandydatów jest trzech
Ronaldo
Lukaku
Kane
Co do Griezzmana to Francja ma za wielu dobrych napastników i tam ciężar zdobywania goli powinien się rozłożyć na kilka osób, w Belgii i Anglii znacznie więcej zależy od dyspozycji strzeleckiej tych dwóch panów, natomiast Ronaldo to wiadomo - Ronaldo
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jak dla mnie kandydatów jest trzech
Ronaldo
Lukaku
Kane
Co do Griezzmana to Francja ma za wielu dobrych napastników i tam ciężar zdobywania goli powinien się rozłożyć na kilka osób, w Belgii i Anglii znacznie więcej zależy od dyspozycji strzeleckiej tych dwóch panów, natomiast Ronaldo to wiadomo - Ronaldo
Mysle podobnie ale zamieniłbym Harrego Kane na Diego Coste. Narazie ryzyko jest spore bo dużo może zależeć od play-offów. Jestem ciekawy hitu w grupie G i pojedynku napastnikow Lukaku i Kane ale to dopiero 28 czerwca. Jakoś bardziej skłaniam się ku Belgom właśnie za sprawą Lukaku
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja uwazam , ze warto teraz atakować Coste @5,00 lub Kane&#39;a @10 a nawet i Lukalu @10 . Portugalia z taka grą leci w 1/8 , o ile ich Iran nie wyeliminije w 3 meczu bo po tym co dzisiaj widZiałem to wszystko jest mozliwe . Costa moze cos strzeli z Maroko ale na ten moment najlepiej wygląda Kane , ktory gra przeciwko Panamie i moze spokojnie dogonić Ronaldo o ile Anglia sie rozstrzela .
 
J 13

jacek14

Użytkownik
Mimo fantastycznego meczu belgów i bramek Lukaku uważam że królem strzelców zostanie Cristiano Ronaldo. Widać po nim ogromne zaangażowanie i mimo że nie jestem jego fanem to trzeba mu przyznać że jest genialny.
 
J 13

jacek14

Użytkownik
Jasne że są jak każdy na tych MŚ ????
Myślę że będzie remis z Iranem ewentualnie znowu bramka Ronaldo i trzymanie wyniku do końca. Po wyjściu z grupy liczę na nich bo jak czas pokazał to świetna drużyna turniejowa.
 
lukas933 38

lukas933

Użytkownik
Póki co faworytami Ronaldo i Lukaku. Jednak nie potrafię wybrać. Belgia idzie jak burza i może sporo namieszać na tym turnieju. Z kolei Portugalia z Ronaldo jak pokazało EURO umie cierpieć i nie zdziwię się jak znowu zajdą daleko. Zobaczymy ????
 
F 0

franekkk

Użytkownik
Póki co wszystko wskazuje że @17 na Kane złapane przed turniejem powinno wejść w miarę spokojnie. Właściwie jedynie Lukaku przy awansie Belgów i odpadnięciu Anglii może Harremu odebrać koronę.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Na króla strzelców kurs na Lukaku wynosi aż 18 a przecież to nie jest takie nie możliwe bo Belgia może rozbić Anglię i właśnie mogą grać na Lukaku. Brakuje mu do wyrównania do Kane&#39;a tylko 2 bramek... Po 3 będzie prowadzić. Mam pytanie - co jeśli zawodnik ma identyczną ilość - co decyduje ? Tak czy inaczej kurs 18 na Lukaku kusi do pogrania... To jaką nieskutecznością popisywał się Kane widzieliśmy w meczu z Chorwacją.
 
R 2,8K

rua

Użytkownik
Z tego co czytałem to w przypadku takiej samej liczby bramek nagroda idzie do tego który strzelił mniej bramek z karnych, a potem bierze się pod uwagę asysty. Tak jest od 1994 roku.
Edit. W takim razie mój błąd, przeczytałem taką formułę w artykule dotyczącym złotego buta na Wikipedii i uwierzyłem. Liczą się bramki a potem asysty
 
Do góry Bottom