>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie Mistrzem Polski w sezonie 2010/2011 ?

Status
Zamknięty.
N 0

nowylogin

Użytkownik
Zobaczymy, czy jak Wisła zostanie mistrzem, to czy uda się namówić Cupiała, by sypnął trochę kasą, i czy w końcu dokulamy się do tej LM.
 
legionista1916-56529 9

legionista1916-56529

Użytkownik
Nie stawiajcie na to:p
Mecze Jagi:
Widzew - D
Polonia W. - W
Legia - D
Korona - D
Cracovia - W
Ruch - D
Mecze Wisły:
Lechia - W
Lech - D
Cracovia - D
Legia - W
Zagłębie - W
Polonia W. - D
Jagiellonia, więc ma tylko 2. wyjazdy...
Nie skreślajcie Jagi. A może ktoś z trójki: Lechia, Śląsk, Legia jeszcze powalczy o mistrza? Może być różnie. Dodatkowo Jaga i Wisła mają trudne terminarze...
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Nie stawiajcie na to:p
Mecze Jagi:
Widzew - D
Polonia W. - W
Legia - D
Korona - D
Cracovia - W
Ruch - D
Mecze Wisły:
Lechia - W
Lech - D
Cracovia - D
Legia - W
Zagłębie - W
Polonia W. - D
Jagiellonia, więc ma tylko 2. wyjazdy...
Nie skreślajcie Jagi. A może ktoś z trójki: Lechia, Śląsk, Legia jeszcze powalczy o mistrza? Może być różnie. Dodatkowo Jaga i Wisła mają trudne terminarze...
Z tą Legią to wyskoczyłeś jak filip z konopii ... Wisła Jaga MAX !! chyba ze beda tracic pkt to Lechia ze Sląskiem się włączy Legia przy takiej grze to środek tabeli .
 
julek 421

julek

Użytkownik
legionista1916-56529 9

legionista1916-56529

Użytkownik
Na Wisłę nie ma silnych w tym roku
Tak? Ostatnie dwa mecze = dwie porażki, a może być i trzecia, bo Lechia u siebie nieźle gra + podniesiona po zdobyciu 2. goli w końcówce z Arką. Jaga może sobie pluć w brodę, że przegrała z Bytomiem.
Aha, jeszcze jedno. Zastanawiacie się czasem co by było gdyby Lenczyk prowadził Śląsk od początku sezonu? Śląsk byłby liderem...
 
conti73 106

conti73

Użytkownik
to jest w Tobet
06.05 17:45
Wisła Kraków 1.33
Jagiellonia Białystok 3.75
Śląsk Wrocław 22.00
Lech Poznań 30.00
Legia Warszawa 30.00
Polonia Warszawa 35.00
Lechia Gdańsk 40.00
Górnik Zabrze 50.00
dalszych już nie wklejam:razz:
Moim skromnym zdaniem drużyna która zasługuje na majstra
ŚLĄSK WROCŁAW
terminarz do końca w miarę fajny wyjazdy Zabrze Lubin Chorzów
a bezpośrednie i z Jagą i Wisełką na plus
 
19polonista11 2

19polonista11

Użytkownik
No to teraz jest praktycznie pozamiatane.. Wystarczy, że Wisła wygra minimum z Zagłębiem Lubin i już na 99% zostanie mistrzem, chyba że jakąś katastrofalną formę złapią. Z Lechem myślę, że u siebie spokojnie remis i z Legią pewnie nawet wygrają :p Szkoda tylko Jagi bo przez głupotę mistrza stracili ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Nie wiem jak wy ale mi Michał Probierz przypomina Guardiole ;) I chciałbym żeby pracował w Lech jak dla mnie to jeden z lepszych Polskich trenerów,Bakusiowi mówimy do widzenia zniszczył Polonie teraz zniszczył Lecha,ja od początku byłem przeciwko hiszpanowi dla mnie Zielinski mógł zostac.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Witam!
Na Tobet.com wypłaciliśmy już za Mistrzostwo Polski Wisły w tym sezonie!
Jednocześnie zakłady na inne kluby pozostają w grze.
pozdrawiamy
załoga Tobet.com
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Witam!

Na Tobet.com wypłaciliśmy już za Mistrzostwo Polski Wisły w tym sezonie!
Jednocześnie zakłady na inne kluby pozostają w grze.

pozdrawiamy
załoga Tobet.com
czy dobrze rozumiem: wypłaciliście wygrane za zakład że Wisła zostanie Mistrzem Polski?
 
legionista1916-56529 9

legionista1916-56529

Użytkownik
Nie wiem jak wy ale mi Michał Probierz przypomina Guardiole ;) I chciałbym żeby pracował w Lech jak dla mnie to jeden z lepszych Polskich trenerów,Bakusiowi mówimy do widzenia zniszczył Polonie teraz zniszczył Lecha,ja od początku byłem przeciwko hiszpanowi dla mnie Zielinski mógł zostac.
Zniszczył Polonię? 10 punktów w 5. meczach zdobył... Kolejne 10.punktów Polonia zbierała przez 10 meczy... Dodatkowo sezon wcześniej utrzymał ją w Ekstraklasie ???? Zresztą, mądry Polak po szkodzie... Po co Lech go zakontraktował skoro twierdził, że &quot;zniszczył Polonię&quot;... ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom