>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie Mistrzem Świata?

Status
Zamknięty.
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Moimi ulubionymi drużynami są te, grające piękny futbol. Do takich zaliczam Hiszpanów, Holendrów i Argentyńczyków.
Nie jestem fanem zespołów z Brazylii i Portugalii, ponieważ nie lubię ich największych gwiazd i dawnych gwiazd (CR7, Ronaldinho itp.).
Moi w/w trzej faworyci zwykle są wymieniani w gronie faworytów. W tym szerokim gronie? Dlaczego? Ponieważ do niedawna do Hiszpanów przyklejona łatka &quot;grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze&quot; pasowała jak ulał, ponieważ Holendrzy w fazie pucharowej nie grali , jak ekipa Ruuda Gulitta, Marca van Bastena i innych, ponieważ Argentyńczycy od bardzo dawna (nie chce mi się zaglądać do historii) nie zdobyli tytułu mistrzowskiego.
W ankiecie zagłosowałem na Anglików, którzy jak burza przeszli eliminacje, pokonując na wyjeździe swój największy koszmar z el. Euro 2008- Chorwację aż 5:1. Anglicy mają w tym momencie jedną z lepszych drużyn na świecie oraz trenera , który -jak ktoś wcześniej powiedział- &quot;zna turniejowe realia&quot;. Jest też znakomity Wayne Rooney, którego zdobycie złotej piłki zależeć może od tego jak spisze się Anglia w MŚ2010 , oraz jak daleko zajdzie drużyna rywala Rooneya w walce o Złotą Piłkę- Lionela Messiego.
Kolejnym moim faworytem są piłkarze Dungi, Brazylijczycy, mistrzowie z roku 2002, w eliminacjach spisali się całkiem dobrze. Mnie osobiście zaimponował Dunga, który wyrzucił kilku gwiazdorów z kadry - m. in. Pato, Ronaldinho.
W dalszej perspektywie Włosi, ale to tylko ze względu na tytuł w Niemczech uwzględniam ich w gronie faworytów. Nie odmawiam im oczywiście zasług i tego, że są po prostu drużyną turniejową, ale moim zdaniem jest tyle mocniejszych personalnie od Squadre Azurra teamów, że śmiało można powiedzieć: Italia- Not Today.
Dalej Niemcy, niezła gra w eliminacjach, acz bez fajerwerków. Ostatnie dwa mundiale to dwa miejsca na podium, w międzyczasie blamaż w Euro 2004 oraz finał Euro 2008. Mocni jako drużyna, z niezłym trenerem.
Hiszpanie- łatwa grupa, ale niestety później może być już tylko trudniej- Brazylia/Portugalia/WKS, Włochy- tak może wyglądać ich droga to czołowej czwórki światowego czempionatu. Wiemy, jak dużą siłą ofensywną dysponują podopieczni Vicente del Bosque, wiemy też jak mocna jest defensywa jego zespołu, oraz jak dobrych ma on bramkarzy.
Czarny koń- tu widzę USA, pokazali na Confederation&#39;s Cup jak mocni są, pokazali kapitalną grę w półfinale i finale z Hiszpanią i Brazylią. Wygrali jeden z dwóch meczów, a niewiele zabrakło by wygrać też z Canarinhos. Dlaczego nie oni? W grupie są z mocną Anglią, ale w przypadku zajęcia 2-go miejsca mogą trafić na Niemców. Ale by jakiś zespół był czarnym koniem, musi wygrywać z faworytami. Mój czarny koń : USA!
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Czas jeszcze na mój krótki wywód:
Sądzę że w tych mistrzostwach jest więcej kandydatów na mistrza świata niż kiedykolwiek wcześniej. Najlepszą reprezentacją globu na tych mistrzostwach uważam że będzie któraś z tych 3 drużyn: Anglia, Holandia, Niemcy.
Najwyżej z tej trójki stawiam mimo wszystko Anglików, są bardzo zmobilizowani, wyjątkowo, jak nigdy. Rooney to będzie postać nr.1 całych mistrzostw, nie dość że celebryta to jeszcze wspaniały napastnik, gwiazdor mistrzostw, byc moze nawet kórl strzelców. Namieszać może Holandia, Arjen Robben + Wesley Sneijder mogą zapewnić nawet finał dla Niderlandów. Niemcy? Oni są zawsze w światowej czołówce i nie ma na to wytłumaczenia, poprostu grają na maxa i do ostatniej minuty, myślę że po raz kolejny możemy ich zobaczyć w finale...
Czarny konik: Meksyk
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Zagłosowałem na Hiszpanię, bo oni po prostu kochają to co robią. Grając z takim spokojem, a zarazem polotem potrafią roznieść wszystkich. Pytanie tylko w jakiej formie będą Ci, którzy dopiero co zakończyli swoje sezony. Duży wpływ może mieć też klimat panujący w RPA.
W ankiecie zabrakło mi jakoś gospodarzy, Ghany i Nigerii. Oni mogą być czarnym koniem tych rozgrywek.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
JA sądzę , że Casillas na MŚ powróci to formy i będzie tam zapewne najlepszy. To , że puszczał dużo bramek bardziej świadczy o tym co piłkarze Realu robili w obronie. Wspominałem o tym, w podsumowaniu sezonu Primera Division. Casillas dużo razy ratował Real przed upokorzeniem przez bardzo słabe zespoły. Trzeba jednak pamiętać, że Hiszpania to bardzo ambitny zespół i wszystko wyjdzie w praniu. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć kto będzie czarnym koniem rozgrywek bo to jak w lotku. Każdy może niespodziewanie zawieść i każdy może prezentować się bardzo dobrze i wtedy walka będzie bardzo zacięta. Lepiej jednak by było gdyby walka była zacięta. Nie mam tutaj swojego własnego faworyta bo bardzo trudno go wskazać, a argmenty typu &quot;są głodni zwycięstwa&quot; , &quot;dawno nie wygrali&quot; , &quot;szykuje się niespodzianka z ich strony&quot; , &quot;nowy lepszy trener&quot; &quot; X piłkarz w formie&quot; jakoś do mnie nie przemawiają. To jest gra zespołowa i często w takich rozgrywkach indywidualności moga nie pomóc.
To są rozgrywki , które rozgrywane są w RPA. Trzeba zauważyć kto gra w Premier League gdzie pogoda jest jaka jest a nagła zmiana klimatu nie musi wcale pozytywnie wpłynąć na co poniektórych piłkarzy. Ja liczę, że zobaczymy świetne mecze a stawiać będę raczej na live bo stawianie przed meczem w PNA nauczyło nas tego, że nie warto a tu może byc podobnie :]
 
M 1

maska

Użytkownik
Hiszpania największy faworyt Mistrzostw Świata w RPA. Mają chyba najlepszą pomoc na świecie...ogólnie wyrównane formacje mają, to nie przypadek, że wygrali Mistrzostwo Europy. Jedynym przeciwnikiem dla Hiszpanów może być Argetyna (jak forma będzie najlepsza)
 
S 0

sebkow

Użytkownik
Ja bym stawiał na Anglie.
- Włochy - zupełnie inna drużyna niz na ostatnich MŚ zerowe szanse na mistrza
- Niemcy - Lahm i Schweinstanger chyba nie wystarczą po za tym pomoc... szkoda gadać
- Francja - 1 średni napastnik Anelka to za mało w prawdzie obrona dobra ale i trener ktory wybiera sklad patrzac w gwiazdy i karty Tarota
- Argentyna - mają bardzo dobrych sklad, swietych zawodnikow ale z tym trenerem... az mi ich szkoda dojda do polfinalu
- Brazylia - troche słaba pomoc ale tak to Ok ogólnie dobra druzyna ale słabsza od Anglii
- Holandia - no coz obrona nie za dobra pomoc moze byc atak slaby dojda do polfinalu
- Hiszpania - BARDZO DOBRY ZESPOL MOIM ZDANIEM NAJLEPSZY ZESPOL ale coz niestety jest faworytem a faworyt rzadko wygrywa dojdzie do polfinalu
- ANGLIA - TRENERA MAJA NAJLEPSZEGO ZNAKOMICI NAPASTNICY DEFOE ROONEY BENT POMOC SRODEK GERRARD LAMPARD SKRZYDLA WALLCOT COLE ALBO BARRY ALBO LENNON OBRONA SRODEK FERDINAND I TERRY - KLASYKA SKRZYDLA COLE CARRAGHER JOHNSON KING MOIM ZDANIEM NAJBARDZIEJ POUKLADANA DRUZYNA

POLFINALY
ARGENTYNA - ANGLIA
HISZPANIA - HOLANDIA
FINAL ANGLIA - HISZPANIA
MISTRZ ANGLIA
 
patryk1708 6

patryk1708

Użytkownik
Najbardziej cieszyłbym się, gdyby mistrzem została... Anglia ;). To raczej niemożliwe, bo Anglicy nigdy nie byli drużyną turniejową. Realnie jednak patrząc, stawiam na Argentynę. W zespole Maradony nie ma praktycznie zawodnika, o którym ktoś z tego forum słyszałby po raz pierwszy. Jest to kolektyw złożony z gwiazd. Z gwiazd, które w mojej opinii w RPA pokażą na co ich tak naprawdę stać. Tevez-Aguero-Messi - te nazwiska mówią same za siebie. Z przyjemnością będę oglądał ich mecze ???? .
Co do innych zespołów skreśliłbym Niemców, Portugalczyków i Włochów, bo nie wierzę, że są w stanie drugi raz z rzędu wygrać Mundial.
 
koper 29

koper

Użytkownik
Argentyna w 1/8 trafi prawdopodobnie na RPA. A widział ktoś żeby gospodarz odpadł w 1/8? Pamiętamy Koree która powinna odpaść w 1/8 ale dzięki sędziom doszła do 1/2 finału. Myślę, że Maradona może nie sprostać gospodarzom. Tam będą karne z kapelusza i te sprawy. Kibicuje ARG ale coś nie chce mi się wierzyć że gospodarz odpadnie w 1/8 no chyba że RPA wyprzedzi Francję, albo ARG zajmie drugie miejsce.
 
daro1909 0

daro1909

Użytkownik
Moim zdaniem to jest jednak mundial, tutaj nie ma lipy ze tak powiem, do RPA jedzie pare mocnych reprezentacji. (aczkolwiek tym razem zabraknie kilku potęg jak np. Polska ????

-WKS to jest mocna drużyna, Murzyny mają kondyche jak cholera, zero kompleksów, świetnych zawodników których nawet nie trzeba wymieniać,
-Serbia może coś pokazać, bo widać coraz wiecej Serbów w dobrych klubach w najlepszych ligach zachodnich, może uda im się stworzyć jakis kolektyw i cos pokazać

Raczej nie wydaje mi się żeby klimat w RPA miał jakikolwiek wpływ (jak napisał kolega wyżej) bo RPA nie leży w strefie Równikowej, tylko umiarkowanej czyli takiej jak nasza Europejska
A co do Argentyny to jest wielka nie wiadoma, Bo mają świetną drużyne ale do dupy trenera, który pokazał już w eliminacjach że nie potrafi dobrze wykorzystać tego potencjału. Z drugiej strony jednak taką grupe jaką oni mają to myśle że powinni wyjśc z 1 miejsca, Zobaczymy
Niemców typowałbym również na top3 jak już ktoś wczesniej napisał, bo to są jednak Niemcy, oni zawsze są wysoko, mają dobry kolektyw, swój styl i duże parcie ze strony społeczeństwa.
Anglia to też duża niewiadoma, bo co to za argument że mają mocną reprezentacje, skoro oni mają zawsze mocną reprezentacje i wiadomo co robią !!! ????

Poza tym szkoda mi tego że kilka reprezentacji się nie zakwalikowało, mowa tu o Szwecji, Czechach,Turcji,Chorwacji,Polsce oczywiście,Szkocji, czy Austrii nawet, bo to zawsze jakieś wyrobione marki, wiecej kolorów na trybunach, wiecej kibiców, i jakos sie tak człowiek przyzwyczaił nie ? ???? A zamiast tego bedzie oglądać kilka drużyn z Afryki, 2 koree, czy Nową Zelandie...
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
W paru kwestiach zgadzam się z przedmówcą. Na Mundialu i w ogóle na dużych imprezach żadna drużyna nie odpuszcza. Zawodnicy wiedzą, że dobry wynik to przepustka do kariery. Większość reprezentacji prezentuje się lepiej, niż na co dzień {jak od każdej, tak i od tej reguły jest wyjątek - Polska}.
Uważam również, że klimat nie będzie miał żadnego znaczenia.
Chcę jednak dodać, że można parę rzeczy już wnioskować po pierwszych sparingach. Podoba mi się gra Meksyku z Anglikami mimo 1-3 zaprezentowali się według mnie świetnie. Sporo strzałów, ofensywna ciekawa gra z przodu. Z Holandią było 1-2 - nie widziałem, ale myślę, że zaprezentowali się podobnie.
A w grupie są z Francją, która męczyła się strasznie z Kostaryką. W Urugwaju ma kto strzelać - oczywiście jest Forlan, Suarez, ale Abreu już pokazał się z dobrej strony wciskając Izraelowi 2 bramki. W reprezentacji ten facet potrafi strzelać, co widać po statystykach. Uważam z tego powodu, że RPA musiałoby dostać jeszcze dodatkowe dwa lata na wciąganie, żeby w ogóle coś móc w tej grupie ugrać. A Francuzi widać, że mogą z tej grupy nie wyjść, a na pewno będą mieli spore problemy.
Niestety nie zgadzam się, co do WKS. To są gwiazdy, ale raczej potrafiące przyaktorzyć, a nie zagrać coś na poziomie, ale mają dużą szansę na wyjście z grupy. Z Brazylią nie mają szans, ale Portugalia jest bezbarwna. Widziałem ich z Przylądkiem i szczerze to była żenua biorąc pod uwagę to jaki potencjał drzemie w tych zawodnikach.
Sparingi to jednak nie granie o jakąś stawkę i biorę na to poprawkę.
Na razie odrzucam definitywnie z grona faworytów Niemców. Powoli też coraz mniejsze szanse widzę u Włochów - szczególnie, jak zobaczyłem powołania.
Oczywiście zawsze faworytem jest Brazylia {spokojnie wyjdzie z 1 miejsca w grupie}, Hiszpanie {bo to jednak triumfator ME}, Anglicy {grają coraz pewniej, są zgrani, prawie brak słabych punktów - jeno bramka}, Argentyna {jak dla nich grupa do zmasakrowania, a potem mogą wygrać z każdym, przegrać z każdym - ale mogą mieć turniej konia}, Holandia {grają coraz lepiej, wyście grupie niemal 100% pewne i olbrzymie szanse na ćwierćfinał Brazylia-Holandia - Pomarańczowi to mają pecha do tej Brazylii na Mundialach}.
A dodam, że faktycznie, jeśli szkoda to mi najbardziej Czechów. 4-2 z U.S.A pokazuje, że Pepiki na Mundial się nadają o wiele bardziej, niż wiele reprezentacji, które tam będą.
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
no oczywiście, że Hiszpania w bramce z VV, w obronie z Pique, Puyolem, w pomocy z Iniesta, Xavi, i w ataku z Villa i Pedro ;D oczywiscie zartuje to moja subiektywna opinia co do pierwszego składu ???? a tak serio to skład Hiszpanii miażdży wszystkie inne. W bramce co prawda napewno Casillas ale formą to on ostatnio raczej nie zaskakuje, bynajmniej tak jak w poprzednich sezonach. Murowani obrońcy to Pique na środku i Ramos na prawej. W pomocy też ciekawie: Silva, Fabregas, Iniesta, Xavi, Alonso. No o ataku nie wpominając Villa + Torres ;D wg mnie średni kurs na mistrzostwo dla Espanii (5,00) jest bardzo okazały i warty zagrania za średnią stawkę ;D
 
daro1909 0

daro1909

Użytkownik
No cóż, co do tego meczu Francji z Kostaryką to nie powiedziałbym że sie meczyli, tylko poprostu stracili głupio bramke, a potem brakowało troche skuteczności, w każdym razie wygrali, a Kostaryka to znowu nie jest jakiś luxemburg.
Inna sprawa że nie wiem czy ci piłkarze z WKS potrafią tylko przyaktorzyć, skoro Drogba jest królem strzelców premiership, Toure ma jakąs pozycje w Barcelonie, ale sa też inni jak drugi toure,eboue czy kalou, nie wiem kto jeszcze z tych znanych tam gra, ale na ostatnich mistrzostwach wydaje mi się pokazali się nie najgorzej biorąc pod uwage doświadczenie w takich rozgrywkach czy grupe jaką mieli. Wątpie zeby Urugwaj coś zdziałał majac tylko Forlana, mają w grupie gospodarzy i arbiter może pod nich sedziować, albo Henry strzeli bramke ręką i nikt nie zauważy ???? róznie bywa, no ale zobaczymy
 
kulas122 0

kulas122

Użytkownik
Serbia może zaskoczyć. Mistrzostwa nie zdobędą, ale mogą coś ugrać.
Wks ma fajną ekipę, ale nie ma bramkarza i generalnie dadzą pupy coś mi się widzi. \
Kozacki skład ma Argentyna. Milito po tym co ostatnio gra powininen być w pierwszym i paradoksem jest, że taki grajek może grzać ławę. Ale Maradona to idiota i nie wygrają chociaż mają warunki. Nawet bym tego nie chciał, żeby ten prostak znów cwaniakował. Nie lubię go po prostu i nie doceniam jego &quot;wybitnych&quot; osiągnięć w futbolu i zawrotnej kariery w Napoli. On został legendą, bo Argentyna potrzebowała bohatera i padło na niego. Zresztą to nie temat na to ????
Według mnie Włosi i Portugalczycy nic nie ugrają, bo są słabi i tyle.
Najbardziej okazałe baty zbiorą Grecy. Nie rozumiem czemu są tak wysoko w rankingu Fifa ( chyba liczy się im jeszcze euro ). Zajmują pozycje około 10 miejsca. No to sorry... My ,wiadomo jak grając, za czasów Benhauera wygraliśmy z nimi. I to nie dlatego, że odpuścili tylko są okropnymi słabiakami.
Hiszpanie mają taką ekipę, że powinni wygrać z palcem w du pie. Ale ci Hiszpanie coś nie ogarniają na tych World Capach. Nie byłbym taki pewny czy wygrają.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Najbardziej okazałe baty zbiorą Grecy. Nie rozumiem czemu są tak wysoko w rankingu Fifa ( chyba liczy się im jeszcze euro ). Zajmują pozycje około 10 miejsca. No to sorry... My ,wiadomo jak grając, za czasów Benhauera wygraliśmy z nimi. I to nie dlatego, że odpuścili tylko są okropnymi słabiakami.
oj żeby zdziwienia nie było ;) Grecy to nie są jacyś super piłkarze ale trener Otto Rehhagel ma na prwde pojecie o tym co robi

my z nimi przegraliśmy, ale to oni jadą do Afryki, a my zostajemy w Polsce, zresztą za dobrych czasów Leo wygrywaliśmy lepsze mecze, a co do rankingu to Euro niema tu znaczenia po prostu Grecy grają na równym poziomie, kwalifikują się tam gdzie trzeba i wygrywają to co trzeba i to że pojadą do RPA to nie jest przypadek, raczej większych szans niemożna im dawać w tym turnieju ale ośmieszyć się też nie powinni
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Najbardziej okazałe baty zbiorą Grecy. Nie rozumiem czemu są tak wysoko w rankingu Fifa ( chyba liczy się im jeszcze euro ). Zajmują pozycje około 10 miejsca. No to sorry... My ,wiadomo jak grając, za czasów Benhauera wygraliśmy z nimi. I to nie dlatego, że odpuścili tylko są okropnymi słabiakami.
Zobacz sobie jak grają tacy słabi Grecy a jak grali nasi w eliminacjach to przeżyjesz szok.
Grecy grają defensywnie i bardzo mało tracą i są cholernie skuteczni w ataku.
Nie wiem ile masz lat ale chyba trzeba Ci przypomnieć parę faktów - Euro2004 w Portugalii i mecz otwarcia, krystynka tam płakała 1 raz, potem w finale ich dobili o ile pamiętam Grecy w meczu finałowym mieli 1 rzut rożny i po nim padła bramka. Nigdy nie lekceważ rywala 1 zasada!
Z innych drużyn co miały dostać baty (ale nie na MŚ, ME) to Liechtenstein-Portugalia 2-2 :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
Fakt Grecy mają ciężką grupę, Argentyna, Nigeria i nieobliczalni Koreańczycy. Z Argentyną nie mają szans walczyć o 1 miejsce w grupie, ale o 2 jak najbardziej (z Nigerią chyba będzie batalia).
 
kulas122 0

kulas122

Użytkownik
Odpowiadam od razu dwóm naraz.
@darius jak możesz mówić, że kwalifikują się tam gdzie trzeba ?? Zagrali raz na mundialu nie wychodząc z grupy. 3 razy na ME, 2 razy nie wychodząc z grupy i raz wygrywając co było mega nieporozumieniem. Mieli swoje 5 minut, ich dobra dyspozycja lub nie dyspozycja przeciwników dała im sukces.
W grupie eliminacyjnej mieli Szwajcarów, Izrael, Łotwę, Mołdawię i Luksemburg. No przepraszam, ale nie widzę tu ani jednej mocnej drużyny. Od jednej przyzwoitej dwa razy dostali wpier*ol (Szwajcarii) i zremisowali z Mołdawią i Izraelem ... Zbili Łotyszów i Luksemburg. Myślę, że należy im się za to jakiś puchar. Kwalifikację do turnieju gwarantują sobie tylko dzięki dobremu rozstawieniu, które nie mam pojęcia skąd pochodzi. Ich 13 miejsce w rankingu Fifa to jakaś abstrakcja ...
Totalnie nie uznaję ich pseudo wartości i pseudo futbolu ( antyfutbolu ? ). W reprezentacji mają 90 % składu PAO kilku zawodników z AEK&#39;u i Olympiakosu. Z zagranicznych zawodników:
Theofanis Gekas Hertha Berlin - Mamy tam (mieliśmy) Piszczka i Wichniarka. Spadli z ligi po genialnej grze ...
Giorgos Samaras Celtic - To jest czop, który tylko lata ze swoimi włosami i nic konkretnego sobą nie prezentuje. Mamy tak Borubara i Załuskę.
Angelos Charisteas Norymberga - To jest gościu, który zagrał jeden dobry sezon ( turniej ? ) i ciśnie na wyrobionej marce do teraz. Typowo Polska kariera ... Wg. mnie Irek jest od niego 100 razy lepszym zawodnikiem.
Sotiris Kyrgiakos Liverpool - Gdzieś tam się kopie po czole. Widzimy zresztą co robi teraz Liverpool i jaka jest jego polityka transferowa.
Ziomków z Bolonii i Genui nie znam, ale nie są to potentaci futbolu.
Zestawiłem ich trochę z nami. Może nie potrzebnie. W sumie nie ma co ich porównywać, bo to co my pokazaliśmy w tych eliminacjach nie powinno być komentowane i niech nie będzie. Nasza reprezentacja w ostatniej dekadzie w cale słabo nie grała. Prawda, turnieje nam nie wychodziły, ale 3 razy dostaliśmy się na MŚ i pierwszy raz na Euro. Wcale nie było tak źle.
Zresztą nie ma co przytaczać tutaj greckiej gry z Euro, które odbywało się 6 lat temu, właśnie dlatego, że było dawno. I tak Krzysztof pamiętam tą imprezę i totalnie mnie to sfrustrowało, że oni to wygrali. Modlę się, aby dostali po dupsku. I może tak być.
Mają szanse na wyjście tylko dlatego, że są wysoko w rankingu, dlatego mają lepsze rozstawienie, dlatego mają słabszych przeciwników. I niech ktoś mi wyjaśni jak oni zajmują tak wysokie miejsce ?? Musi się liczyć tamto Euro bo innych argumentów nie widzę.
Niespodziankę mogą zrobić Amerykanie. Mają dość prostą grupę. Powinni pyknąć Słowenię (chociaż wcale chłopcami do bicia nie są, ale odpada im największy atut czyli własne boisko) i Algierię której nie daje żadnych szans. Pokazali, że umieją grać na Pucharze Konfederacji ( tak chyba się nazywała ta impreza ) gdzie przerwali passę Hiszpani i ogarniali Brazoli chociaż przegrali.
Pozdro
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
że tak to ujmę, a co w Grecji zmieniło się od tego pamiętnego Euro ??
- trener ten sam;
- styl gry ten sam;
- pałkarze na tym samym poziomie;

co do piłkarzy z klubów Greckich, to oni wcale od nikogo nie odstają, czym świadczy fakt że jakąś co roku widzimy w LM

nawet jeśli rozstawienie na początku zwiększyło ich szanse to i tak nie zmienia faktu że awans nie dostali za darmo, osiągnięć Greków nie można przyrównywać do polskich bo za czeli od Portugalii, chociaż chciałbym wolał bym żeby Polska zamieniła osiągnięciami się z Grecją w ostatnich latach :razz:

największym nie porozumieniem jest występ Nowej Zelandii , na wiosen mówiąc dostała występ za free, mimo że w rankingu jest dalekoo
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
największym nie porozumieniem jest występ Nowej Zelandii , na wiosen mówiąc dostała występ za free, mimo że w rankingu jest dalekoo
Nowa Zelandia pokazała że umie grać ogrywając Serbie 1:0 i przegrywając z Australią tylko 2:1 do tego w ostatnich minutach , a więc ostatnie mecze towarzyskie ekipy z Nowej Zelandi robią wrażenie i pokazują że zasługują oni na gre w mundialu.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nowa Zelandia pokazała że umie grać ogrywając Serbie 1:0 i przegrywając z Australią tylko 2:1 do tego w ostatnich minutach , a więc ostatnie mecze towarzyskie ekipy z Nowej Zelandi robią wrażenie i pokazują że zasługują oni na gre w mundialu.
w spotkaniach towarzyskich to oni moga i Brazylie ogrywać, a na MŚ nie zdobeda nawet 1 pt, załuwarz kto jest nieobecny na Mś np. Chorwacja, Polska ;) i przyznasz mi racje że NZ to nieporozumienie przecież oni są równorzędni ale dla Azerbejdżanu czy Armenii :cool:
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Mistrzem Świata będzie ANGLIA...

Jeśli natomiast przedłuży się teoria, że po za Europą drużyna Europejska nie miała Mistrza Świata..to zgarnie go ARGENTYNA.

Król Strzelców: ROoney lub Villa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom