>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ktore auto byscie wybrali

ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Zdjecia dalem tylko zeby pokazac jak wygladają, to nie chodzi konkretnie o te co sa na zdjeciach. Chodzi tylko o wyglad ktore wam sie bardziej podoba, szczegoly typu silnik,przebieg nie maja znaczenia ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Zdjecia dalem tylko zeby pokazac jak wygladają, to nie chodzi konkretnie o te co sa na zdjeciach. Chodzi tylko o wyglad ktore wam sie bardziej podoba, szczegoly typu silnik,przebieg nie maja znaczenia ????
Czyli przy wyborze auta najważniejszy jest wygląd? Aha...
 
G 2

geralt45

Użytkownik
A ja zastanawiam się nad nowym samochodem. Nowym w sensie z salonu :) Ostatnio przeglądam bardzo wiele ofert, porównuję.. Najbardziej bym chciał by był to duży samochód, typowo rodzinny no i nowy. Dlaczego? Bo nie chcę mieć na głowie tego, że będzie się psuł. Myślałem nad nowym Dusterem bo jest w całkiem niezłej cenie - https://dacia.pl/samochody/duster.html . Co myślicie o tej najtańszej opcji ? Będzie dawała rade? W co warto tutaj zainwestować waszym zdaniem?
 
N 19,4K

nerfipro174

Użytkownik
To nie działa tak, że jak kupisz nowy samochód z salonu to masz pewność, że nie będzie się psuł, wiadomo, szanse na to, że się coś w nim zepsuje są mniejsze, ale pytanie czy warto wydawać powiedzmy te ~60tysięcy na samochód prosto z salonu i mieć "pewność", że się nie zepsuje, czy kupić ten sam samochód kilka lat starszy za 20/30 tysięcy i mieć jeszcze duuuuuuuuuuży zapas na jakieś ewentualne naprawy. Ja osobiście uważam, że kupowanie samochodu z salonu (o ile nie jest to jakiś "luksusowy" samochód, tylko taki zwykły na codzień) mija się z celem i jest marnowaniem pieniędzy
 
Do góry Bottom