>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Którego buka polecacie online?

golazo 0

golazo

Użytkownik
Zamierzam zarejestrować się na internetowym Polskim buku i mam wybór z pośród tych bukmacherów: Totolotek, Fortuna, Sts i Millenium. Który waszym zdaniem jest najlepszy?
 
hard_pass 0

hard_pass

Użytkownik
Każdy działa na tej samej zasadzie, przeglądnij ofertę i zobacz sobie w swoim ulubionym sporcie który ma najlepszą, proste :p
 
A 0

aerox96

Użytkownik
ja się chciałem dowiedzieć czy to jest bezpieczne podawanie takich szczegółowych swoich danych i do czego im to potrzebne??? bo zamierzam założyć konto.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
ja się chciałem dowiedzieć czy to jest bezpieczne podawanie takich szczegółowych swoich danych i do czego im to potrzebne??? bo zamierzam założyć konto.
Jeżeli masz obawy i chcesz pozostać anonimowym graczem, to korzystaj jedynie z punktów stacjonarnych.
Ustawa hazardowa w Art.15d mówi:
3.
Podmiot urządzający zakłady wzajemne przez sieć Internet jest obowiązany prowadzić, w czasie rzeczywistym, w urządzeniu służącym do archiwizacji danych usytuowanym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, archiwizację wszelkich danych wymienianych między tym podmiotem a uczestnikiem zakładu wzajemnego, w tym pozwalających na ustalenie przebiegu i wyniku zakładu wzajemnego oraz przeprowadzanych transakcji wynikających z tego zakładu oraz danych niezbędnych do identyfikacji uczestnika zakładu wzajemnego.
Tak więc podawanie swoich danych przy rejestracji, to nie jest wymysł firm bukmacherskich a wymóg wynikający z Ustawy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Na naszym rynku warte uwagi są usługi trzech Firm STS , Fortuna i Totolotek reszta to odłamy które niestety nie spełniają oczekiwań. Kwestią jest dobór odpowiedniego bonusu startowego który Cię interesuję.
 
P 53

pablos

Użytkownik
Może lekki offtopic i archeologia, ale ktokolwiek coś próbował z LvBet? Już trochę działają, a widzę, że temat na forum nadal zamknięty i nikt nic o nich nie pisze ????
 
Do góry Bottom