>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Którego smartfona wybrać?

radi77 43

radi77

Użytkownik
witam, na dniach przedłużam umowę i mam problem z wyborem telefonu. Zastanawiam się nad:
- Sony Ericsson Xperia arc S
- Sony Ericsson Xperia neo V
- Samsung Galaxy Ace 2
- Samsung Galaxy S+
- HTC One V
Najważniejsze jest dla mnie aby był bezawaryjnie, nie wieszał się i nie zamulał. Żeby był szybki bez żadnego zacinania się itd. Również istotne jest żeby był wygodny do Internetu i żeby net na nim dobrze śmigał.
Potrzebuje waszych opinii na temat tych telefonów i dobrej rady ???? - używacie któryś z powyższych? Jak je oceniacie i który byście wybrali i polecili?

Z góry dzięki za pomoc.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Bierz któregoś Samsunga. SE nie polecam, a HTC ma kumpel i jest średnio zadowolony (generalnie wiele słyszałem negatywnych opinii). Samsungi to chyba najlepsze smartfony obecnie na rynku. Ekspertem nie jestem, ale tak bym wybrał.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja smigam na S+ i raczej nie narzekam choc ostatnio zaczelo mu walic i po powrocie do kraju bede musial go oddac do serwisu (nie jestem pierwszy,ktoremu wyskakuje ten blad,czytalem na forum ze inni mieli podobny problem).Nie mniej ponad pol roku sprawuje sie dobrze i czy to do przegladania internetu czy sluchania radia jest eobry.Jedyny minus to wiadomo - bateria,przy czestym uzywaniu to dziennie trzeba ladowac.

S2 nie widzialem,ale to jest wyzsza wersja niz S+, za to S3 to juz w ogole kosmos.

Podzielam opinie Ramzesa - Samsungi to najlepsza opcja jesli chodzi o Smartfony.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ja mam Ace od niedawna i bardzo polecam, bateria przy sporym uzytkowaniu trzyma te 2 dni co jest juz w miare niezle, przy sporym uzytkowaniu telefon o naprawde dobrej baterii Nokia E52 trzymal te 3.5 dnia, oczywiscie na noc telefon wylaczam i jesli o dokladny czas pracy na baterii to kolo 26h to zwykle jest. Przy wylaczonym 3G, tak jak to dzieje sie w chwili obecnej u mnie, trzyma 4 dni przy dzialaniu na wifi wieczorami czy dlugiej pisaninie na gg+ graniu w niektore ciekawe lub mniej ciekawe gry. Przekonuje sie do tego telefonu i polecam
 
radi77 43

radi77

Użytkownik
Ja smigam na S+ i raczej nie narzekam choc ostatnio zaczelo mu walic i po powrocie do kraju bede musial go oddac do serwisu (nie jestem pierwszy,ktoremu wyskakuje ten blad,czytalem na forum ze inni mieli podobny problem).Nie mniej ponad pol roku sprawuje sie dobrze i czy to do przegladania internetu czy sluchania radia jest eobry.Jedyny minus to wiadomo - bateria,przy czestym uzywaniu to dziennie trzeba ladowac.
S2 nie widzialem,ale to jest wyzsza wersja niz S+, za to S3 to juz w ogole kosmos.
Podzielam opinie Ramzesa - Samsungi to najlepsza opcja jesli chodzi o Smartfony.
a powiedz mi co to za bląd Ci wyskakuje? bo ja wlasnie teraz mialem Samsunga Galaxy I5800 i po roku czasu zamulal mi niezle i wolniej chodzil itd;/ dlatego tak pytam
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Non stop wlacza sie program Samsung Kies i analizuje multimedia i jesli nie podlacze ladowarki (wystarczy ze wtyczka jest w telefonie,nie musi sie nawet ladowac to wtedy konczy sie ten proces) to potrafi to robic do wyczerpania baterii.Faktycznie,troche z tym zaczal mulic,ale nie jest to az tak uciazliwe,ale moge potwierdzic ze zmniejszyl troche obroty.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja parę dni temu miałem taki sam dylemat, tylko zastanawiałem się nad SGS+, SE Arc S i LG P990. Z tej twojej listy najlepsze to SGS+ i SE Arc S na inne nawet nie patrz. Ja wybrałem SGS+ bo udało mi się go tanio kupić. Różnice między SGS+ a SE Arc są takie że Samsung ma mniejszy ale lepszy wyświetlacz, SE ma lepszy aparat, ICS 4.0 ale ma za to gorzej wykonaną obudowe, procesor dwurdzeniowy 1ghz x2, a SGS+ ma 1,4ghz, ale tak naprawdę procesor który ma Samsung wystarcza na wszystkie aplikacje które są dostępne w Android Market, dopiero za parę lat może okazać sie za słaby na jakieś bardzo wymagające gry. Jeśli chodzi o cene to SGS+ jest tańszy.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Od siebie polecam XPERIAZ X10i. Posiadam telefon ten od pol roku i nic sie z nim nie dzieje. Mam natkane sporo aplikacji, a telefon sie nie tnie. Dosc duzy, ale w kieszeni sie miesci na luzie ????
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
chyba z tego najlepszy HTC
sam mam htc i jestem zadowolony.
Aczkolwiek wystarczy na fejsie poczytac jak traktuja swoich klientow i jak bardzo obnizyli loty.. i czlowiek zaczyna sie cieszyc ze trafil mu sie stabilny model.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja mam oba modele za 1 zł więc to i tak jest n1 oferta, + mam 33% zniżki na abonament dożywotnio. A oba telefony na necie po 1000 PLN+
Moim zdaniem Xperia P jest lepsza od tego Samsunga, ale najlepiej poczytaj jakieś testy itp. o tych telefonach i sam zdecyduj. Jeden woli gorszy ale większy ekran, drugi woli mniejszy i lepszy. Ja osobiście brałbym Sony jeśli już miałbym wybierać pomiędzy tymi dwoma modelami.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Chciałbym trochę temat odświeżyć. Zaczynam poszukiwać smartfona dla siebie. Nie znam się na tym zbytnio więc Was proszę o rady. Najbardziej to zależy mi na dobrej baterii, żeby nie ładować dzień w dzień. Myślę, że przy normalnym użytkowaniu (smsy, dzwonienie, wi-fi używane by sprawdzić jakieś informacje, wyniki, pomóc na uczelni) powinien wytrzymywać te 3-4 dni. Także zależy by był szybki i nie mulił się. Do aparatu wielkiej wagi nie przywiązuje bo zdjęć nie robie, ale gdy aparat dobry w kieszeni zawsze można użyć ;). Przeglądałem mniejsze smartfony, bo nie chce sobie wypychać kieszeni jakimś kombajnem, ale co czytam jakieś komentarze to piszą o grach i narzekają na słabą baterię albo, że im wolno chodzi. Ja nie mam zamiaru katować go jakimiś grami. Może się zdarzyć w drodze, ale to tylko gdybanie. Taki smartfon ma dzwonić, pisać smsy, sprawnie latać po necie, jeśli muzyka to przede wszystkim radio, darmowy GPS by sprawdzić drogę. Myślę przeznaczyć 700-800 zł. Teraz mam telefon na kartę w Orange i nie mam zamiaru zmieniać sieci bo tu mają wszyscy do których nadaje. Nie wiem czy jest sens ładować się w abonament jeśli teraz miesięcznie wydaje około 30 zł.
Liczę na wasze pomysły i podpowiedzi. Co polecacie, co odradzacie.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Motorola RAZR Maxx wytrzymuję nawet tydzień (bateria 3300mhz) i jest to naprawdę dobry smartfon z tym że kosztuję jakieś 1500-1600zł. Inne smartfony wytrzymują max. 2 dni. Jeśli masz tylko 700-800zł to napisz czy używany czy nowy.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jeśli masz tylko 700-800zł to napisz czy używany czy nowy.
Poluje na nowego lecz wiadomo, że nie ceny sklepowe, a raczej allegro. Wiadomo, że jeśli coś dobrego to można dołożyć jeszcze trochę ;). A jeśli z taką &quot;tradycyjną&quot; baterią to co byś polecił w takiej cenie?
 
Do góry Bottom