>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Którego smartfona wybrać?

L 516

lipny

Użytkownik
a ma ktos moze Iphone&#39;a 5 i powie codzienne wady w uzytkowaniu?
Najlepszy telefon jaki miałem. Najlepiej &quot;leży&quot; w dłoni, brak wad, może poza jedną. Nie kupuj wersji 16GB bo to zdecydowanie za mało.
Jeśli wcześniej nie miałeś do czynienia z oprogramowaniem iOS to na pewno czeka Cię kilka dni &quot;docierania się&quot;.
własnie sie pobawilem kilka godzin i te 4&quot; dopasowane idealnie
iOS mi chyba nie straszny bo sie przesiade z windowsphone takze androidem nie skażony jestem
a jak w codziennym uzytkowaniu bateria? bez gierek filmow, normalnie kilka rozmow esow toche neta wytrzymuje ze 2 dni?
bo o jakies lagi raczej nie ma wyczytalem
A ja z kolei polecę Ci Iphone&#39;a 5S/6 - wersje od 32GB mają sens moim zdaniem.
System świetny, nie ma bugów i dziwnych zachować.
Jakoś jest na każdym kroku moim zdaniem- począwszy od obudowy a kończąc na aparacie.
dzieki, planuje 5 w dobrej cenie, na wdrożenie wystarczy
jak zejdzie do normalnej ceny 5s to zmienie w razie potrzeby;)
na 6 nie patrze bo te 5 wymiarami mnie przekonaly;) nie ma alternatywy w 4&quot;;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
a ma ktos moze Iphone&#39;a 5 i powie codzienne wady w uzytkowaniu?
Najlepszy telefon jaki miałem. Najlepiej &quot;leży&quot; w dłoni, brak wad, może poza jedną. Nie kupuj wersji 16GB bo to zdecydowanie za mało.
Jeśli wcześniej nie miałeś do czynienia z oprogramowaniem iOS to na pewno czeka Cię kilka dni &quot;docierania się&quot;.
 
U 4

under555

Użytkownik
A ja z kolei polecę Ci Iphone&#39;a 5S/6 - wersje od 32GB mają sens moim zdaniem.
System świetny, nie ma bugów i dziwnych zachować.
Jakoś jest na każdym kroku moim zdaniem- począwszy od obudowy a kończąc na aparacie.
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Panowie potrzebuje pomocy chce kupic nowy tel i nie wiem co wybrac zatanwiam sie miedzy htc m8 albo samsung s5. co lepsze? A moze cos innego polecacie?
 
patrixo 0

patrixo

Użytkownik
Ktoś może mi doradzić, czy lepiej kupić LG 3 czy 4? Tak praktycznie kto co by wybrał? Bo nie wiem, czy warto pakować więcej kasy w telefon czy kupić używkę 3 w dobrym stanie.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
To zależy na czym Ci zależy, ale ogólnie to G4 jest znacznie lepszy w sumie pod każdym względem, zaczynając od jakości materiałów i samego wykonania, po parametry jak procesor czy aparat. Sam miałem LG 4X HD, Optimus G i G2, byłem bardzo zadowolony z tych telefonow, były w to flagowego modele LG jak G3, ale tego bym nie kupił z różnych powodów, nie jest to zbyt udany model. Nad G4 mocno się zastanawiałem, ale jednak zostałem przy obecnym telefonie ze względu na baterię.
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Panowie i Panie mam do wyboru któryś z telefonów poniżej.
Sony Xperia M4 Aqua
HTC Desire 820
Samsung Galaxy A3
Samsung Galaxy J5
HTC Desire 626
Jak myślicie który będzie najlepszy?
Bardzo dużo przeglądam internetu, dodatkowo interesuje mnie jak najlepszy aparat do robienia zdjęć, no i wiadomo bateria żeby była w miarę wytrzymała.
Macie jakieś doświadczenie z takimi modelami?
Czekam na wasze opinie
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Panowie i Panie mam do wyboru któryś z telefonów poniżej.
Sony Xperia M4 Aqua
HTC Desire 820
Samsung Galaxy A3
Samsung Galaxy J5
HTC Desire 626
Jak myślicie który będzie najlepszy?
Bardzo dużo przeglądam internetu, dodatkowo interesuje mnie jak najlepszy aparat do robienia zdjęć, no i wiadomo bateria żeby była w miarę wytrzymała.
Macie jakieś doświadczenie z takimi modelami?
Czekam na wasze opinie
ja mam HTC 820 i jestem zadowolony, nie zacina sie, zdjecia bardzo dobre i necik smiga elegancko ????
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Chyba też wybrałbym HTC 820. Patrząc na parametry, wygląda najlepiej. A od siebie polecam Huawei P8 Lite. Taniej o kilka stówek, a dużej różnicy nie będzie.
 
kubaks 12

kubaks

Użytkownik
Wybierz HTC, polecam... Sam takiego użytkuje i nie zacina, ani nic, zdjęcia w miarę dobre, system śmiga jak należy.
 
Do góry Bottom