>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Który sport jest najbezpieczniejszy do obstawiania?

M 0

mad17

Użytkownik
Witam,
od niedawna zacząłem betować na normalne sporty jednakże wynik jest bardzo mizerny 50-100zł w najlepsze dni na plus. W esporcie nawet 300zł potrafię w najlepszy dzień, bo tam jestem dobry w analizach. Co myslicie o koszykówce?. Czy jest ona bezpieczniejsza w obstawianiu na żywo niż na piłkę nożną, czy tenisa?. W tenisie zauważyłem, że czasem ktoś potrafi przegrać seta z wyniku 5:2, czy 4:2 nie zdobywając już potem żadnego punktu , lub z 30 punktów kilka razy z rzędu. W koszykówce, jak jest 10 punktów i więcej przewagi w 30minucie to już można mówić, że to jest koniec meczu i szansę są małe na powrót nawet jak zespół będzie miał blokadę mózgową. Na razie tylko raz na 10 meczy musiałem robić cacheout ze strachu.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Witam,
od niedawna zacząłem betować na normalne sporty jednakże wynik jest bardzo mizerny 50-100zł w najlepsze dni na plus. W esporcie nawet 300zł potrafię w najlepszy dzień, bo tam jestem dobry w analizach. Co myslicie o koszykówce?. Czy jest ona bezpieczniejsza w obstawianiu na żywo niż na piłkę nożną, czy tenisa?. W tenisie zauważyłem, że czasem ktoś potrafi przegrać seta z wyniku 5:2, czy 4:2 nie zdobywając już potem żadnego punktu , lub z 30 punktów kilka razy z rzędu. W koszykówce, jak jest 10 punktów i więcej przewagi w 30minucie to już można mówić, że to jest koniec meczu i szansę są małe na powrót nawet jak zespół będzie miał blokadę mózgową. Na razie tylko raz na 10 meczy musiałem robić cacheout ze strachu.
Ten, na którym się najlepiej znasz.
 
slqpl 18

slqpl

Użytkownik
Pomocny może być ten post z wątku o podstawach bukmacherstwa od Szef Elity
Pozwolę sobie zacytować fragment
Kolejna to granie głównie piłki, bardzo często na live.
Czemu piłka ? Łatwiej znajdę kurs 2 w piłce podobny dobry bet w tenisie.
Nie znam ludzi grających wyłącznie tenis, na tej dyscyplinie bardzo ciężko
wyjść na plus, mieć dobry zarobek. Po co utrudniać sobie grę jak można piłkę zagrać ?
W tenisie kursy są niskie, singlami tego nie ruszymy raczej, zaryzykować po kursie 1,2,
ok trafię a później może 2-3 razy jeszcze się uda, nie trafię w końcu,
wygrane dają mi ledwo zwrot czy minimalne zysk, ale muszę być niezwykle skuteczny w graniu.
Ile dobrych betów znajdę po kursie 2 lub wyższym w tenisie i trafię ?
Na pewno nie tyle co w piłce. Jedynie overy czy undery wchodzą w grę.
Granie zakładów na live to żyła złota, potrzeba zimnej krwi.
Oglądanie meczów na żywo daje mnóstwo wiedzy, przed meczem możemy mieć informacje o osłabieniach itd,
ale na boisku zawsze gra się 11 na 11, boisko weryfikuje wszystko.
Ktoś zagrał na wygraną Ruchu, o którym pisałem wcześniej.
Przegrywa 0-2, na wygraną szanse nikłe, kto zagrał przed meczem już raczej przegrał,
może graliśmy i my, ale oglądamy mecz i widzimy, że ataki Ruchu są tak silne, że bramka to kwestia minut.
Naprawdę w takich przypadkach bramki padają praktycznie &quot;zawsze&quot;.
(tak zakładam tylko pozytywny scenariusz, więcej niż setki godzin spędzone przy tym, doświadczenie mnie ku temu skłaniają)
Gramy na żywo Ruch -0,5 przy stanie 0-2 kurs 1,8 , 2 albo i więcej, to zależy od tego ile czasu zostało.
Ruch przegrywa 1-2, my wygrywamy, jeśli graliśmy przed meczem to nie przegrywamy całości mamy jakiś zysk,
albo jesteśmy na zero lub minimalnie straciliśmy na tym meczu,
zależy ile zagraliśmy, na live zazwyczaj stawiamy więcej niż przed meczem.
 
T 0

tomastyp

Użytkownik
Nie ma bezpiecznego sportu do obstawiania ponieważ wszystko zależy od naszej analizy dlatego ciężko stwierdzić jaki jest najbezpieczniejszy sport, może TENIS bo tylko 2 opcje bez remisu, ale trzeba brać pod uwagę, że jednak 50% szans jest plus, to tak samo 50% na minus więc ryzyko jak w ruletce stawiając na Czerwone lub Czarne. Każdy sport jest tak samo trudny do Analizy. Wszystko zależy od naszej wiedzy i na tym trzeba opierać swoje typy bez wiedzy lepiej nie szukać tego sportu i bezpieczniej będzie dla takiego kogoś nie obstawiać. Radzę nie sugerować się &quot;Najbezpieczniejszym sportem &quot; tylko zadbać o skuteczną Analizę i na tym opierać swoje bezpieczeństwo, Pooozdro ????
 
mr.betman 195

mr.betman

Użytkownik
Nie ma bezpiecznego sportu. Wiedza i odpowiednia strategia - to jest podstawa. Typ sportu ma drugorzędne znaczenie.
 
Do góry Bottom