>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Który z zespołów dał Tobie zarobić ?

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Sezon Orange Ekstraklasy już się zakończył, czas odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Jedni z Nas na polskiej piłce zarobili stawiając u bukmachera, inni zaś stracili.
W tym temacie głosuje na drużynę dzięki której najwięcej zyskaliśmy u bukmachera, można także uzasadnić swój wybór
Zapraszam do głosowania ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wybrałem ŁKS, ponieważ bardzo często stawiałem że w meczu z udziałem tego zespołu będzie mało goli i grałem na under 2,5 goli. Bardzo często miało to skuteczne rozstrzygnięcie, nie przypominam sobie żebym kiedyś przejechał się na underze tego zespołu
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Możnaby powiedziec, że Wisła, ale kursy na nią były przeważnie dosc niskie. Granie na Groclin też było bardzo opłacalne. Także Lech nie zawodził często, oczywiscie pomijając piękny mecz z LKS&#39;em czy Polonią bo żal, ale np. w meczu z Legią można było ustrzelic ładny kurs.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Osobiscie najmniej zawodziłem się na meczach z udziałem Lecha Poznań i na Kolejorza idzie moj głos ;)
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
Wybrałem Legie ponieważ dużo razy na tą drużynę był wysoki kurs nawet jak grali z wiele gorszymi zespołami ;)
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
hmmmm a ja zarobiłem najwięcej na II-ligowym zespole Tura Trurka. Przygrywali niezawodnie niemal każdą kolejkę po zimie co sprzyjało regularnie moim zrobkom ????
No ale skoro to tylko Oe ma dotyczyć to Groklin mi się przysłużył, Legia i Bełchatów. Groklin dobrze grał, na Legię były wysokie kursy a Bełchatowianie się prześmiesznie zacięli po zimie i buki chyba nie chciały się z tym pogodzić... kursy na to nie wskazywały!
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Lech Poznań oraz Wisła Kraków najwięcej. Troszkę też na słabej formie Bełchatowa ????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Zaznaczyłem Widzew bo często stawiałem na ich przegraną lub czysty remis ta drużyna jak sie zaprezentowała każdy widział dlatego głosuje na Widzew
 
dani1987 0

dani1987

Użytkownik
Zdecydwanie Wisła Kraków okazała się najbardziej dochodowa w poprzednim sezonie , ale dzięki Zagłębiu Sosnoweic stawiając na jej przeciwników też nia mało się zarobiło ;)
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Najwięcej zarobiłem konsekwentnie stawiając przeciwko Zagłębiu Sosnowiec. Tylko raz mi nie wszedł kupon, gdy postawiłem, że w Sosnowcu, zwycięży Legia. A tak to kurs zawsze w okolicach 2,0. Jak np. Zagłębie Lubin 1.82, Górnik 1.90, kursy ładne i wchodziły. Stawiałem także na Wisłę Kraków u siebie, nie zawsze, ale przeważnie z handicapem i około 8 na 10 z moich kuponów również wchodziło. Stawiałem również na takie drużyny jak Polonia Bytom na under, czasem również na ŁKS też na under. Polską ligę stosunkowo było łatwo rozkminić :)
 
Q 0

q

Użytkownik
Poza zremisowanym spotkaniem przeciwko Odrze Wodzisław (0-0) - nie zawiodła mnie krakowska Wisła.
Na końcu sezonu trochę zysku przyniosły mi również Groclin i Polonia Bytom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom