>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kupon systemowy

P 0

Piechna

Użytkownik
Witam. Mam pytanie odnośnie kuponów zagranych systemem- wczoraj zagrałem taki kupon i weszło 6 zdarzeń z 10 (1 mecz został anulowany więc mozna przyjąć, że 6 z 9). Wydawało mi się, że kursy są na tyle atrakcyjne że wygrana będzie wysoka. Za 10/10 pokazywało ok. 152 000 więc za 6 trafionych liczyłem chociaż na kilka stówek. Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić co źle zrobiłem stawiając ten kupon? Albo wytłumaczyć co powinienem zrobić żeby wygrać więcej? Z góry dzieki za pomoc Screenshot_20231009_174209_Superbet.jpg
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagrałeś kupon, który ma 968 kombinacji, a postawiłeś na to 9,68 zł, wychodzi, ze stawka na pojedynczy zakład (kombinację) wynosiła 1 grosz, więc przy takiej stawce ciężko wygrać sporo nie trafiając kompletu. To, że jeden mecz był anulowany to nie znaczy, ze zszedł ci z kuponów, po prostu miałeś go w danej kombinacji rozliczonego po kursie 1, więc jeszcze ci zmniejszał kurs, a ilość kombinacji się nie zmieniała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +900
P 0

Piechna

Użytkownik
Ok, czyli w takiej sytuacji lepiej zgrać za wyższą stawkę i może odpuścić te opcje 3/10, 4/10 bo to tylko zwiększa ilość kombinacji. Dzięki za pomoc ;)
 
Do góry Bottom