>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kursy językowe/Programy do nauki języków obcych

pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Założyłem taki temat, bo w sumie nie ma podobnego na forum. Przynajmniej nie zauważyłem. Jeśli macie jakieś fajne, pomocne kursy to zapodajcie linki;-)
Osobiście poszukuję czegoś fajnego do nauki Języka Francuskiego i Języka Bułgarskiego. Za jakieś materiały będę wdzięczny. Może ktoś ma jakieś książki w .pdf?
 
R 0

remot

Użytkownik
Odnośnie kursów to znalazłem kiedyś fajny sposób na naukę angielskiego: english by phone -można uczyć się przez skype, przed zapisem można przetestować każdego lektora w darmowej rozmowie testowej.
Poza tym polecam jeszcze takie strony jak: blog isel i BBC nauka angielskiego

Dla wszystkich tych, którzy chcą dodatkowo uczyć się niemieckiego polecam Deutsche Welle.

Do francuskiego to nie znam zbyt wiele stron, może ewentualnie bonjour.com

To by było wszystko ode mnie ????
 
C 0

calamity

Użytkownik
Remot, ale ten angielski to jak, z botem się rozmawia na czacie czy coś? nie wiem, czy gadając de facto z komputerem da się czegoś nauczyć :\
 
R 0

remot

Użytkownik
Remot, ale ten angielski to jak, z botem się rozmawia na czacie czy coś? nie wiem, czy gadając de facto z komputerem da się czegoś nauczyć :\
Nie, z żadnym botem, normalnie ma się zajęcia przez skype z jednym z lektorów native speakerów z całego świata, którego można sobie wybrać.
 
Do góry Bottom