>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kursy trenerskie ZPN

luque 1,5K

luque

Użytkownik
Witam mam pewna zagwostke myslalem aby pojsc w strone trenerki i zaczac od tego UEFA C ale widnieje tak pewien zapis odnosnie stazu zawodniczego lub pedagogicznego.
Pytanie czy to jest niezbedne czy moze jednak &quot;mile widziane&quot; ?
Jak bylem maly (tak z 10lat) gralem w juniorach chwile ale nie wiem czy to jest gdzies odnotowane. Dlatego zastanawiam sie czy jestem skreslony czy moze jednak jest szansa na przyszlosc z pilka nozna;)
Fajnie jakby ktos po kursach sie wypowiedzial, jakies ciekawostki itp
Dzieki i pozdrawiam
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Jakiś czas temu odbywał się taki kurs w Płocku: tu jest link: http://www.pozpn.plo.pl/?cat=14
Trzeci i czwarty wpis, jest kilka istotnych informacji, może znajdziesz to co Cie interesuje
Sam, gdybym był na miejscu, może bym się i wybrał

Kursy dla trenerów UEFA A, B, C

Wysłany dnia 14 lutego 2017 przez psikorapozpn
Informujemy wszystkich zainteresowanych trenerów – kandydatów, chętnych uczestnictwa w kursach UEFA A, B i C organizowanych przez MZPN na terenie POZPN o ponownej rekrutacji.
Uruchomienie kursów uwarunkowane jest od liczby kandydatów.
Informujemy, że w chwili obecnej trwa kurs UEFA C, jednak ze względu na duże zainteresowanie prosimy składać stosowne dokumenty.
szczegółowe informacje dotyczące dokumentacji i kursów -&gt; pobierz
Wniosek -&gt; pobierz
Dodany do Wydział Szkolenia Rozpoczynamy kurs trenerski UEFA C
Wysłany dnia 1 lutego 2017 przez psikorapozpn
Poniżej zamieszczamy harmonogram i listę osób zakwalifikowanych na kurs UEFA C organizowany w Płocku przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.
Jednocześnie informujemy, że jeżeli dostarczone zostały scany dokumentów przez e-mail, prosimy o dostarczenie oryginałów na pierwszą sesję, która odbędzie się10 lutego 2017 roku o godz.: 8:00 w sali konferencyjnej Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Płocku przy ul. Łukasiewicza 34 (stadion klubu WISŁA Płock).
Prosimy o dokonanie pozostałej części wpłaty na konto POZPN
o numerze:87 1060 0076 0000 3200 0024 9981 . Koszt kursu to 1.250,00 PLN.
lista osób zakwalifikowanych na kurs UEFA C -&gt; pobierz
harmonogram kursu -&gt; pobierz
Dodany do Wydział Szkolenia
 
Do góry Bottom