>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do MŚ 2010 - 01.04.2009 (Europa)

Status
Zamknięty.
kowalinho1910 0

kowalinho1910

Użytkownik
Właśnie chciałem zapytać co myślicie o spotkaniu Turcja- Hiszpania oraz Włochy- Irlandia. Co myślicie o typie -2,5 w meczu Walia- Niemcy? Niemcy na pewno coś strzelą ale jak gra Walie też wiadomo więc może byc to dobry pomysł w mojej ocenie. Patrząc na wasze typy troche zbyt dużo optymizmu widze w stawianiu na Anglię która ma problemy z napastnikami i gra z dość mocną Ukrainą. Pozdrawiam
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Ja jutro gram tak
Francja-Litwa 1
Szwajcaria-Mołdawia 1
Węgry-Malta 1
Bułgaria-Cypr 1
Szkocja-Islandia 1
Arabia S.-Zea 1
Anglia-Ukraina 1

kurs 6,96x30= 188zł

Co do pierwszych trzech typów wyjaśnien nie trzeba
Bułgaria jesli wygra to dalej jest w grze o awans to samo Szkocja
Arabia walczy o awans z Iranem który pokonali w sobotę 2:1 na wyjeżdzie a dzisiaj graja z ostatnią druzyna w grupie
Anglia wiadomo forma wysoka a €kraina nawet jeśli przegra to i tak jej szanse na drugie miejsce są duże walke stoczą z Chorwatami
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Łotwa - Luxemburg(-1)--&gt;1,55
Anglia - Ukraina 1 --&gt; 1,42
Dania - Albania 1-- 1,25
Ja puszczę sobie takie cuś.
Łotwa rozgromiła Luxemburg na wyjeździe 0-4, u siebie powinna gładko pokonać Luxemburczyków 2-0. Nie sądzę by odbiło piłkarzom Łotwy gwiazdorkowanie jak naszym.
Anglia - Ukraina 1 --&gt; 1,42
Co prawda Ukraina w swoim meczach gra często tak, że pada wynik under 2,5 gola (no wyjątek Kazachstan ale co to jest Kazachstan...) w poprzednich eliminacjach o ile pamiętam 90% meczów Ukrainy kończyło się under 2,5 gola.
Anglia z kolei gra bardzo widowiskowo i efektownie (efektywnie też)
wygrana 1-4 z Chorwacją w Zagrzebiu robi wrażenie. Jak już ktoś wspomniał Gerard w znakomitej formie (wystarczy pooglądać skróty meczów Liverpoola ;) ) Obrona Angolów hmm powiedzmy że nie robia błędów jak nasi. Boisko będzie raczej perfekcyjnie przygotowane. Spodziewam się żażartego boju w 1 połowie, a wynik meczu 1-0 lub 2-0 dla Angolów.

Dania - Albania 1 --&gt;1,25
Duńczycy grają od wiek wieków z klepki po ziemi i prostopadłymi podaniami toruja sobie drogę do bramki. Grają bardzo bardzo skutecznie, można powiedzieć po profesorsku. Jedyne 2 bramki stracone z przereklamowaną Portugalią. A tak cały czas grają na 0 z tyłu.
Albania w tej grupie to mistrz niespodzianek. Bo jak należy nazwać wyniki następujących meczów:
Albania- Szwecja 0-0 :jezora:
Portugalia-Albania 0-0
Wietrzę tutaj brutalną grę Albańczyków którzy mogą być ośmieszani podaniami rozmontowywującymi obronę i na karnego. Wynik meczu ok 2-0 choć będzie bardzo ciężki mecz wydaje mi się. Handicap jest nieco ryzykowny.

Inne mecze które mam na uwadze:
Walia - Niemcy under 2,5 gola 1,85

Niemcy mieli problem u siebie z Walijczykami. Walia gra wyspiarski football, nie sądzę by szwaby tak szybko i pewnie rozmontowali Walijczyków.

Czechy - Słowacja under 2,5 gola 1,6
Czesi ciułają pomalutku punkty. Grają ostatnio na 0 z tyłu, a wyniki jakie ostatnio padały w meczach Czechów pokazują że grają ładnie ale niezbyt skutecznie:
Czechy - Słowenia 1-0
San Marino- Czechy 0-3 (no ale wiadomo kto to SM ;) )
Dobrym pomysłem też jest X na 1 połowę
Włochy - Irlandia
under 2,5 gola 1,7

Pojedynek na szyczcie tabeli ale raczej zwycięzca będzie teoretycznie jeden (Włochy). Nie lubię Włoskiego stylu gry, lecz gdy spotykają się 2 drużyny grające dobrze w defensywie to wynik powinien być raczej underowy

Turcja-Hiszpania
under 2,5 gola 1,65

Hiszpanie kontynuują passę 30 meczów bez porażki w eliminacjach. Ostatnio grały te zespoły w sobotę i wynik 1-0 dla Hiszpanii.
Hiszpania gra bardzo dobrze w defensywie o czym świadczy chociażby bilans bramkowy tych eliminacji 11-1 :!:
Nad Bosforem będzie gorąco a tamtejsi kibice sprawiają istne piekło dla przyjezdnych na stadionie.
Nie sądzę by w tym meczu padło wiele bramek. Fakt pewnie Turcy rzucą się
do boju z ich temperamentami, lecz co do ich skuteczności hmm... dla mnie under 2,5 gola jak nic.
Nie wiem czemu ale coś mi się nie podoba mecz Holandia - Macedonia (kiedyś były spektakularne wyniki 0-0 w Roterdamie ;O )
 
J 122

jankos

Użytkownik
Spotkanie: Estonia - Armenia (1.połowa)
Typ: X
kurs: 2.1
bukmacher: bet-at-home
Analiza: Dzisiaj dojdzie do rewanżowego pojedynku pomiędzy Estonią i Armenia, które zamykają tabelę grupy 5. W pierwszym spotkaniu padła remis 2:2. Ku zaskoczeniu wszystkich, którzy stawiali under padł wysoki wynik. Tym razem under jest bardziej prawdopodobny ponieważ Estonia jak i Armenia już &#39;&#39;znają się&#39;&#39; lepiej. Oby dwa zespoły skoncentrują się zapewne bardziej na obronie, niż ataku. Armenia zazwyczaj w pierwszych 45 minutach remisuje by później wygrać lub przegrać, także typuje remisik do przerwy. Dla lubiących ryzyko polecam under 2.5
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
W Turcji to bedzie goraco , jak dzisiaj straca punkty.
Maja strate 1 punktu do Bosnii [tak , Bosnia i Hercegowina] i tyle samo meczy.
Bosnia gra mecz pozniej i bedzie widziala co i jak , a oni graja z Belgia z ktora wygrali 4-2 w sobote.
Hiszpania jedzie na teren trudniejszy , Bosnia wraca do domu.
We wzresniu jest mecz BiH - Turcja , a na koniec BiH-Hiszpania.
Kazda strata punktów przez Turków to super skomplikowane zycie. Nasza grupa i sytuacja to pikuś , bo u nas sporo remisów jest.
BIH @ 2.05 [4/10]
Turcja @ 3.40 [0.5/10]
Za grosze warto
Jak nie wierzycie radze zobaczeć tutaj =&gt; http://www.fifa.com/worldcup/preliminaries/europe/standings/index.html
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Polska - San Marino
Typ: 2 (+3,5)
Kurs: 2.10
Pinnacle
Po ostatnim blamażu z Irlandią dziś czeka Nas mecz w który musimy udowodnić gdzie jest nasze miejsce i że liczymy się się nadal na arenie międzynarodowej pod względem poziomu gry.
Bez wątpienia Polska jest dziś murowanym faworytem bukmacherzy cz wygraną Polski wystawili kur 1.01 co pokazuje jasno, że dziś trzy punkty zostają nad Wisłą.
San Marino to jedna z najsłabszych drużyn Europy jak i świata ich największym sukcesem był remis 0-0 z Turcją po którym zawodnicy w fali euforii zamówili sobie koszulki aby upamiętnić tą datę. Sam trener San Marino twierdzi że nasza drużyna to jedna z najlepszych w Europie może trochę przesadza tymi słowami jednak jeśli on tak twierdzi, trudno mi się z nim kłócić. Dziś nasi przeciwnicy podejdą do meczu na zupełnym luzie jak sami twierdzą ich zadaniem jest przegranie jak najmniejszą ilością goli dlatego taki właśnie jest mój typ. Nasi piłkarze grają pod ogromną presją i trudno mi sobie wyobrazić żeby pokonali San Marino aż czterema golami.
 
6 1

666marcin

Użytkownik
Spotkanie:Wales - Niemcy
Typ: 2(-1,0)
Kurs:2,20
Bukmacher: expekt
Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania sa goscie. Uwazam, ze Niemcy sa druzyna o wiele lepsza i pewnie pokonaja Walie.Niemcy bardzo dobrze radza sobie w eleminacjach i zajmuja 1 miejsce w tabeli wygrywajac 4 spotkania i 1 remisujac. Walia to druzyn sredniek klasy, ktora w eleminacjach wygrala 2 spotkania i 3 przegrala. Statystyka mowi sama za siebie Niemy powinni spokojnie wygrac to spotkanie.Stawiam na wysokie zwyciestwo Niemcow 3:0 lub 2:0.
 
B 0

bpg1410

Użytkownik
Spotkanie:
Polska - San Marino
Typ: powyżej/poniżej ponizej 2.5 goli
Kurs: 4,95
Bukmacher: Expekt
Analiza:Zacznę od drużyny gości.Najpierw ich statystyki: 5 meczy, 4 powyżej 2,5 gola i 1 poniżej. Z kim ? Z Polską u siebie. Statystycznie więc kurs powyżej 2,5 gola jest &quot;niebezpieczny&quot;. Po 2: Goście w sobotę nie grali Polacy tak. Po 3: Leo B. chce do Feyenoordu. Po 4: Reprezentanci gości to amatorzy ale trzeba wziąć pod uwagę iż to co robią dla reprezentacji robią to z pasją. Po 5: Gra reprezentacji w sobotę.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Spotkanie: Grecja - Izrael (handi +1)
Typ: X
Kurs: 3,50
Analiza:
Niedzielne spotkanie grupy 2 eliminacji Mistrzostw Świata pomiędzy Grecją a Izraelem rozpocznie się o godzinie 20:30. Spotkanie z pewnością będzie wyrównane, nie będzie raczej obfitować w ogromną ilość goli. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami w Izraelu zakończył się remisem 1-1:
Izrael - Grecja 1-1
42&#39; Gekas (0-1)
55&#39; Golan (1-1)
Grecja dominowała w pierwszej połowie i zdobyła gola. Jednak Izrael po przerwie zaczął grać odważniej i zdobył wyrównującego gola. Remis w tym meczu był jak najbardziej sprawiedliwym wynikiem. W środę, 4 dni później będziemy mieć do czynienia z rewanżem. Z pewnością faworyzowana jest Grecja (stawka ok. 1,60). Mimo, że u siebie nie grają najlepiej w tych kwalifikacjach, przewodzą w swojej grupie:
Grupa 2 m z r p b pkt
1. Grecja 5 3 1 1 10:3 10
2. Szwajcaria 5 3 1 1 9:6 10
3. Izrael 5 2 3 0 9:6 9
a zatem, jak widzimy stawka bardzo wyrównana. Szwajcaria ma teraz przed sobą łatwe spotkanie u siebie z Mołdawią. Grecja musi wziąć pod uwagę zwycięstwo Szwajcarów i zdobycie przez nich 3 puntów. A zatem Grecy muszą to spotkanie wygrać, aby utrzymać prowadzenie w grupie. Z pewnością atutami Hellasów będą indywidualności takie jak Charsiteas, Karagounis i Gekas. Mistrzowie Europy z 2004&#39; mają bardzo wyrównaną 11-stkę i są niesamowicie zgrani. To świadczy o ich sile. Potrafią wygrywać z najlepszymi. Podobnie jest z Izraelem. Pomimo, że wielu z nas nie wymieniło by żadnego piłkarza Izraela, takie nazwiska jak Benayoun (L&#39;pool) czy Barda (Genk) mogą robić wrażenie. Izrael to silna ekipa, która liczy się nadal w walce o awans do Finałów MŚ w RPA, jednak uważam, że na swoim stadionie Grecja po ciężkim boju wygra spotkanie z Izraelem. Jeśli wygra, to raczej nie więcej niż jednym golem, stąd mój typ na remis z handi +1 dla Izraela. Typuję wynik 1-0 dla Greków. Powodzenia
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
To i ja podam swoje przemyslenia na dzien dzisiejszy:

Czechy - Słowacja 1 @ 1.55
Irlandia Pn. - Słowenia X-X (polowa albo koniec) @ 1.50
Grecja - Izrael 1-1 (jw.) @ 1.45
Bośnia i Herz. - Belgia 1 @ 2.15
Turcja - Hiszpania 1X @ 1.57
Anglia - Ukraina (0-1 handi) X2 @ 1.60
Francja - Litwa 1 @ 1.20
Gruzja - Czarnogóra 1X @ 1.40

AKO: 30.59

Puszczam sobie taka tasiemke za drobne ???? Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Czesi sa druzyna o porownywalnych umiejetnosciach ze Slowakami. Sa jednak ekipa bardziej doswiadczona i ograna na miedzynarodowych turniejach. Personalnie nieznacznie lepsi, do tego wlasny stadion - jesli mysla o awansie - a nie wyobrazam sobie zeby nie awansowali z tak beznadziejnej grupy - musza ten mecz wygrac.

W pierwszym meczu Slowenia wygrala na wlasnym podworku z Irlandia 2-0. Bramki strzelala jednak w koncowych minutach spotkania, wiec byl to niezwykle ciezki mecz dla obu zespolow. Personalnie - obie ekipy o podobnym potencjale pilkarskim. Wydaje sie, ze Slowenia nieznacznie lepsza, jednak Irlandia gra u siebie i jest podbudowana zwyciestwem nad Polska. Slowenia tez przyzwoicie w ostatniej kolejce - zremisowala u siebie z Czechami. Wg mnie zadna z reprezentacji nie ma wystarczajacych umiejetnosci, zeby przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc. Remis wydaje sie bardzo prawdopodobny - jak nie na koniec to do przerwy ????

Na pewno niezwykle emocjonujacy i ciezki do typowania mecz. Kilka dni temu w Izraelu remis 1-1, jednak to Grecy pierwsi strzelili bramke. Grecje i Izrael w tabeli dzieli zaledwie 1 punkt wiec sprawa awansu jest caly czas otwarta. Grecy sa jednak bardziej doswiadczeni i zdobywajac dzisiaj 3 punkty wlasciwie beda spokojni o gre w RPA.

Nie wiem skad taki wysoki kurs na Bosniakow. Belgia od kilku lat zupelnie bez formy, Bosnia jest naprawde solidna ekipa, ktora bedzie walczyc o awans z Turcja. Przed kilkoma dniami Bosniacy pokonali na wyjezdzie Belgow 4-2. To nie bierze sie z przypadku - przecietna ekipa nie strzelilaby na wyjezdzie w takim spotkaniu 4 bramek. To swiadczy o klasie Bosniakow. Nie wiem skad buki wziely tak wysoki kurs na ten mecz i stawiaja bardzo przeciatna Belgie na rowni z Bosniakami. 2.15 - PREZENT!!

Hiszpanie - 5 meczow i 15 punktow, tylko 1 bramka stracona. Pewnie zmierzaja po awans. Turcja jak napisalem wyzej walczy o awans bezposrednio z Bosniakami. W sobote w Hiszpani obie ekipy mialy okazje zmierzyc sie ze soba - nieznacznie lepsza okazala sie Hiszpania, ktora wygrala 1-0. Turcja nie zapomniala jak sie gra w pilke, do tego klimat na tureckim stadionie - jestem przekonany ze Hiszpanie straca tutaj swoje pierwsze punkty. Turcja bedzie zdecydowanie bardziej zdeterminowana zeby odniesc zwyciestwo. Strata punktow przez Hiszpanow na pewno nie sprawi, ze swiat sie im zawali.

Anglicy w dobrej formie, pewnie prowadza w grupie z kompletem punktow. Za jej plecami znajduja sie Chorwaci i Ukraincy, ktorzy tez potrafia grac w pilke. Spodziewam sie tutaj trudnej przeprawy dla Anglikow, wbrew przypuszczenia wiekszosci userow patrzacych na kursy. Ukraina bedzie w tym meczu gryzla trawe - jestem pewien ze nie odpuszcza. Wystarczy, ze Anglia straci bramke - a dzialo sie tak w ostatnich 3 meczach eliminacyjnych (nawet z taka potega pilkarska jak Kazachstan) - i wszystko moze sie roznie potoczyc. Pilkarsko na pewno lepsi Anglicy - nawet jesli wygraja ten mecz to mysle ze minimalnie. Typ na remis lub zwyciestwo Ukraincow przy handicapie 0-1 wydaje sie byc ok!

Nie lubie Francuzow, ale jesli mysla powaznie o MS w RPA to ten mecz musza wygrac. Francja na 3 miejscu w tabeli, strata 2 punktow do Litwy. W sobote zwyciestwo trojkolorowych na wyjezdzie z Litwinami 1-0. Dzis graja u siebie, jesli wygraja, automatycznie przeskakuja Litwe i znajduja sie na 2 miejscu ze strata 2 punktow do Serbii, ktora dzis nie gra. Francja jesli mysli o grze na mudnialu musi ten mecz wygrac.

Spotkanie miedzy Gruzja a Czarnogora to mecz 2 ostatnich druzyn w tabeli grupy 8. Wg. mnie Gruzini lepsi pilkarsko, troche brak szczescia w tych eliminacjach. Mysle jednak, ze dzis sie przelamia i pokonaja przecietnych Czarnogorcow, gdyz ta ekipa na pewno jest w ich zasiegu. Dodatkowo graja na wlasnym terenie, tam potrafi byc goraco na trybunach - wg mnie bedzie zwyciestwo Gruzji. Troche przestraszylem sie kursu i podparlem - to powinno juz siasc na 99% .
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
Spotkanie:Anglia - Ukraina
Typ:Wynik handicap 2: Anglia -2
Kurs:4,00
Bukmacher: betclick
Analiza:
O godzinie 21:00 dojdzie do spotkania pomiędzy reprezentacją Anglii oraz Ukrainy.
Nie jest to nowość ,że zdecydowanymi faworytami są w tym meczu Anglicy,którzy prezentują ostatnio bardzo wysoką formę.W ostatnim meczu towarzyskim Anglicy pokonali na własnym terenie Słowację aż 4:0. Oczywiście Ukraina to zdecydowanie bardziej wymagający rywal,lecz jest to mecz o większą stawkę. Wiadomo ,że w meczu towarzyskim gra się zupełnie inaczej ,bardziej na luzie niż w meczu kwalifikacji do MŚ. W tym meczu obie reprezentacje wyjdą w pełni skoncentrowane a o wyniku będą decydowały wykorzystywane sytuacje,a tutaj Anglia ma zdecydowaną przewagę gdyż posiada takich zawodników jak: Rooney,Lampard czy powracający do reprezentacji Beckham.
W tabeli grupy 6 ,Anglia zajmuje 1 miejsce wygrywając dotychczas wszystkie mecze. Ukraina natomiast zajmuje 3 miejsce (2 zwycięstwa,1 remis).
Myślę ,że Anglicy zaatakują rywali od pierwszych minut,a niesieni dopingiem własnych kibiców odniesą dzisiaj pokaźne zwycięstwo.
 
K 0

kamilzabki6

Użytkownik
Ja sobie pozwolę skomentować wczorajszy mecz Turków z Hiszpanami.Według mnie niezasłużenie wygrali Hiszpanie.Wczoraj było widać determinacje i zaangażowanie w grze gospodarzy.Nie potrzebnie wszystko postawili wszystko na jedną kartę w końcówce i to ich zgubiło - poszła kontra i koniec marzeń o chociażby punkcie.Mina trenera Turków po straconej bramce mówiła sama za siebie .Sam nie mógł w to uwierzyć,że stracili bramkę na 1;2.Krótko mówiąc w tym meczu obie drużyny powinny się podzielić punktami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom