>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do MŚ 2010 - 06.06.2009 (Europa)

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Niespełna miesiąc pozostał do kolejnej serii meczów kwalifikacyjnych do Mistrzostw Świata 2010.

Myśle, że to najwyższy czas powoli zacząć zastanawiać sie co warto z kwalifikacji zagrać.. ;)
Na chwilę obecną sytuacja w grupach prezentuję się tak:




BAH na eliminacje ze strefy europejskiej proponuję następujące kursy:



Zapraszam do pisania analiz i rzeczowej dyskusji.. ;)
 
D 0

daniel999

Użytkownik
Troche dziwi mnie wysoki kurs na Walie. Przeciez Azerbejdzan to nie jest jakas potega. Nie przypominam sobie by urwali punkty komus dobremu. A kurs 2.0 kusi.
Drugi mecz to Litwa - Rumunia. Litwa juz nie jest tak grozna jak z poczatku. Przegrala dwa razy z rzedu z Francja, a Rumunia jest rzadna rewanzu.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Powoli warto zastanawiać sie nad typami na kwalifikacje bo odbęda się one już w najbliższy weekend.

Najbardziej podoba mi się typ na Portugalię. Kurs 1.45-1.50 wydaję sie niezbyt wysoki ale jeżeli spojrzymy na tabelę to ten mecz dla Portugalczyków jest z gatunku spotkań &quot;za 6 punktów&quot;. Jeżeli Portugalia tego meczu nie wygra to najprawdopodobniej będziemy świadkami ogromnej, kwalifikacyjnej sensacji jaką będzie, już w prawie 100% pewna nieobecność na mundialu w 2012 roku Christiano Ronaldo i jego kolegów. Dlatego bardzo chętnie zagram na Portugalię w meczu z o nic nie walczącą Albanią.

Co jeszcze z Europy? Na pewno ciekawy jest też typ na Serbów, ktorzy zagrają z reprezentacją Austrii. Ekipa z Bałkanów radzi sobie bardzo dobrze i aby zachować bezpieczną przewagę nad Francją powinna ten mecz wygrać.

Warto pomyśleć także nad underem 2.5 w pojedynku dwóch skandynawskich drużyn czyli Szwecji i Danii. Do tej pory Szwedzi strzelili w 4 meczach zaledwie dwa gole, tracąc.. jednego. Duńczycy w defensywnie radzą sobie równie dobrze, tylko dwa razy udało sie rywalom pokonać duńskiego bramkarza. W ofensywie dużo lepiej niż Szwedzi ale większość z tych goli to wypunktowanie słabiutkich reprezentacji Albanii i Malty. Myślę, że zaciętość i walka, która zawsze towarzyszy skandynawskim pojedynkom pozwoli nam cieszyć się w tym spotkaniu trafionym typem na under goli 2.5.

Do dubelka, albo tripelka warto też dołożyć Anglików na których ja osobiście wystawiłbym kurs, góra 1.05. Bukmacherzy proponują nam jednak przelicznik 1.15-1.20 i uważam, że do podbicia ako jak najbardziej jest odpowiedni bo nie wierzę, aby Anglia tego meczu nie wygrała. Na pewno godny rozpatrzenia jest tez handicap -1.5 z kursem 1.40-1.45.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
co do tego kursu na walie to nie wiadomo może jakies osłabienia maja a z drugiej strony ostatnie mecze tych drużyn to zwycięstwa wali ale w miara nie wielka różnicą goli ( jak na azerbejdzan ) i może w końcu Azerowie sie za obronę wzieli
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Co jeszcze z Europy? Na pewno ciekawy jest też typ na Serbów, ktorzy zagrają z reprezentacją Austrii. Ekipa z Bałkanów radzi sobie bardzo dobrze i aby zachować bezpieczną przewagę nad Francją powinna ten mecz wygrać.
Warto na pewno, również dodać, że Austriacy nie będą mieli łatwej przeprawy również ze względu na kłopoty kadrowe, trener Austriaków nie będzie mógł skorzystać z usług - kapitana drużyny Pogatetza (Middlesborough), największej gwiazdy reprezentacji - Andreasa Ivanschitza, oraz innych ciekawych graczy takich jak : Ekrem Dag (Besiktas) and György Garics (Atalanta), Fuchs (Bochum), Arnautovic (Twente) and Leitgeb (Red Bull Salzburg). Ibertsberger.
Serbowie będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska i pokonać osłabionych Austriaków, którym szansę na awans się oddaliły dość znacznie i teraz są jedynie teoretyczne. Gospodarze będą chcieli utrzymać przewagę nad Francją. Wydaję mi się, że typ na Serbów jest OK :spokodfhgfh:
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Dla mnie mecz azerbejdzan-walia to mina jakich malo. Jesli juz mialbym to obstawiac to predzej 1X niz 2. Przeciez Walia juz o nic nie gra, a na Kaukazie kazdemu sie gra ciezko. Duzo lepsze zespoly sie tam potykaly, a co dopiero slabiutka Walia. A Azerow widzialem ostatnio z Turcja i wygladali na calkiem rozgarnietych.

natomiast mysle ze spokojnie mozna grac handicapa Bialorus (ale to i tak tylko ze 1,2 bedzie) no i chyba jednak Szwedow. Podobnie jak Portugalczycy maja nieciekawa sytuacje, a zwykle z rywalami za miedzy sobie radzili.
 
B 0

bukmach

Użytkownik
Jeden z ciekawszych meczy jak dla mnie to:
Chorwacja - Ukraina 1
kurs: 1.65 nie jest zły

Chorwacja po porażce z Anglią, zajmuje 2 miejsce w grupie, Ukraina traci do niej zaledwie 3 pkt i ma jeden mecz zaległy, więc innego wyniku niż zwycięstwo Chorwacji nie wchodzi w grę. Przypuszczając, że Ukraina wyga ten mecz to awansowałaby na 2 miejsce. Mimo to, Chorwacja ma bardzo dobrych piłkarzy i mimo to, że Ukraińska drużyna zdobyła Puchar Uefa nie bedzie miało żadnego znaczenia.

drugi ciekawy mecz to:
Litwa - Rumunia
kurs: 2.25 bardzo kuszący

Rumunia jest już w takich opałach, że w gorszych być nie mogła. Zajmuje w grupie 5 miejsce z 1 zwycięstwem, 1 remisem i 3 porażkami. Przegrała u siebie między innymi z Litwą, dlatego też teraz będzie chciała się zrehabilitować. Litwa już nie jest taka silna jak na początku rozgrywek. Stawiam na Rumunię w ślepo, mutu i spółka powinni sobie poradzić, muszą sobie poradzić.
 
Z 0

zaq12wsx16

Użytkownik
Kazachstan - Anglia typ: Kazachstan strzeli gola kurs: 2.40 bukmacher: gamebookers
Zdecydowanym faworytem tego meczu są Anglicy. Kursy u bukmacherów z początkowych 1.30-1.25 pospadały nawet do pułapu 1.15. Po takim kursie na pewno nie warto grać na gości. Moim zdaniem ciekwym typem na ten mecz może być to, że Kazachowie strzelą gola. Anglicy w tych eliminacjach tracą gole w niemal każdym meczu:
Andora – Anglia 0-2
Chorwacja – Anglia 1-4
Anglia – Kazahstan 5-1
BiałoruśAnglia 1-3
Anglia – Ukraina 2-1
Statystycznie nasz typ wszedłby w 4/5 przypadków.
Pytanie tylko, czy Kazachów stać na strzelenie gola? Ja myślę, że tak. Wygrali u siebie z Andorą 3-0 czyli nawet lepiej niż Anglicy. Z Chorwacją przegrali 3-0. Z Ukrainą zdobyli gola u siebie i ulegli 1-3 podobnie z Białorusią tyle, że było 1-5. Strzelili gola Anglii na Wembley. W tamtym meczu oddali „aż” 5 strzałów na bramkę rywali. Momentami to oni nakręcali tempo co przyznał nawet Frank Lampart który mówi, że czuje respekt wobec Kazachów. W Anglii nie zagra bardzo dobry defensor Rio Ferdinand, a ponadto Wright Philips i Carrick, co może dać Kazachom nieco swobody w ofensywie. Kazachstan to niobliczalna drużyna która naprawdę może zagrozić swoją grą w ofensywie. Anglicy już raz się o tym przekonali i myślę, że tym razem będzie podobnie.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Macedonia-Norwegia
Skandynawski futbol kontra Macedonia, która w tej grupie poziomem zdecydowanie odstaje jedynie od Holandii. Zapowiada się wyrównane spotkanie, w którym będzie sporo walki w środku pola. Norwegowie zapewne ustawieni 4-5-1 nie będą grali finezyjnie, a Macedonii sam Goran Pandev nie pociągnie do efektownej wygranej.
Litwa - Rumunia
Litwini nie mają supersnajperów, a w linii obrony przede wszystkim dobrze zbudowanych piłkarzy jak znani z polskich boisk Alunderis czy Skerla. Rumuni po słabych występach zmienili trenera. Zadaniem Razvana Lucescu jest przede wszystkim poukładanie gry obronnej. Przy słabej skuteczności Litwy wcale nie musi to być takim trudnym zadaniem. Litwa co prawda wygrała 3:0 z Rumunią na wyjeździe, ale teraz już nie jest takim mocnym zespołem. Zanosi się na wyrównany mecz do jednej bramki.
Chorwacja - Ukraina
Dla Chorwatów atut w postaci własnego boiska to bardzo dużo, ale Ukraińcy potrafią grać w defensywie na wysokim poziomie. Para stoperów Kucher, Czygrynskij z Szachtara Donieck nie będzie łatwa do przejścia dla ofensywnych graczy Chorwacji. Na Ukrainie obie ekipy się szachowały i skończyło się 0-0. Tym razem może być podobnie i moim zdaniem skończy się underowo.
Serbia - Austria
Austria bardzo poważne osłabienia w linii obrony. Trudno aby piłkarze rezerwowi byli wstanie zastąpić choćby Pogatetza czy Prodla. A w linii pomocy gwiazdę Ivanschitza. Na domiar złego Serbia świetnie gra w eliminacjach, panuje tam bardzo dobra atmosfera i wszystko jest na dobrej drodze do kolejnego zwycięstwa

Macedonia - Norwegia | under 2,5 - 1,60
Litwa - Rumunia | under 2,5 - 1,60
Chorwacja - Ukraina | under 2,5 - 1,70
Serbia - Austria | 1 - 1,40
z oferty Tobet
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Azerbejdzan-Walia
Azerbejdzan to nie zbyt dobra reprezentacja natomiast Walia zawsze gra do końca jeżeli zagrają na swoimi poziomie powinni wygrać z Azerbejdzanem który jest najsłabszy w grupie wraz z Liechtenstein zamykają tabelę , W zespole gości jest wiele indywidualności choćby Bellamy czy obrońca Bale. Typuje zwycięstwo gośći po kursie 2,00.

Albania-Portugalia

Sytuacja Portugalii wygląda fatalanie tylko cud może sprawić że ta drużyna wywalczy awans , jeżeli jeszcze jest on w myślach piłkarzy , dziś trzeba pokonać Albanie która jest zdecydowanie nizej notowanym rywalem jednak jest 2 miejsce przed Portugalią w grupię z taką samą ilością punktów gdy goście dzisiaj wygrają mogę mieć tylko 5 pkt. straty do lidera. Dlatego stawiam na nich po kursie 1,41
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
versus


Słowacja - San Marino powyżej 4.5 (2,10)

Mimo przeciwnika jakiego dziś mają Słowacy mecz bardzo dla niech priorytetowy. Dziś innego wyniku niż ich wygrana nikt raczej się nie spodziewa, ale bardzo ważny będzie rozmiar tego zwycięstwa. Polska rozniosła San Marino 10-0, ale mimo, iż ten zespół jest słabiutki takie mecze przydarzają im się raz na kilka spotkań. Także o takim wyniku raczej nie myślę. Dzisiejsze 3 punkty spowodują, że Słowacy wyprzedzą Irlandię Północną oraz powiększą przewagę nad Polakami do 5 punktów przy równej ilości 6 spotkań. Słowacy u siebie rozegrali dwa mecz z Irlandią i Polską oba wygrane po 2-1. Z San Marino również już grali na wyjeździe i pokonali ich 3-1. Co ciekawe to jedyna bramka jaką San Marino strzeliło w tych eliminacjach. Oczywiście w San Marino gra się troszkę ciężej przede wszystkim z powodu murawy, więc teoretycznie Słowacja powinna mieć dziś jeszcze łatwiejsze zadanie. Liczę dziś na festiwal strzelecki Słowaków i ich dość pewną wygraną. Z linią 4.5 gola sądzę, że będą na styk, ale mimo wszystko powinni ją przekroczyć. Najważniejszą sprawą jest chyba to, żeby szybko strzelili z dwa gole to już tylko kwestią czasu będzie zdobywanie następnych.

Kurs z: BetGun
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Spotkanie: Szwecja (-1) - Dania
Typ: X
Kurs: 3,70
Bukmacher: Expekt
Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie w grupie pierwszej rozpocznie się o godzinie 20:00. Szwecja przed własną publicznością zagra z Danią, która nie przegrała jeszcze spotkania w tych eliminacjach, wydaje mi się, że dzisiaj nadszedł czas na stratę trzech punktów. Szwecja musi obudzić się, to może być ich ostatnia szansa na nawiązanie walki o udział w Mistrzostwach Świata w 2010r. Zawodnicy z północy Europy mimo, iż nie przegrali meczu w tej grupie zajmują dopiero czwarte miejsce, wszystko przed fatalną skuteczność i dobrą obronę, aż trzy z czterech rozegranych spotkań zakończyło się bezbramkowym remisem. Duńczycy mogą pochwalić się zdecydowanie lepszą serią, cztery zwycięstwo, tylko jeden remis, dwanaście bramek strzelonych i tylko dwie stracone. Gospodarze muszą wyjść na stadion niezwykle skoncentrowani, nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów w tak ważnym meczu, trzy punkty są w tym momencie sprawą konieczną. Obie ekipy zagrały w Szwecji po raz ostatni w 2007r i tamto starcie zakończyło się remisem 0:0. Spodziewam się zaciętego meczu i myślę, że padnie tutaj tylko jedna bramka, oczywiście dla Szwedów, nie wykluczam także zwycięstwa gospodarzy 2:1.
 
makaveli23 177,4K

makaveli23

Typer Miesiaca
Azerbejdzan-Walia

Azerbejdzan to nie zbyt dobra reprezentacja natomiast Walia zawsze gra do końca jeżeli zagrają na swoimi poziomie powinni wygrać z Azerbejdzanem który jest najsłabszy w grupie wraz z Liechtenstein zamykają tabelę , W zespole gości jest wiele indywidualności choćby Bellamy czy obrońca Bale. Typuje zwycięstwo gośći po kursie 2,00.

Albania-Portugalia


Sytuacja Portugalii wygląda fatalanie tylko cud może sprawić że ta drużyna wywalczy awans , jeżeli jeszcze jest on w myślach piłkarzy , dziś trzeba pokonać Albanie która jest zdecydowanie nizej notowanym rywalem jednak jest 2 miejsce przed Portugalią w grupię z taką samą ilością punktów gdy goście dzisiaj wygrają mogę mieć tylko 5 pkt. straty do lidera. Dlatego stawiam na nich po kursie 1,41
Analizy wprost o dupe rozstrzasc, ostatnio mialem Ci odpisac na typ Turcja-Azerbejdzan over 2.5 ale nie mialem czasu. Nie doceniasz Azerbejdzau i to sie moze zemscic na takich typach. Po pierwsze to Bellamy i Bale nie zagraja, jak i kilku innych zawodnikow Evans, J.Collison, S.Ricketts, Collins czy Gabbidon oraz Davies i Koumas. Wszedzie mozna znalesc informacje o tych absencjach. Walia zagra dzisiaj bardzo mlodym skladem, i bedzie miala problemy na trudnym terenie w Azerbejdzanie. Pierwszy mecz wygrala zasluzenie 1-0 po golu w ostatnich minutach meczu, a glowne role w tamtym spotkaniu grali Davies Koumas i Bale, ktorych dzisiaj zabraknie. Widac ze Azerbejzdzan potrafil przez dluzsza czesc meczu grac na remis, a teraz grajac u siebie z oslabiona ekipa Walii nie cofnie sie tylko do obrony ale i sprobuje cos strzelic. 1x
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam , dzięki za inforamcję o skłądach bo nie zaglądnąłem do internetu tylko od razu zacząłem typować bo gdzieś czytałem że jest wielka szansa na ich grę, Zobaczymy jak potoczą się losy spotkania. Ja itak typuje zwycięstwo Wali
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: Finlandia - Księstwo Lichtenstein
ilośc goli
Typ: 4 lub wiecej
Kurs: 2,05
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Staram sie omijać takie mecze jak ten, ponieważ w takich meczach moze sie być różnie.Jednak ja znalazłem typ naprawde warty grania.Dla mnie śmiesznie bardzo duży kurs jak na taki typ.Myśle ze Finowie są w stanie strzelić 4 bramki już do połowy.Przecież jest to dobra drużyna z zawodnikami,którzy grają niezły futbol.Goście to sklejka amatorów,którzy walczą o jak najnizszą strate bramkową.Finowie zajmują 3 miejsce w tabeli,jednak strata do lidera jest spora i mało pradopodobna do odrobienia.
Mimo ze goście w 5 meczach maja bilans goli 0:13 to i tak jestem pewien tego typu.
Finowie sa bardzo groźni u siebie o czym przekonała się reprezentacja Niemiec remisując w wyjazdowym spotkaniu 3-3.W ostatnim meczu o punkty reprezentacj Finlandi wygrała w wyjazdowym spotkanu z Walią,co świadczy o ich sile.Jak wiadomo teren Wali jest bardzo trudny do ogrania,a Finom sie to udało.Myśle ze śmiało można szukać u buków typ Finlandia HC -4 czy -5 .Jednak lepiej dać coś pewniejszego ???? .Naprawde polecam ten typ.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
2009-06-06 20:45 Piłka Nożna &gt; World Cup 2010 qualifiers, Europe
Spotkanie: Albania - Portugal
Typ: 2
Kurs: 1.40
Buk: expekt

Portugalczycy zajmują 4pozycję w grupie i muszą wygrać ten mecz by się liczyć w awansie.
Ostatnie 3mecze w grupie zremisowali.
Są pod ścianą jak i trener jeśli tego meczu nie wygrają. U siebie też i z dzisiejszymi przeciwnikami zremisowali 0-0:
http://www.youtube.com/watch?v=wpd7-VEpxMI
Mimo że przeważali.
Wiele 100% sytuacji dla Portulczyków, ale też bardzo dobry/szczęśliwy dzień dla bramkarza Albani.
Liczę na dobrą postawę ekipy Cristiano Ronaldo.

2009-06-06 20:30 Piłka Nożna &gt; World Cup 2010 qualifiers, Europe
Spotkanie: Serbia - Austria
Typ: 1
Kurs: 1.40
Buk: expekt
Serbowie już pokonali na terenie Wiednia Austrię 1-3:
http://www.youtube.com/watch?v=0t7D_cJlxuk
A teraz za grają u siebie, gdzie wszystkie bilety zostały już sprzedane - 53000 widzów.
U gości zabraknie: Ekrem Dag (Besiktas) György Garics (Atalanta) Pogatetz (Middlesborough), Fuchs (Bochum), Arnautovic (Twente) Leitgeb (Red Bull Salzburg), Ivanschitz (Panathinaikos Ateny) - największa gwiazda zespołu, Sebastian Prödl (Werder Bremen).
Po za tym Serbia prowadzi w grupie i jest u siebie bardzo mocna.
Staty:
http://www.scorestime.com/h2h.php?gid=170842
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Czas na krótkie podsumowanie swoich typów ze strefy Europejskiej.

Najbardziej podoba mi się typ na Portugalię. Kurs 1.45-1.50 wydaję sie niezbyt wysoki ale jeżeli spojrzymy na tabelę to ten mecz dla Portugalczyków jest z gatunku spotkań &quot;za 6 punktów&quot;. Jeżeli Portugalia tego meczu nie wygra to najprawdopodobniej będziemy świadkami ogromnej, kwalifikacyjnej sensacji jaką będzie, już w prawie 100% pewna nieobecność na mundialu w 2012 roku Christiano Ronaldo i jego kolegów. Dlatego bardzo chętnie zagram na Portugalię w meczu z o nic nie walczącą Albanią.
Uff.. Tyle mogę powiedziec o tym meczu. Portugalia biła przez 90 minut głową w mur i w zasadzie nie potrafiła skonstruować poprawnej akcji ofensywnej, która nie byłaby dziełem przypadku. Udało się wymęczyć 2-1, ale z taką gra Portugalia nie ma czego szukać w tych kwalifikacjach. Więcej na podpopiecznych Queiroza nie postawię.

Co jeszcze z Europy? Na pewno ciekawy jest też typ na Serbów, ktorzy zagrają z reprezentacją Austrii. Ekipa z Bałkanów radzi sobie bardzo dobrze i aby zachować bezpieczną przewagę nad Francją powinna ten mecz wygrać.
I wygrała. Co prawda po karnym i tylko 1-0 ale w tym wypadku liczy się to, że Serbowie nie stracili żadnych punktów z osłabionymi Austriakami i nadal mają bezpieczną przewagę nad drugą w grupie Francją.

Warto pomyśleć także nad underem 2.5 w pojedynku dwóch skandynawskich drużyn czyli Szwecji i Danii. Do tej pory Szwedzi strzelili w 4 meczach zaledwie dwa gole, tracąc.. jednego. Duńczycy w defensywnie radzą sobie równie dobrze, tylko dwa razy udało sie rywalom pokonać duńskiego bramkarza. W ofensywie dużo lepiej niż Szwedzi ale większość z tych goli to wypunktowanie słabiutkich reprezentacji Albanii i Malty. Myślę, że zaciętość i walka, która zawsze towarzyszy skandynawskim pojedynkom pozwoli nam cieszyć się w tym spotkaniu trafionym typem na under goli 2.5.
Bezproblemowo, chociaż gdyby Zlatan miał lepiej ustawiony celownik to ten mecz mógłby zakończyć sie innym rezultatem. Nie mniej jednak, żałuję, że tego typu jednak nie zagrałem na żadnym ze swoich kwalifikacyjnych kuponów.

Do dubelka, albo tripelka warto też dołożyć Anglików na których ja osobiście wystawiłbym kurs, góra 1.05. Bukmacherzy proponują nam jednak przelicznik 1.15-1.20 i uważam, że do podbicia ako jak najbardziej jest odpowiedni bo nie wierzę, aby Anglia tego meczu nie wygrała. Na pewno godny rozpatrzenia jest tez handicap -1.5 z kursem 1.40-1.45.
Anglia pewnie pokonała słabiutki Kazachstan pokrywając handicap -1.5, który po takim kursie można było grać w ciemno.

Podsumowując: Europa 4/4 :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom