>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do MŚ 2010 - 28-29.03.2009 (Azja, Ameryka Płn. i Płd.)

Status
Zamknięty.
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ameryka Południowa


Azja


Concacaf


Diego Maradonne czeka debiut przed wlasna publicznoscia po dwoch wygranych meczach w Europie z silnymi przeciwnikami.

Swietnie ostatnio rowniez prezentowali sie Canarinhos ktorzy zdeklasowali Portugalie i pewnie pokonali Wlochow.

Bardzo ciekawy mecz szykuje sie w strefie Concacaf pomiedzy Meksykiem i Kostaryka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Narazie krotko bo za malo mam jeszcze wiarygodnych informacji zeby pisac analizy.

Argentyna - Wenezuela 4 - 0
Debiut Diego w roli selekcjonera na wlasnym podworku gwarantuje najwyzsza mobilizacje pilkarzy. Napewno bez Riqelme ktory zrezygnowal z kadry. W dobrej formie sa filary tej druzyny (min. Messi, Mascherano). Pod wodza Maradony zagrali juz dwa mecze w Europie, pokonali 1-0 Szkocje i 2-0 Francje. Drugi z tych meczy ogladalem, sytuacje stwarzaly obie druzyny ale bramki strzelali tylko podopieczni Maradony. Po zdobyciu gola pokazali kilka bardzo ladnych kontr. Bramek moglo byc wiecej. Gra w ofensywie nie sprawia im zbytnich problemow a i defensywa prezentowala sie bardzo przyzwoicie na tle tak mocnego rywala jak Francuzi. Zespol Wenezueli jest duzo grozniejszy u siebie i ogolnie nie radzi sobie ostatnio z silniejszymi druzynami (porazka 0-4 z Brazylia). Dla mnie pewne zwyciestwo gospodarzy.

Argentyna (-1,5) 1,55 Milenium ✅

Ekwador - Brazylia
Tu juz mam sporo wiecej watpliwosci. Canarinhos prawdopodobnie bez Kaki ktory wciaz narzeka na bol stopy pomimo wystepu w ostatnim ligowym meczu. Do tego dochodzi fakt przez ktory trzeba zawsze byc ostroznym w typowaniu meczow Ekwadoru (podobnie z tego co pamietam jest bodajze z Boliwia) u siebie, czyli polozenie stadionu. Stadion w Quito polozony jest na wysokosci 2 850 m n. p. m. Co za tym idzie gestosc powietrza jest calkiem inna i druzyny nie przyzwyczajone do takich warunkow zawsze maja tam ciezko. Z drugiej strony na szali nalezy postawic swietna ostatnio forme pilkarzy z kraju kawy. Wygrane z Portugalia 6-2 i z Wlochami 2-0 (a moglo skonczyc sie wyzej) robia wrazenie. Narazie sklaniam sie ku goscia ale ten mecz wymaga jeszcze blizszego przyjrzenia sie.

Brazylia 1,8 Milenium⛔
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-03-28 07:30, MŚ - kwalifikacje, Azja
Korea Płn. - Zjednoczone Emiraty Arabskie ( połowa czasu/pełny czas )
Typ: X/1
Kurs: 4,55
Buk: Expekt

Jak wiemy jutro na całym świecie kolejne mecze Eliminacji Mistrzostw Świata 2010 w RPA. W 4 rundzie eliminacji w strefie azjatyckiej odbędą się kolejne mecze. W jednym z meczy zagrają ekipy Korei Północnej i Zjednoczonych Emirat Arabskich. Mój typ na ten mecz to po pierwszej połowie remis a na zakończenie meczu zwycięstwo Korei. Faworytem tego meczu są gospodarze którzy po 4 kolejkach zajmują 2 miejsce tuż za swoim sąsiadami z południa czyli Korei Południowej. ZEA zajmuje ostatnio pozycję i sa jeszcze bez zwyciestwa. Korea Północna wygrała 2 mecze, 1 zremisowała i raz przegrała. Warto dodać ze w pierwszym meczu w Emiratach Korea wygrała 2-1 ( 0-0 ). Po za tym zwycięstwem Korea wygrała u Siebie z Arabią Saudyjską 1-0 ( 0-0 ), remis zanotowała u Siebie z sąsiadami 1-1 ( 0-0 ) i przegrała na wyjeździe z Mistrzem Azji Iranem 1-2 ( 0-1 ). Jak widać kiedy dwa razy wygrywała bramki strzelała w drugiej połowie a po pierwszej remisowała. Ogólnie Korea wszystkie 5 bramek strzeliła w 2 połowie. Jutro Korea gra u Siebie i jest to bardzo ważny dla nich mecz, w razie zwycięstwa będą blisko awansu, dlatego na pewno nie będą od początku narzucać tempa bo ZEA mogą skontratakować. Z kolei ZEA na wyjazdach na razie strzeliła 0 bramek więc widać że nie najlepiej się czują. Jutro myślę że Korea wygra a bramka padnie dopiero ok. 70 minuty.
 
L 0

leszczu.

Użytkownik
Bramkarze: Julio Cesar (Inter Milan), Doni (AS Roma)
Obrońcy: Daniel Alves (Barcelona), Maicon (Inter Milan), Lucio (Bayern Munich), Miranda (Sao Paulo), Thiago Silva (AC Milan), Luisao (Benfica), Marcelo (Real Madrid), Kleber (Internacional)
Pomocnicy: Gilberto Silva (Panathinaikos), Josue (VfL Wolfsburg), Anderson (Manchester United), Felipe Melo (Fiorentina), Elano (Manchester City), Julio Baptista (AS Roma), Kaka (AC Milan)
Napastnicy: Ronaldinho (AC Milan), Alexandre Pato (AC Milan), Luis Fabiano (Sevilla), Adriano (Inter Milan), Robinho (Manchester City)
Google nie gryzą ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
⚽ Ekwador - Brazylia 2 1.91
▶ Bet365


W nocy o 23 w Quito na wysokości 2000m kolejne spotkanie eliminacyjne do mundialu w Afryce. Ekwador vs wielka Brazylia. Wiele osób pewnie zacznie analizować ten mecz od tego właśnie co napisałem na początku , że mecz będzie grany w takich a nie innych warunkach , że każdy rywal co tam nei pojedzie ma cięzko ale z tym się nei zgodze , przynajmniej nei w całości. Wiadomo że własny stadion + &quot;swoje warunki pogodowe&quot; mogą pomóc gospodarzom w tym meczu ale przecież to nie zastąpi umiejętności piłkarskich w których Canarinhos biją dzisiejszych gospodarzy na łeb. Ekwador w tym roku jeszcze nei zagrał żadnego ważnego spotkania , ten mecz będzie właściwie dla nich inauguracją 2009 roku , Brazylia natomiast już jeden prestiżowy sparing ma za sobą i to wygrany z mistrzami świata Włochami 2:0.. Dużo się ostatnio mówiło o zamieszaniu wokół Ronaldinho-Adriano-Robinho i ich wybrykach ale myślę że na tyle są już dojrzałymi , i profesjonalnymi piłkarzami że jednak poszli po rozum do głowy i na dzisiejszy ważny mecz już skoncentrują się na całego. Ważny dlatego bo w przypadku nie wygrania tego meczu i wygrania przez Chile swojego meczu z najsłabszą reprezentacją Peru Brazylia spadnia na 4 miejsce no i może się zrobić trochę ciepło. Ekwadorczycy tracą sporo bramek , w 10 meczach stracili 17. Warto dodać że ostatnio w znakomitej formie znajduje się Pato który strzela bramke za bramką w Milanie. Sądzę że dziś , po przerwie w eliminacjach Brazylia z hukiem wróci na 2 miejsce w tabeli wygrywając ten mecz paroma bramkami Jednak jako jedna z lepszych reprezentacji ostatnich lat są do czegoś zobowiązani czyli do wygrywania meczów mój typ 1:3 i bdb mecz Pato
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jeśli chodzi o mnie to nie zgadzam się z Twoim typem. Ekwador dla Brazylii już od lat jest na tyle niewygodnym przeciwnikiem, że strata punktów przez Canarinhos mnie wcale nie zdziwi. Gdyby mecz odbywał się w Brazylii to zanosiłoby się na pewną wygraną piłkarzy z Kraju Kawy, ale w Ekwadorze tak moim zdaniem nie będzie. Osobiście skusiłbym się na under 2,5.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wiem TBM że od lat ciezko sie brazylii gra z Ekwadorem , nawet a czasach swietności , gdy czarował Ronaldinho szło im jak pod górkę , ale Ekwador też znacząco obniżył loty , to już zapewne nie jest ta sama drużyna co na MŚ 2006 wychodziła z grupy , brazylia tez obnizyla loty ale jednak takie indywidualnosci jak Kaka , Pato , Fabiano czy choć by nawet obronca Alves potrafią zrobić robote :]
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Nie ma co ukrywać. Kolejny słaby mecz Brazylii, która powinna się z niego cieszyć bo to Ekwador stwarzał sobie więcej sytuacji i ogólnie pozostawił korzystniejsze wrażenie. Mimo, że gospodarze remis uratowali dopiero w końcówce to z przebiegu całego spotkania było to minimum na jakie zasłużyli. Krotko podsumowując, potwierdziło się, że Ekwador jest niewygodnym terenem do grania dla wielkiej Brazylii.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Oglądając spotkanie Ekwador - Brazylia miałem wrażenie, że cały skład gości składa się z debiutantów. Ekwador miażdżył brazylijczyków, po pierwszej połowie mogli wygrywać 3 bramkami... W zespole Canarinhos grał tylko jeden człowiek... Julio Cesar! To co on wczoraj wybronił to rewelacja. Obrona nie radziła sobie, zwłaszcza Marcelo, pomocy to wręcz nie było i marny atak. Niech Brazylia cieszy się z tego wymęczonego punktu, bo na niego nie zasłużyła. Bramka zdobyta szczęśliwie, Baptista wchodzi na boisko i po kilku sekundach wychodzi na pozycję i strzela na bramkę. Piłka odbija się od słupka następnie od pleców bramkarza gospodarzy i wpada do bramki! ( tak jak strzelał Jacek Krzynówek w meczu z Realem Madryt i reprezentacją Portugali). Bardzo dużo szczęścia. Ekwador miał problemy z kończeniem okazji, ale pokazali się z bardzo dobrej strony. Poprostu byli lepsi...
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
to nawet nie o to chodzi słuchajcie, Brazylii zwyczajnie się nie chciało grać. Naprawdę większość tych &quot;gwiazd&quot; podeszła do meczu z nastawieniem, że wygra grając na 50 % swoich możliwości. Taki Ronaldinho to przetruchtał cały mecz, pewnie się nawet nie zmęczył. Pozostali też podchodzą do meczu, żeby za bardzo się nie zmęczyć. Dunga ma problem, bo dla mnie to on nie ma wpływu na ich motywację...
 
R 0

reyess

Użytkownik
Spotkanie: Boliwia- Argentyna
Typ: 1X✅

1 kwietnia 2009r. o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie eliminacyjne do MŚ w RPA 2010 strefy południowoamerykańskiej między Boliwią, a Argentyną.
Boliwia w tabeli zajmuje przedostatnie miejsce z 9 zdobytymi punktami. 8 z nich Boliwia zdobyła na swoim wysokogórskim stadionie. Wygrała dwa spotkania, dwa razy zremisowała i raz przegrała. Argentyna natomiast to obecnie druga drużyna eliminacji. Ustępuje jedynie Paragwajowi. Ma 19 punktów. Zawsze Argentyńczykom grało się bardzo ciężko na boiskach Boliwii. Tylko trzy razy zwyciężyli, raz zremisowali i pięć razy przegrali. Boliwia ma w ręku ogromny atut- mecz zostanie rozegrany na wysokości 3600 m n.p.m. Boliwijczycy zapowiadają, ze powalczą o awans dopóki będzie to możliwe. Bardzo przydadzą im się punkty w tym spotkaniu. Natomiast Maradona zapowiedział, ze względu na wysokie położenie stadionu zagra dwoma napastnikami. Leo Messi mówił, ze jeszcze nigdy nie rozgrywał spotkania w takich warunkach. Może to bardzo wpłynąć na jego postawę na boisku.

Boliwia prawdopodobnie zagra w składzie: Arias- Ribeiro, Pena, Raldes, Reyes- Hoyos, Garcia, Escobar, da Rosa- Botero, Martins.

Natomiast Argentyna: Carrizo- Zanetti, Demichelis, Heinze, Papa- Rodriguez, Mascherano, Gago, Di Maria- Aguero, Messi.

Według mnie spotkanie będzie wyrównane. Kurs na Boliwię lub remis bardzo ciekawy, myślę, że można też spróbować zwycięstwo Boliwii (+1,5).✅ spoko ????
 
kowalinho1910 0

kowalinho1910

Użytkownik
Oglądając spotkanie Ekwador - Brazylia miałem wrażenie, że cały skład gości składa się z debiutantów. Ekwador miażdżył brazylijczyków, po pierwszej połowie mogli wygrywać 3 bramkami... W zespole Canarinhos grał tylko jeden człowiek... Julio Cesar! To co on wczoraj wybronił to rewelacja. Obrona nie radziła sobie, zwłaszcza Marcelo, pomocy to wręcz nie było i marny atak. Niech Brazylia cieszy się z tego wymęczonego punktu, bo na niego nie zasłużyła. Bramka zdobyta szczęśliwie, Baptista wchodzi na boisko i po kilku sekundach wychodzi na pozycję i strzela na bramkę. Piłka odbija się od słupka następnie od pleców bramkarza gospodarzy i wpada do bramki! ( tak jak strzelał Jacek Krzynówek w meczu z Realem Madryt i reprezentacją Portugali). Bardzo dużo szczęścia. Ekwador miał problemy z kończeniem okazji, ale pokazali się z bardzo dobrej strony. Poprostu byli lepsi...
W pełni sie zgadzam, nie wiem czy dyspozycja Brazylijczyków była spowodowana domniemanymi imprezami, czy po prostu nie chciało im sie grać ale trzeba przyznac, że świetnie zaprezetował sie Ekwador. Na prawej zawodnik gospodarzy (niestety nie pamietam nazwiska) tak ośmieszał Brazylijczyków, że na miejscu kibica Canarinhos wyłączyłbym TV. Ogladałem ten mecz i z taka dyspozycja w następnych meczach Ekwador bedzie naprawde liczącą się siłą.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Arabia S.-ZEA 1 kurs 1,4

Warto zagrać ten mecz ładny kurs no i Arabowie w formie ograli w sobote
Iran na wyjeżdzie po tym meczu maja punk przewagi nad Irańczykami i to właśnie z nimi stoczą walkę o miejsce w barażu.
Zea to najsłabsza drużyna w grupie w pięciu meczach zdobyli 1pkt.
bramki 4:11
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
A co myślicie op meczu Bahrajn - Katar???? Bardzo ładny kurs na Bahrajn widze

też sie nad tym zastanawiam bo Bahrajn stoczy walkę o baraż z Uzbekistanem a o ile pamiętam w pierwszym meczu remis Kataru z Bahrajnem a kurs
ładny 1,78
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Boliwia (+1,5) - Argentyna
Typ: 2
Kurs: 2,20
Totolotek

Argentyna jest lepsza i po rozgromieniu Wenezueli wygra pewnie kolejne spotkanie, raczej wysoko. Boliwia jest słaba. Jej jedynym atutem jest gra w La Paz (3600m. n.p.m.) jednak myślę, że paczka Messi - Rodriguez - Aguero pokona gładko Boliwie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom