>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2018

ravvv 501

ravvv

Użytkownik



Tutaj będzie odpowiedni dział do podawania swoich typów na właśnie rozpoczęte Kwalifikacje do Mistrzostw Świata w 2018 roku. Gospodarzami będą Włosi i Bułgarzy, którzy oprócz Polaków (oczywiście aktualnych Mistrzów Świata) mają zapewniony awans z automatu. Wkleiłem grafikę, która wyjaśnia jak rzeczona kwalifikacja wygląda i jaki jest jej system. Niektóre grupy wydają się mieć swojego zdecydowanego faworyta (np. grupa D z Rosją), a inne powinny być niezwykle wyrównane, jak choćby rywalizacja w grupie C, gdzie spotkają się reprezentacje Słowenii, Belgii czy też Portugalii. Dzisiejszy mecz pokazał, że wysoka stawka powoduje wyrównane pojedynki; i tak Austriacy ograli Słowaków, Mołdawia postawiła się Grecji, a Luksemburg właśnie ugrał seta z Holendrami, co jest wynikiem po prostu szokującym. Zachęcam wszystkich do udzielania się w temacie, bo zauważyłem wzmożoną dyskusję więc liczę na Wasze typy. Kogo stawiacie jako czarnego konia? A może obejdzie się bez niespodzianek? Zapraszam do dyskusji!
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Serbia - Islandia 3-0 @1.20
Polska - Cypr 3-0 @1.20
Holandia - Luksemburg 3-0 @1.20⛔Przegrać u siebie seta z Luksemburgiem bez komentarza..
kurs: 1.73 (1.52) Totolotek⛔

Moim zdaniem Totolotek ostro poleciał z tymi kursami, dla porównania Unibet daje kursy na te zdarzenia odpowiednio: 1.04, 1.08, 1.12, więć jak widać nawet z podatkiem opłaca się tutaj zagrać to AKO.

Co do meczy, to mamy tu typowe pojedynki giganta z kopciuszkiem, nie będę ściemniał, że znam tutaj składy drużyn Islandii, Cypru, czy Luksemburga, bo dla mnie są to kompletne no name siatkiarskie i nie wyobrażam sobie, żeby takie drużyny jak Serbki (jedna z lepszych drużyn na świecie), Polki (solidny średniak), czy też Holendrzy (tak samo solidny średniak, który jest też ograny w Lidze Światowej) straciły seta z takimi kopciuszkami. Nie są to mecze towarzyskie, lecz eliminacje mistrzostw świata, więc o zlekceważeniu raczej nie ma mowy. Moim zdaniem duży błąd Totolotka, który trzeba wykorzystać.
 
M 5

misieqk89

Użytkownik
Brawo za spostrzegawczość. Uważam, że to dobry pomysł.. a jeszcze lepszym rozwiązaniem jest zagranie tego tripla poprzez aplikację... wówczas mamy tylko 6% ???? - więc uzyskujemy @1.63 , w unibecie @1.26
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Polska - Cypr powyżej 111,5 pkt @1,93 Uni ✅

Wiadomo, rywalki amatorki, jednak linia bardzo niska. W STS dla porównania powyżej 112,5 pkt po @1,60. Ciężko tutaj cokolwiek analizować, pewnie będzie 3-0, jednak do overu potrzebne ze strony Cypryjek 37 punktów. Jak pokazał wcześniejszy mecz Serbek z Islandkami, można to zrobić, a przecież Serbia to mocniejsza drużyna niż Polska. Same błędy naszych siatkarek mogą dać sporo punktów Cypryjkom.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
dzisiaj sporo meczy, ktoś coś proponuje?

Postaraj się następnym razem napisać coś od siebie, co do typu, który masz na oku. Może wywiąże się fajna dyskusja na interesujący Cię temat i inni przestawią również swoje argumenty. Podawajmy swoje typy i przemyślenia w tym dziale. /ravvv
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
A masz coś na oku ? Warto zaproponować od siebie również.
Moim zdaniem Kosowo nic nie ugra z Węgrami, reszta spotkań trzeba przyjrzeć się składom.
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Austria-Grecja, godz. 15:00, +179,5 pkt. za 1,67 (Fortuna) ✅✅ 2:3
(24:26, 25:27, 25:16, 25:23, 13:25) Tak jak pisałem, baaardzo wyrównany mecz i over spokojnie pokryty.

Wczoraj Austriacy sprawili ogromną niespodziankę i pokonali znacznie wyżej klasyfikowaną Słowację 3:1, a kurs na nich wynosił 4,60. Dzisiaj spodziewam się dość wyrównanego meczu, bo to drużyny na w sumie w miarę podobnym poziomie; wczorajsze spotkania pokazały też, że stawka pojedynków jest duża i nie było żadnych jednostronnych pojedynków- wszystkie skończyły się w 4 setach, nawet mecz Holandii ze słabiutkim Luksemburgiem. W tym pojedynku spodziewam się min. 4 wyrównanych setów. Liderem reprezentacji Austrii powinien być znany z gry w uczestniku Final Four Ligi Mistrzów, Alexander Berger. Wczoraj zdobył 19 punktów, a więcej do niego dołożył młody atakujący Paul Buchegger. Kadra Austria to w głównej mierze zawodnicy urodzeni w latach 90, ich gra może czasem falować z racji braku doświadczenia, ale seta myślę, że są w stanie ugrać w tym meczu.
Grecja z kolei we wczorajszym dniu pokonały drużynę narodową Mołdawii, choć równie dobrze mecz mógł się zakończyć tie-breakiem, a to już jak wiadomo mała loteria. Największą gwiazdą reprezentacji jest oczywiście ex-zawodnik Trentino, który ostatni sezon spędził w Veronie, czyli Mitar Tzourits (Djuric, jak kto woli). Zdobył 29 pkt. i poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa w tym pojedynku. Selekcjoner reprezentacji Grecji, Konstantinos Arseniadis mówił po meczu, że mieli krótkie przygotowania i to było widać w meczu, a ich gra powinna z każdym meczem się poprawiać. Ja się z tym zgadzam, ale raczej nie od razu, po jednym meczu, poza tym Grecy potęgą siatkarską oczywiście też nie są. Nazwiska na pewno bardziej znane, bo oprócz atakującego Verony jest jeszcze Kokkinakis, Fragkos czy Filippov. Sądzę, że będzie to wyrównany pojedynek.

Serbia-Czechy, Kobiety, godz. 15:30, Serbia -12,5 pkt. za 1,54 (Fortuna) ✅✅ 3:0 (25:19, 25:18, 26:24) W trzecim secie Serbki miały problemy, ale jednak 7 pkt. z rzędu i wygrały zgodnie z moimi przewidywaniami 3:0.
Jak dla mnie najpewniejszy typ na dzisiaj, który przez przypadek przed chwilą przeoczyłem. Serbia to obecnie jedna z najbardziej utalentowanych i perspektywicznych drużyn na świecie. Na każdej pozycji mają zawodniczkę z najwyższej półki, są wicemistrzyniami olimpijskimi i grają naprawdę bardzo dobrze. Świetny środek siatki, jest Stevanovic, chociaż z tego, co kojarzę, to chyba Milena Rasic miała dostać wolne na te kwalifikację, co było związane z jakąś niezaleczoną kontuzją. Na jej miejsce grać może zawsze Veljkovic. Świetnie skrzydła z Mihajlovic, Boskovic czy Malesevic + Popovic na libero i Zivkovic na rozegraniu. Według mnie reprezentacja Serbii jest półkę wyżej niż reszta drużyn biorących w tym turnieju kwalifikacyjnym, a spokojnie ich skład rezerwowy mógłby z powodzeniem grać o zwycięstwo.
Wczoraj wygrały 3:0 z amatorską drużyną z Islandii, nie ma co nawet pisać o tym meczu, bo ich treningi są bardziej wyczerpujące niż taki mecz. Dzisiaj ważny mecz z kontekście awansu więc dadzą z siebie 100%. Na przeciw nich zagrają Czeszki, które wczoraj pokonały Słowaczki 3:1. Nie najlepiej weszły w mecz, ale później już kontrolowały przebieg meczu i wygrały trzy kolejne partie. Co ważne, nie gra ciągle Havelkova, bo chyba ma problemy z Achillesem, no w każdym bądź razie z powodu kontuzji jest nieobecna. Wczoraj najlepiej punktowały Mlejnkova (20 pkt.) i atakująca Havlickova (14 &quot;oczek&quot;). Ta druga jest ważnym elementem kadry i to na nią Serbki z pewnością zwrócą największą uwagę. Wczoraj, jak na rozgrywającą, bardzo dużo punktów zdobyła Vincourova- 11. Nie bardzo wiem czym miałyby Czeszki dzisiaj odpowiedzieć Serbkom, bo w każdym elemencie przewagę powinny mieć zawodniczki Terzicia.
Dodatkowo:
Serbia 3:0 za 1,87 (Fortuna) ✅✅
Serbia -15,5 pkt. za 2,03 (Fortuna) ⛔ Zabrakło jednego małego punktu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adik1992 402,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na dzis typy bardziej statystyczne z eliminacji
Dania - Serbia poniżej 131,5 @1,8
Finlandia - Irlandia powyżej 101,5 @1,8
Kosowo - Estonia powyżej 102,5 @1,8
Rosja - Rumunia poniżej 130,5 @1,8
Kursy STS
Duńczycy przegrali w swoim spotkaniu ze Szwajcarią, natomiast Serbowie spokojnie poradzili sobie z Białorusią i dzis spodziewam się tez łatwego zwycięstwa 3:0.
Kolejne dwa spotkania. Ja rozumiem że Irlandia i Kosowo to sa kopciuszki jeżeli chodzi to siatkówke ale ich rywale to nie sa jacyś mocarze w tej grze żeby ich rozbić w pył. Wystarczy w każdym secie wygrać po 10 pkt i typ na plus. Jak dla mnie te linie sa zbyt małe.
Ostatnie spotkanie to Rosja z Rumunia. Rosjanie nie powinni mieć problemu i wygrać na spokojnie 3:0 zbytnio się nie wysilając.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata Kobiet
Polska - Słowacja
over 135.5 @1.8 (1.692 po odjęciu podatku i zagraniu przez apkę mobilną)
182 pkt. ✅✅


Moim zdaniem kursy na Polki sporo przesadzone i kursy w granicach 1.05 są za niskie. Słowaczki potrafiły urwać w pierwszym meczu seta Czeszkom, a w drugim łatwo przejechały się po Cypryjkach. Nasz zespół ciężko ocenić po tych dwóch pierwszych meczach z najsłabszymi w turnieju Cypryjkami i Islandkami. Jednak skoro amatorki z Cypru czy Islandii były w stanie zdobyć po 16, 17 czy 18 punktów w secie to czemu by bardziej ograna i po prostu siatkarsko lepsza Słowacja nie miała zdobyć tych 20 i 21 punktów. Myślę że Słowaczki mogą urwać naszym seta, ale wybieram bezpieczniejszą opcję. Typ czysto statystyczny patrząc na wyniki dotychczasowych spotkań. Polki widziałem tylko przez kilka minut wczorajszego meczu z Islandią i nie zrobiły na mnie specjalnego wrażenia. Słowacji nie widziałem w ogóle. Można jeszcze przytoczyć statystki H2H chociaż patrząc na nasz zmieniony zespół nie ma to zbytniego sensu, ale wspomnę tylko że zwykle pojedynki między Polską i Słowacją kończyły się w 4 setach.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Luksemburg vs Austria over 139.5 @ 1.89 Unibet ✅

Widać, że Luksemburg nie przyjechał jako chłopcy do bicia tylko przyjechali walczyć. Urwali seta mocnym Holendrom i ostro napsuli krwi Słowacji, aż w 2 setach grając na przewagi. Austria zaczęła kwalifikacje z kopyta i też prezentuje się nieźle, ale przecież nie jest to drużyna wielkiego formatu. Austriacy bez dwóch zdań to wygrają ale wierzę, że linia zostanie pokryta. Drużyny te spotykały się 3 razy i za każdym razem tą linię pokrywali.
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
W 100% popieram typy podane powyżej, jestem podobnego zdania, choć niektóre mecze się zaczęły, to przeczucia miałem podobne. Ode mnie dzisiaj dwa typy w każdym razie.
Polska-Słowacja, godz. 20:30, +142,5 pkt. za 2,38 (Fortuna)✅

Co do tego meczu mam podobne zdanie co użytkownik @johny35. Mniej więcej oglądałem dwa pierwsze mecze Polek i mnie ich gra kompletnie nie przekonuje. Oczywiście w takich meczach nie jest łatwo utrzymać koncentracje, kiedy po drugiej stronie stoi amatorski zespół, ale nasze naprawdę nie prezentowały się zbyt szczególnie. Chciałem z typem na over punktowy poczekać aż do meczu z Czechami, bo uważam to za niezwykle pewne, ale myślę, że Słowaczki też seta są w stanie ugrać z Polkami. Zresztą ten typ może nawet wejść przy trzech bardzo wyrównanych setach, a kurs naprawdę kusi, żeby próbować to grać. Polki od pewnego czasu grają już po prostu coraz słabiej, brakuje w tej drużynie talentu i lepszy przeciwnik te braki bezbłędnie obnaża. Katastrofalnie Polki wyglądają w przyjęciu zagrywki, wystarczy trochę lepiej zagrany flot i przyjęcie, w najlepszych wypadku, jest w okolicach 3-5 metra. Chyba najwyższy poziom prezentuje Wołosz i choć za tą piłką musi non stop biegać, to rozgrywa dość dokładnie. Najsłabiej wyglądają w mojej opinii przyjmujące, które popełniają proste błędy, w ataku też niekoniecznie błyszcząc. Smarzek w ataku jeszcze prezentuje się najrówniej chyba, choć ona ma największe problemy w przyjęciu i stanowić będzie główny cel zagrywek Słowaczek.
Po drugiej stronie siatki ujrzymy Słowaczki, a więc drużynę też bardzo średnią. Wczoraj rozgromiły Cypryjki, w żadnym z setów nie dając im wyjść poza 15 &quot;oczek&quot;. Tak jak pisałem, nie ma co przywiązywać większej wagi do meczów z Islandią czy Cyprem, bo są to drużyny amatorskie. W tamtym roku mierzyły się nasze reprezentantki ze Słowaczkami 3-krotnie (Liga Europejska + towarzysko) i za każdym razem padały min. 4 sety. Polki potrafią łapać takie przestoje, że głowa boli, z Cyprem trzeciego seta zaczęły jakoś od 3:9, z Islandią też było bodajże 3:8. Tamte drużyny nie potrafiły tego wykorzystać, bo są na to po prostu za słabe, a ciut lepsza powinna już to potrafić. Mnie w każdym razie Polki swoją grą totalnie nie przekonują, są przeszacowane i grzechem byłoby po takim kursie nie spróbować. Atut własnej hali można włożyć między książki, bo na Torwarze są chyba tylko najbliższe rodziny zawodniczek + medycy; łącznie z 70-90 osób i wygląda to wręcz komicznie.
Portugalia-Izrael, godz. 20:00, +177,5 pkt. za 1,67 (Fortuna) ⛔

Drugi pojedynek, który na dzisiaj wybrałem to meczu pomiędzy męskimi reprezentacjami Portugalii i Izraela. Spodziewam się tutaj podobnego przebiegu, co wczoraj w meczu Grecji z Austrią, przynajmniej w pewnym wymiarze. Wczoraj Izraelici sprawili małą niespodziankę i pokonali wyżej rozstawioną Łotwę. Dzisiaj myślę, że naprawdę mają dużą szansę na ugranie min. 1 seta, bo Portugalczycy wyglądali wczoraj na tle Belgów słabiutko. Przegrane w setach kolejno do 17, 16, 16 i łącznie zdobycie 49 małych punktów chluby na pewno Portugalczykom nie przynoszą. Kadrowo są na pewno silniejsi niż ich dzisiejsi rywale, bo są dość znani bracia Ferreira czy Valdir Sequeira, ale myślę, że Izrael powinien z nimi powalczyć. Izraelici grają ułożoną, dość wyważoną siatkówkę i wygląda to nieźle, popełniają stosunkowo mało błędów, chociaż do tuzów siatkówki z pewnością nie należą. Portugalczycy mają problemy z koncentracją i odpowiednią motywacją przed meczem. Myślę, że Izrael stać spokojnie na ugranie seta, choć to pewnie Portugalia wygra ten mecz.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Z 41

zicu

Użytkownik
francja - turcja hand -2.5 @ 1.62 unibet ✅
ngapeth i spolka powinna poradzic sobie z turcja bez straty seta ktora jest przynajmniej o 1 polke nizej poziomem niz druzyna z francji
wyzszy kurs na te zdarzenie jest powodem absencji 3 zawodnikow francji ; rouzier , marechal i tillie lecz uwazam ze dalej powinni wygrac gladko w 3 setach
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Słowacja-Grecja, godz. 20:00, +179,5 pkt za 1,52 (Fortuna) ✅
Powinien być wyrównany pojedynek według mnie. Obydwie drużyny do tuzów europejskich nie należą i na tym turnieju widać to doskonale. Słowacja na &quot;dzień dobry&quot; przegrała 1:3 z Austrią, później mordowali się z Luksemburgiem, który według mnie na seta w tym meczu zasłużył. Grecja z Austrią wygrała 3:2, a później nie podjęła zbyt walki z Holandią.
U Greków 70-80% zależy oczywiście od Tzouritsa, on bowiem dostaje najwięcej piłek i w najważniejszych momentach. Słowacja ma bardziej zbilansowany skład, nieźle gra Patak i to w sumie będzie pojedynek pomiędzy tymi dwoma graczami głównie. U naszych południowych sąsiadów są ponadto chociażby środkowy Kohut, który miał bardzo dobry sezon w PlusLidze, na libero widziałem Ogurcak czy solidny Chrtiansky. To powinno być wyrównane spotkanie, zespołowo grająca Austria doprowadziła do tie-breaka, dzisiaj spodziewam się też dużego oporu ze strony Słowaków. Słowacy mają bardziej zbilansowana drużynę, jeżeli chcą realnie myśleć i mieć jakiekolwiek szanse na awans, to powinni dać z siebie 110%, dlatego gram też zwycięstwo ich po kursie 1,95 ✅ (Fortuna)
 
Z 41

zicu

Użytkownik
Rosja - Kosowo under 109.5 pkt @ 1.84 unibet ✅
Kosowo zdobywalo kolejno 39 pkt z Wegrami , 35 pkt z Estonia i 67 pkt z Rumunia z ktora wygrala seta
linia meczu Kosowo - Estonia byla 105.5 gdzie padl over a tutaj druzyna z Rosji prezentuje wyzszy poziom a linia jest wieksza
Rosja tutaj powinna wygrac gladko sety oddajac w okolicy 10 pkt na set
 
Z 41

zicu

Użytkownik
Luxembrurg - Mołdawia under 184.5 @ 1.85 unibet ⛔
obie druzyny dotychczas wygrali tylko po 1 secie i sa najslabszymy druzynami w grupie B , faworytem wg bukmacherow jest Mołdawia ktora w ostatnim roku pokonala Luxemburg bez straty seta , gdy graja takie druzyny czesto zdarzaja sie runy na ktorąś ze stron i dzis licze ze nawet 4 sety nie pokryja tej linii
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Słowacja - Serbia (-22,5) 2 @1,70 toto ✅

Słowaczki ustępują Serbkom zarówno w ofensywie jak i defensywie. Jeśli tylko faworytki będą skoncentrowane przez cały mecz, zapowiada się gładka wygrana. Słowaczki mają problemy z przyjęciem, tracą punkty seriami. Skoro Polki potrafiły obnażyć te słabości, to co dopiero dużo lepsze Serbki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Polska - Czechy 2 @2,37 ✅

Polki mnie nie przekonują. Mają problemy z przyjęciem, nawet z Cypryjkami i Islandkami traciły punkty po głupich błędach. Czeszki coś tam grają, postawiły się Serbkom, w trzecim secie mogły wygrać. Jest Havlickova, Mlejnkova, one kreują grę swojego zespołu. Jeśli będą trafiały zagrywką, odrzucały Polki od siatki, mają szansę na wygraną.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Polska - Serbia dokładny wynik 3:2 8.00
Normalnie to powinno być szybkie 3:0 dla Serbii. Tylko po dwóch wygranych setach rywalki nie będą grały już o nic My natomiast potrzebujemy 2 punktów by pozostać w grze o MŚ
Zagram to za drobne w dublu że Quintana wygra Giro ako 56
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Serbia (-13,5) - Polska 1 @2,00 toto ✅

Ja w takie kalkulacje ze strony Serbek nie wierzę. W każdym elemencie rywalki są lepsze. Przyjęcie w naszym zespole pozostawia wiele do życzenia, a wczorajszy tie-break z Czeszkami mógł dobić, bo nie często przegrywa się decydującego seta ze stanu 8-2. Serbki nie straciły jeszcze seta, świetnie serwują, Boskovic robi co chcę. Takie handi to dla mnie promocja.

Czechy - Cypr Poniżej 120,5 @1,80 ⛔

Każdy set do 15, spokojnie w zasięgu Czeszek. Wygrana da im drugie miejsce, bo zwycięstwo Polek jest dla mnie nierealne. Cypryjki wczoraj 3-0 z Islandkami, jednak pierwszego seta wygrały bardzo szczęśliwie, ogólnie mecz był wyrównany. Czeszki z Islandkami pierwsze dwa sety do 6 i 7, jeśli tylko będą skoncentrowane - a muszą być, to gładka wygrana spokojnie w ich zasięgu.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Wiem ze malo wniose do tego typu ale czy nie sadzicie ze Azerki powinny dzis ogarnac Ukrainki z max strata 1 seta ? Na -1.5 seta @1.65 widzialem ale mozna tez jakis hc pkt sprobowac
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom