>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2018

tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Turczynki-Bulgarki 1 @1.48 skład lepszy forma jest mecz o 1 miejsce które daje bezpośredni awans a 2 miejsce kolejna runde ,trudniejsze przeciwniczki przed eliminacjami , mysle ze Turczynki nie odpuszcza i wygrają z max strata jednego seta do pobrania również hc -1.5 seta @1.96
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Orientuje się ktoś kiedy dokładnie zostaną rozegrane te Mistrzostwa ? Pytam o miesiąc. Gdzie mogę znaleźć informację dotyczące tej imprezy i jej organizacji ?
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Kwalifikacje MŚ Mężczyzn
Godzina: 20:00
Spotkanie: Białoruś - Estonia
Typ: Estonia 1set ( handicap - 2,5)
Kurs: 1,78
Bukmacher: Fortuna
wynik : 20 :25, ✅✅✅/I]
Analiza:
Witam. Dzisiaj w Belgii ruszają kwalifikacje do Mistrzostw Świata siatkarzy. Awans uzyska tylko zwycięzca turnieju więc pełna mobilizacja od początku wśród faworytów, a tymi według mnie będą Niemcy, Belgowie i Estończycy. Ci ostatni podejmą w ostatnim meczu dzisiejszego dnia siatkarzy z Białorusi. Faworytem są oczywiście Estończycy, dobre wyniki w ostatnich tygodniach - wywalczony awans do najlepszych w Lidze Światowej po gładkim zwycięstwie nad Hiszpanią w trzech setach a wcześniej w fazie grupowej tylko jedna porażka z Tunezją. W majowym turnieju kwalifikacyjnym przegrali tylko z Rosją choć urwali seta ruskim. Zajęli wtedy drugie miejsce i teraz mogą powalczyć o awans w Belgii. Białoruś zdecydowanie słabsza ekipa od Estonii i myślę że będą tutaj dostarczycielami punktów dla faworytów. Trzeba więc z nimi wygrywać zdecydowanie bo w końcowej tabeli małe punkty mogą mieć olbrzymie znacznie. W dzisiejszym meczu jeśli Estończycy poważnie myślą o występie na Mistrzostwach Świata, muszą wyjść w pełni skoncentrowani i od pierwszego seta narzucić swój styl. Wygrana trzema punktami jak najbardziej prawdopodobna, wiecej jak 22 punkty Białorusini nie zdobędą
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Kwalifikacje MŚ Mężczyzn
Godzina: 20:00
Spotkanie: Estonia - Hiszpania
Typ: 1 set ilość punktów - powyżej 45,5 ✅✅✅ (25:22) na luzie ????
Kurs: 1,73
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Dzisiaj na tapecie znowu kwalifikacje do Mistrzostw Świata siatkarzy i znowu Estończycy ale tym razem mecz z Hiszpanią. Wczorajsza pierwsza kolejka pokazała że będzie walka do ostatniej rundy spotkań. Estonia troszkę pomęczyła się z Białorusią, spodziewałem się szybkiego 3:0, a tu Białoruś utrwala seta faworytom. Ogólnie wszystkie sety w miarę wyrównane, tylko pierwszy set nie pokrył linii 45,5. Hiszpanie wczoraj sprawili małą niespodziankę i pokonali faworyzowanych Niemców w czterech setach. Tam dwa sety wyrównane a w dwóch zdecydowana przewaga Hiszpanii. Dzisiaj wieczorem spodziewam się wyrównanego spotkania, Hiszpanie pokazali że też będą się liczyć w walce o awans. Oba zespoły spotkały się niedawno w finale o awans do pierwszej dywizji ligi światowej i wygrali Estończycy 3:0 i tylko jeden set nie pokrył linii 45,5 punkta. Dzisiaj wynik co najmniej 25:21 w pierwszym secie dla którejkolwiek z drużyn bardzo prawdopodobny
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Kwalifikacje MŚ Mężczyzn
Godzina: 17:30
Spotkanie: Słowacja - Estonia
Typ: Suma w secie z najwyższą liczbą punktów-poniżej 47,5 ✅✅✅ easy
Kurs: 2,25
Bukmacher: LVBET
Witam. Dzisiaj znowu Estonia poprzednie trzy typy na plus więc mam nadzieję że dzisiaj będzie podobnie. Ciekawy zakład znalazłem w LVBET. Najwyższa liczba punktów w secie poniżej 47,5 to według mnie okazja. I to dosyć duża. Żeby typ nie wszedł w jednym z setów musiałby być wynik do 23 lub wyższy co moim zdaniem jest bardzo mało prawdopodobne. Estonia ciągle w grze o awans, wczoraj zacięty mecz z Niemcami i pomimo przegranych dwóch pierwszych setów udało im się wygrać następne dwa i wywalczyć cenny punkt. I w tak wyrównanym meczu tylko jeden set miał powyżej 47,5 punktów. Estonia dzisiaj musi szybko rozprawić się ze Słowacją bo jutro czeka ich decydujący mecz z Belgią który wyłoni zwycięzce turnieju. Nie widzę dzisiaj możliwości by Słowacy zdobyli w którymś z setów więcej niż 22 punkty. Oczywiście mogą wygrać jednego seta ale wtedy Estonia nie może zdobyć więcej niż 22 punkty. Statystycznie Estończycy rozegrali w tym turnieju 12 setów i tylko w dwóch było więcej niż 47,5 punktów. Jak dla mnie bet dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Kwalifikacje MŚ Mężczyzn
Godzina: 20 :40
Spotkanie: Estonia - Belgia
Typ: Suma w secie z najmniejszą liczbą punktów-powyżej 41,5 ⛔⛔⛔ czwarty set...
Kurs: 1,75
Bukmacher: LVBET
Analiza :
Witam. Dzisiaj ostatni dzień turnieju w Belgii. Ostatni mecz dnia decydujący o awansie, w którym gospodarze zmierzą się z Estonią. Do tej pory skuteczność 4 na 4, Estonia dała zarobić więc próbujemy dalej. Podobnie jak wczoraj LVBET daje moim zdaniem małą promocje. Suma w secie z najmniejszą liczbą punktów-powyżej 41,5 to moim zdaniem okazja. Aby typ nie wszedł jeden z setów musiałby się zakończyć do 16 lub mniej. Ewentualnie tie break psuje typ bo gra się do 15. Według mnie nie ma takiej opcji. Belgia idzie jak burza przez turniej, komplet punktów, bez straty seta. Nie widzę tu większych szans na tie break, max to jeden set dla Estonii. Nie mówię że będzie tutaj pogrom bo to mecz o pierwsze miejsce i Estonia na pewno tanio skóry nie sprzeda. Przy obecnym poziomie obydwóch nie widzę tu możliwości by jeden z setów zakończył się do 16, 9 punktów przewagi w secie to bardzo dużo i w meczu dwóch najlepszych drużyn turnieju moim zdaniem niemożliwe. Estonia to nie Słowacja czy Białoruś by przegrywać seta do 12 czy 13. To finałowy mecz turnieju, stawką Mistrzostwa Świata i Estonia która w tym sezonie spisuje się naprawdę bardzo dobrze nie odda meczu gospodarzom i myślę że spokojnie w każdym secie zdobędzie te 17 punktów.
 
Do góry Bottom