>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwiecień 2014 Npower Championship

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Następna kolejka za parę dni ale warto już porozmawiać o kilku meczach:
Blackburn - Yeovil
Mecz pomiędzy drużyną, która ma szansę włączyć się w play-offy a drużyną, która ma chyba ostatnią szansę na powalczenie o utrzymanie. Ma ktoś jakieś info? Czy Blackburn jest zainteresowany play-offami a Yeovil utrzymaniem?
Bournemouth - Sheffield Wed
Sytuacja gospodarzy jak Blackburn. Niesamowita forma Bournemouth. Czy będą walczyć o play-offy czy może wystarczy już tego dobrego i odpuszczą?
Ja na pewno zagram te dwa spotkania w Blackburn nie ma Etuhu, Marshalla i Henleya.
Najgorsze Bournemouth jest to że nie gra Grabban odnowił się uraz i najlepszy strzelec nie wystąpi.
JA natomiast na tę kolejkę typuję tak jutro może coś opisze przed wyjazdem.

Borunemouth Wygra @@ 1.80
Blackburn Wygra @@ 1.70
Ipswich wygra @@ 3.30
 
Q 47

qba_

Użytkownik
Mecz: Blackpool - Burnley
Typ: 2 @2,05 WilliamHill ✅ 0-1


W piątek rozpocznie się 43. kolejka Championship, w której walczące o utrzymanie Blackpool podejmie na Bloomfield Road zespół Burnley. Gospodarze mają tylko 2 pkt przewagi nad strefą spadkową. Goście są obecnie na 2. miejscu i mają 8 pkt przewagi nad 3. Derby County.

Gospodarze na własnym boisku grają słabo, do tej pory mają bilans 7-6-8. Co więcej, w 5 ostatnich meczach rozegranych w Blackpool gospodarze wygrali tylko 2 i to z zespołami z dolnej części tabeli (Millwall i Huddersfield). Jak na razie mają serię 2 przegranych meczów na własnym stadionie.

Goście natomiast poza własnym obiektem radzą sobie bardzo dobrze - świadczy o tym bilans 10-8-3. W dodatku, od 9 meczów wyjazdowych Burnley jest niepokonane. Jeżeli w tym meczu wygrają, to praktycznie zapewnią sobie awans do BPL i unikną nerwowej końcówki sezonu. Czekają ich jeszcze nienależące do najłatwiejszych mecze z Wigan, Ipswich oraz Reading.




Mecz: Wigan Athletic - Reading
Typ: Powyżej 2,5 bramki @1,91 WilliamHill ✅ 3-0


Mecz pomiędzy zespołami będącymi w pierwszej szóstce tabeli. Gospodarze są na 5. pozycji z dorobkiem 67 pkt, a goście na 6. miejscu, ostatnim dającym możliwość gry w play-offach o awans. Do piątego Wigan tracą jednak tylko 3 punkty.

Wigan jest mocne na swoim stadionie, na 21 rozegranych spotkań ma bilans 11-7-3, strzeliła 32 i straciła 21 bramek. Z powyższych danych łatwo można zauważyć, że średnia ilość goli na mecz na DW Stadium to ~2,52.

Reading na wyjeździe też spisuje się całkiem dobrze. Goście mają bilans 10-4-7, strzelili 29 i stracili 27 goli. Średnia ilość goli w meczach wyjazdowych drużyny Reading to ~2,67.

Zapowiada się ciekawy mecz, Reading będzie chciało odskoczyć od mających tą samą ilość punktów Brighton i Ipswich. Gospodarze natomiast chcieliby umocnić się na 5. miejscu i z nieco większym spokojem wejść w samą końcówkę sezonu. Myślę, że warty uwagi jest też typ: BTS i powyżej 2,5 bramki @2,25 ⛔.

Przewidywane składy:

Wigan Athletic: Al-Habsi; Beausejour, Ramis, Boyce, Perch; Waghorn, Powell, McArthur, Gomez, McClean; Fortune

Reading: McCarthy; Bridge, Gorkss, Pearce, Gunter; Hector, McAnuff, Obita; McCleary, Williams; Pogrebnyak
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Charlton vs Bolton / Bolton DNB @ 1,85 zwrot [0:0]
Zdziwily mnie kursy na Bolton w tym meczu ale chyba podyktowane sa faktem, ze Charlton walczy o ligowy byt a Bolton juz o nic nie gra...ale czy aby na pewno? W ostatnich 5 kolejkach Bolton wygral 4 spotkania i raz zremisowal...nie wyglada to na olewanie spotkan. Mysle, ze bedac w dobrej formie i dzisiaj goscie nie przegraja tego meczu szczegolnie, ze przychodzi im grac z ekipa zdecydowanie slabsza. Charlton to zespol najgorszy ofensywnie w calej lidze. 31 bramek zdobytych w 41 spotkaniach...niecala bramka na mecz, to zdecydowanie za malo by myslec o wygrywaniu spotkan. Wygrywaniu z ekipa ktora w ostatnich 5 spotkaniach stracila 2 bramki...Dodatkowo, moim zdaniem, Charlton, dostalo mocny cios w ostanim meczu przegrywajac na wlasnym boisku z Barnley 1:2. Ten mecz byl niezmiernie wazny dla obu ekip i przegrana Charltonu sprawila, ze widmo spadku jest bardzo realne. Mysle, ze ten fakt nie pomoze zawodnikom gospodarzy w dzisiejszym meczu. Charlton to nie jest zespol mentalnie silny. Oczywiscie zdarzaly im sie dobre wystepy i wygrane nawet z ekipami z czolowki ale to nie byly ani przekonywujace wygrane ani po jakichs dobrych spotkaniach.
Trener Boltonu, Dougie Freedman, ma do dyspozycji wszystkich zawodnikow procz Marka Davisa ktory nadal nie wykurowal sie po kontuzji.
Rowniez w zespole Charltonu nie ma wiekszych nieobecnosci.
Moim zdaniem kurs na Bolton (a juz w szczegolnosci na Bolton w opcji trzydrogowej) jest bardzo zacny i warty gry.
______
Wigan vs Reading / BTS? Yes @ 1,83 [unibet] [3:0] oj Reading...
Zdecydowanie popieram typ uzytkownika &quot;Qba&quot; jesli chodzi o ten mecz. Ostatnie spotkanie Wigan przed FA CUp zakonczylo sie totalna kompromitacja i przegrana na wlasnym stadionie z Millwall 0:1. Po porazce z Arsenalem w FA Cup Wigan musi skoncentrowac sie na grze o PO w Championship a juz w szczegolnosci z przeciwnikiem ktory bezposrednio walczy o te same miejsce. Reading na wyjazdach to jednak ekipa ktora potrafi strzelic bramke. Goscie tez nie moga sobie odpuscic tego meczu bo goniace ich Brighton, Ipswich i Bournemouth maja w tej kolejce rywali ktorzy praktycznie o nic juz nie graja i jest spora szansa na to, ze ktorys z tych 3 teamow zepchnie Reading z 6 miejsca w tabeli w przypadku porazki ekipy Reading. Mysle, ze oba zespoly beda dzisiaj walczyc na pelnych obrotach i oba teamy strzela bramke.
 
Q 47

qba_

Użytkownik
Mecz: Leeds United - Nottingham Forest
Typ: 2 DNB @1,91 WilliamHill ✅ 0-2

W angielskiej Championship powoli zbliżamy się do końca sezonu, bowiem dzisiaj rozpoczyna się 44. kolejka tych rozgrywek. Na Elland Road zespół Leeds podejmie Leśników z Nottingham.
Dla gospodarzy sezon już się skończył - mają 53 punkty i bezpieczną przewagę jedenastu oczek nad strefą spadkową. Na własnym stadionie Leeds gra przeciętnie - 21 meczów i bilans 9-4-8. Po dobrym początku sezonu, gdzie mieli serię 7 domowych spotkań bez porażki, przyszedł okres bardzo przeciętnej gry. Od tego momentu piłkarze Leeds nie wygrali dwóch kolejnych spotkań u siebie.
Goście, przy odrobinie szczęścia mogą jeszcze powalczyć o udział w barażach. Do 6. miejsca tracą 3 punkty a w następnych kolejkach grają z Bournemouth i Brighton - bezpośrednimi konkurentami do play-offów. Na wyjazdach Leśnicy nie spisują się najlepiej - bilans 5-10-6. Ostatnio zespół z Nottingham miał bardzo słaby okres - 13 kolejnych meczów bez wygranej. W dodatku, w 7 ostatnich spotkaniach wyjazdowych Nottingham nie wygrało. Na szczęście, w poprzednim meczu z Birmingham coś w końcu zaskoczyło i Leśnicy zeszli z murawy z dorobkiem 3 punktów. Myślę, że ten mecz może napawać optymizmem i zwiastować lekką zwyżkę formy.
The Foresters w tym meczu wystąpią bez kontuzjowanych Dextera Blackstoke&#39;a i Chrisa Cohena. O nieobecnościach w zespole gospodarzy nie znalazłem informacji.
Uważam, że goście są w stanie wygrać ten mecz. Jak już pisałem, Leeds o nic nie gra, a Nottingham przy odrobinie szczęścia może nawet zająć miejsce premiowane udziałem w barażach. Pograłbym czystą dwójkę, jednak wolę zabezpieczyć się przed ewentualnym remisem, których goście na swoim koncie mają sporo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Dwa zaległe spotkania dzisiaj:

Bolton - Leicester

Co do tego meczu ciekawi mnie jedna sytuacja: czy zdobycie mistrzostwa Championship jest jakieś prestiżowe i pożądane przez gości? Awans mają pewny ale mistrza nie. Dziś mogli by teoretycznie odpuścić i zdobyć mistrza u siebie ale problem jest taki, że kolejny mecz też grają na wyjeździe, a ostatni niby ze słabiakiem Doncaster ale ta drużyna do ostatniej kolejki pewnie będzie walczyła o życie.

Ja chyba pójdę tutaj w remis, bo to najczęstszy wynik uzyskiwany przez gości ostatnimi czasy na wyjeździe.

Reading - Middlesbrough

Również ciekawy mecz. Pytanie zasadnicze: czy Reading chce powalczyć o awans? Szanse ku temu są, bo dzięki słabszym występom przeciwników Reading ma szanse wskoczyć dziś do strefy barażowej. Jednak ostatnie wyniki gospodarzy nie nastawiają pozytywnie. Co prawda porażki i remisy z zespołami ścisłej czołówki (Wigan, Leicester, będące w gazie Bournemouth) ale jednak dające do myślenia.
Goście natomiast ostatnio byli w znakomitej formie pokonując m.in. drugą i trzecią drużynę. Ostatnio przegrali z Millwall ale chyba był tu jakiś podtekst i chęć ratowania przeciwnika przed spadkiem.

Co ciekawe, goście, którzy kochają remisy (16) nie zremisowali od 5-ciu kolejek. Remis i w tym meczu jest bardzo prawdopodobny.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Już tylko dwie kolejki do baraży drużyny walczą o utrzymanie i awans do strefy Barażowej w Premier League na pewno zobaczymy Burnley i Leicester co jest dla mnie fantastyczną wiadomością uwielbiam grę obu drużyn cieszyłbym się gdyby 3 zespołem został Wigan bądź Derby oby nie QPR ...

Brighton - Yeovil

Gospodarze z Kuszczakiem w bramce podejmą ostatni w tabeli zespół Yeovil który praktycznie może szykować się do gry w League One ich spadek jest przesądzony w dodatku graj z Brighton który walczy o baraże, U gospodarzy z braków to Upson i Buckley natomaist Yeovil przyjedzie bez Morgana i Dawsona. Jeśli na wyspach ktoś wierzy w utrzymanie Yeovil to jest ogromnym optymistą i matematykiem jak dla mnie ich spadek został przesądzony gdy przegrali z Charltonem i zremisowali z Blackburn ich bolączką były wyjazdy, w ostatnim czasie na własnym terenie też zagubili formę więc ich atut brzmi &#39;&#39;nic&#39;&#39;... także Brighton walczą o awans powinno sobie z nimi spokojnie poradzić.

Win Brighton @@ 1.40
✅ ✅
✅ ✅ 0:1 handicap @@ 1.90 ✅ ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Na dziś dwa ciężkie spotkania.
Doncaster-Reading
Gospodarze jeszcze nie są pewni utrzymanie problem leży w tym że przyjeżdża zespół walczący o baraże, w tym roku mogą być baraże bardzo mocno obsadzone bo możemy zobaczyć w nich Derby, Wigan , QPR i kogoś z dwójki Brighton-Reading także od lat nie było tak dobrych baraży, W drużynie gości wraca Bridge oraz Pogrebnyak ze składu wypadają nadal Guthiere oraz Kanu. Gospodarze natomiast dziś zagrają bez Husbanda, Neilla oraz Wellensa. Pauzuje za kartki Meite. Forma gospodarzy w ostatnich meczach to tragedia nie potrafią wygrać od 5 spotkań. Reading jeśli marzy o barażach dzisiejsze spotkanie musi wygrać wczoraj Brighton pokonał Yeovil i przeskoczył ich w tabeli.
Zwycięstwo Reading @@ 2.10 ✅ ✅
Birmingham -Leeds United
Spotkanie bardzo ważne dla gospodarzy muszą wygrać jeśli przegrają a Blackpool przeskoczy ich w tabeli i zepcha do strefy spadkowej, gdyby to był początek bądź środek rozgrywek wygraną gości brałbym w ciemno, natomiast gdy Leeds ma zapewnione utrzymanie a Birmingham po prostu musi zwyciężyć bardziej skłaniałbym się ku wygranej gospodarzy. W zespole Leeds nie wystąpią Kebe,Tonge,Brown,Zaliukas, Warnock i Byram. Forma obu drużyn jest fatalna jednak goście przez dobry początek sezonu mogą być już pewni utrzymania natomiast jak wspominałem na początku gospodarze muszą walczyć. Clark jest pewny utrzymania na pewno szkoda by było gdyby szeregi Championship opuścili piłkarze Birmingham.
Zwycięstwo Birmingham @@ 2.00 ⛔ Po wczorajszej grze życzę im spadku....
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Birmingham - Wigan

Zapowiada się dziwny mecz. Obie drużyny ostatnio poniżej oczekiwań.
Gospodarze totalne dno. Walczą o utrzymanie ale... Czy walczą?

Kibice jakby opuścili zespół. Na meczu z Leeds było chyba więcej kibiców przyjezdnych. Grali tragicznie.

Z drugiej strony Wigan, które walczy o awans. Ale z czym do PL? Ostatnie porażki z Millwall i Blackpool poddają pod wątpliwość sens awansu.

Dla Birmingham praktycznie mecz ostatniej szansy ale dopiero wczoraj grali z Leeds. Dadzą radę co dwa dni? Szczerze wątpię.

Ciężki mecz do wytypowania.

Charlton - Watford

Kolejny dość ciężki mecz ale chociaż tutaj jedno jest pewne: Watford gra o pietruszkę. Co do gospodarzy to ciężko powiedzieć. Teoretycznie są dalej zagrożeni spadkiem ale forma Birmingham może spowodować, że jednak nie będą musieli walczyć.

Wg mnie bardzo prawdopodobny jest w tym meczu remis. Co prawda nie gwarantuje nic Charltonowi ale będzie bardzo pomocny w utrzymaniu.

X @ 3.40
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja na dzisiejsze spotkania mam swoją koncepcje, Wigan wypadałoby żeby wygrało ponieważ jeśli nie wygra spotkania baraże mogą uciec a tak będą mogli ich być pewni dlatego zwycięstwo Wigan po kursie 2,05 biorę w Ciemno, Natomiast w spotkaniu Charlton - Watford no bet bo gospodarze grają o utrzymanie natomiast goście no cóż miały być baraze jest rozczarowanie więc tutaj skłonie się tylko do oglądania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 606

wanderlei

Użytkownik
Ja na dzisiejsze spotkania mam swoją koncepcje, Wigan wypadałoby żeby wygrało ponieważ jeśli nie wygra spotkania baraże mogą uciec a tak będą mogli ich być pewni dlatego zwycięstwo Wigan po kursie 2,05 biorę w Ciemno, Natomiast w spotkaniu Charlton - Watford no bet bo gospodarze grają o utrzymanie natomiast goście no cóż miały być baraze jest rozczarowanie więc tutaj skłonie się tylko do oglądania.
Nie rozumiem Cię.
Charlton - Watford dla Ciebie jest NO BET bo Charlton gra o utrzymanie a Watford o pietruchę

Birmingham - Wigan gdzie Birmingham gra o utrzymanie to grasz na Wigan bo walczą o baraże w których na tą chwilę są....

Dla mnie to Charlton win a Birmingham - Wigan NO BET
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom