>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwiecień w Npower Championship

Status
Zamknięty.
sebastiank 5

sebastiank

Użytkownik
Leicester City - Bolton Wanderers
Witam, wcześniej byłem już na tym forum, ale wracam po dłuższej nieobecności pod nowym nickiem. Na inauguracyjną analizę wybrałem mecz Leicester z Boltonem. Oba zespoły aspirują do gry w play-off o awans do Premier League, niestety ostatnia seria gospodarzy sprawiła, że cel ten oddalił się. Mam tu na myśli 9 meczy bez zwycięstwa. Mimo to 8 pozycja w lidze i tylko dwa punkty straty do szóstego miejsca dającego prawo gry w play-off. Owe 6 miejsce zajmuje właśnie drużyna gości, więc jest to mecz za przysłowiowe sześć punktów - idealna okazja do nadrobienia strat. Wracając jeszcze do tej niechlubnej serii, Leicester był o krok od skończenia jej już w ostatni piątek w pojedynku z Birmingham. Wtedy do celu zabrakło kilku minut, ponieważ w doliczonym czasie Chris Burke doprowadził do remisu. Jeśli chodzi o gości, są na fali wznoszącej - trzy zwycięstwa z rzędu. Jednak nie przeceniał bym wartości tych zdobyczy. Na drodze Boltonu stanęły: Huddersfield, Wolverhampton i Bristol drużyny które obecnie zajmują odpowiednio: 19, 23 i 24 pozycję. Tak więc sądzę, że Leicester chcąc włączyć się do walki o awans musi ograć jutro bezpośredniego rywala na swoim boisku i jak wiadomo każda seria ma swój koniec, nawet na ta najgorsza i najdłuższa.


City 2,05 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
M&#39;boro - Forest
Gospodarze w kryzysie. Najpierw pogrzebali szanse na awans, potem na playoffy, a teraz notują najgorszy run w lidze (0/1/5). Mowbray odcina się od spekulacji nt swojej rezygnacji, ale nie ma co ukrywać, że sezon jest stracony. Pojawiły się głosy, że w ostatnich czterech meczach powinien on skorzystać z młodzieży i pozwolić im na trochę ogrania. Problem w tym, że M&#39;boro mimo 10 miejsca w tabeli ma tylko 6 punktów przewagi nad strefą spadkową. 22 Barnsley ma 49 punktów (M&#39;boro 55). Także eksperyment może być zdradliwy, ale z drugiej strony konieczny. W najbliższym meczu nie zagra na pewno Jutkiewicz, który nabawił się kontuzji. Niepewny jest także występ Marvina Emnesa (26/5), Kierona Dyera (14/2) i Emmanuela Ledesma (32/6). W drużynie gości nie zagra napastnik Darius Henderson (32/9). Poza tym jedynym nieobecny jest Stephen McLaughlin, ale nie zagrał on w ogóle w tym sezonie. Forest ma małą zadyszkę, ale myślę, że stać ich na play offy. Nie wiem czy w nich coś zawojują, ale w z drugiej strony kasa jest i pewnie w przypadku awansu będzie wpompowane więcej. Gospodarze nawet z młodzikami coś powalczą i pewnie nawet strzelą, goście mają $$$ motywację więc stawiam ich w roli faworytów. Myślę, że 1-2 będzie...
BTS @ 1.80 ⛔ 1-0
Forest @ 2.6

Ipswich - Palace
under 2.5 @ 1.7 ⛔ 3-0
//
cóż.. nawet niezła analiza nie zastąpi tego co się oddaje na boisku z siebie..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Barnsley - Derby
▶ Barnsley (0) @ 1.83 pinnacle zwrot
Value pomimo fatalnej porazki z Charltonem 0-6 widzę w grze na Barnsley. Derby ma bezpieczną pozycję, do tego znani są ze słabych meczów wyjazdowych. Ta wygrana z Leeds, to tez na farcie, a raczej przez niefrasobliwość obrony Leeds i bardziej niż wywalczone to zostało ono im podarowane, bo Leeds cisnęło Derby mocno. Barsnley musi to wygrać i innej opcji nie ma, chyba, że utrzymanie nie jest w ich gestii. Charlton na wyjazdach jest nieywgidny i braki w obronie Barnsley wypunktowali. Derby nie jest aż tak aktywme i raczej ciężko im o mobilizacje w takim spotkaniu, zwłaszcza, jak pozycja bezpieczna. Barnsley osłabione zwłąszcza w obronie, jednak decydującym czynnikiem jest tu motywacja
FT: 1-1
w 90 na 1-1 stracili, pokpili sprawę
Bristol City - Birmingham
▶ over 2.5 @ 1.90 pinnacle ⛔
Bristol mało realne ma szanse na awans, jednak u siebie prezentują się dobrze, Birmingham do pełni bezpieczeństwa musi tych punktów pare złapać jeszcze,do tego prezentują się dobrze na wyjazdach. To mi wystarczy do grania overa, kurs wysoki, bo over jest tu możliwy z dwóch względów: Birmingham potrzebuje punktów = atak, Bristol zagra na luzie, bo nie ma czego bronić, a może jakaś tam iskierka mała jest i walkę powinni podjąć. Jeśli Birmingham wygra, to Bristol także powinien coś dorzucić, ewentualnie rozluźnią obronę na tyle, że Birmigham nastawione ofensywnie ich dobije. Z drugiej strony bramka dla Barnsley, to ataki Birmingham. Spodziewam się &quot;high entertainment game&quot; w wykonaniu obu zespołów, bo tu nie ma co kalkulowac na remisy itp odklepanie meczu
FT: 0-1
nie najgorszy typ, ale jednak Birmingham (-0.25) było by lepsze (i nie chodzi o sam wynik jaki padł), bo Bristol nie grał o nic tak naprawdę, a Birmingham po zdobycie prowadzenia już je trzymali do końca, by wuwieźć 3 punkty. Gdyby Bristol trafił na 1-1 myślę, że over by wszedł. Na to liczyłem, zwłaszcza po dość szybkim otwarciu, bramki jednak zdobyć nie zdołali

Cardiff - Charlton
▶ Charlton (+1) @ 1.75 pinnacle ✅
▶ under 2.5 @ 1.99 pinnacle ✅
Cardiff potrzebuje jednego punktu by być pewnym awansu z matematycznego punktu widzenia. W praktyce ten awans już mają (wątpliwe by Watford i Hull wszystko do końca wygrało, a Cardiff nie zdobył nawet punktu) i rozluźnienie w składzie będzie na pewno, zwłaszcza, że nie rozpieszczali ostatnio swoją grą. Pomimo, że rewelacji w grze nie było, to i tak w 4 ostatnich spotkaniach 8 punktów i teraz albo zdobywają jeden punkt albo liczą na potknięcie Watfordu. Nie widze powodów, aby mieli walczyć o wygraną, punkt im starczy i awans będą świętować na własnym terenie, dlatego linia na Charlton +1 bardzo bezpieczna i z dobrym kursem do grania. Charlton rozbił Barnsley, gdzie padake zagrała obrona gospodarzy, są bezpieczni i obie ekipy nie muszą forsować tempa. Nie zdziwie się jak zobaczę tu 0-0. Zarówno dla gości jak i Cardiff jeden punkt w tym spotkaniu wystarczy. Z Forest ułożył się dobrze dla nich mecz, grali z przewagą i nie forsowali zbytnio tempa, bo mieli sytuacje pod kontrolą. Na poczatku meczu Forest mocno atakowali, jednak kryzys mały dotknął ten zespół i wyraźnie im nie idzie granie ostatnio, jeśli chodzi o wyniki. W tym meczu nie muszą się napinać, a nawet jak wygrają to myślę, że nie więcej niż jedną bramkę, bo nie ma powodów do kanonady. Dodatkowo jeszcze Helgusson wypadł, wcześniej Campbell i w ataku na niewygodny Charlton siła rażenia maleje, do tego Cardiff nie jest w najwyższej formie, co nie dziwne, bo to już końcówka sezonu i dwie bezpieczne ekipy nie powinny tu forsować tempa.
FT: 0-0
Ipswich - Crystal Palace
▶ under 2.25 @ 2.00 pinnacle ⛔
Podobnie jak Ruichi, Palace bez formy, Ipswich gra na 0 z tyłu i a nóż się uda
FT: 3-0
typ był dobry, chociaż po pokazach Palace w ostatnich meczach jak porażka z Blackpool, to jednak DNB na Ipswich był także dobry betem, biorąc pod uwagę, że dla McCartyego remis był tu dobry wynikiem. Palace w pierwszej połowie nie grali nic. W drugiej siedli, ale przy takim wyniku, to nic nie dało. Wybrałem under, bo obawiałem się, że Palace się ocknie, bo jednak walczą o play-offy i mogą tu wygrać 1-0, z drugiej strony przy remisie under byłby pokryty, bo wysokiego remisu nie brałem pod uwagę w ogóle i niestety nie spodziewałem się wysokiej wygranej Ipswich, a zwłaszcza, że dwie bramki do szatni dostaną
Leeds - Burnley
▶ Leeds (-0.25) @ 2.16 pinnacle ✅
Leeds po zmianie trenera, jednak wazniejsza sprawa to taka, że podnieśli się z Sheffield. Powinno to wpłynąć motywująco na zespół, bo od 2 marca (mecz z Milwall) na własnym terenie nie potrafili zdobyć punktów, ze słabymi na wyjazdach Derby i Huddersfield. Teraz się odblokowali i powinni pójść za ciosem. Leeds w ataku dobrze sobie radzi, niestety ciężko poradzić sobie z sabotażem w zespole. Nie wiem czy Warnock&#39;a chcieli się pozbyć, bo ilość głupich zagrań była spora. Mieli też sporo pecha w ataku, dlatego ta spiskowa teoria o Warnocku pisana z przymrużeniem oka. McDermott wprowadził Reading do Premier League i dopiero zaczął prace z zespołem, dlatego będzie chciał się pokazać, w tych ostatnich kolejkach, co wpłynie na motywacje piłkarzy. Pozostałe argumenty to dobra gra Leeds w domu, oraz fakt, że dla Burnley Elland Road to ciężki teren i ciężko im się tam gra (H2H 16-5-5 dla Leeds); oraz słaby ostatni mecz z Blackpool, gdzie w ataku nie mieli dużo do powiedzenia i motywacja opadła i raczej będą człapać do końca sezonu, po drodze coś tam ciułając, bo im brakuje paru punktów do pewności utrzymania. Z małą podpórką bardzo dobry kurs do grania
FT: 1-0
Leicester - Bolton
Też mam wrażenie jak kolega, że Bolton zmarnuje szanse w tym spotkaniu. Bolton na wyjazdach mnie nie przekonuje i w meczu z Bristolem, jedynie ze względu na, to, że Bristol prawie pewny spadku na nich grałem. Z Huddersfield zagrali słabo w ataku, Wolves gra fatalnie w obronie, a Bristol jak wspomniałem praktycznie nie ma o co już grać przy ich realnych szansach na Championship, a i tak potrzebowali karnego. Zostawiam jednak
dobre przeczucie, jednak decyzja o opuszczeniu tego meczu, w formie Leicester była dobra
Middlesbrough - Nottingham
▶ Forest (-0.25) @ 1.96 pinnacle ⛔
Boro gra piach, ostatnia szansa dla Forest na ponowne wskoczenie na miejsce play-offowe. Nottingham gra dobrze na wyjazdach pod wodzą nowego-starego coacha i mają motywacje. Boro w tym momencie, to słabo grający zespół nawet na własnym terenie, do tego osłabienia (Jutkiewicz, Dyer) i wątpie w ich zwycięstwo. Na koniec sezonu coś w ostatnich kolejkach jeszcze złapią, sądzę, że nie dziś jednak.
FT: 1-0
mimo wygranej w strone Boro bym nic nie zagrał, innej opcji niż na Forest tu nie było do grania. Ewentualnie na przełamanie passy, jednak to Forest mieli przewagę w tym spotkaniu

Millwall - Watford
Watfordowi nie ufam i niepotrzebnie zaufałem im z Posh. Coś mi się zdaje, że w play-offach odpadną, bo grają tak jakby się wzbraniali od tego miejsca, jak można było Hull dogonić. Z Posh na nich grałem, co było błędem, bo oni im te bramki podarowali niż Posh wywalczyło je vide pierwsza bramka, gdzie . Watford zagrał tylko jedną połowę w tym meczu, w drugiej człapali, a bramki strzelane były po rykoszetach = nie pokazali żadnej walki w przeciwieństwie do Posh. Zmęczenie to jedna sprawa, druga, to chyba presja ich zjada, stąd słaby występ. Inna sprawa, to mają 8 punktów nad ostatnim miejscem play-offowym i w każdym meczu o trzy punkty walczyć nie muszą. Milwall poświęciło lige na rzecz Pucharu FA i stoczyli się w tabeli. Problemem będzie to, że mieli tylko 3 dni przerwy od meczu z Wigan, bardziej potrzebują punktów, jednak 1x2 trudne do typowania

Peterborough - Brighton
▶ x @ 3.5 pinnacle ✅
▶ under 2.5 @ 2.06 pinnacle ✅
Brighton gra pasywnie, Posh pokazują, że są zdeterminowani na utrzymanie i w drugiej części sezonu prezentują się wyśmienicie, mimo, że momentami w decydujących meczach jak już mogli opuścić strefe spadkową to dawali plame. Value na Posh, spodziewam się remisu, stawka nie duża jednak, bo do końca im nie ufam, sądzę, jednak, że wolą walki ten remis wywalczą. Posh z Watfordem nie mieli dużo z gry, bramki po błędach obrony. Brighton pasywnie w ataku i z kontry będą się czaić, remis także nie najgorszy dla nich. Posh zagra podobnie jak z Watfordem pewnie, a Brighton w ataku ma mizerie trochę (oprócz Ulloa) i underowego wyniku się spodziewam.
Wolves - Hull City
no bet, Wolves potrzebują punktów, mają słabą obronę, jednak Hull nie rozpieszcza formą strzelecką, mimo, że te bramki wpadają do siatki. Mają punkty i remis tragedii nie robi, a nawet porażka, na Wolves w ich słabej formie, jednak grosza bym nie postawił
Blackpool - Sheffield Wed
▶ Sheffield (+0.25) @ 2.01 pinnacle ✅
FT: 0-0
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hull City - Bristol
Dla gospodarzy będzie to jeden z najważniejszych meczy w sezonie albowiem podopieczni Bruce w przypadku wygranej i podknięcia się Watfordu zapewnią sobie awans do Premier League i powrót do elity.Aby tego dokonać trzeba dzisiaj wygrać i potem spokojnie patrzeć na rywala który dzisiaj będzie mocno osłabiony brakiem Fontaine, Pearson, Taylor , Stead, Skuse. W dodatku trener da pograć kilku młodym graczom żeby zobaczyć kto przyda mu się w League One w przyszłym sezonie albowiem zespołó już spadł do niższej klasy rozgrywkowej .
Win Hull @@ 1,42 ⛔
1 Połowa Hull @@ 1,90 ⛔
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Hull – Bristol City AHC (0:1) (wygrana 1 bramką=zwrot)
Typ: 1
Kurs: 1,63
Buk: Pinnacle

Dziś o godz. 20:45 Hull City zagra jeden z najważniejszych meczów w historii klubu – vicelider The Championship zagra z ostatnim Bristolem. Na 3 kolejki przed końcem rozgrywek Hull ma 7 punktów przewagi nad 3. Watfordem. Jeśli wygra to spotkanie zapewni sobie awans do Premier League, unikając baraży. Hull ostatni raz w Premier League zagrało w sezonie 2009/2010. Bristol nie ma już nawet matematycznych szans na utrzymanie i po tym sezonie spadnie do League One. Mecz zostanie rozegrany na KC Stadium w Kingston upon Hull.

Bristol to zdecydowanie najsłabsza ekipa zaplecza Premier League – po 43 meczach ekipa gości ma na swoim koncie ledwie 40 oczek. Goście mają dramatyczny współczynnik meczów wyjazdowych 3W-3R-15P. Ostatnie 3 pojedynki ligowe tej ekipy to pasmo porażek – 3:1 z Burnley, 1:2 z Boltonem oraz 0:1 z Birmingham. Ostatni raz Bristol City wygrało na początku marca z Middlesbrough. Najlepszym strzelcem gości jest Davies z 13 bramkami na koncie. Baldock ma 10 trafień, Adomah – 7. W drużynie gości nie zagrają – Skuse, Stread oraz Taylor.

Gospodarze przegrali ostatni mecz z Wolverhampton na wyjeździe 1:0. Współczynnik domowy Hull to 13W-2R-6P. Najlepszym strzelcem tej ekipy jest Boyd – 10 bramek, potem z 9 trafieniami jest Słoweniec Koren, 8 – Nigeryjczyk Aluko, 6- Simpson. W dzisiejszym meczu na pewno nie ujrzymy Dudgeona, Alexa Bruce, Sone Aluko oraz Gedo. Corry Evans zawieszony jest za kartki.

Ostatni mecz miedzy tymi ekipami zakończył się wynikiem 1:2 dla Hull.

Według mnie, mimo słabszej formy Hull, gospodarze powinni wygrać to spotkanie. Grają z ostatnią ekipą, która jest już świadoma faktu iż pożegna się z ligą. Stawka meczu jest ogromna, zapewnienie sobie upragnionego awansu jest na wyciągnięcie ręki. Myślę, że Hull nie zmarnuje tej szansy.
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Zastanawia mnie fakt dlaczego William Hill wycofał ten zakład ? Wiecie coś ?
co do słuszności, że ten post powinien pojawić się tutaj, nie mam wątpliwości :)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zastanawia mnie fakt dlaczego William Hill wycofał ten zakład ? Wiecie coś ?
co do słuszności, że ten post powinien pojawić się tutaj, nie mam wątpliwości :)
Bristol gra prawdopodobnie rezerwami inni jeszcze mają ale kurs nie zachwycał także niema co panikować.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Huddersfield - Milwall
Pierwsze spotkanie o 13:30 zmierzy się w nich Huddersfield z Milwall goście są jak na razie na bezpiecznej pozycji w tabeli natomiast gospodarze na ten moment spadają z ligi ich sytuacja jest nie do pozazdroszczenia. Milwall przyjeżdża dzisiaj bez St Ledgera,Torttera dwóch kluczowych zawodników do tego dochodzi Taylor, Lowry i Robinson. Gospodarze zagrają bez Warda. Ostatnie spotkanie tych obu drużyn zakończyło się wygraną Milwall co ciekawe od pięciu spotkań pomiędzy tymi ekipami zawsze wygrywa gospodarz czy dziś będzie podobnie ? Ze stawką niema co szaleć ale delikatnie spróbować można.
Win Huddersfield @@ 2,35 ✅ ✅ ✅ 3:0 gładko !!!
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
ja polecam Forest (-0 75) @ 1.90 ⛔. Maly kryzys jednak w ofensywie nie grali zle. Barnsley bedzie chcialo ukuc z kontry, jednak seria Nottinghamu bez zwyciestwa powinna sie dzisiaj skonczyc.

FT: 0-0 - gral tylko jeden zespoł, niestety marazm w ataku trwa

Bolton @ 1.78 ✅ powinien rozprawic sie z Boro. U siebie są grozni, a Boro zlapalo ostatnio trzy punkty i są bezpieczni. do tego formy nie mają. Bolton w ataku jak zespol sie broni ma problemy. Boro jednak zagra tu otwarcie i jak mysla o play-offach to muszą to wygrac. Bolton u siebie jest zawsze grozny dla kazdego. Boro na wlasnym terenie moglo zdobyc trzy punkty, bo tam im idzie dobrze, na wyjezdzie na to nie licze jednak

FT: 2-1

Leeds (+0.25) @ 1.92 ⛔ Leeds odzyskalo morale, obie ekipy satysfakcjonije remis. Birmingham u siebie nie gra za dobrze i za latwo tracą. Leeds zrobiło sie pewniejsze siebie i mio ze na wyjazdach nie brylują to remis są w stanie spokojnie ugrac

FT: 1-0 - tu pomylka bo lepsze mecze do grania byly jak Derby czy Watford, jednak Watfordowi nie ufam, a Posh ostatnio mi nie leżą jak gram przeciwko nim, stad odpuszczenie

Palace musi sie w końcu obudzić i po serii meczów gdzie nie rozpieszczali strzelecko może nastąpić przełamanie. Lisy również w kryzysie, oba zespoły musza walczyć jednak o punkty do play-offow i tu nie ma co bronic. over 2.5 @ 2.07 ✅ za 3/10 można próbować

FT: 2-2
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Na dzisiaj szybko bo wyjazd służbowy mi się kroi. Wybrałem dwa spotkania
Barnsley - Hull City 2 @@ 2,40 ⛔
Od początku sezonu powtarzam że gospodarze nie zasługują na CHampionship i jestem nadal tego zdania ich gra jest poniżej przeciętnej..., Hull City chce sobie zapewnić awans bezpośredni do tego potrzebne są punkty u gospodarzy nie zobaczymy Hassella,Mcnultego oraz Dawsona.
Millwall - Nottingham 2 @@ 2,30 ✅
Gospodarze walczą o utrzymanie ale przy ich punktach jest to możliwe nawet już teraz dziś przyjeżdża Nottingham które ma chrapkę na baraże do tego potrzeba punktów gospodarze osłabieni brakiem St Ledgera, Trottera, Lowrego, Taylora oraz Shittu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Barnsley - Hull City 2 @@ 2,40
pod wodzą Filtcrofta nie grają źle, zwłaszcza na własnym terenie, co prawda ostatnio się zacięli, zwłaszcza frajersko remisując z Derby, a Charlton obnażył ich braki w obronie bezlitośnie, z tym, że Charlton jest w formie dobrej, a Hull gdzieś zatraciło instynkt strzelecki, do tego zabraknie Gedo i niepewny jest występ Korena, a Boyd gdzieś zgubił formę strzelecką jaką pokazywał zaraz po przejściu do Hull. Hull ma o tyle nieciekawą sytuację, bo Watford się obudził i doszedł ich na jeden punkt. W formie jednak nie są, z tym, że Barsnley również w decydujących momentach z formą nie trafiło. Remis z Derby najlepiej o tym świadczy, gdzie Derby gry wyjazdowe traktuje jako przymus i nie grają w nich z pełnym zaangażowaniem. Z drugiej strony porażka z Wolves i ten nieszczęsny mecz z Bristolem nie świadczą dobrze o Hull. Reasumując oba zespoły potrzebują punktów, oba w małym dołku ostatnio i Hull bez zabezpieczenie chociaż (-0.25) bym nie ruszał. Dla mnie no-bet
Millwall - Nottingham 2 @@ 2,30
Forest muszą w końcu, wpadli w jakiś marazm, z Barnsley w ostatniej kolejce dwa słupki, duża przewaga i 0-0. Gra wygląda lepiej niż wyniki. Milwall za dużo sił włożyło w Puchar FA, co wychodzi, mają te 4 punkty przewagi i zapewne liczą, że to wystarczy, bo gra jest słaba. Forest na wyjazdach grają dobrze i limit pecha musi się wyczerpać. Jestem za tym typem
▶ Nottingham (-0.25) @ 1.91 pinnacle ✅
FT: 0-1
Ipswich - Birmingham
▶ under 2.5 @ 1.78 pinnacle ⛔
▶ x/2 @ 7.00 bet365 ⛔
Oba zespoły nie grają o nic. Ipswich gra tak, by przede wszystkim nie stracić, a jak się uda, to trafić. Najważniejsze jednak zero z tyłu. Birmingham jest w dobrej formie i zwłaszcza na wyjazdach dobrze sobie radzą, do tego są nieobliczalni, dlatego z 1x2 tu się wstrzymuje. Ipswich mało strzela, do tego długo będą się starać trzymać zero z tyłu. Birmingham może tu wykręcić numer i wygrać, mają nieobliczalnego Zigicia, do tego uwielbiają w końcowych minutach strzelać bramki. Z tego też względu, że Ipswich będzie się starać utrzymać długo 0-0, a Birmingham w końcówce może coś trafić, czysto for fun łamaniec x/2 @ 7.00
FT: 3-1
w ostatnich spotkaniach totalnie przeczą mojej tezie
Middlesbrough - Charlton
▶ Charlton (0) @ 2.36 pinnacle zwrot
▶ Charlton (-1) @ 6.00 bet365 ⛔
Boro bez formy i wygrana z Nottinghamem wiosny nie czyni, sezon już dawno spisany na straty itp rzeczy świadczące, że gracze z Middlesborough chcą sezon dograć i zapomnieć. Charlton i ile na wyjazdach cały sezon gra równo, o tyle i w domu złapał formę (co prawda ratowane w końcówce, ale determinacje pokazali) i myślę, że końcówkę sezonu dograją nie spuszczając z tonu. Boro bez Woodgate, w klubie zła atmosfera, gra kiepska, sezon zbliża się ku końcowi i w tym wypadku drużyna będąca w lepszej formie powinna zgarnąć trzy punkty. Wraca kapitan Jackson i kurs na Charlton przy formie Boro warty gry
FT: 2-2
przewaga Boro, niestety zabrakło szczęścia, było 2-0 dla Charltonu już i Boro zdołało swoją przewagę wykorzystać, by zremisować
Z innych spotkań:
Blackburn - Crystal Palace
▶ x @ 3.4 pinnacle ✅
Osłabienia w Blackburn, Palace bez formy, jednak przełamać się muszą w końcu, Rovers bezpieczni tzn zespoły pod nimi musiałyby wszystkie wygrać swoje mecze. Palace na miejscu barażowym z zaległym meczem z Milwall i jeden ounkt przynajmniej by się przydał, podobnie ja Blackburnowi. Jeśli Forest wygra, to zrównają się z nimi punktami w razie porażki, co może być niebezpieczne, bo w ostatniej kolejce Leicester gra z Forest, a zakładając, że Bolton wygra z Cardiff, to Palace mogą jeszcze wypaść jak nic do końca nie zdobędą punktów. Osłabienia w Blackburn można wykorzystać już dziś. Atmosfera w klubie nie jest najlepsza i gdyby nie karne Rhodesa, to ciężko było by o utrzymanie. Blackburn wyszedł nieco z dołka i zapas punktów ma. Palace grają nieco zdezorientowani tą słabą dyspozycją, porażka z Blackpoolem grającym w 10, 3 bramki w 8 minut, w tym dwie do szatni z Ipswich. Palace gra jakby byli w szoku, jednak przynajmniej jeden punkt dzisiaj muszą zdobyć.
FT: 1-1

Bristol City - Huddersfield
▶ Huddersfield (0) @ 2.01 pinnacle ✅
Bristol spadł i zmiksują nieco skład. Huddersfield na wyjazdach sie rozstrzelało nieco ostatnio, forma strzelecka zwyżkowa, atmosfera dobra, bo oddalili się od strefy spadkowej, jednak potrzebują jeszcze punktów i kurs na nich w tym momencie warty zagrania
FT: 1-3
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ostatni Kwietniowy mecz to Millwall - Crystal Palace.
Goście jeśli wygrają mogą sobie zapewnić już grę w barażach na 100 % nie będą musieli się patrzeć za siebie i myśleć czy tak na prawdę mogą myśleć o barażach czy trzeba będzie walczyć o to w sobotę jadą do Millwall który wciąż jest nie pewny utrzymania. Jakie są wasze opinie na temat tego spotkania ja typowałbym tutaj wygraną Palace pomimo że ich forma jest bardzo kiepska.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom