>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

La Liga2 i niższe ligi hiszpańskie - sezon 2016/17.

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Temat przeznaczony na dyskusje, analizy i typy dotyczący La Liga2, niższych lig w Hiszpanii oraz również na wszelkie hiszpańskie rozgrywki piłki nożnej kobiet.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Real Madrid II - Rayo Majadahonda
Podopieczni Solariego podejmą dzisiaj na Di Stefano Rayo Majadahonda. Obie drużyny mają po 11pkt. w ligowej stawce, natomiast w dzisiejszym spotkaniu za faworyta uchodzą rezerwy Królewskich ze względu na świetną formę na własnym stadionie jak dotąd w trzech spotkaniach wygrali wszystkie czy będą dzisiaj w stanie wygrać czwarty raz?. Dzisiaj pomimo występu w środę przeciwko młodzikom Dortmundu (5:2 wygranym) zobaczymy Sergio Díaz, Valverde, Achraf czy Mario. Młodzieżowcy są obserwowani przez Zizou regularnie obserwuje poczynania swojego drugiego zespołu dlatego kilku graczy zapewne będzie chciało się pokazać. Wszystkie oczy skierowane będą w kierunku Diaza Paragwajski napastnik jest liderem rezerw Królewskich strzela regularnie potrafi łatwo dojść do sytuacji bramkowych.Coraz więcej mówi się także o Valverde którego udało się pozyskać przed tym sezonem. Wobec odwołania grać nadal mogą między innymi Hakimi który dzisiaj wybiegnie w podstawowym składzie na prawej obronie. Na boisku nie zobaczymy dzisiaj Luci Zidana, Álex Salto, Lin Liangming, Borja Sánchez, Jaime Seoane, Víctor Campuzano, Nikos Vergos. Faworytem są gospodarze czy będą w stanie potwierdzić to na boisku po raz czwarty.
Zwycięstwo Real Madrid II @@ 1.55 Otobet ⛔
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Levante - Valladolid
typ 1 kurs: 1.85
Godzina: 17:45
✅
Unibet
Levante dąży do powrotu na boiska LaLiga. Skład jest, pieniądze są i to co najważniejsze - ambicje. Stosunkowo dobrze weszli w sezon na ten moment plasując się na drugim miejscu mając tyle samo punktów co lider i jeden mecz zaległy (ten dzisiejszy). Dzisiaj tak jak i w poprzednich meczach na szpicy będzie czuwał Roger, który ma na koncie już 4 bramki. Liczymy na więcej ;)
Valladolid to z kolei drużyna, która przeważnie plasuje się u dołu tabeli. Tak jest i dzisiaj. Na wyjazdach niczym nie zaskakują przeważnie bez większych oporów gubiąc punkty.
Ciężko mi w tym momencie uwierzyć w inny wynik jak wygrana gospodarzy. Dlatego bez skrupułów stawiam na gospodarzy. Powodzenia ????
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
25.10.2016 godz: 20:30 Puchar Katalonii
Espanyol-Barcelona 1X 1,53 bet365 1-0✅✅✅✅

Mecz w Tarragonie.Barcelona ma w czterech literach ten puchar.Same rezerwy Barcy,praktycznie nikogo z pierwszego skladu.Espanyol pełne zaangażowanie,praktycznie full ekipa.Im przynajmniej zależy na tym spotkaniu
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Espanyol-Barcelona over 2,5+BTS @ 1,83 Bet365
Znamy już składy na mecz i wygląda to tak:
Espanyol: Roberto; R.Duarte, Demichelis, D.Reyes, V.Alvarez; Melendo, Salva, Roca, Reyes, Jurado; Caicedo
Baceona: Masip; Nili, Marlon, Mathieu, Moises; Carbonell, Alena, Andre Gomes; Denis Suarez, Paco, Arda Turan
Widać, że jeśli chodzi o Barcelonę, to jedynie ofensywa wygląda w miarę dobrze. Oczywiście to nie jest poziom trio MSN, ale mimo wszystko zawodnicy, którzy regularnie grają i dzisiaj mają szansę jakoś się zbliżyć do składu, jeśli dobrze wypadną. Ale w tyłach jest śmiesznie, więc tam pewnie będzie burdel. Mathieu w takiej sobie formie, Niliego kojarze z Las Palmas i on akurat pasuje do Barcelony, bo więcej go w ofensywie, jak w tyłach, a to jednak prawy obrońca.
Espanyol skład niby rezerwowy, ale poza Melendo, to reszta z pierwszego zespołu. W tyłach różnie może być, bo ostatnio stracili głupie 3 gole z Eibarem, a dzisiaj jest taki V.Alvarez, który bardzo dawno temu grał, do tego wolny Demichelis, więc nie mam tutaj zaufania. Z przodu ciekawi mnie, co pokaże Jurado czy Melendo, o którym wiele pozytywnego słyszałem - chłopak z rocznika 97. No i Caicedo musi odkupić winy za sobotę, gdy wszedł i dostał czerwień.
Poza tym pamiętajmy, że to nie liga ani Puchar Króla, więc ciśnienie mniejsze i myślę, że powinien być w miarę przyjemny meczyk i kilka bramek wpadnie, bo jednak linie defensywne nie najlepiej wyglądają.
PS: Polecam Carlosa Alene z Barcelony, bo kojarzę go z młodzieżówek, a i ostatnio na mecz z Valencią był powołany, więc pora zweryfikować go w pierwszej drużynie, a raczej drużynie pomiędzy A i B :razz:
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Girona - Numancia 1 @ 1.95 1xbet 3/10j ✅ 3-0 gładko

Mecz za chwilę, więc będzie krótko i na temat. Numancia zagra dziś dość mocno osłabiona.



Do tego Numancia fatalnie spisuje się na wyjeździe. Ostatnie ich zwycięstwo na terenie rywala zaliczyli w kwietniu bieżącego roku! Natomiast Girona to solidna drużyna, szczególnie w spotkaniach u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Levante - Valladolid
typ 1 kurs: 1.85
Godzina: 17:45
✅
Unibet
Levante dąży do powrotu na boiska LaLiga. Skład jest, pieniądze są i to co najważniejsze - ambicje. Stosunkowo dobrze weszli w sezon na ten moment plasując się na drugim miejscu mając tyle samo punktów co lider i jeden mecz zaległy (ten dzisiejszy). Dzisiaj tak jak i w poprzednich meczach na szpicy będzie czuwał Roger, który ma na koncie już 4 bramki. Liczymy na więcej ;)
Valladolid to z kolei drużyna, która przeważnie plasuje się u dołu tabeli. Tak jest i dzisiaj. Na wyjazdach niczym nie zaskakują przeważnie bez większych oporów gubiąc punkty.
Ciężko mi w tym momencie uwierzyć w inny wynik jak wygrana gospodarzy. Dlatego bez skrupułów stawiam na gospodarzy. Powodzenia ????
Dzisiaj podobna sytuacja z Getafe. Levante w dalszym ciągu na topie. Getafe powoli zaczyna się rozkręcać, jednak w tabeli na ten moment plasują się na miejscu 15. Uważam, że nie mają szans cokolwiek zdziałać na wyjeździe i pobieram:

Levante - Getafe 1
1.85 Unibet
 
elefant90 16

elefant90

Użytkownik
Elche - Valladolid X ⛔
@3.05 forBet
W dzisiejszym meczu zmierzą się ze sobą dwa podobnie grające zespoły.Mimo ,że w tabeli po 13 kolejkach Valladolid jest na 8 miejscu ,a Elche na 14 to oba zespoły dzielą tylko 2 punkty.Elche w ostatnich 5 spotkaniach w lidze zaliczyło 3 remisy.Valladolid natomiast w ostatnich 5 spotkaniach w lidze remisowało 2 razy.Patrząc na historie spotkań między tymi ekipami można dostrzec ,że &quot;lubią&quot; ze sobą remisować.W ostatnich 6 meczach remisowali ze sobą ,aż 5 razy.W poprzednim sezonie oba spotkania zakończyły się podziałem punktów 1:1 i 2:2.Liczę na to ,że dzisiaj będzie podobnie. Stawiam na wynik 1:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
F 6

forza-juve

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna-Hiszapania Laliga2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Levante -Vallecano
Typ: Levante
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W spotkanii ligi Hiszpanskiej Laliga2 w 16 kolejce na stadionie Estadi Ciutat de Valencia spotykaja sie Levante przeciwko Vallecano. Gospodarze sa liderem w tabeli w rozegranych 15 meczach odniesli 9 zwyciestw 4 remisy I 2 porazki w bramkach 22:12 zdobywajac 31 pkt. Lider grajacy u siebie swietnie gra w meczach domowych wygrywajac 5 remisow 2 i porazek 0 w bramkach 13:6. Ostatnir 5 meczy Levante to 2 remisy 2 zwyciestwa i 1 porazka ktora ostatnio na wyjezdzie przegrali. Goscie zajmuja20 lokate w strefie spadkowej w rozegranych 15 meczach odniesli 4 zwyciestwa 4 remisy i 7 porazek w bramkach 17:20 zdobywajac 16 pkt. Vallecano w meczach wyjazdowych graja bardzo tragicznie na 7 meczy odniesli 0 zwyciestw 1 remis i6 porazek w bramkach5:14. Levante i Vallecano spotkali sie w tym roku 09.01.16.i wygralo Levante 2:1. Ogolnie obie druzyny spotkali sie ze soba wiele razy i Levante odnieslo 5 zw 1 remis i 3 razy zw Vallecano. Nie ma co porownywac tamtych spotkac do dzisiejszego bo to byly inne mecze i inne plany niz te co dzisiaj. Levante chce awansowac a Vallecano walczyc o utrzymanie sie w lidze. Obie druzynie maja o co walczyc w tym spotkaniu. Ja mam nadzieje ze w tym meczu wygra Levante ktore walczy o awans ktore maja 4 pkt przewagi nad Girona. W tym meczu trzeba wygrac i zdobywac pkt zeby na koncu sezonu nie bylo nerwowki i na spokojnie awansowac. Goscie ktorzy na wyjazdach nie blysza nie poradza sobie dzisiaj z liderem i przegraja ten mecz. Mam nadzieje ze Levante mnie nie zawiedzie i wygra ten mecz.
Pozdrawiam
 
P 53

pablos

Użytkownik
CD Mirandes vs Elche CF
Gospodarze po początkowej serii 6 meczów bez porażki (4 Z i 2 R) na własnym stadionie wpadli w gorszą formę. W generalnym rozrachunku notują serię 9 meczów bez zwycięstwa, zaś przed własną publicznością mają serię 3 takich gier z rzędu. Słaba dyspozycja skutkuje przedostatnim miejscem w ligowej tabeli. W meczach domowych Mirandes na 8 spotkań notowało 6 gier w których zarówno oni, jak i rywale strzelali bramkę w meczu. Drużyna Elche walczy o czołowe lokaty bieżącego sezonu Segunda Division. Na wyjazdach drużyna ta jednak nie prezentuje bardzo wysokie poziomu, co przekłada się na raptem 2 wygrane w 8 grach na obcych stadionach. Co więcej, jedynie w 1 wyjazdowym meczu Elchce zachowało czyste konto. Drużyny Mirandes i Elche spotkały się już w tym sezonie na stadionie Mirandes tyle, że w meczu pucharowym. Mecz zakończył się wynikiem 2:2, a w karnych wygrali goście. Ponadto, w historii ligowych gier między tymi ekipami w 3 na 4 przypadków padał BTS, z czego 2-krotnie na stadionie Mirandes. Obie ekipy mają mocne ciśnienie na wynik, dla gospodarzy celem jest walka o utrzymanie, zaś dla gości walka o awans bądź przynajmniej baraże. Wydaje się, że faworytem dzisiejszego spotkania są goście, nie zdziwi mnie jednak ewentualne potknięcie Elche i punkt bądź punkty gospodarzy. Jeśli Mirandes chce wrócić do gry, to musi wykorzystywać takie mecze jak ten, gdzie goście mają problemy z traceniem goli na obcych boiskach. Mając na względzie cele obu drużyn, jak i mocne, a przede wszystkim słabe ich strony w grach domowych/wyjazdowych, adekwatnym typem na ten mecz według mnie jest obie strzelą.
Typ: Obie drużyny strzelą gola @1,8 forBET ⛔ (1:0)
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Mallorca - Mirandes
typ BTS
k. 2,05 Bwin
Drużyny z niższych dołu tabeli tracące sporo bramek, Mallorca od 4 kolejek regularnie przegrywa i przy tym traci dużo bramek, Mirandes nie co lepiej ale też gra kiszke, swój okres dostawania od kazdego mial wczesniej bo wrzesien/pazdziernik. Teraz graja troche lepiej czasem cos nawet wygraja. Mirandes jest w stanie strzelić a Mallorca mysle ze strzeli na pewno. Mimo wszystko jest przeciez faworytem gra u siebie. Można uznać ze to mecz o 3 pkt drużyn broniących sie przed spadkiem, i dlatego wydaje mi sie z beda walczyć ostro. W ubiegłym sezonie obydwa mecze zakonczyly sie bramkowymi remisami 1-1 i 2-2 moze teraz tez tak bedzie.
 
carlitos32 3,6K

carlitos32

Użytkownik
Hiszpania - Segunda B - Grupa 2
Zamudio - Albacete (0:4)
Typ: Albacete ✅
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365

Ostatnia drużyna będzie gościć lidera rozgrywek. Porównując dwa zespoły, to spotkanie Dawida z Goliatem, nie ubliżając drużynie Zamudio, można zaliczyć ich do drużyny amatorskiej, chociaż dwie kolejki temu potrafili wygrać z wiceliderem. Natomiast Albacete nie wygrało od dwóch spotkań, dlatego uważam, że dziś jest najlepszy czas na przełamanie. Albacete to klub z tradycjami i występami przez siedem sezonów w Primera Division. Klub, w którym karierę rozpoczynał Andres Iniesta. Moim zdaniem są na innym etapie piłkarskim i ich celem jest awans do drugiej ligi.
 
carlitos32 3,6K

carlitos32

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania - Segunda Division Grupa 2
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gernika Club - San Sebastian Reyes (1:1)
Typ: Gernika Club ⛔
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Hiszpański klub z Kraju Basków zajmuje obecnie czwartą pozycję w tabeli zwyciężając w siedmiu ostatnich spotkaniach ligowych. Kadra zespołu oparta jest na zawodnikach hiszpańskich, oraz kilku młodych zawodników wypożyczonych z wyższych lig. Ich wiodącą postacią w ostatnich spotkaniach był Jon Etxaniz, który w pięciu meczach, aż siedmiokrotnie wpisywał się na listę strzelców. Gernica w tym sezonie na własnym stadionie przegrała zaledwie dwa spotkania, aktualnie znajdują się w bardzo wysokiej formie, wygrywając z każdym, kto stanie im na drodze, zobaczymy jak tym razem wpłynie na nich trzy tygodniowa przerwa, jednak dla mnie są zdecydowanym faworytem. San Sebastian to beniaminek, którego zadaniem jest pozostanie w lidze. Zdecydowanie lepiej radzą sobie na własnym boisku, dlatego dzisiaj mogą mieć spore problemy w wyjazdowym spotkaniu. W ekipie San Sebastian, występuje rodzony brat Alvaro Negredo - Ruben Negredo, również napastnik, który w tym sezonie ma trzy bramki na swoim koncie. Wyjazdowy bilans San Sebastian to 2-1-6, a te dwa zwycięstwa odniesione były z zespołami z dołu tabeli.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga 2
Godzina: 18:00
Spotkanie: CF Elche - CF Cadiz
Typ: 2
Kurs: 3,11
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj propozycja z mojej strony z drugiej ligi hiszpańskiej w piłce nożnej. Tabela wygląda tak:

Elche na własnym stadionie ma bilans 4 zwycięstw, 3 remisów i 2 porażek, natomiast Cadiz na wyjazdach 2 zwycięstwa, 3 remisy i 4 porażki. Cadiz w grudniu wygrał swoje wszystkie 3 mecze a Elche w grudniowych meczach miał zwycięstwo, porażkę i remis. Jednak tak było przed przerwą, teraz znów rozgrywki w Hiszpani ruszają i ja w tej peirwszej kolejce po przerwie typuję tutaj zwycięstwo gości, którzy kadrowo są w lepszej sytuacji jak ich rywal. U gości nie zagrają dziś tylko obrońca Ruiz (6 występów w tym sezonie) i napastnik Santamaria (7 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie). Po stronie gospodarzy dużo więcej absencji i dzisiaj po ich stronie nie ujrzymy obrońców Lolo (7 występów w tym sezonie), Albacara (13 występów w tym sezonie) i Noblejasa (9 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocników Pedro (17 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Matillę (14 wystepów w tym sezonie, 3 gole na koncie), Hadzicia (3 występy w tym sezonie) i Mandi (2 występy w tym sezonie). Kadrowo dla mnie dziś Cadiz na papierze wydaje się mocniejsze zwłaszcza w formacji pomocy i myślę, że dzięki temu dziś odniesie zwycięstwo.
✅ 2-3
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
v

HISZPANIA: LaLiga2
UCAM Murcia v Levante
Godz:20:00
Stadion: La Condomina (Murcia)
Sędzia: Aller J. (Esp)
Witam,
Dziś postaram się przeanalizować i wybrać jakieś ciekawe zdarzenia w meczu lidera z drużyną broniącą się przed spadkiem do 3 ligi.
Skupmy się najpierw na drużynie gospodarzy, ewidentnie im nie idzie w tym sezonie. W ostatnich 5 spotkaniach odnotowali 4!! porażki i jeden remis z bilansem 9:3 w plecy. Patrząc na spotkania rozegrane u siebie jest odrobinę lepiej, 4 porażki i jedno zwycięstwo nad aktualnie 15 drużyną w LaLiga2. W ostatnim spotkaniu Murcia zagrała w ustawieniu 4231. Na ataku zagrał Jona który w tym sezonie nie grzeszy skutecznością, w 14 rozegranych spotkaniach zdobył tylko 4 gole i 0 asyst. Ten bilans daje mu drugie miejsce w drużynie, wyprzedza go tylko drugi napastnik Imaz z dorobkiem 5 goli w 13 spotkaniach.

Naprzeciw stanie za to drużyna, która walczyła w ekstraklasie nie jeden sezon i jest co najmniej o klasę lepszą drużyną według mojej opinii. Ekipa Levante w ostatnich 5 spotkaniach odniosło 3 zwycięstwa i 2 porażki, z czego 3 zwycięstwa w ostatnich 3 spotkaniach. Bilans nie zachwyca bo wynosi 4:4. Levante na wyjazdach wygląda tak średnio, ma kolejno 2 porażki, 2 zwycięstwa i remis z bilansem 7:6 na korzyść Levante. W przeciwieństwie do gospodarzy w ekipie gości mają ludzi, którzy potrafią strzelać bramki, Marti w tym sezonie ma na koncie już 11 bramek w 18 meczach, drugi Jason (prawy napastnik) ma 5 w 18 spotkaniach. Ekipa Levante po spadku z LaLiga walczy o szybki powrót do ekstraklasy, po 19 meczach ma 40 punktów, 4 punkty przewagi nad drugą Gironą i mecz do rozegrania. Obstawiam że drużyna gości powinna gładko wygrać to spotkanie i utrzymać przewagę w lidze nad pozostałymi rywalami.
Moje typy na to spotkanie:
1. Levante win 2,62✅
2. Levante DNB 1,80 -POLECAM✅
3. powyżej 8 rożnych 1,44✅
Kursy bet365
edytka: powiem tak, mecz pod pełną kontrolą ???? Nie mam pojęcia skąd się wzięły tak wysokie kursy na to spotkanie. Mam nadzieje że ktoś skorzystał na tym.
Jutro postaram się przeanalizować dla was spotkanie rew. Sevilla v Real Madryt.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Cadiz - Valladolid
Over [email protected]

Spotkanie drużyn, które w ostatnim czasie regularnie wygrywają i prezentują całkiem dobra dyspozycję. Według mnie tutaj bramek nie powinno zabraknąć, a przede wszystkim ze strony gospodarzy. Którzy to kontynuują serię wygranych, bowiem mają cztery wygrane pod rząd. Warto jest podkreślić, że podczas każdego z tych spotkań strzelali przynajmniej po trzy bramki, ale z drugiej strony nie umieli zachować czystego konta, bowiem regularnie tracili bramki. O przejeDnych można powiedzieć, że to drużyna własnego boiska, u siebie regularnie punktuja, ale.na wyjazdach nie jest już tak kolorowo. Można być pewnym,że tutaj może być podobnie. Z pewnością słabsza dyspozycję na wyjazdach ekipy Valladolid, Cadiz będzie chciał wykorzystać i dopisać tutaj kolejne punkty do swojego konta, a żeby to osiągnąć Muszą paść bramki,które gospodarze umieją strzelać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom