>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

La Liga2 i niższe ligi hiszpańskie - sezon 2016/17.

Status
Zamknięty.
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, LaLiga2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cadiz v Valladolid
Typ: BTTS⛔
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
v

Witam,
Dziś pod lupę biorę spotkanie z zaplecza Hiszpańskiej ekstraklasy, mianowicie spotkanie Cadiz v Valladolid. Według mnie ten mecz jest typowym meczem na remis. Obydwie drużyny są w formie, Cadiz wygrał swoje ostatnie 4 z 5 spotkań notując tylko jedną porażkę z bilansem 13:5, a grając u siebie na stadionie wygląda to odrobinie lepiej bo prócz 4 zwycięstw jest jeszcze jeden remis (bilans 14:4). Natomiast po stronie gości jest odrobinę gorzej mianowicie w ostatnich 5 spotkaniach udało im się ugrać 3 zwycięstwa, remis i porażkę z bilansem 11:4, a grając na wyjazdach mają tylko jedno zwycięstwo, remis i 3 porażki z bilansem 6:8. Biorąc pod lupę wszystkie spotkania obu ekip w ostatnim czasie to nawet przegrywając swoje spotkania nie miały problemów ze strzeleniem choćby jednego gola. Zakładam że ten trend utrzymają również w dzisiejszym starciu, a kurs 2,00 jest bardzo zachęcający do grania.
Lista kontuzji:
Cadiz: Garrido, Ruiz, Jose Mari
Valladolid: Lichnovsky, Salvador
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Segunda Division B Grupa 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: CD Palencia Balompie - CF Pontevedra
Typ: 2
Kurs: 1,91
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj typ piłkarski z odpowiednika 3 ligi w Hiszpani. Tabela tej grupy wygląda tak:

Spotkanie zespołu z dołu ligowej tabeli z drużyną, która jest w czołówce. Palencia u siebie ma bilans 3 zwycięstwa, 2 remisów i 6 porażek a Pontevedra z kolei na wyjazdach ma bilans 2 zwycięstw, 4 remisów i 4 porażek. Goście bez rewelacji na wyjazdach ale dzisiaj powinni sobie polepszyć ten bilans bo w zespole Palencia problemów co nie miara i według mnie na ten moment jest to główny kandydat do spadku. W ostatnim czasie klub opuścili obrońcy Durantez (17 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Granado (17 występów w tym sezonie), Perez (8 występów w tym sezonie), Madero (4 występy w tym sezonie) i Segura (4 występy w tym sezonie) i pomocnicy Murillo (13 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie) i Zarandona (14 występów w tym sezonie). Jakby tego było mało nie zagrająjeszcze w tym spotkaniu zawieszeni za kartki obrońca Roque (17 występów w tym sezonie) i kapitan zespołu pomocnik Pelayo (14 występów w tym sezonie). Również trener zespołu gospodarzy nie będzie mógł kierować zespołem z ławki trenerskiej tylko będzie obserwował ten mecz z wysokości trybun, bo został zawieszony na to spotkanie przez federację. Problemów u gospodarzy bardzo wiele i nie wróżę tu im dzisiaj sukcesu, myślę, że również można to spotkanie pograć na wygraną gości z handicapem 1:0. U gości jedynym nieobecnym na to spotkanie jest najlepszy strzelec w zespole napastnik Barco (18 występów w tym sezonie, 10 goli na koncie). Bez wątpienia to spore osłabienie ale przy tych problemach Palenci myślę, że Pontevedra i tak sobie w tym spotkaniu bez większych problemów poradzi.
⛔ 0-0
 
M 27

milt

Użytkownik
Mecz Gimnastic-Numancia
Kurs na zwycięstwo Numancii @3.1 Macie jakieś info o sytuacji kadrowej w drużynie Numancii? Bo jeżeli nie ma żadnych poważnych osłabień to warto pobierać ten kurs, a nie mogę nic znaleźć.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Segunda Division B Grupa 3
Spotkanie: CD Alcoyano - Valencia CF Mestalla
Typ: 2
Kurs: 2,98
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie z odpowiednika 3 ligi, na początek tabela:

Mecz na szczycie w tej grupie, zespołów, które walczą o awans na zaplecze najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpanii. Gospodarze u siebie grają najlepiej z całej ligi i do tej pory zanotowali 9 zwycięstw i 3 remisy, natomiast Valencia pod względem wyjazdów zajmuje 2 miejsce w lidze notując 5 zwycięstw, 5 remisów i 3 porażki. Jest to spotkanie derbowe a więc można spodziewać się sporo walki. Jest to również idealne spotkanie na przerwanie znakomitej passy Alcoyano w meczach u siebie. Myślę, że Valencię stać dzisiaj na to aby sprawić, że gospodarze pierwszy raz w tym sezonie przegrają na własnym obiekcie. Również Valencia może dzisiaj przerwać słabą serię w bezpośrednich meczach z tym rywalem, która wygląda tak:

Jak widać Valencia dawno nie wygrała z tym rywalem i myślę, że dziś ta seria zostanie przerwana. Valencia jak już wygrywała z nimi to własnie na wyjeździe i dziś jest idealny moment na to. Goście w najmocniejszym składzie dzisiaj natomiast u gospodarzy sporo problemów kadrowych i na to spotkanie trener Alcoyano będzie miał dostępnych tylko 14 graczy w tym rezerwowy bramkarz. Plaga kontuzji w obozie gospodarzy i stąd dzisiaj duża szansa na wygranie w końcu przez Valencię z tym rywalem. U gospodarzy nie zagrają między innymi Alvaro i Arques a także bardzo wątpliwy jest występ Gato i Navarro, do tego dochodzą jeszcze inne absencje i sytuacja kadrowa gospodarzy na to spotkanie za kolorowa nie jest. Goście dysponują najmocniejszym składem i myślę, że warto pograć tutaj w stronę Valenci.
⛔ 3-0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Segunda Division B Grupa 2
Godzina: 12:30
Spotkanie: CD Mensajero - UD Socuellamos CF
Typ: 1
Kurs: 1,69
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie z odpowiednika 3 ligi. Tabela tej grupy wygląda następująco:

Szybka analiza bo mecz zaczyna się za 20 minut. Gospodarze u siebie mają na koncie 4 zwycięstwa, 5 remisów i 3 porażki, natomiast goście na wyjazdach kompletnie sobie nie radzą notując 3 remisy i 10 porażek. W tym spotkaniu stawiam na zespół Mensajero, który mocno rozreklamował to spotkanie, przekazał darmowe bilety do szkół i dzisiaj spodziewana jest duża publiczność na ten mecz, która będzie głośno gospodarzy wspierać. Socuellamos nie dość, że słabo sobie radzi na wyjazdach to jeszcze dzisiaj wystąpi bez kilku ważnych graczy obrońcy Jacinto (23 występy w tym sezonie), pomocników drugiego najlepszego strzelca w zespole Kike Dominguez (25 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie) i Nanclares (5 występów w tym sezonie) i napastnika Dieguito (23 występy w tym sezonie, 3 gole na koncie). Goście mają małą kadrę i przy tych absencjach do drużyny na to spotkanie zostaną powołani młodziki. Gospodarze powinni sobie poradzić z tak osłabionym rywalem, który na wyjazdach kompletnie sobie nie radzi.
⛔ 1-1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga2
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gimnastic de Tarragona - Cordoba CF
Typ: 1
Kurs: 1,99
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Mecz z drugiej ligi hiszpańskiej, w którym typuję zwycięstwo gospodarzy. Tabela jak zawsze na początek:

Na własnym stadionie Gimnastic ma na koncie 3 zwycięstwa, 8 remisów i 2 porażki, natomiast goście na wyjazdach odnieśli 3 zwycięstwa, 5 remisów i 6 porażek. Oba zespoły o dziwo radza sobie lepiej w meczach wyjazdowych niż u siebie ale dzisiaj stawiam mimo tego na gospodarzy. Gospodarze ostatnio 2 zwycięstwa z rzędu i myślę, że jest szansa na 3 wygraną. U gospodarzy bez większych nieobecności natomiast w zespole Cordoby nie zagrają dziś obrońcy Cisma (22 występy w tym sezonie), Bijimine (20 występów w tym sezonie), Antonito (18 występów w tym sezonie) i Deivid (6 występów w tym sezonie) i pomocnik Juli (27 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie). Dla mnie lepiej kadrowo na to spotkanie wygląda Gimnastic i myślę, że wygrają. Nie spodziewam się tutaj wielkiej przewagi ale o tego jednego gola myślę, że gospodarze powinni dzisiaj być lepsi.
✅ 2-1
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
29. kolejka Segund Division



Kursy od Betsson

Zapraszam do pisania swoich typów oraz do kulturalnej dyskusji.​
 
M 27

milt

Użytkownik
Kiedy przeglądałem mecze tej kolejki od razu zwróciłem uwagę na spotkanie Valladolid-Levante. Bukmacherzy faworyzują Valladolid, kurs na zwycięstwo Levante ponad 3. W zespole z Walencji nie zagrają: Campana (28/4), Abraham (15/0), Ruben (13/0)
Valladolid bez: Moyano (28/0), Marcos (16/0)
W Levante największym osłabieniem jest brak Campana, pozostali dwaj grają niewiele ostatnio i bez nich wygrywają.
Poza tym Levante to lider, najlepiej grająca drużyna na wyjazdach. Ostatnie 5 spotkań to 4 zwycięstwa i remis. Valladolid w słabszej formie: tylko 1 zwycięstwo, 2 remisy, 2 porażki.
Nie ma co ukrywać piłkarze Valladolid też potrafią grać u siebie, są niepokonani od 9 spotkań. Liczę jednak na przełamanie dzisiaj tej serii. Ostatnio jednak gorsze wyniki Valladolid zremisowali z Lugo które jest bez formy. Remis z nimi uważam za słaby wynik skoro w następnej kolejce Lugo przegrywa z przedostatnią Almerią. W dodatku tydzień temu porażka graczy Valladolid z Huescą.
Według mnie warto zagrać tu na zwycięstwo Levante. Oprócz tego jeszcze jeden typ: XHT/2FT.
To najczęściej wchodzący łamak w meczach Levante, to po pierwsze. Po drugie gra defensywna obu zespołów. Levante najlepsza defensywa ligi, Valladolid też niewiele traci, w szczególności u siebie. Bilans bramkowy na własnym boisku: 17-6! Sześć bramek straconych, najlepszy wynik w lidze! Strzelić tam coś jest bardzo trudno. W dodatku najczęstszy wynik ht Valladolid u siebie to 0:0, siedem razy. Levante natomiast 5 razy 0:0.
Tyle ode mnie, może analiza komuś się przyda, może pomoże zarobić.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Segunda Division
Godz: 16:00
Spotkanie: Cádiz CF - CD Tenerife
Typ: Cádiz CF
Kurs: 2.20
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 31 serię gier hiszpańskiej Segunda Division.
W ciekawym spotkaniu na Estadio Ramón de Carranza zmierzą się ze sobą miejscowe Cádiz Club de Fútbol a w gości przyjedzie drużyna Club Deportivo Tenerife.
Cádiz CF w tym sezonie ligowym w swoich 30 meczach zdobył 50 punktów co daje obecnie 3 miejsce w tabeli ligowej zaś CD Tenerife plasuje się na pozycji 6 ze zdobytymi 46 oczkami w swoich 30 spotkaniach ligowych.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 9 zwycięstw, 4 remisy oraz 2 przegrane z bilansem bramkowym 23-9 natomiast goście w delegacjach 3 wygrane, 6 remisów oraz 5 porażek i bilans bramek 15-16.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają bardzo dobrze i mają jeszcze moim zdaniem cień szansy aby dogonić Gironę w tabeli ligowej i aby to zrobić takie mecze jak ten muszą u siebie wygrywać a goście na wyjazdach słabiej niż na swoim terenie i moim zdaniem ze zmotywowanymi gospodarzami poniosą porażkę na ich Estadio Ramón de Carranza.
⛔ 0:1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Segunda Division B Grupa 1
Godzina: 16:00
Spotkanie: CA Osasuna Pampeluna B - Real Valladolid B
Typ: 1
Kurs: 2,07
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie rezerw Osasuny z Realem Valladolid. Sytuacja w tej grupie wygląda tak:

Mecz za pół godziny się zaczyna więc nie ma sensu się rozpisywać. Każdy widzi jaka sytuacja jest w tabeli. Osasuna musi wygrywać aby się utrzymać a sytuacja kadrowa ich dzisiejszego rywala jest bardzo ciężka. Podaje linka niżej i każdy może poczytać kogo u gości dziś zabraknie i dodatkowo zagrają juniorami:
http://www.realvalladolid.es/noticias/actualidad/12042017/Duelo-de-Promesas-en-Pamplona/
✅ 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Almeria 1 z Sewilla B kurs : 1,90 . Buk. Unibet. Almeria u siebie dobre rezultaty. Są w strefie spadkowej i walczą o utrzymanie. Goście na wyjazdach słabe wyniki. Uważam że gospodarze mają szansę bo mają o co walczyć. Goście bezpieczna pozycja.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Levante - Oviedo typ: Levante @1.65 Unibet
Levante dziś wygra i świętuja awans. Dla mnie wystarczający argument. Goście słabi na wyjazdach 3-4-10. Levante u siebie bardzo mocne: 14-3-0 . Levante ostatnio nie wygrali od 3 spotkan. Czas na WIN i wielkie święto ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Cordoba - Mirandes typ: Cordoba @1.75 Unibet
Cordoba walczy o utrzymanie. Mirandes już tylko matematyczne szanse, ale cudów nie będzie. Gospodarze u siebie w ostatnich 5 spotkaniach: 4 wygrane i 1 remis. U siebie dobrze się spisuja: 7-5-5. Goście są słabi na wyjazdach: 1-6-10 z czego 3 ostatnie spotkania przegrali. Dwa kluczowe argumenty za typem to: motywacja (walka o utrzymanie, dobre wyniki u siebie, goście słabi na wyjazdach). Kurs dobry. Polecam

EDIT: w doliczonym na 1-1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga 2
Godzina: 18:00
Spotkanie: CF Cordoba - CD Mirandes
Typ: 1
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Popieram krusa_nh i też tutaj idę w wygraną gospodarzy. Od siebei dodatm tylko tabelę dla lepszego zobrazowania sytuacji:

Formę obu drużyn u siebie i na wyjeździe kolega wyżej już podał więc nie będę tego powtarzał. Od siebie dodam tylko absencje w obu drużynach.
Absencje w Cordobie:
obrońcy Cisma (25 występów w tym sezonie) i Antonito (21 występów w tym sezonie), pomocnik Caballero (16 występów w tym sezonie) i napastnik Piovaccari (22 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Mirandes:
obrońcy Aurtenetxe (17 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Rutman (5 występów w tym sezonie), pomocnicy Mesa (30 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie), Salinas (22 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Alex Garcia (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnik Bustos (26 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)
⛔ 1-1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Real Oviedo - AD Alcorcon
Typ: 1
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Pojedynek zespołu, który walczy o fazę play off o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej z zespołem, który walczy o utrzymanie w LaLiga 2. Tabela wygląda tak:

Próbuję w tym spotkaniu pograć na gospodarzy, bo Alcorcon gra fatalnie na wyjazdach a do tego zagra dzisiaj bez bardzo ważnych graczy ale od początku. Real Oviedu na własnym stadionie zanotował do tej pory 12 zwycięstw, 4 remisy i 2 porażki i pod względem meczy u siebie jest drugim najlepiej grającym zespołem w całej lidze. Alcorcon z kolei na wyjazdach jest najgorzej grającym zespołem w całej lidze i do tej pory zanotowali 1 zwycięstwo, 5 remisów i 12 porażek. Oba zespoły ostatnio nie zachwycają ale myślę, że gospodarze się dziś przełamią i wygrają wreszcie mecz.
Absencje w Real Oviedo:
obrońca Varela (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i pomocnicy Susaeta (34 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie), Dominguez (10 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Ortiz (4 występy w tym sezonie)
Absencje w Alcorcon:
obrońca Paez (10 występów w tym sezonie), pomocnicy Perez (25 występów w tym sezonie) i Ivi (24 występy w tym sezonie) i napastnik Rodriguez (35 występów w tym sezonie, 11 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie)
Goście wydają mi się być dużo bardziej osłabieni na to spotkanie niż Real Oviedo, do tego gospodarze grają bardzo dobrze u siebie a goście tragicznie na wyjazdach. Oba zespoły o coś walczą i stawiam tutaj na zwycięstwo gospodarzy.
⛔ 0-1
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Segunda Division
Godz: 18:00
Spotkanie: UD Almería - Real Valladolid
Typ: UD Almería
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na 37 serię gier hiszpańskiej Segunda Division.
W ciekawym spotkaniu na Estadio de los Juegos Mediterráneos zmierzą się ze sobą miejscowe Unión Deportiva Almería a w gości przyjedzie drużyna Real Valladolid Club de Fútbol.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 36 spotkaniach zdobyli 42 oczka co daje obecnie 16 pozycje w tabeli hiszpańskiej Segunda Division zaś goście plasują się na 8 miejscu w tabeli ligowej ze zdobytymi 50 punktami w swoich 36 meczach tego sezonu.
UD Almería w tym sezonie ligowym na swoim terenie 8 wygranych, 6 remisów oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 28-15 natomiast goście na wyjazdach 5 zwycięstw, 3 remisy oraz 10 przegranych i bilans bramek 20-27.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż gospodarze walczą o utrzymanie na tym szczeblu rozgrywek i w tym spotkaniu pójdę w stronę ich zwycięstwa gdyż to punkty u siebie zdobywane mogą im pomóc się obronić przed spadkiem gdyż to u siebie grają lepiej zdobywając więcej ligowych oczek a goście na wyjazdach bardzo średnio i aż 10 już przegranych spotkań i moim zdaniem to również przegrają gdyż gospodarze będą chcieli na głowie stanąć aby zdobyć w tym meczu komplet 3 ligowych oczek.
⛔ 0:3
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
27.05.2017 sobota
Almeria - Mirandes typ: Almeria @1.55 ( ja mam 1.65 ) Unibet
Almeria obecnie nie może czuć się bezpieczna jeśli chodzi o utrzymanie. U siebie osiąga dobre rezlutaty, Mirandes ostatnie w tabeli i słabo gra na wyjeździe. Na 3 kolejki przed końcem Almeria może sobie znacznie poprawić swoją pozycję i na to liczę. Mirandes jeszcze się nie poddali, ostatnio wygrana i remis więc walczą do konca, ale wg . mnie strata jest zbyt duża i spadną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga 2
Godzina: 18:00
Spotkanie: UD Almeria - CD Mirandes
Typ: 1
Kurs: 1,51
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Tak jak kolega wyżej kris_nh też idę tutaj w stronę wygranej gospodarzy. Tabela wygląda tak:

To będzie wyrównany pojedynek ale myślę, że ostatecznie Almeria wygra, bo dla mnie jest zespołem lepszym. U siebie zanotowali do tej pory 9 zwycięstw, 6 remisów i 4 porażki, natomiast ich rywal na wyjeździe ma bilans 2 zwycięstw, 7 remisów i 10 porażek. Jeszcze wzmianka o nieobecnych w tym spotkaniu.
Absencje w Almeri:
obrońca Sereno (1 występ w tym sezonie), pomocnicy Diamanka (17 występów w tym sezonie) i Yoda (3 występy w tym sezonie) i napastnicy Exposito (20 występów w tym sezonie) i Zongo (3 występy w tym sezonie)
Absencje w Mirandes:
pierwszy bramkarz Roberto (20 występów w tym sezonie), obrońcy Aurtenetxe (17 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Ruyman (5 występów w tym sezonie), pomocnicy Nestor (22 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie), Usero (6 występów w tym sezonie) i Bustos (26 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnik Alain (2 występy w tym sezonie)
✅ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
41 kolejka



Kursy od: forbet


LaLiga2 powoli dobiega końca. Jednak jest jeszcze kilka niewiadomych. Kilka klubów bije się o miejsca barażowe do La Liga oraz nie wszystko jasne jest w dole tabeli, gdzie szanse na utrzymanie ma jeszcze Alcoron, Mallorca czy Elche. Zapraszam do pisania analiz oraz do dyskusji.​
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Girona - Sarragossa @ 1 @ 3.40 bet365
W rozpisce brakuje spotkanie Girona - Sarragossa. Co ciekawe na remis jest 1.40 czyzby Buki o czyms wiedzialy? Ja mimo wszystko stawialbym na gospodarzy ktorzy walcza w tym sezonie o promocje do hiszpanskiej elity.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom