>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

La Liga2 i niższe ligi hiszpańskie - sezon 2016/17.

Status
Zamknięty.
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Chodzi o to, że obu ekipą wystarczy remis, z tym że ja i tak zagrałem na Girone, bo nie wiem po co mieli to ustawiać jak grają u siebie i są po prostu o wiele lepsi.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Najprawdopodobniej mają jakiś układ. Taki kurs na remis to naswet w serie b ciężko spotkać więc coś jest na rzeczy. Ogólnie remis z jednej strony daje awsns gironie z drugiej utrzymanie saragossie. Tutaj nie ma mowy o przypadku.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tak, tylko że ostatnio była identyczna sytuacja w Niemczech, wszyscy trąbili że będzie remis a wygrali gospodarze, do tego tam była sytuacja taka, że obie ekipy były pewne utrzymania w przypadku remisu.
 
J 0

jablonex33

Użytkownik
Tak, tylko że ostatnio była identyczna sytuacja w Niemczech, wszyscy trąbili że będzie remis a wygrali gospodarze, do tego tam była sytuacja taka, że obie ekipy były pewne utrzymania w przypadku remisu.
Czyli na razie jest 1:1. W serie B był niski kurs na remis, bodajże Hellas - Spezia i weszło, a w 2 Bundeslidze Fortuna miała też zremisować, a wygrała. Dziwnie gra ostatnio ta Girona, albo są zbyt pewni awansu, albo mają ochotę dac się wyprzedzić Getafe?
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Kiedyś co sezon były takie kursy i ustawki w Serie A. Po spuszczeniu Juventusu to się skończyło. Tutaj tez, jeśli tak to się skończy, powinna zabrać się jakaś komisja i odjąć obu zespołom po 3 punkty. Byłoby to straszakiem dla takich zachowań, bo gdzie tu sportowa rywalizacja, skoro ich przeciwnicy nie maja nawet szans podjąć walki?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ustawki były, są i będą ale chociaż mogliby udawać że nie ustawili tego wyniku... Do 70 minuty dwa strzały, niecelne...
 
bodzys 22

bodzys

Użytkownik
Kiedyś co sezon były takie kursy i ustawki w Serie A. Po spuszczeniu Juventusu to się skończyło. Tutaj tez, jeśli tak to się skończy, powinna zabrać się jakaś komisja i odjąć obu zespołom po 3 punkty. Byłoby to straszakiem dla takich zachowań, bo gdzie tu sportowa rywalizacja, skoro ich przeciwnicy nie maja nawet szans podjąć walki?
Mecz jest delikatnie mowiac o nic, ale to co robia bukmacherzy ewidentnie wskazuje, ze &quot;od polowy boiska bylo widac, ze bedzie karny&quot; ???? skecz KMP Wam to wyjasni;)
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Ustawki były, są i będą ale chociaż mogliby udawać że nie ustawili tego wyniku... Do 70 minuty dwa strzały, niecelne...
Dlatego ja jestem za tym, żeby po pierwsze za wyniki 0-0 dawać obu drużynom po 0 pkt. Jedna sprawa, że będzie to tzw. &quot;promowanie ofensywnej piłki&quot;, o czym FIFA i UEFA pieją już od dawna, a druga, że wyniki bramkowe trochę trudniej ustawić, bo zawsze widać, gdy ktoś specjalnie odpuści.
Skończą się &quot;mecze przyjaźni&quot; na 0-0.
Po drugie za takie ustawki karać obustronnymi walkowerami, albo odejmowanie punktów, chyba, że jest na to przyzwolenie. Ja akurat się nie dziwię, że w Hiszpanii nic z tym nie zrobią, bo tam co kolejkę są wypaczane wyniki, a federacja udaje, że jest wszystko dobrze i nawet nie zamierzają wprowadzać powtórek wideo.
Jeszcze odnośnie odpuszczania meczów, jak to było np. w meczu Arki z Zagłębiem, czy obustronnych ustawek jak tutaj. Pamiętam przypadek, że bodajże w badmintonie kobiet na Igrzyskach Olimpijskich, faworytki odpuściły mecz swoim przeciwniczkom. Nie pamiętam już czy cokolwiek im to dawało, czy po prostu wolały, żeby to tamte przeszły dalej. Wyrzucono je za to z Igrzysk. Jak dla mnie, to tak powinno się rozprawiać z wszelkimi próbami oszustwa w sporcie.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
A ja nie rozumiem o co wy się prujecie.
Kto, w jaki sposób miałby udowodnić taką &#39;ustawkę&#39;? Teraz każdy prawi morały, a prawda jest taka, że jakbyście dostali taki mecz do grania X @3,5 czy @4 to nikt nie miałby przeciwko temu, bo kaska by się zgadzała. ;)
Jeśli jednym brakuje punktu do awansu, a drugim punktu do utrzymania, to po co drużyny mają się męczyć i ryzykować? Ktoś napisał że taką grą drużyny nie pozwalają podjąć walki innym zespołom. A ja się pytam: kto tym innym zespołom zabraniał grać lepiej przez 40 kolejek? ????
Nie jest tak, że buki &#39;coś wiedzą&#39;. Przecież większość wyszła z normalnymi kursami na remis - nawet b365. Te ruchy kursów to po prostu konsekwencja ilości wkładów pieniężnych na ten mecz, gdzie ludzie wcześniej pomyśleli, wydedukowali i grali X (+do tego zapewne umiejętne &#39;rozpropagowanie&#39; tego wyniku w grupach).
Tak jak ktoś wcześniej napisał, niedawno w Niemczech też był podobny mecz, gdzie potrzebny był remis i jakoś nie wyszło. Po prostu Hiszpanie potrafią się lepiej &#39;dogadać&#39;. Nie pierwsza taka sytuacja i nie ostatnia.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Ktoś napisał że taką grą drużyny nie pozwalają podjąć walki innym zespołom. A ja się pytam: kto tym innym zespołom zabraniał grać lepiej przez 40 kolejek?
Tylko czekałem, aż ktoś użyje tego argumentu. To może zróbmy ustawki w ogóle legalnymi, w końcu kto komu broni wygrać 38 meczów z rzędu w lidze. Wtedy nawet jak wszystkie drużyny oddadzą swoje mecze przeciwnikowi, to i tak wygramy. Nie ma usprawiedliwienia dla żadnych ustawek i tyle. Inna sprawa, że to zjawisko powszechne, jak deszcz w Londynie, a zawodowy sport jest tym syfem ubabrany po szyję.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Ale nadal nie znam odpowiedzi na pytanie, jak udowodnić taką &#39;ustawkę&#39;. Dyskwalifikować drużyny tylko przez to, że padł odpowiedni wynik a piłkarze się nie przemęczali to trochę ryzykowne. Nie zagrałbyś tego @3,2 jakbyś miał okazję? :razz:
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tylko czekałem, aż ktoś użyje tego argumentu. To może zróbmy ustawki w ogóle legalnymi, w końcu kto komu broni wygrać 38 meczów z rzędu w lidze. Wtedy nawet jak wszystkie drużyny oddadzą swoje mecze przeciwnikowi, to i tak wygramy. Nie ma usprawiedliwienia dla żadnych ustawek i tyle. Inna sprawa, że to zjawisko powszechne, jak deszcz w Londynie, a zawodowy sport jest tym syfem ubabrany po szyję.
Ale w jakim celu mieli ryzykować, remis im wystarczał więc nie dziwię się że nie ryzykowali. Mi chodziło o to, że na cały mecz były dwa strzały i to niecelne, więc jak już się dogadują to chociaż mogliby udawać że grają o zwycięstwo.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
@zksstal 100% racji, ktoś kto łapał remis od @3 ma iść do spowiedzi bo brał udział w handlu?
Też nie za bardzo rozumiem oburzenia. Dla nas zrzeszających się tutaj w jednym celu takie mecze to jest wisienka na torcie i jak gdyby nagroda za cały ciężki sezon typowania.
Całe życie są różne kombinacje na koniec sezonu i to raczej szybko się nie zmieni. To nie są już czasy handlu, gdzie łapali cię z reklamówką hajsu za obiecany wynik. Teraz nic nie udowodnisz. Chociaż nawet teraz specjalnie nikt nie kryje się ze specjalnymi motywacjami dla innych drużyn za odpowiednie nastawienie do meczu. Najlepszy przykład to Zagłębie, cały tydzień trąbili o ustawce Arki i co im zarzucisz? Nic, bo nie ma oficjalnego dowodu na cokolwiek. Słabszy mecz, przegrana i tyle widzieli. Teraz nic tylko czekać jak Zagłębie ponownie spotka się z Arką i grać Lubin.
Jedyny przykład jaki mi przychodzi do głowy to ukaranie Albańczyków za ewidentny handel i w konsekwencji wyrzucenie ich z europejskich pucharów, tyle.
 
bodzys 22

bodzys

Użytkownik
Ale w jakim celu mieli ryzykować, remis im wystarczał więc nie dziwię się że nie ryzykowali. Mi chodziło o to, że na cały mecz były dwa strzały i to niecelne, więc jak już się dogadują to chociaż mogliby udawać że grają o zwycięstwo.
Komu &quot;remis wystarczal&quot; ? Mecz byl o nic, ale byl . Wiec wystawianie kursow na X 1,35 jest hmmm .... bezczelne?
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Ale nadal nie znam odpowiedzi na pytanie, jak udowodnić taką &#39;ustawkę&#39;. Dyskwalifikować drużyny tylko przez to, że padł odpowiedni wynik a piłkarze się nie przemęczali to trochę ryzykowne. Nie zagrałbyś tego @3,2 jakbyś miał okazję? :razz:
Na szczęście to nie jest sąd, gdzie musisz mieć niezbite dowody. A na jakiej podstawie w innych sportach można zawiesić zawodników, którzy wykazują &quot;niewystarczające zaangażowanie&quot;, np. w tenisie. Ja doskonale zdaję sobie sprawę, że nikt z tym nic nie zrobi. Co nie znaczy, że mam to akceptować. Mówię tylko, co zrobiłbym ja z tym całym syfem, gdybym miał taką możliwość. Niestety to wierzchołek góry lodowej, bo cały czas mamy ustawki, których nikt nie widzi, a o których wiedzą nieliczni, nie tak spektakularne jak ta.
 
bodzys 22

bodzys

Użytkownik
@zksstal 100% racji, ktoś kto łapał remis od @3 ma iść do spowiedzi bo brał udział w handlu?
Też nie za bardzo rozumiem oburzenia. Dla nas zrzeszających się tutaj w jednym celu takie mecze to jest wisienka na torcie i jak gdyby nagroda za cały ciężki sezon typowania.
Całe życie są różne kombinacje na koniec sezonu i to raczej szybko się nie zmieni. To nie są już czasy handlu, gdzie łapali cię z reklamówką hajsu za obiecany wynik. Teraz nic nie udowodnisz. Chociaż nawet teraz specjalnie nikt nie kryje się ze specjalnymi motywacjami dla innych drużyn za odpowiednie nastawienie do meczu. Najlepszy przykład to Zagłębie, cały tydzień trąbili o ustawce Arki i co im zarzucisz? Nic, bo nie ma oficjalnego dowodu na cokolwiek. Słabszy mecz, przegrana i tyle widzieli. Teraz nic tylko czekać jak Zagłębie ponownie spotka się z Arką i grać Lubin.
Jedyny przykład jaki mi przychodzi do głowy to ukaranie Albańczyków za ewidentny handel i w konsekwencji wyrzucenie ich z europejskich pucharów, tyle.
A zaczelo sie od @3 ?
Dla jasnosci szanuje i doceniam Twoje analizy/typy na forum no ale, ten mecz to jest farsa...
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Na szczęście to nie jest sąd, gdzie musisz mieć niezbite dowody.
No chyba musisz mieć.
A na jakiej podstawie w innych sportach można zawiesić zawodników, którzy wykazują &quot;niewystarczające zaangażowanie&quot;, np. w tenisie.
Nie wiesz na jakiej podstawie zawieszają? Właśnie na podstawie niezbitych dowodów: rozmów telefonicznych, laptopów, prywatnych wiadomości (słyszałem o typach co na fejsbuku się umawiali ???? ). Tutaj niczego takiego nie znajdziesz, bo albo nikt z zawodników nie grał ( zawodowcy nie potrzebują grać u buka - zdarzają się wyjątki, bo tacy polscy kopacze zarabiają spore pieniądze jak na swoje umiejętności, a poza tym ewentualne wykrycie grania raczej kończy karierę), albo zakłady wśród wtajemniczonych poszły innymi kanałami.
Ok, kończę dyskusję, bo każdy ma swoje zdanie.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Komu &quot;remis wystarczal&quot; ? Mecz byl o nic, ale byl . Wiec wystawianie kursow na X 1,35 jest hmmm .... bezczelne?
Kursy były na poziomie ponad 3. Ale że ludzie zaczęli grać na yo że będzie remis to pospadały. Poza tym, buki meczu nie ustawiły.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom