>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ladbrokes

Status
Zamknięty.
F 0

farim

Użytkownik
juz napisalem do IBAS, a teraz czekam na ich odpowiedz. Do Estera: Ty chyba dla Ladbrokes pracujesz ???? . Jak narazie w zadnym buk mnie nie zlimitowali, a wygrywam duzo wiecej u nich niz na Ladbrokes na ktory na plus bylem jakies 50 funtów.
W czasie rozmowy z duty menagerem, stwierdzil on ze od dluzszego czasu obserwuja moje konto i za dobrze trafiam, dlatego limituja mnie na sporty amerykanskie.
Nie ladnie tak panie Vader przenosic moj watek bez zadnych kosultacji ze mna ????
 
P 0

piatka55555

Użytkownik
Witam ! Czy ktoś z Was gra u tego buka na zakłady finansowe. Ladbrokes oferuje zawieranie zakładów na pary walutowe, giełdę są to zakłady nawet 2 minutowe Z jakimi rezultatami gracie?
 
P 0

prof_player

Użytkownik
b. slaby bukmacher
drugi w kolejnosci bukmacher, ktory uwazam za najgorszy.
Gralem tam ok. miesiaca moze troche dluzej.
Stawialem kwoty rzedu 1000-4000 PLN. Wszsytko (szybkie wyplaty) bylo pieknie do czasu. Nagle , tak jak kilka osob wczesniej pisalo, wprowadzili mi limity rzedu 100 pln na mecz. Jest to drugi bukmacher, u ktorego zamknalem przez takie cos konto. Pierwszym byl bwin.
W LadBrokes b. szybko wprowadzaja limity jak jestes do przodu u nich, zmuszajac Cie do nie grania u nich. Nie polecam.
Na pytanie czemu wprowadzili te zmiany, uzyskalem odpowiedz ze jest to dezycja traderow i koniec. Wiec jak ktos gra duzymi kwotami to proponuje nawet nie zakladac tam konta.
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Da się jakoś w tym poje**** buku zmienić metodę wypłaty? Nigdy nie wpłacałem tam kasy, wszystko co tam mam wygrałem we freerollu a potem pomnożyłem na zakładach. Babka na czacie mówi, że mogę zmienić metodę wypłaty jeśli nie mam żadnego zakładu w grze i jeśli mam mniej niż 50 funtów na koncie. A co mam k... zrobić jeśli mam dużo więcej? Jak mam wypłacić hajs skoro nie mam karty kredytowej :|
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Ile czekaliście u nich na hajs na konto bankowe?
EDIT:W niedziele zleciłem wypłate kasa na koncie była we wtorek z rańca więc nie jest źle :}
 
J 0

jakotak

Użytkownik
promocja frebet 150 zl jeszcze wazna ???
Tak ,właśnie z niej skorzystałem i jest. ok ale jak to zwykle trzeba uważać na reglulamin
Zagrać w dniu rejestracji, pojedyncze spotkanie i pierwszy kupon

Troszkę oferta uboga (np brak Polskiej ligi)
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Vision Express by sie przydal i dobre szkla kontaktowe ????

Strona glowna - po lewej w gornym rogu masz ODDS - zmieniasz z fractions na decimals i gotowe ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wypłacić możesz tylko tą samą metodą jaką dokonywałeś depozytu. Wyjątkiem sa przelewy 24, które nie maja w ofercie wypłat wiec konieczne jest korzystanie z przelewu bankowego.
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Tak ,właśnie z niej skorzystałem i jest. ok ale jak to zwykle trzeba uważać na reglulamin
Zagrać w dniu rejestracji, pojedyncze spotkanie i pierwszy kupon

Troszkę oferta uboga (np brak Polskiej ligi)
Jakiej polskiej ligi Ci brakuje?
Jest zarowno Ekstraklasa jak i 1. liga pilkarska, sa ligi hokejowe, siatkarskie, koszykarskie, jest zuzel...
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Bonus powitalny aż do 150 PLN

Załóż konto, dokonaj pierwszego depozytu a następnie postaw dowolne zakłady na ogólną kwotę 600 PLN, a otrzymasz darmowy zakład o równowartości depozytu (maksymalna wysokość darmowego zakładu to 150 PLN).

Warunki promocji:

* Oferta dostępna jest dla osób pełnoletnich.
* Oferta dostępna jest tylko dla nowych klientów Ladbrokes, korzystajacych z polskiej wersji serwisu Ladbrokes.com zarejestrowanych z polskim adresem zamieszkania.
* Oferta jest niedostępna dla osób dokonujących depozytów za pomocą metody MoneyBookers.
* Po zawarciu zakładów na łączną kwotę 600 PLN klient otrzyma darmowy zakład o równowartości pierwszego depozytu. Maksymalna wysokość darmowego zakładu to 150 PLN.
* Każdy użytkownik ma 14 dni od momentu rejestracji na postawienie zakładów za łączna sumę 600 PLN.
* Po zawarciu zakładów na łączną kwotę 600 PLN użytkownik musi zgłosić chęć odebrania darmowego zakładu pisząc email na adres: [email protected] , podając w tytule swoją nazwę użytkownika z dopiskiem „bonus”.
* Jeśli darmowy zakład nie zostanie przyznany w ciągu 48 godzin od wysłania zgłoszenia, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta pod adresem: [email protected]
* Darmowy zakład należy wykorzystać na dowolne wydarzenie sportowe z oferty Ladbrokes w ciągu 14 dni. Zakłady nie wykorzystane w tym okresie zostaną usunięte z konta gracza.
* Darmowy zakład może zostać postawiony wyłącznie na pojedyncze wydarzenie.
* W przypadku wygranej stawka darmowego zakładu nie zostanie zwrócona.
* Unieważnione zakłady nie uprawniają do otrzymania darmowego zakładu.
* Darmowy zakład może zostać wykorzystany tylko przez Internet.
* Oferta nie może zostać wykorzystana w połączeniu z innymi promocjami oferowanymi przez Ladbrokes.
* Ladbrokes zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania oferty wybranym klientom.
* Oferta nie może zostać wykorzystana w połączeniu z innymi promocjami oferowanymi przez Ladbrokes.
* Ladbrokes zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji danych wybranych klientów przed przyznaniem darmowego zakładu.
* Na jednego klienta, jedno gospodarstwo domowe, jeden komputer i jeden adres IP przypada tylko jeden bonus powitalny.
* Oferta nie będzie ważna w dniu 10/04/2010
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom