>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Łamanie haseł

fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Jest może jakiś program lub jakiś sposób na łamanie haseł np do poczty lub facebooka kiedy znamy adres email oraz adres IP ??
Jeśli jest tutaj jakaś konkretna osoba znająca się na rzeczy to zapraszam na PRIV. Przewidywana nagroda ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jest może jakiś program lub jakiś sposób na łamanie haseł np do poczty lub facebooka kiedy znamy adres email oraz adres IP ??
Jeśli jest tutaj jakaś konkretna osoba znająca się na rzeczy to zapraszam na PRIV. Przewidywana nagroda ????
Ja kiedyś z 10 lat temu próbowałem tak wejść na pewną płatną stronę. Komp był włączony 10godzin i metodą brutal force czyli znalezienia odpowiedniej kombinacji próbowałem - bezskutecznie ???? . Nie dał rady.
Jeśli to jest twój profil to można odzyskać po kontakcie z adminami, a jeśli nie - to można zainstalować odpowiednie oprogramowanie na komputerze docelowym, które przechwyci w tle i to w zasadzie jedyny skuteczny, znany mi sposób. Teoretycznie możesz włączyć kompa na rok i może się też udać... ???? W NSA i CIA robią to szybciej ????
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Nie to nie jest mój profil.
To profil znajomej osoby i nie mam dostępu do jej laptopa ale posiadam IP telefonu tej osoby oraz posiadam adres mailowy wraz z hasłem jednak ten adres mail nie jest przypisany do facebooka. Do facebooka jest przypisany inny adres email który jest zablokowany i trzeba go odblokować telefonicznie...
Mam też dostęp do konta google. Są tam widoczne aktywności tej osoby oraz hasła do różnych stron. Nie ma na liście niestety facebooka a inne widoczne dla mnie hasła nie pasują do facebooka....
Historia trochę zagmatwana ale bardzo dla mnie istotna.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Jak się nie znasz na takich sprawach to w ogóle lepiej nie kombinuj bo to podchodzi pod paragrafy ;) Myślę, że ta znajoma osoba nie jest warta Twojego zachodu i być może przyszłych problemów związanych z wkradaniem się na konta, ale to tylko moja rada.
 
Do góry Bottom