>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lato transferowe Ligue 1- 2016/2017! Newsy + Dyskusja

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
France Football informuje, że Olympique Marsylia została wystawiona na sprzedaż. Kwota - 100 mln euro !!!
Według mnie ta kwota to śmiech na sali ... tyle Real zapłacił za Bale&#39;a ... Gdybym miał to bym kupił ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
France Football informuje, że Olympique Marsylia została wystawiona na sprzedaż. Kwota - 100 mln euro !!!
Według mnie ta kwota to śmiech na sali ... tyle Real zapłacił za Bale&#39;a ... Gdybym miał to bym kupił ;)
Również czytałem tę informację i nawet szukałem adnotacji czy we Francji nie panuję dzień żartu. Niestety ale jest to prawda i kupiec powinien się bardzo szybko znaleźć. Oby nie zakończyło się na jakiejś wyprzedaży. Czekam na informacje.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Oficjalnie: Malcom w Bordeaux z 5 mln euro !!!
No to jest bardzo ciekawa informacja. Ten gość jest uznawany za największy talent brazylijskiej piłki ... To bardzo zastanawiające, że trafił do Bordeaux ... Czyżby klub szedł w dobrą stronę ?
Żródło : transfermarkt.co.uk
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Bordeaux zaczyna wyglądać bardzo interesująco...
Kolejny transfer ...
Steven Fletcher wypożyczony z Sunderlandu do Marsylii !!!
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Parę ciekawostek, gdyby ktoś nie wiedział ...
1. Aurier zawieszony w PSG ! Młodziak naubliżał trenerowi i Prezes Nasser postanowił go odsunąć od składu na czas nieokreślony !
2. Zgodnie z info powyżej Shakala Lavezzi miał odejść do Shanghai Shenhua...co według mnie jest jakimś totalnym nieporozumieniem...W każdym razie ostatecznie Lavezzi podpisał kontrakt z ... Hebei China Fortune. Imponujący wybór.
3. Doszło do niezłej afery w Bordeaux. Po odpadnięciu z Pucharu Francji Jeremy Prior oraz Lamine Sane pobli się w szatni na poważnie. Podobno, aby ich rozdzielić potrzeba było ochroniarzy oraz kolegów z drużyny.
4. Marco Verratti przedłuża kontrakt z PSG do 2020 roku ! To świetna wiadomość, bo ten zawodnik z pewnością bardzo podnosi poziom Ligue 1.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Aurier został zesłany do rezerw w PSG. Oznacza to w praktyce, że nie wystąpi do końca sezonu w 1 składzie, a w lecie czeka go transfer do innego klubu. Jak człowiek chwilę pomyśli nad tą całą aferą to wydaje mi się to wręcz niewiarygodne. Gość wybija się z milionów ludzi, którzy próbują zrobić karierę. Trafia do drużyny PSG, a więc wchodzi na pułap NIEOSIĄGALNY w żadnej sposób dla większość z Nas. Zarabia pieniądze ogromne, może pomóc swojej rodzinie, zmienić czyjeś życie itp.
Dostał szanse, o jakiej inni mogą marzyć. Dlaczego zatem nie mogł zapłacić za psychologa, żeby mu trochę ułożył w tym durnym łbie... Tego akurat nigdy nie zrozumiem.
Zniszczył sobie kariere w sposób nieodwracalny. Jeszcze głupszy od Balotellego...
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Cóż za ciekawa walka o 3 miejsce dające prawo gry w el. LM !!
Cean 43pkt
Lyon 42pkt
Nice 41pkt
Rennes 41 pkt
St Etienne 41pkt
Nantes 40pkt
:O :O :O
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Wszystko wskazuje na to, że po sezonie Michel opuści Marsylie.
Jego miejsce ma zastąpić były szkoleniowec Chile - Jorge Sampaoli.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Parę newsów, które można wyczytać we francuskich dziennikach...

1. Marsylia oficjalnie wystawiona na sprzedaż ! Właścicielka Pani Margarita Louis-Dreyfus poinformowała, że priorytetem jest kapitał nowego właściciela na odbudowę klubu, a nie sama cena sprzedaży ???? @Nole: jakoś nie jestem do tego przekonany ???? ))

2. Benzema nie zagra na Euro 2016 ! Taką decyzję podał oficjalnie FFF. Powód : Nie chcą zaburzyć dobrej atmosfery, która towarzyszy na sparingach.

3. Pojawiają się jakieś plotki o przenosinach Ben Harfy do Lyonu. Narazie mało konkretne info.

4. W Paryżu dość nerwowo po odpadnięciu z LM. Zaczynają się spekulacje na temat prób pozyskania Mourinho w miejsce Blanca.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Mam takie pytanie nie jestem znawca Ligue 1 wiec pytam przy równej liczbie punktów na koniec sezonu co ma największe znaczenie bramki czy bezpośrednie mecze. z góry dziękuje za odpowiedz
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mam takie pytanie nie jestem znawca Ligue 1 wiec pytam przy równej liczbie punktów na koniec sezonu co ma największe znaczenie bramki czy bezpośrednie mecze. z góry dziękuje za odpowiedz
Bierze się pod uwagę różnicę bramek. Im większa na plusie, tym wyżej w tabeli.
Pzdr
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Czy to prawda ze 18. druzyna Ligue 1 nie spada automatycznie tylko gra baraż z 3. druzyną Ligue 2 o utrzymanie/awans ?
Z informacji, które posiadamy takiego meczu barażowego nie będzie.
Awans z Ligue 2 zapewniają sobie 3 zespoły. Tyle samo zespołów spada z Ligue 1. Wiedzę opieramy na źrodłach takich jak oficjalna strona Ligue 1 oraz dzienniki francuskie np. Lequipe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom