>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

lay under 6,5 bramki

cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
witam, w innym temacie znalazłem metodę gry na bf polegającą na graniu lay under 6,5 bramki po płaskiej stawce.

bardzo mnie to zaciekawiło.

Dzisiaj w angielskich ligach rozegrano w sumie 65 meczy, w 5 z nich padło over 6,5 bramki (lay under 6,5).

Grając na betfair, zainwestowalibyśmy 130 euro (2e na każdy mecz).
Wygrana to: 5*186=930 euro
Zysk: 930 euro - 130 euro = 800 euro zysku.

Czy aby na pewno ktoś po drugiej stronie przyjmie mój zakład po kursie 1,01 ?
Dzisiejszy poranny mecz w Japonii, i kurs na lay under 6,5 był 1,04. Więc czy jest szansa że ja jak dam 1,01 to mi ktoś po drugiej stronie go przyjmie ?

Przykład tutaj:

http://cubsonart.com/upload/images/bf1.jpg

Czy takie zakłady mają szanse aby zostać przyjęte ?
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Po pierwsze under 6,5 z tego co się orientuje na Betfair jest oferowany tylko w Premiership, Championship i League One więc nalezałoby zawęzić padające overy tylko do tych trzech lig.

Inna sprawa, że według mnie nie ma na to żadnych szans by under 6,5 udało się sprzedać w każdym spotkaniu po 1,01. Może w kilku wypadkach udałoby Ci się po kursie takim kursie (jesli jakiś mecz byłby wybitnie underowy albo gdyby rynek niebyłby jeszcze wogóle ukształtowany), ale na owe 65 meczów znakomita większość musiałbyś wystawić wyższy kurs.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
To zależy od meczu. W jednym możesz złapać 1,02 a w takim jak dziś Chelsea-QPR najlepiej będzie 1,04 i to jak się szcześliwie zaczaisz (teraz 1,07). Przy under 7,5 byłoby łatwiej, ale też 100% skuteczności mieć nie będziesz. Nie liczyłem nigdy nie próbowałem, ale na czuja widzę, że raczej zysku z takiego sytemu by nie było w dłuższym okresie.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Po pierwsze under 6,5 z tego co się orientuje na Betfair jest oferowany tylko w Premiership, Championship i League One więc nalezałoby zawęzić padające overy tylko do tych trzech lig.
Under 6.5 oferowany jest praktycznie w każdym spotkaniu. Ale co do pozostałych opinii - zgadzam się, bowiem próbowałem gry tym sposobem i dałem sobie spokój właśnie z powodu niemożności przyjęcia przed spotkaniem laya na poziomie 1.01. A czekać do powiedzmy 10 min z nadzieją, że przyjmie ów kurs - nie warto, sprawdzałem w lidze angielskiej spotkania z liczbą goli 7+ i w zdecydowanej większości padały bardzo szybkie gole, podliczyłem i doszedłem do wniosku, że albo lay 1.01 przed spotkaniem albo wcale.
 
Do góry Bottom