>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

League One i League Two 2012/2013

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jak wiemy także tutaj dochodzi do spektakularnych transferów pierwszy już mamy. (PS. Będę edytował temat także w razie czego nie będzie nabijania postów :!:.
Na Premier League i Championship nie kończy się piłka w Anglii, potwierdza to ten transfer. Do grającego w League Two Burton Albion F.C. dołączył Zander Diamond, który w przeszłości był zawodnikiem Aberdeen i Oldham. 27-letni piłkarz ma na swoim koncie kilka występów w młodzieżowej reprezentacji Szkocji.
eurosport.com potwierdziło tę informację.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Białkowski w Notts County


Bartosz Białkowski dalej będzie występował na angielskich boiskach. Jego nowym klubem zostało bowiem Notts County, występujące na co dzień w League One.

Polski bramkarz dołączył do klubu z Nottingham na zasadzie wolnego transferu, podpisując trzyletni kontrakt. Wcześniej od 2006 roku bronił barw Southampton, ale jego umowa wygasła wraz z zakończeniem sezonu i &quot;Święci&quot; nie zdecydowali się jej przedłużyć.
- Bartek jest wysportowany, ma świetne warunki fizyczne i dobrą technikę. Mam nadzieję, że dzięki jego dobrej postawie w bramce nasz klub zajdzie bardzo wysoko - skomentował Kevin Pilkington, trener bramkarzy Notts County.
- Jestem podekscytowany możliwością gry tutaj. Liczę, że pomogę tej drużynie awansować do lepszej ligi. Przyjechałem tutaj żeby udowodnić co potrafię i przekonać wszystkich, że naprawdę jestem świetnym bramkarzem. Moim celem nadal jest gra w reprezentacji Polski - powiedział Białkowski.
Transfery.info
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Czas rozdziewiczyć ten temat.. ???? - na szybko, bo już późno.
Sheff Utd - Shrewsbury ✅ 1-0
Gospodarze to faworyt do awansu. Rozczarowujący koniec sezonu dał się we znaki, ale włodarze wiedzą co robić, aby to się nie powtórzyło. Sprzedali tylko jednego gracza - Matthew Lowton za 3m odszedł do Aston Villi, 4 graczy odeszło, a pozyskali aż 6, którzy powinni się wkomponować w całość i poprowadzić zespół do awansu, chociaż Danny Wilson w wywiadzie dla BBC stwierdził, że nie dysponują już takimi pieniędzmi jak ostatnio i będzie również stawiał na młodych, aby zbudować perspektywiczną drużynę. Goście natomiast typowani są przed sezonem na ligowego średniaka - 6 graczy doszło, 5 odeszło, ale straty wydają się większe niż wzmocnienia. Beniaminek z pewnością będzie walczył, ale ja w tym meczu liczę na ogranie i siłę gospodarzy.
Sheff Utd @ 1.61
na szybko:
Rotherham - Burton Albion ✅ 3-0
Nowy stadion, 11 nowych graczy, cel: awans. Burton natomiast jest na przeciwległym biegunie i jakiekolwiek punkty w tym meczu będą sporą niespodzianką.
Rotherham @ 1.61
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Nikt się nie dołączy? No trudno, jedziemy dalej - mało czasu, więc krótko:
Doncaster - Bury
U gospodarzy może zadebiutować Paul Keegan. Mimo, że trener Dean Saunders ma problemy ze składem to jednak pierwszy mecz udał im się znakomicie i w najbliższym meczu u siebie powinni potwierdzić dobra formę. Tym bardziej, że goście zaprezentowali się w pierwszym meczu dość słabo i po nudnym meczu zremisowali bezbramkowo. Nie ma się co rozpisywać.
Doncaster @ 1.75 ✅ 2-1
Do tego:
Swindon - Crawley Town BTS @ 1.72 ⛔ 3-0 //nie było co zbierać
Morecambe - York Morecambe @ 2.20 ⛔ 2-2 //szkoda ostatnich minut
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Jeszcze 1 rzutem na taśmę...
Accrington Stanley - Port Vale
Gram przyznam to trochę z sentymentu. Znałem osobiście Paula Cooka jak trenował jeszcze irlandzkie Sligo Rovers i zrobił z przeciętnej drużyny naprawdę niezły team, który w tym sezonie celuje w mistrzostwo Irlandii po raz pierwszy od wieeelu lat. W Acc jak widać coś także zaskoczyło, bo w pierwszej kolejce gospodarze pokonali na wyjeździe faworyzowany Southend. Teraz podejmują kolejną silną drużynę i w pierwszej 11 wybiegnie prawie niezmieniony skład w stosunku do poprzedniego meczu. Myślę, że chłopaki będą chcieli się pokazać i wygrać, a przynajmniej coś strzelić i nie przegrać. Port Vale również wygrało pierwszy mecz ze słabiutkim Barnet i zgrają w niezmienionym składzie. Nie oglądałem Acc i nie wiem jak grają, ale jeśli taktyka jest podobna do tej co stosował Paul w Roversach to powinno być ciekawie. Szanse na wygraną dałbym 60/40 i z pewnością bramek nie zabraknie. Dlatego:
BTS @ 1.72 ⛔ 2-0
Acc to win @ 2.60 ✅ 2-0
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Notts - Walsall
Jakiekolwiek punkty urwane gospodarzom w tym meczu będą naprawdę sporą niespodzianką. Notts ma wszelkie predyspozycje, że walczyć o czołowe miejsca, a na swoim terenie raczej mało komu pozwolą na cokolwiek. Wciąż nie wiadomo czy zagra Francois Zoko, a Yoann Arquin wciąż pauzuje za czerwoną kartkę w pierwszym meczu z Crewe. U gości nie zagrają Febian Brandy i Richard Taundry i chociaż goście przyjeżdżają podbudowani remisem z Oldham, to jednak z Notts nie pójdzie im tak łatwo.
Notts @ 1.75 ⛔ 0-1 ojjj
Poza tym:
Scunthorpe - Yeovil - czas na przełamanie - Scunthorpe @ 2.10 ⛔ 0-4 masakra
coś dodam wieczorem...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Notts - Walsall
Jakiekolwiek punkty urwane gospodarzom w tym meczu będą naprawdę sporą niespodzianką. Notts ma wszelkie predyspozycje, że walczyć o czołowe miejsca, a na swoim terenie raczej mało komu pozwolą na cokolwiek. Wciąż nie wiadomo czy zagra Francois Zoko, a Yoann Arquin wciąż pauzuje za czerwoną kartkę w pierwszym meczu z Crewe. U gości nie zagrają Febian Brandy i Richard Taundry i chociaż goście przyjeżdżają podbudowani remisem z Oldham, to jednak z Notts nie pójdzie im tak łatwo.
Notts @ 1.75
P/QUOTE]
Popieram typ na Nottsów dodatkowo dodam że sponsor rzucił groszem i gracze na pewno bedą chcieli się odwdzięczyć ???? . Może najlepszy dostanie Prezenty jak Rybus ? Tego nikt nie wie wiadomo że sponsor ma masę pieniążków i jeśli w tym roku Notts nie zrobi awansu to odejdzie. Zespół na pewno nie chce stracić zasobów.
Dodałbym do tego
Doncaster Rovers - Crawley Town 1 @@ 2,30 ⛔
Wiadomo że Crawley to bogacze jednak pieniądze nie zawsze ida z grą piłkarzy w parze jak pokazał początek sezonu Doncaster chce wrócić do Championship ma ku temu atuty w postaci choćby Bennetta i Browna ten duet w tym sezonie nie raz pokażę się z dobrej strony.
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
16:00 - Swindon - Milton Keynes Dons 1 2,25 /// wynik końcowy: 1:0
Szybko bo mecz niedługo. Gospodarze u siebie od września na 28 meczy zremisowali tylko 3 a przegrali uwaga 1, reszta to same zwycięstwa. Tak więc forma w meczach domowych warta odnotowania. Goście natomiast zagrają bez 5 podstawowych zawodników co może utrudnić osiągnięcie im dobrego wyniku. Dodatkowo Swindon ostatnie 3 mecze z MK Dons przegrał więc wypadało by przerwać tą serię, mam nadzieję, że nastąpi to dzisiaj.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Scunthorpe - Sheffield
Glenford Park godzina 16:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy miejscowym Scunthorpe i Sheffieldem. Do składu gospodarzy wraca Walker. Danny Wilson menedżer gości liczył na występ Kitsona w tym spotkaniu jednak nie będzie mógł skorzystać z jego usług z powodu zbyt małej ilości jednostek treningowych z tym zespołem. W dodatku niema braków kadrowych w drużynie znakomicie spisuje się Cofie z Manchesteru United, Blackmann czy Flynn. Chris Porter może dziś zadebiutować trener mówił że to takie zawodnika właśnie potrzebował umiejącego się zastawiać który robi &#39;&#39;różnice&#39;&#39; w polu karnym czy ją zrobi w ogóle i zagra zobaczymy jedno jest pewne goście są faworytem
Win Sheffield @@ 2,00 ⛔
INNE TYPY::
Notts County - Shrewsbury Town 1 @@ 1,90 ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Po wczorajszym słabiutkim dniu w Anglii myślałem długo czy podjąć dzisiaj &#39;&#39;rękawice&#39;&#39; jednak postanowiłem nie przechodzić obojętnie obok takiego spotkania.
Crawley-Pompey
Po jednej stronie barykady mamy do czynienia z Crawley które jest beniaminkiem ma potężny budżet i właściciela który chętnie &#39;&#39;wpompowuje&#39;&#39; pieniądze w drużynę. Po drugiej stronie jest Pompey spadkowicz i drużyna która ledwo &#39;&#39;zipie&#39;&#39; poważne kłopoty finansowe ciągle odzywają się wierzyciele. Drużyna ledwo przystąpiła do rozgrywek i praktycznie ciągle walczą o byt. W dodatku dzisiaj Apletton ma poważne kłopoty w kadrze. Zabraknie takich graczy jak Paul Connolly, Mustapha Dumbuya, Conor Clifford ,Jordan Obita i Lee Williamson którego wystep jest nie pewny. Dlatego Coppel w tym spotkaniu wystawił takich graczy w ataku Kyle McFadzean, Hope Akpan, Gary Alexander i Nicky Ajose. Brzmi ciekawie i widowisko na pewno to pokaże. Szkoleniowiec Crawley powiedział przed spotkaniem &#39;&#39; Jeszcze niedawno dzieliła nas przepaść pomiędzy Pompey że oni byli cztery ligi wyżej teraz my jesteśmy 15 miejsc nad nimi to świadczy o poziomie obu drużyn&#39;&#39;. Przy takiej wypowiedzi trener trudno wywnioskować aby zadowolił się dzisiaj choćby remisem. Pomepy w tym sezonie jeszcze nie wygrało zdążyło dwa razy zremisować i dwa razy przegrać, Crawley zaliczyło trzy zwycięstwa i porażkę. W tym spotkaniu liczę na gospodarzy.
Win Crawley @@ 1,65 ⛔
1 Połowa Crawley @@ 2,25 ⛔

0:1 Handicap @@ 2,50 ⛔
Spotkanie nie za bardzo pod względem sędziowania kto oglądał spotkanie widział jak Pompey wygrało 3:0 ... ale 2 czerwone ustawiły spotkanie pierwsze to nie porozumienie druga możę być ale takżę nie powinna być.... eh
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Sheffield - Bury -----&gt; 1 @@ 1,55
Spotkanie &#39;&#39;Dawida z Goliatem&#39;&#39; Bury ostatnie miejsce w tabeli w dodatku jutro jedzie do Sheffieldu który jest jednym z faworytów do awansu i jest w stanie tego dokonać w dodatku w takim spotkaniu punktów nie powinien tracić do zespołu na miesiąc dołączył Paul Gallagher z Leicesteru. Drużyna Bury zagra bez Pickena. Wydaje mi się że wynik tego spotkania jest sprawą jasną na korzyść gospodarzy.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Czerwono coś ostatnio. Czas to zmienić:
Aldershot - Barnet
Gospodarzom nie wiedzie się jakoś rewelacyjnie, bo w 6 meczach zdobyli raptem 5 punktów, ale do składu na jutrzejszy mecz powraca najlepszy strzelec zeszłego sezonu Danny Hylton, który za rasistowskie zachowanie został odsunięty na 8 spotkań. Pojawić się powinien także pomocnik Josh Payne. Nie wiadomo czy w końcu zadebiutuje w wyjściowej 11 wypożyczony z Crystal Palace Kwesi Appiah, który wszedł na boisko z ławki w ostatnim meczu. Gościom nie wiedzie się zupełnie i tracą przeciętnie prawie 3 gole na mecz i mają tylko 1 punkt. Do składu mogą wprawdzie powrócić Mark Byrne, Andy Yiadom i Jake Hyde, ale czy to pomoże? Wydaje się, że na Aldershot będzie to za mało.
Aldershot @ 1.72 ✅ 1-0
Exeter - Wycombe
Na szybko: Exeter w formie. Nie zagra raczej na pewno pomocnik Liam Sercombe, który zszedł w drugiej połowie ostatniego meczu z kontuzją. U gości dojdzie do paru zmian, bo ostatni mecz z Chesterfield grali w 10 i zdecydowanie przegrali go kondycyjnie. Wielką niewiadoma jest linia obrony i dlatego stawiam na błędy w tej formacji u gości.
Exeter @ 1.90 ✅ 3-2
over 2.5 @ 1,85 ✅
//
trochę zielonego się udało ????
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Coventry - Carlise
Kurs na gości trochę mnie zaskoczył. Szeregi gospodarzy, którym w tym sezonie nie wiedzie się zupełnie, zasiliło właśnie trzech nowych graczy, ale raczej nie wybiegną oni na boisko w dzisiejszym meczu. A gospodarze potrzebują punktów. Do tej pory nie wygrali meczu, remisując m.in. u siebie ze słabiutkim Bury. Być może kurs podyktowany jest zatrudnieniem w ostatnią środę nowego szkoleniowca - Mark Robins ma wyciągnąć drużynę z dołka. Do składu gości powracają natomiast James Berrett i Liam Noble i powinni pomóc drużynie w sięgnięciu po kolejne punkty. Carlise to typowy średniak, ale z Coventry powinno sobie poradzić. Chyba, że wydarzy się cud pod tytułem: &quot;Gramy lepiej, bo mamy nowego trenera&quot;. Ale na to nie liczę.
Carlise @ 3.60 ✅ 1-2
i dla mniej odważnych X2 @ 1.72 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, ANGLIA: League Two
Data: 22.09.2012 16:00
Spotkanie: Accrington - Aldershot
Typ: 2/2 HT/FT
Kurs: 5.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Accrington po dobrym starcie w rozgrywkach złapali ostatnio zadyszkę w czterech ostatnich spotkaniach notując niekorzystny bilans dwie przegrane i dwa spotkania remisując. Na dodatek słabszej dyspozycji w dzisiejszym meczu gospodarze beda osłabieni paroma graczami wskutek kontuzji i wykluczeniem kartowym. Natomiast co do gości w zgoła odmienne nastroje w ekipie, mianowicie po serii slabszych gier weszli na odpowiednie tory i odnotowali w ostatnich czterech spotkaniach odwrotny bilans od gospodarzy, odnoszac dwa zwyciestwa i remisy. Patrzac na ostatnie wyniki goście wydaja sie byc faworytami a kurs atrakcyjny, ogólnie nie gram niższych lig angielskich ale wydaje sie ze gospodarze w obecnej formie i brakiem paru graczy nie sie takimi faworytami jak forsuja bukmacherzy.
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Hartlepool - Sheffield United
Krótka analiza jutrzejszego meczu 10 kolejki League 1.
Hartlepool zajmuje obecnie przedostatnie, 23 miejsce w lidze z 6 punktami. Raz wygrali, trzy razy zremisowali, pozostałe mecze przegrali. Nie zachwycają grą, mają słabe wyniki. Ostatni mecz przegrali 1-3 z zespołem Colchester, zajmująca aktualnie nie wiele wyższą, 20 pozycję. W zeszłym sezonie mieli najgorszy bilans meczy w domu: 6-6-11.
Goście - Sheffield United. W zeszłym sezonie zajęli 3 miejsce lidze, nie udało im się jednak awansować do Championship. W tym sezonie grają w kratkę. Zajmują 8 pozycję mając 15 punktów, bilans 3-6-0. Potrafią zremisować z dość mocnym Notts County jak i całkiem przeciętnym Bury, które w tym sezonie nie może się odnaleźć.
Zespoły te spotkały się wcześniej czterokrotnie. Za pierwszym razem, dwa lata temu, górą byli gospodarze. W zeszłym roku doszło do podziału punktów. W tym roku zagrali dwa razy i to Sheffield United wygrał kolejno 3-1 i 1-0. Jutro liczę na czwartą w tym sezonie wygraną Sheffield Utd.
Obecnie najwyższy kurs w bwin - 2,20.
 
sztajger 24

sztajger

Użytkownik
Anglia, League Two 20:45
Rochdale vs Bradford
Typ: 1
Bukmacher: Pinnacle @ 2.72

Przed nami 10 kolejka angielskiej League Two. O godzinie 20:45 nieco w cieniu dzisiejszych meczy Ligi Mistrzów dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy drużyną Rochdale a ekipą gości Bradford City. Gospodarze jak do tej pory kiepsko spisują się na Spotland Stadium, co z pewnością nie zadowala tamtejszych kibiców. Dzisiaj mają jednak okazje polepszyć nieco swój dorobek punktowy, a z pewnością olbrzymią zaletą będzie do tego fakt iż zagrają przy swojej publiczności. Obydwie ekipy to sąsiedzi z tabeli. Rochdale traci do Bradford zaledwie punkcik, także po dzisiejszym spotkaniu w razie wygranej spokojnie przeskoczą swoich rywali, dzięki czemu jest szansa by zapukać nawet o podium League Two po dzisiejszej kolejce. Zespoły podchodzą do tego spotkania w zdecydowanie odmiennych nastrojach, bowiem Rochdale nie może zaliczyć ostatniego okresu do najlepszych, także z pewnością dzisiaj da z siebie wszystko by się przełamać, a Bradford City po dobrych wynikach we wrześniu i czterech meczach bez porażki uległo w weekend Port Vale. W bezpośrednich starciach pomiedzy sobą zwycięsko wychodzi Bradford City, ja jednak uważam iż dzisiaj więcej argumentów stoi za gospodarzami a kluczowym elementem może być atut własnego boiska. Co ciekawe pomiędzy tymi drużynami nigdy nie padł remis, mam więc nadzieje że i dzisiaj wynik nie zakończy się podziałem punktów.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Znów czerwono, może znów mi się uda trochę zielonego wprowadzić (bet365):
Oxford - Gillingham
Zaskoczył mnie wysoki kurs na gości i próbowałem się dokopać na różnych serwisach do jakichkolwiek informacji na ten temat, ale nic nie znalazłem. Oxford, po 6 przegranych meczach ligowych w końcu wygrał 3-2 u siebie z równie słabym Wimbledonem. Teraz jednak zagra najprawdopodobniej osłabiony. Pomocnik Lee Cox (7/0), Michael Raynes (13/0) i bramkarz Wayne Brown (2/0/5) musieli zostać zmienieni w ostatnim meczu i prawdopodobnie jutro się nie pojawią na boisku. Poza tym w drużynie poza składem wciąż pozostają: Jon-Paul Pittman, Michael Duberry, Liam Davis i Andy Whing. Oxford ciuła punkty i raczej spadek mu nie grozi, ale odbywa się to wszystko kosztem słabszych drużyn. Gillingham na razie spisuje się znakomicie, szczególnie na wyjazdach gdzie zanotowało komplet zwycięstw. Do składu wraca pomocnik Bradley Dack (6/1), który został ukarany czerwoną kartką w meczu z Southend 18 września. Za to pauzować będą: pomocnik Charlie Allen (13/0) i obrońca Danny Jackman (7/0) - obaj za kartki. Goście powinni sobie poradzić ze przetrzebionym Oxford United, ale myślę, że gole padną po obu stronach.
BTS @ 1.66 ⛔ 0-0 //nie udało się tym razem
Gillingham @ 2.40 ⛔
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Sheffield - Oldham
Wilson ma poważny ból głowy Mark Howard podstawowy bramkarz gospodarzy doznał urazu co prawda jest 18letni Long jednak potem już tylko bramkarz rezerw.. A Longowi wyraźnie brakuje doświadczenia na przedpolu. Goście mogą wystąpić bez środka obrony Tarkowski i Mvoto nadal leczą urazy trenują lekko ale nadal trapią ich lekkie urazy. Paul Dickov powiedział przed spotkaniem &quot;Sheffield United będzie trudny mecz, ponieważ oni są faworytami do idą w górę, i słusznie. To wielki test dla nas.&quot; Zgodzę się z testem Sheffield u siebie nie przegrał od 12 spotkań ligowych.
Win Sheffield @@ 1,63.
Swindon - Coventry
Swindo jest prowadzony przez Paolo Di Canio wymagający szkoleniowiec zresztą były napastnik ciekawa osobowość, Dostał szansę pracy jako menedżer z poważną piłka właśnie w Swindonie. W Drużynie gospodarzy nie wiadomo czy zobaczymy Alan McCormack jednak lekarze klubowi robią wszystko by gracz w spotkaniu z Coventry wystąpił. Goście zagrają bez Wooda który doznał urazy w spotkaniu pucharowym, Sytuacja Coventry jest ciężka znajdują się tuż na kreską i ich walka o powrót do Championship jest coraz mniej realna. Dodatkowo Coventry ma nowego szkoleniowca w postaci Marka Robinsona. Do zagrania typu zachęciła mnie gra Swindonu oraz słowa Di Canio &quot;Ale jesteśmy w domu i będziemy grać jak Swindon. - Z determinacją i przekonaniem, że mamy zamiar wygrać&quot;. I wygrywać jak Swindon
Win Swindo @@ 1,75




 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Tranmere - Yeovil @ 1,78 Betfair
Czas na 12 już kolejkę angielskiej League One. Gospodarz meczu i zarazem aktualny lider, Tranmere, gościć będzie drużynę Yeovil. Rozpoczęcie spotkania o godzinie 16.

Tranmere po blisko 1/3 sezonu są aktualnym liderem i pewnie zmierza do Championship. Uzbierali już 27 punktów po 11 rozegranych meczach. Wygrali 8 spotkań, a jedynie 3 zremisowali. Jutro będą gospodarzem więc warto tu wspomnieć o bilansie na własnym boisku, który w tym sezonie jest bardzo dobry (bilans, nie stadion). Spośród 5 meczy na własnym stadionie wygrali 4 (i były to wygrane z handicapem: 3-1, 4-0, 2-0, 3-0), dopiero przed dwoma tygodniami zremisowali 1-1 z Brentford. A bilans bramkowy? 13 bramek zdobytch, tylko 2 stracone.

Goście - Yeovil. Plasują się w środku tabeli, dokładnie 13 miejsce. Przed tygodniem dzięki wygranej z Colchester United przerwali serię 6 porażek z rzędu. Ich bilans na wyjeździe nie prezentuje się najlepiej - 2 wygrane i 3 porażki. 10 bramek strzelonych, 9 straconych. Nie sądzę żeby udało im się choćby urwać punkt gospodarzom.

Podsumowując, jeśli Tranmere będzie prezentowało taki poziom gry u siebie jak w ostatnich meczach to wygrają bez problemu, możliwe że z handicapem (ten po kursie 2,75).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom