>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

League One i League Two 2012/2013

Status
Zamknięty.
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Tranmere - Scunthorpe
Nic tylko stawiać. Kurs na gospodarzy z kosmosu. Wprawdzie ostatnio obniżyli loty i grają średnio, ale teraz zmierzą się z kandydatem do spadku i nie ukrywajmy - skład mają o niebo lepszy. Zagrają w niezmienionym składzie, czyli w takim samym w jakim pokonali ostatnio Crewe 2-1, mimo, że przegrywali. Poza składem wciąż pozostają: pomocnik James Wallace (23/2) i napastnicy Jean-Louis Akpa Akpro (13/7) oraz Abdulai Bell-Baggie (17/1). Goście grają kiszkę, choć o dziwo na wyjazdach radzą sobie lepiej, gdzie wygrali 4 z 5 zwycięskich gier. Nie wiadomo czy zagra pomocnik Mark Duffy (26/3), chociaż prognozy są optymistyczne. Nie stawiam tu na wysoką wygraną, ale inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie niespodzianką.
Tranmere @ 1.80 ✅ 1-0
Tranmere -1 @ 2.375 - zwrot
Cheltenham - Bristol Rovers
Właściwie nie ma się tu co rozpisywać. Tabela - gospodarze 3, goście 24 - właściwie pokazuje wszystko. Skład Cheltenham jest o niebo lepszy, a do tego powraca obrońca Sido Jombati (24/1). U siebie od września (poza 1 remisem) wygrywają wszystko jak leci i to pewnie. U gości nie zagrają pomocnik Jim Paterson (24/0) i napastnik David Clarkson (24/7), którzy w ostatnim zremisowanym meczu z Aldershot zeszli z kontuzjami. Poza składem zostają nadal: Matt Gill, Adam Virgo, Matt Harrold i Scott Bevan. A żeby było ciekawiej (chociaż to już nie dotyczy tego meczu) w styczniu do swoich klubów wracają: Cian Bolger, Tom Eaves, Matthew Lund i Sam Walker. Czyli będzie grać młodzież. Stawiam na wygraną gospodarzy co najmniej 2 bramkami.
Cheltenham @ 1.70 - przełożony
Cheltenham - 2 @ 4.65
over 2.5 @ 1.725
Rotherham - Accrington
Gospodarz w pełnym składzie a goście bez bramkarza i między słupkami stanie praktycznie dzieciak. Jeśli nie stanie się cud to:
Rotherham -1 @ 1.972 ✅ 4-1
over 2.5 @ 1.72 ✅
Exeter - Barnet
Goście chyba w końcu zaskoczyli. Edgar Davids został wczoraj samodzielnym trenerem i myślę, że odkąd pojawił się w klubie robił z Markiem Robsonem dobrą robotę. Teraz ma wolną rękę. Dałbym im szansę w tym meczu.
Barnet + 0,5 @ 2.00 ✅ 2-2

Bradford - Rochdale
- szpital u gospodarzy, omijam.
Sheff Utd - Hartlepool - kurs na gospodarzy za niski, kilku graczy kontuzjowanych, oczywiście to wciąż faworyci, ale:
Hartlepool + 1,5 @ 1.90 wygląda aż za dobrze żeby nie spróbować ✅ 2-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Popieram typy Ruichi i niema sensu tego dublować i dopisywać parę szczegółów czas więc dodać parę typów. ????
Dzięki Ruichi.
Sheffield warto złapać z Handicap 0:1 ... Hartlepool niestety ale już myślami w następnej lidze... 9pkt. na tym etapie rozgrywek i strata 11pkt. do przedostatniego zespołu na pewno nie motywuje.
Sheffield 0:1 @@ ⛔

Dagenham &amp; Redbridge - Port Vale
Obie drużyny pełnym składem jednak obie drużyny dzieli mała przepaść 12pkt. Goście liczą na awans bezpośredni w kasie klubowej pieniążki są i sponsor nie widzi innej opcji, Jest niesamowity Pope który już 20 razy strzelał w tym sezonie zawodnik zwrócił uwagę wielu klubów na siebie, podobno zostaje w Vale. Dzisiaj na pewno da o sobie znać w każdym spotkaniu ten wysoki napastnik ma kilka dogodnych okazji. Goście jeszcze nigdy nie przegrali w Dagenham. Przypuszczam że passa zostanie podtrzymana.
Port Vale @@ 2,40 ✅ ✅
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Cheltenham - Bristol Rovers
Właściwie nie ma się tu co rozpisywać. Tabela - gospodarze 3, goście 24 - właściwie pokazuje wszystko. Skład Cheltenham jest o niebo lepszy, a do tego powraca obrońca Sido Jombati (24/1). U siebie od września (poza 1 remisem) wygrywają wszystko jak leci i to pewnie. U gości nie zagrają pomocnik Jim Paterson (24/0) i napastnik David Clarkson (24/7), którzy w ostatnim zremisowanym meczu z Aldershot zeszli z kontuzjami. Poza składem zostają nadal: Matt Gill, Adam Virgo, Matt Harrold i Scott Bevan. A żeby było ciekawiej (chociaż to już nie dotyczy tego meczu) w styczniu do swoich klubów wracają: Cian Bolger, Tom Eaves, Matthew Lund i Sam Walker. Czyli będzie grać młodzież. Stawiam na wygraną gospodarzy co najmniej 2 bramkami.
Cheltenham @ 1.70
Cheltenham - 2 @ 4.65
over 2.5 @ 1.725
niektórzy nie wierzą w układy ale ja tak i już nie raz wygrało się na takich kombinacjach
popatrzcie na H2H:
http://www.betexplorer.com/soccer/england/league-two/nextmatch.php?matchid=1347020
zespoły wyraźnie wymieniają się punktami, jak dla mnie to:
Bristol Rovers @ 5.5 William Hill
można próbować, już w wielu bukach poszły bloki
EDIT: mecz przełożony, ale mimo wszystko polecam próbować gdy będą grać ????
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Coventry - Shrewsbury
Prawdę mówiąc jeszcze parę dni temu wietrzyłem tu niespodziankę, ale po zobaczeniu składów ta myśl mi przeszła. Gospodarze nie przegrali od 8 spotkań i z pewnością dziś będą chcieli zrewanżować się Shrewsbury za porażkę w pierwszej rundzie aż 1:4. Do składu powraca najlepszy strzelec drużyny - David McGoldrick (25/17), chociaż niestety może to być jego ostatni mecz, bo jutro kończy się jego wypożyczenie. W ostatnim meczu w jego miejscu zagrał Stephen Elliott i strzelił dwie bramki, więc widać, że atak funkcjonuje całkiem dobrze i ma kto podawać piłki. Poza chęcią rewanżu, dodatkową motywacją jest fakt, że City są tylko 2 punkty za strefą play off. Goście nie przegrali ostatnich 4 meczy, ale na wyjeździe zanotowali tylko remis z Bury 2-2. Pozostałem 3 mecze rozegrali u siebie. Nie wiadomo czy zagra Paul Parry i przy absencji kilku graczy, podobnie jak w ostatnim meczu, na boisku pojawi się pewnie trzech młodzików. Stawiam na worek bramek i zwycięstwo gospodarzy i może gol ?pożegnalny? McGoldricka.
Coventry -1 @ 2.20 ⛔ 0-1 //znów nie poszedłem za przeczuciem i niespodzianką... ech
over 2.5 @ 1.825
over 3.5 @ 3.00
McGoldrick strzeli @ 1.90
 
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Wypada pokulać remis(@ 3.41 Pinnacle) na Huish Park w Yeovil, gdyż obie ekipy są na fali wznoszącej, ale to nadal nic więcej niż pewny środek tabeli. Zastanawia mnie też mała ilość goli w Swindon(@ 2.02 Pinnacle). The Robins mimo iż są faworytem, to nie zwykli przeprowadzać kanonad. Ostatnie 5:0 nad Tranmere w domyśle &#39;nic dwa razy się nie zdarza&#39;. Wypada spróbować też Preston(@ 2.23 Pinnacle a także -1.5 @ 4.10 Bet365). Hartlepool to ogóry i wygrana nad moimi ulubieńcami z Sheff Utd to czysto bukmacherski fix(IMO).
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Anglia 4
Rochdale - Rotherham
Over 3.5 gola
3.00
WilliamHill


W nowy rok wybrałem mecz z 4 ligi angielskiej - League Two. Zmierzy się ze sobą Rochdale i Rotherham. Gospodarze to 10 ekipa w ligowej tabeli, a goście plasują się na pozycji numer 5. Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Poniżej 2 konkretne argumenty. Po pierwsze wyniki ekipy gospodarzy. Rochdale w ostatnich tygodniach zaliczyli takie wyniki jak 4;2, 3:2, 4:1, 4:2, 3:2, 3:2, 3:1. Ich ogólny bilans goli na mecz to 3.40 gola co jest najlepszym wynikiem w lidze. Zaliczyli aż 13 razy over 3.5 gola w 25 meczach co daje więcej niż 50% ogółu wszystkich meczy. Goście na 24 mecze mieli 8 razy over 3.5 gola co jest również niezłym wynikiem. Drugi argument przemawiający za overem to bezpośrednia historia spotkań między tymi ekipami. Ostatnie mecze między Rochdale, a Rotherdam to wyniki 3:2, 4:0, 2:1, 2:1, 2:2. Jak widać na 5 meczy aż 3 razy było over 3.5 gola. Moim zdaniem w dzisiejszym spotkaniu kibice na stadionie Rochdale zobaczą co najmniej 4 gole. Mój typ to 3:2 dla gospodarzy i over 3.5 gola.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Doncaster - Colchester
Warto na wstępie zameldować o formie obu ekip, Gospodarze na pięć ostatnich spotkań zanotował dwa remisy, dwie wygrane i jedna porażka. Natomiast Colchester zanotował serię pięciu porażek.Na wyjazdach w dodatku przegrywali sześć spotkań pod rząd :!:w Dodatku drużynie nie udało się wygrać od 17listopada. Trener Saunders ma do dyspozycji w jutrzejszym spotkaniu Payntera który pauzował za czerwoną kartkę. Jedyną zła wiadomością jest wątpliwy występ Woodsa jednak lekarze robią co w ich mocy by mógł zagrać. Gospodarze są faworytem ich gra jest ciekawa dla oka w dodatku jest najlepszy strzelec więc pozostaje tylko wygrać.
Win Doncaster @@ 1,75 ✅ ✅
Port Vale - Plymouth
Gospodarze w tym sezonie są w znakomitej dyspozycji jak dotąd zgromadzili na swoim koncie 46 punktów i tracą do lidera zaledwie dwa oczka. W sobotnie południe przyjdzie im się zmierzyć z Plymouth rywal który nie należy do wymagających w tej chwili lokuje się 21 lokacie.Kibice są zniesmaczeni ostatnim wynikiem sylwestrowym Port Vale którzy przegrali z Fleetwood. Goście ostatnio natomiast polegli Bristolovi który nie tak dawno był skazywany na spadek. Gospodarze pragną odczarować swój stadion Port Vale na który przegrali już trzy spotkania pod rząd. Goście na wyjeździe wygrali ostatni raz w październiku :!:. W dodatku w tym spotkaniu będą bez menedżera który został ostatnio zwolniony zespół poprowadzi duet Nancekivell i Larrieu. Warto dodać że Plymouth był faworytem do awansu największy budżet i wielka nadzieja zarządu na szybki powrót nic bardziej mylnego drużyna walczy przed spadkiem jeszcze niżej. Trener gospodarzy nie skorzysta z kapitana McCombe jednak Adams wierzy w zwycięstwo swojej drużyny w tym spotkaniu ja także jestem pełen nadziejii bo jak nie z Plymouth to z kim :?:.
Win Port Vale @@ 1.80 ✅ ✅
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Popieram Port Vale, bo Plymouth bez trenera póki co, ale z Doncaster to już nie tak do końca, bo Billy Paynter (23/7) nie zagra za czerwoną w ostatnim meczu i generalnie problem jest w ataku. W Colchester 3 nowe twarze: Dominic Samuel (młody napastnik z Reading), Jack Compton (pomocnik - zadebiutował 1 stycznia) i George Porter (napastnik z Burnley - zadebiutował 1 stycznia). Także goście stawiają na atak i ja też. over 2,5 @ 2.025
Swindon - Carlise
Dwie overowe drużyny i dlatego stawiałbym tutaj silny under :p Obie w miarę pełnych składach, goście bez kapitana Paula Thirlwella, któremu odnowiła się kontuzja. Mimo to trener gospodarzy podchodzi do meczu ostrożnie i chyba ma rację, bo Carlise będzie grało murem z nastawieniem na kontratak. Stawiam na mało goli i remis z przewagą gospodarzy.
under 2,5 @ 2.125
Accrington - Dag &amp; Red
Zacznę od gości. Trzy porażki z rzędu przez okres świąteczny i spadek w tabeli. Czas na jakieś punkty, tym bardziej, że John Still ma pełen skład do dyspozycji. Będzie więc atak od pierwszych minut i walka o 3 punkty. Paul Cook może za to wystawić nowego obrońcę z Morecambe - Laurence Wilsona i też potrzebuje punktów. Wynik może paść jakikolwiek, ja stawiam na bramki z obu stron.
BTS @ 1.61
Wycombe - Chesterfield
Ostatni mecz na dziś. Dean Morgan (19/5) prawdopodobnie zagra w ataku, bo Ade Azeez wrócił do Charlton mimo, że Gareth Ainsworth chciał go zatrzymać na dłużej. Do składu powrócił też po kontuzji obrońca Leon Johnson (17/0), ale nie będzie miał raczej sił na pełen mecz i zacznie z ławki. Goście zagrają bez obrońcy Conora Townsenda (3/1) wypożyczonego z Grimsby. Terrell Forbes, Scott Boden i Jack Waddle zostali wystawieni na listę transferową i nie zagrają, ale poza tym Cook nie ma innych zmartwień jeśli chodzi o skład. Ostatnio obie drużyny mało strzelają, grają uważnie w obronie i na taki mecz teraz też stawiam.
under 2.5 @ 1.9
⛔ // tak zle chyba jeszcze roku nie zaczalem. Oby to byla resztka czerwonego
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 20:45
Morecambe – Dagenham&amp;Red.
TYP: over 2
KURS:1,44
BUK: Pinnacle Sports

Analiza:

Jutro o godzinie 20.45 rozpocznie się spotkanie pomiędzy zespołem Morecambe a zespołem Dagenham &amp; Redbridge. Faworytem tego meczu według bukmacherów są gospodarze ale tak naprawdę ciężko będzie wytypować zwycięzcę. Ja jednak w to nie będę się bawił i postawię inny typ ale o nim powiem na samym końcu. Gospodarze tego meczu w lidze drugiej angielskiej znajdują się na 19 pozycji z dorobkiem 29 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 12 meczy w których to cztery mecze wygrali, pięć meczy zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 16 goli i stracili 15 bramek. Na wyjeździe rozegrali w tym sezonie 13 meczy w których to trzy mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i aż siedem meczów przegrali. Strzelili oni w tych meczach 14 goli i stracili 18 bramek. A więc jak widać u siebie jeszcze jakoś grają lecz na wyjazdach ciężko im to idzie. Natomiast goście tego meczu w tym sezonie są na 14 pozycji z dorobkiem 34 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 13 meczy w których to pięć meczy wygrali, cztery mecze zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 19 goli i stracili 14 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 13 meczy w których to cztery mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i aż sześć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 20 goli i stracili 24 bramki. A więc jak widać na wyjeździe bardzo dużo bramek strzelają i tracą. Ja właśnie w tym meczu będą to upatrywał aby postawić na bramki. I postanowiłem zagrać over 2 goli ponieważ w ostatnich pięciu meczach gospodarze kończyli powyżej tylko jeden mecz ale dwa mecze zakończyły się dokładnie dwoma golami i dwa poniżej. Goście w ostatnich pięciu meczy trzy mieli over , w jednym mieli równo dwie bramki i w jednym mieli under. Oba zespoły jednak jak się spotykają to ogólnie wpada over 2.5 goli i w tym najbardziej upatruję swoją szansę bo szczególnie tą ligą się nie interesuję więc jakoś perfekcyjnie nie można powiedzieć co w tym meczu się wydarzy. Oba zespoły w ostatnich czterech meczach kończyli over 2.5 gola i ja właśnie uważam że będzie over 2 goli warto postawić ale głowy sobie uciąć nie dam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Na szybko:
Bradford - Oxford
Kurs na gospodarzy powinien być max 1.6. Patrząc na ostatnie ligowe wyniki można by powiedzieć, że nie mają formy, ale należy pamiętać, że sporo mieli graczy poza składem. Pokazali klasę w ostatnim meczu pucharowym z Villą, gdzie wreszcie Phil Parkinson miał komfort wyboru zawodników. Myślę, że przełoży się to na ligę, bo w końcu ma być walka o bezpośredni awans, a do tego brakuje aktualnie raptem 3 punktów. Oxford zagra bez jednego z napastników, który pauzuje za kartki. Do tego nie ma co ukrywać, że to średniak, którego największym atutem jest własny stadion. Na wyjeździe nic nie grają, chyba, że ze słabeuszami, a Bradford do nich nie należy. Do tego historia jest po stronie gospodarzy.
Bradford @ 2.00 ⛔ 1-2 //ladne niespodzianki dzis powchodzily, co ciekawe Bristol i Barnet weszly ktore obstawialem, ale nie analizowalem
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Shrewsbury Town - Hartlepool United
Dziwi mnie tutaj wysoki kurs na gospodarzy przecież Hartlepool zajmuje ostatnie miejsce z zaledwie 12pkt. A tutaj kurs 1,80 warto go pobrać u gospodarzy poważniejszych osłabień brak.
Win Shrewsbury @@ 1,80
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
16.01.2013 godz 20:45
Coventry - Tranmere
Typ 1/2
kurs - 43.00 NordicBet wynik (1-0) 1-0 ⛔
Patrzac na mecze ktore mozna zagrac wpadl mi do glowy ten mecz , oczywiscie nie jest to typ 100% bardzo ryzykowany lecz mysle ze ma szanse . Druzyna gosci musi to spotkanie wygrac nie ma innego wyjscia by utrzymac fotel lidera .
Druzyna Coventry na swoim stadionie do przerwy uzyskuje nastepujace wyniki 5 zwyciestw 7 remisow 1 przegrana bramki 13-6! ( bilans +7) Po przerwie od 45do 90 minuty ich bilans bramowy wynosi 6 -11 !! ( bilans -5) Ogolnie w domu maja wyniki 3 zwyciestwa 5 remisow 5 przegranych bramki 19-17(+2) ! Sredni czas strzelenia pierwszej bramki przez ta druzyne to 36minuta meczu a traca w 46minucie . Natomiast na domowym stadionie stzrelaja 1 bramke srednio w 37minucie a traca w 53minucie meczu .
Druzyna Gosci to typowy zespol drugiej polowy . Ich wyniki na wyjezdzie do przerwy to 3 zwyciestwa 7 remisow 3 przegrane bramki 6-8 ! (bilans -2 ujemny) Bramki tego zepsolu od 45-90 na wyjezdzie to 13-5 (bilans +8) Ogolnie zespol gosci na wyjazdach 7 zwyciestw 4 remisy 2 przegrane bramki 19-13 (+6) Sredni czas strzelenia 1 bramki w meczu to 51minuta a traca w 47minucie , natomiast n awyjezdzie strzelaja srednio w 49minucie a traca w 37minucie gry .
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Scunthorpe-Portsmouth 1 1,57 8/10
Scunthorpe(1,5)-Portsmouth 1 2,64 3/10


Analiza;
Druzyna gości w dużym kryzysie sportowym jak i finansowym ;ostatnio 4 porażki; we wtorek druzyne gości opusiło 6 graczy bardzo ważnych.
Są to;
Mustapha Dumbuya,Jon Harley,Brian Howard kapitan drużyny,Lubomir Michalik,Luke Rodgers i Lee Williamson.
Potwierdzenie moich słów na oficjalnej stronie Portsmouth;
http://www.portsmouthfc.co.uk/Latest...mpey-4054.aspx
Drużyna gospodarzy zajmuje ostatnie bezpieczne miejsce,z przewaga 2 pkt i wygrana ,w takich okolicznosciach musi pasc ich łupem.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Potwierdzam typ wyżej. H(-1,5) jak najbardziej do grania, sytuacja Portsmouth jest w obecnej chwili krótko mówiąc straszna.
Ci piłkarze opuścili klub ze względu na kłopoty finansowe, obecna kadra liczy bodajże 13 zawodników, nie widzę nic prócz wygranej gospodarzy.
Harley obronca 1960 min 23 wystepy 1 bramka
Dumbuya obronca 2090min 24 wystepy
Michalik obronca 1555min 18 wystepow 1 bramka
Howard pomocnik 2011min 23 wystepy
Williamson pomoc 1648min 22 wystepy
Benson napastnik 602min 7 wystepow 2 bramki
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Saturday January 19 postponed matches
npower League One
Bury v Stevenage
Crawley v Carlisle
Crewe v Milton Keynes Dons
Hartlepool v Colchester
Scunthorpe v Portsmouth
npower League Two
Accrington Stanley v AFC Wimbledon
Port Vale v Bradford
Rochdale v Gillingham
Southend v Plymouth
Torquay v Chesterfield
Blue Square Bet Premier
Hereford v Dartford
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
NORTHAMPTON 5,50 4/10
Dla mnie za wisoky kurs gosci maion spaniala forma a Gillingham wizauem match ze Port Vale przegrali 1-2 ale powinno 1-4,na ten match bede nawet bts i over 3,5 dla mnie.
 
michciu90 68

michciu90

Użytkownik
League One
Bury - Doncaster 2 @ 2.38 ⛔
Okupujące strefę spadkową Bury podejmuje walczącą o awans ekipę Doncaster. Biorąc pod uwagę ostatnie 10 spotkań drużyny gospodarzy wliczając spotkania pucharowe, ekipa ta nie zanotowała ani jednej wygranej. Doncaster natomiast w samym 2013 roku zaliczył 3 zwycięstwa i 1 remis. Myślę, że spokojnie wygrają z niewymagającymi rywalami tym bardziej, że mające tyle samo punktów liderujące w lidze Tranmere powinno sobie zapewnić dziś 3 oczka, więc chcąc dotrzymać im kroku w ligowej tabeli Doncaster musi wygrać.
League Two
Wimbledon - Burton over 2.5 @ 1.80 ⛔
Najsłabsza drużyna z całej stawki podejmuje walczące o awans ale bardzo słabo spisujące się na wyjazdach Burton (zaledwie 13 punktów w 15 wyjazdowych spotkaniach). Wimbledon to chłopcy do bicia także liczę na przełamanie kiepskiej wyjazdowej formy gości oraz na sporo goli. Wyniki pomiędzy tymi drużynami (2:6, 4:0, 2:3) mogą napawać optymizmem.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Portsmouth - Colchester
17 osobowy skład gospodarzy na kolejny mecz ligowy o życie, czyli o przysłowiowe 6 punktów. &quot;W pełnym składzie&quot; brzmi w tym wypadku trochę śmiesznie, ale faktem jest, że nie ma żadnych problemów zdrowotnych i kartkowych, więc szanse na dobry rezultat nie są przesadzone. Tym bardziej, że Portsmouth gra z sąsiadem, który ostatnio przełamał pasmo porażek wygraną z osłabionym Walsall. Goście też praktycznie bez osłabień. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 2-2 i tak też stawiam teraz - mecz walki o ligowy byt. Po prostu.
over 2.5 @ 1.9 // ✅ 1-2 19 minuta ????
Crawley - Swindon
Gospodarze mają straszne wahania formy, ale zatrudnili właśnie kilku nowych graczy. Obrońcy Mustapha Dumbuya i Connor Essam, napastnicy Jamie Proctor i Jimmy Spencer i bramkarz Jonny Maddison prawdopodobnie zagrają. Indywidualne umiejętności raczej nie wygrają im jednak meczu i mogą mieć problemy przeciw gościom, których boss dał właśnie jasno do zrozumienia, że liczy się tylko awans. Nie zagra wprawdzie duet Joe Devera i Miles Storey, ale myślę, że i tak Swindon pokaże, że miejsce w czubie tabeli im się należy.
Swindon @ 2.10 ⛔ 1-1
under 2.5 @ 1.80 ✅
 
michciu90 68

michciu90

Użytkownik
League One 5.02

Colchester
- Swidon - 1x @ 1.83 ⛔
Gospodarze ostatnio złapali wiatr w żagle jeśli tak można nazwać 2 zwycięstwa z rzędu po serii porażek i o ile wyjazdowa wygrana w Portsmouth nie robi na mnie większego wrażenia to już ogranie Walsall trochę bardziej. Wcześniej to pasmo samych porażek, od strefy spadkowej dzieli ich niewiele więc chyba chłopaki wzięli się do roboty. Swidon znajduję się na drugim biegunie tabeli i walczy o awans ale ostatnio z wyjazdów przywożą po 1. punkcie i mam nadzieję, że tak będzie i tym razem.
Sheffield Utd - Crawley - 1 @ 2.00 (mecz przełożony)
Jak na drużynę która celuje w awans (tak mi się przynajmniej wydaje) to Sheffield ostatnio kompletnie zawodzi, nie wygrali żadnego meczu od miesiąca przegrywając dwa domowe spotkania, czas zacząć wygrywać - przynajmniej na własnym obiekcie. Przyjeżdża Crawley, środek tabeli choć jak się popatrzy to nie odzwierciedla to typowo pozycji w jakiej się znajduje bo jest tam bardzo ciasno i ekipy znajdujące się w środku tracą kilka oczek do miejsc 4-7 ale to już różnica ilości rozegranych spotkań itp. Bądź co bądź gości na stratę nie ma co spisywać (zdobyli na wyjeździe tylko 4. punkty mniej niż Sheffield u siebie)ale ja liczę na powtórkę z rundy - można powiedzieć - jesiennej i wygraną Sheffield.
League Two 5.02
Port Vale - Wimbledon - over 3 @ 2.02 (3:0) zwrot
Pierwsza z ostatnią ekipą, nie przewiduję tu niespodzianek jeżeli chodzi o bramki. Niecałe dwa tygodnie temu te drużyny mierzyły się ze sobą (2:2), ogólnie Port Vale najwięcej bramek w lidze (61 z czego 25 strzelił Tom Pope), Wimbledon tych bramek najwięcej traci (51). Gospodarze goszcząc ekipy z dołu tabeli lubią sobie postrzelać ( ost. 3:0 z Accrington, wcześniej 4:0 z Plymouth) ale historia pokazuje też, że Wimbledon w bezpośrednich pojedynkach tych drużyn strzela min. 2 gole. Może być ciekawie.
Bukmacher: Bet365
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom