>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

League One i League Two 2012/2013

Status
Zamknięty.
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna-Anglia League Two
Spotkanie: Port Vale v AFC Wimbledon DNB ⛔
Typ: 2 DNB
Kurs:4,33
Bukmacher:Bet365


Ekipa Wimbledon to ostatni zespół w tabeli przez wielu z końcem ubiegłego roku skazany na pewny spadek. Jednak klub ściągnął kilku zawodników i w nowym roku nie przegrał jeszcze spotkania notując m.in. remis u siebie z Port Vale 2.2. Do zespołu dołączyli:
Chris Hussey - Coventry City, występy na poziomie Champ i L. One, niegdyś zawodnik Wimbledonu
Alan Bennet - Chetenham Town, obrońca regularnie grający w trzeciej drużynie L. Two
Peter Sweeney - Bury, pomocnik z ekipy Bury (L. One)
Harry Pell - Hereford United, młody utalentowany pomocnik, który już w ubiegłym sezonie występował na poziomie L. Two
Gary Alexander - Crawley Town, doświadczony napastnik, który w już w debiucie zaliczył pierwsze trafienie.

Tymi transferami oraz ostatnimi wynikami ekipa Wimbledon daje jasny sygnał, że nie składa jeszcze broni i powalczy o utrzymanie. Lider Port Vale jest w tym meczu oczywiście faworytem, lecz liczę na nawiązanie równej walki przez gości, a kurs jest bardzo kuszący. Do pogrania również X2 po ok 2,5 i handi +1 po 1,9.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Nie ma żadnego wątku, w którym mógłbym to napisać, a tutaj pasuje.

Johnstone&#39;s Paint Trophy - Play Offy

Mecz pomiędzy Leyton Orient - Southend.
Do tego meczu podchodzę czysto statystycznie. W tym pucharze dotarli już daleko, więc oczywistością jest, że chcieliby zagrać w finale z kimś z dwójki Coventry - Crewe. Gospodarze w lidze mają bezpieczną 13 pozycję, nie za blisko dołu tabeli, ale też nie za wysoko - w sam raz. Southend jest nieco wyżej, lecz gra w niższej lidze. Plasują się na 5 miejscu, a tam jest ciasno, więc jakakolwiek wpadka równa się z wypadnięciem z Play-Offów o które walczą, ale jeszcze trochę kolejek dostało, więc myślę, że utrzymają tą pozycję. H2H wydaje mi się ciekawe, gdyż na 10 spotkań, aż 8 razy padł BTS, a w tym przypadku również jest to bardzo prawdopodobne, gdyż walczą o finał JPT. Jeżeli obie ekipy wyjdą w optymalnych składach to o BTS&#39;a bym się nie martwił.

BTS - @1,72 6/10 bet365 ⛔ 0:1 , myślałem że gospodarzy stać na coś więcej, niestety nie udało się ;)
powodzenia ;)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Colchester - Swindon @ over 2.75 @ 2.18 -- ComeOn

Goście mają problemy kadrowe i finansowe. Lubią sporo strzelać ale mało tracić. Na wyjazdach 6-5-3 i bramki 18:12 (2,14 bramki na mecz).
Na wyjeździe tracą więcej.
Swindon ma dzisiaj do dyspozycji 14 graczy. W tym składzie zagrają po raz pierwszy zatem jakieś błędy popełnią i bramki na pewno padną. Moim zdaniem Over to bardzo dobra opcja w tym spotkaniu.
Co do gospodarzy to grają coraz lepiej. Ostatni mecz z Portsmouth pokazał, że strzelać też potrafią. (wygrana 2:3)
Tutaj macie co nie co:
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/21326698
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Bournemouth - Portsmouth
Padłem. Kurs 11 na gości powala i skłania do szukania lokaty. Co z tego, że gospodarze wygrali ostatnio 3-0 z MK i był to ich trzeci mecz wygrany z rzędu? W derbach południowego wybrzeża nie zagra podpora defensywy Tommy Elphick (33/2), który w meczu z Dons zszedł kontuzjowany i będzie pauzował przez 2-3 tygodnie. Do tego najprawdopodobniej nadal nie zagra inny obrońca Charlie Daniels (31/4), który jeszcze nie wyleczył swojej kontuzji. Goście przyjeżdżają z trzema nowymi graczami i w końcu mogą zapełnić ławkę na ten mecz. Z pewnością nie są tu faworytem, ale szanse jakie dają im buki są niewspółmierne do rzeczywistości. Typ +2,5 biorę w ciemno jako lokatę, bo faktem jest, że wszystko przegrywają ostatnio, ale jednak są to porażki 1-2 bramkami (poza Swindon). Odważniejsi mogą spróbować +2 albo + 1,5.
Portsmouth +2,5 @ 1.425 ✅ 2-0
Portsmouth DNB @ 8 - może nowi gracze coś wniosą //z przymrozeniem oka
Brendford - Bury
Kolejny kurs z kosmosu. Gospodarze w dołku, goście ostatnio nawet coś wygrali. Drużyny obie bez zmartwień w składzie, Bury ze wzmocnieniami. Jak dla mnie remis, bądź jednobramkowa wygrana gospodarzy w najlepszym razie.
Bury +1 @ 1.675 ✅ 2-2
Coventry - Yeovil Yeovil +0,5 @ 1.925 ✅ 0-1
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Bournemouth - Portsmouth
Padłem. Kurs 11 na gości powala i skłania do szukania lokaty. Co z tego, że gospodarze wygrali ostatnio 3-0 z MK i był to ich trzeci mecz wygrany z rzędu? W derbach południowego wybrzeża nie zagra podpora defensywy Tommy Elphick (33/2), który w meczu z Dons zszedł kontuzjowany i będzie pauzował przez 2-3 tygodnie. Do tego najprawdopodobniej nadal nie zagra inny obrońca Charlie Daniels (31/4), który jeszcze nie wyleczył swojej kontuzji. Goście przyjeżdżają z trzema nowymi graczami i w końcu mogą zapełnić ławkę na ten mecz. Z pewnością nie są tu faworytem, ale szanse jakie dają im buki są niewspółmierne do rzeczywistości. Typ +2,5 biorę w ciemno jako lokatę, bo faktem jest, że wszystko przegrywają ostatnio, ale jednak są to porażki 1-2 bramkami (poza Swindon). Odważniejsi mogą spróbować +2 albo + 1,5.
Przyznam szczerze że tutaj wydaje się jedno... wysoka wygrana gospodarzy... Pompey ma kłopoty finansowe i chcą ich wykluczyć w najbliższym czasie z rozgrywek. Więc ten mecz myślę zakończy się wygraną gospodarzy 3:1... bądź 3:0...
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Bournemouth - Portsmouth BTS @2,10 bet365
Lokalne derby. Gospodarze po słabym początku sezonu z kolejkę na kolejkę pnęli się coraz wyżej i obecnie są na wysokiej, czwartej pozycji. Co innego Portsmouth, w każdej kolejce Pompeys walczą o choćby punkt, by mieć nadzieje na utrzymanie. Sytuacja nie wygląda kolorowo. Finanse, jak i sama kadra nie wygląda dobrze, więc każdy mecz to być albo nie być. W ostatnich dziesięciu spotkaniach gospodarze przegrali tylko raz, więc są w bardzo dobrej formie, w ich spotkaniach pada dużo bramek, więc myślę, że dziś będzie podobnie. Wracając do gości, to sytuacja jest naprawdę słaba, utrzymują się z krótkoterminowych kontraktów dla zawodników i juniorów, to sprawia, że są nieograni. Ostatnio podpisali kontrakt z trzema piłkarzami (Agyemang, Akinde i Racon), są to ofensywni gracze, więc Portsmouth będą starać się grać do przodu, klub &#39;tonie&#39;, więc nie bardzo można się po nich spodziewać dobrej gry, ale lokalne derby zawsze dodatkowo motywują, więc powinni trafić chociaż raz do siatki rywala, bo to, że bramki stracą jest pewne. Polecam.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Southend - Chelentham
Piłkarze Paula Sturrocka mają w tym spotkaniu kłopot nie wystąpi Timlin, Tomlin,Cresswell, Barker i Philips. Także obrona jest w rozsypce. W dodatku przyjeżdża do nich Chelentham które potrzebuje punktów by utrzymywać się w barażowej strefie. Mark Yates menedżer gości zapowiada w tym spotkaniu ostry szturm na bramkę gospodarzy od pierwszych minut kurs na gości imponujący aż grzech by było nie skorzystać 3,50.
Win Chelentham @@ 3,50 ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
V 256

vernix

Użytkownik
Yeovil - Preston - 1 @ 2.14 Pinnacle ✅ 3:1
Gospodarze w gazie. W ostatnich 6 meczach zdobyli komplet punktów, odprawiając z kwitkiem między innymi Coventry, Brentford, MK Dons czy Sheffield United, a więc poważnych kandydatów do awansu. Bramki jak na zawołanie zdobywa Irlandczyk P. Madden, który w styczniu tego roku definitywnie przeniósł się do drużyny Yeovil - w 6 ostatnich meczach zdobył 8 bramek i aktualnie prowadzi w klasyfikacji strzelców League One. Menadżer gospodarzy Gary Johnson będzie miał do dyspozycji w tym meczu wszystkich graczy.
Preston North End zajmuje 17. miejsce i nie zapowiada się aby w najbliższym czasie lokata ta miała ulec zmianie ku czołówce. Zaledwie jedna wygrana w ostatnich 6 meczach z ostatnim w tabeli Hartlepool nie napawa optymizmem. Do tego doszedł jeszcze remis u siebie z Coventry. Goście dzisiaj zagrają bez obrońcy B. Wrighta. Ponadto zabraknie również trzech podstawowych pomocników Preston - S. Beavona, J. Byroma i J. Kinga.
Czy Yeovil przedłuży swoją passę do 7 zwycięstw? Moim zdaniem tak, bo potrafili wygrywać z lepszymi i słaby Preston nie powinien stanąć im na drodze do zgarnięcia 3 punktów.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Ostatnie podejście w niższych angielskich, wczoraj w Portugalii się udało, zobaczymy jak będzie dziś ;)
Hartlepool - Portsmouth 1 @1,85 bet365
Ten mecz wziąłem ze względu na ogromne spadki na zwycięstwo drużyny gospodarzy, (z ~2,70 do ~1,80-1,90). Są to dwie ostatnie drużyny ligi, jednak ja widzę pewne zwycięstwo Hartlepool, gdyż Pompey nadal mają ogromne problemy ze stabilizacją finansową i kadrową. W poprzedniej rundzie gospodarze wygrali na stadionie Portsmouth 3:1 i myślę, że dziś będzie podobnie. Jak wcześniej powiedziałem są ostatni w tabeli, ale ostatnie 3 mecze to dwie wygrane i remis (1:1 ze Swindon, 2:1 z Notts Country i 3:1 właśnie z Portsmouth). Teraz podejmują ich u siebie, więc motywacja na zwycięstwo i 3 punkty jest ogromna, co daje możliwość przeskoczenia na przedostatnie miejsce w tabeli i ewentualną pogoń za miejscem promującym utrzymanie w lidze, wszystko jest możliwe, dla mnie dziś pewne zwycięstwo gospodarzy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja dodam natomiast że Pompey nie wiadomo czy dokończą w ogóle sezon i federacja nie ukaże ich wykluczeniem z rozgrywek także grają na &#39;&#39;szpilkach&#39;&#39;
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tranmere - Swindon -----&gt; 2 @@ 2,15 ✅ ✅ ✅
Normalnie grałbym gospodarzy 1x jednak gdy patrzę na braki w ich składzie to dzisiejszy mecz będzie pogromem...Brak Akrpo, Wallace,McGurk,Holmes czy Palmer. Roonie Moore ma problem dzisiaj ze składem i jest oczywiste że spotkanie będzie się toczyć pod dyktando gości. Którzy mają nowego trenera Piccaretę.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Port Vale - Exeter
Mecz niemal na szczycie. Gospodarze zagrają w niezmienionym składzie, podobnie zresztą jak goście - do składu Exeter powraca bramkarz Artur Krysiak. Goście mają w zwyczaju grać ładnego overa w meczach wyjazdowych z topowymi drużynami, gdyż jak widać sami walczą o play offy. Na tym też opieram mój typ, mimo, że w ostatnich trzech meczach Port Vale padły tylko dwie bramki. Dodatkowo gospodarze mają mocniejszy skład i aktualne załamanie formy nie powinno im zanadto przeszkodzić.
over 2.5 @ 1.75 ⛔ 0-2
Port Vale @ 1.85 ⛔ // Port Vale jednak w kryzysie - 4 mecze i raptem 2 bramki
Sheff Utd - Leyton Orient
Wygląda jak lokata. Gospodarze bez nowych kontuzji i zagrają w niezmienionym składzie. Kontuzjowany wciąż pozostaje tylko wypożyczony z Southampton Jonathan Forte. Nie ma co ukrywać, że walka w czubie jest niesamowita - między 1 a 6 miejscem są tylko dwa punkty i każde potknięcie może być na wagę awansu. W drużynie gości nie wiadomo czy zagra pomocnik Martin Rowlands (33/4) i raczej na pewno obrońca Gary Sawyer (38/0). Kevin Lisbie (23/9) niemal wyzdrowiał, ale nie powrócił jeszcze do pełni sił i ten mecz odpuści. Leyton ostatnio jest w małym dołku i ani awans ani spadek im już raczej nie grozi, więc nie widze powodów dla których Russell Slade miałby wyciskać siódme poty w tym meczu. Raczej poczeka na pełniejszy skład i zbieranie punktów gdzie indziej.
Sheff Utd @ 1.70 ⛔ 0-0

Gillingham - Oxford
u 2.5 @ 2.00 ✅ 0-1 (dla odważnych u 1.5 @ 3.8 ✅ )
Northampton - Bristol Rovers BTS @ 1.66 ⛔ 1-0
Ciekawie jest też w meczu Portsmouth z MK Dons.. goście grają kiepsko ostatnio i może gospodarze powalczą mimo tego, że są skazani na spadek. 1X wydaje się całkiem realne po kursie 2.15. ✅ 1-1
//
mało bramek i sporo niespodzianek
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 11

tropez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - League 1
Spotkanie: Colchester United - Yeovil
Typ: 2
Kurs: 2,35
Bukmacher: Totomix
Analiza:

Witam
Jest to mój pierwszy typ na forum (mam nadzieję, że trafny :smile ????

Dzisiaj pod lupę wziąłem spotkanie 3 ligi angielskiej, spotkanie pomiędzy dwoma drużynami będącymi w dwóch różnych miejscach w tabeli. Zespół gospodarzy zajmuje 21 pozycję i brakuje mu 3 oczek do &quot;bezpiecznego&quot; miejsca. Natomiast Yeovil ma miejsce 5 i po wygraniu tego meczu osiągnie prawdopodobnie miejsce 4, a w najlepszym wypadku 3. O formie zespołu Colchester nie można za wiele dobrego powiedzieć grają oni w kratkę (na 5 meczy - 2 zwycięstwa i 3 porażki - ostatnio u siebie na stadionie aż 1:5 z
Tranmare Rovers) Natomiast Yeovil jest ostatnio w bardzo dobrej formie ( na 5 meczy wygrali 4 oraz zremisowali na wyjeździe z Doncaster) W 5 meczach Colchester stracił aż 11(!) bramek co jest największą liczbą w tym okresie w lidze, zdobywając tylko 5. Yeovil zdobył 11 bramek, tracąc zaledwie 2 (najlepszy wynik w lidze) po nieudanym początku sezonu Yeovil walczy o awans do Championship. Dzisiaj grają z przeciwnikiem słabym, który walczy o bezpieczną pozycję, jeśli chcą się utrzymać muszą zacząć wygrywać mecze, ale nie spodziewam się tego dzisiaj. Natomiast Yeovil musi wygrywać z takimi drużynami by przybliżyć się do pierwszej 3, a w następnej kolejności do pierwszego miejsca.

Spójrzmy jeszcze na pojedynki bezpośrednie obu drużyn

06/10/12 LI1 Yeovil Town FC 3 - 1 Colchester United
14/08/12 PUL Yeovil Town FC 3 - 0 Colchester United
18/02/12 LI1 Yeovil Town FC 3 - 2 Colchester United
08/10/11 LI1 Colchester United 2 - 2 Yeovil Town FC 30/04/11 LI1 Yeovil Town FC 4 - 2 Colchester United


Wspaniałą alternatywą dla tego typu będzie również over 2,5 gola.
Polecam serdecznie ten typ.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - League 1
Spotkanie: Colchester United - Yeovil
Typ: 2
Kurs: 2,35
Bukmacher: Totomix
Analiza:

Witam
Jest to mój pierwszy typ na forum (mam nadzieję, że trafny :smile ????
(...)
Powodzenia ????
Ja tylko dodam, że Yeovil gra bez dwóch kluczowych graczy - kapitan Jamie McAllister i napastnik James Hayter nabawili się urazów w ostatnim meczu i zamiast nich zagrają wprowadzeni w ostatnim meczu Nathan Ralph i Gavin William. Do składu gospodarzy natomiast powracają: Drey Wright, Marcus Bean, Brian Wilson, Andy Bond, Clinton Morrison, Tom Eastman i bramkarz Mark Cousins. Joe Dunne z pewnością namiesza trochę w składzie po ostatniej porażce 1-5. Może więc być ciekawie i over 2.5 wygląda nieźle. Osobiście odpuściłem czystą 2 właśnie z powodu absencji, ale w sumie Yeovil i tak ma silny skład.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Oldham - Sheffield Utd 2 @ 2.10 bet365 lub DNB 2 @ 1.60 WH ✅ 0-2

Tak przeglądając teraz typy na weekend wpadł mi w oko mecz jednego z kandydatów do awansu do Championship. Sheffield przed ostatnia kolejka 4 zwycięstwa z rzędu, w ostatniej kolejce trochę niespodziewanie zremisował na własnym terenie z Leyton i właśnie tutaj upatruje szans na zwycięstwo gości w sobotnim spotkaniu. Sheffield jest obecnie na 2. miejscu w tabeli jednak w tej chwili maja tylko 3 pkt przewagi nad 7. drużyna która nie lapie się nawet do baraży. Z drugiej strony do lidera tracą tylko 1 pkt. tak wiec każdy punkt w ostatnich 12. kolejkach będzie miał duża wagę i drużyny które chcą walczyć o awans nie mogą sobie pozwolić na odpuszczanie.
Naprzeciw nich Oldham który wypłynął ze strefy spadkowej po ostatnim zwycięstwie nad prawie już zdegradowanymi Pompeys. Oldham dla którego serial 3 zwyciestw z rzędu powinien się już skończyć bo nie jest to ligowy potentat, który może seriami zdobywać punkty.
Moje przypuszczenie jest takie : Sheffield które nie może tracić seryjnie punktów i strata 4 czy 5 punktów w tej chwili może bardzo wiele zawalić, Oldham, który w tym sezonie nie wygrał więcej niż 3 meczów z rzędu. Większy potencjał jest w drużynie gości tego spotkania, myślę ze w obecnej sytuacji także i motywacji nie zbraknie w związku z tym typ 2 jest dla mnie właściwym wyborem. Także niezłym rozwiązaniem jest DNB 2 po kursie 1.60 w WH.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Zaniedbałem troche Npower (do końca sezonu tylko) L1 i L2.. Czas coś wrzucić:
Leyton - Portsmouth
Zacznę od gości. Dwa ostatnie mecze to dwie wygrane, co oczywiście nie jest oznaką cudownego przemienia drużyny, ale napawa pewnym optymizmem, bo opuściła ona ostatnie miejsce w tabeli na rzecz Bury. Do składu powraca obrońca Sam Sodje, chociaż nie wiadomo, czy zagra właśnie przez ostatnie zwycięstwa Pompey, podobnie zresztą jak Shaun Cooper (17/0). Zagra też najprawdopodobniej napastnik John Akinde (16/0), który pauzował w ostatnim meczu przez małe przeziębienie. Gospodarze natomiast zagrają bez doświadczonego obrońcy Nathana Clarke (30/0), który nabawił się kontuzji w ostatnim meczu z Shrewsbury. Mogą zagrać pomocnicy David Mooney (38/12) i Shaun Batt (18/2), którzy nie grali w weekend, chociaż to jeszcze nic pewnego. Nie ma co ukrywać - Leyton na papierze jest faworytem, ale gościom bardziej zależy na punktach, a gospodarze grają tak żeby się utrzymać, co zresztą widać po ich przeplatanych wynikach. Myślę, że BTS jest tu najlepszą opcją (2-3 gole), a do tego podpórka na gości jako dodatek.
BTS @ 2.00 ⛔ 1-0
Portsmouth +1 @ 1.625 /zwrot
MK Dons - Shrewsbury
Pierwszy bramkarz gospodarzy David Martin znów nie zagra, a Ian McLoughlin, ma problem z łydką, ale najprawdopodobniej zagra, chociaż w takim wypadku nie będzie najpewniejszym punktem obrony. Nie zagra raczej natomiast pomocnik Daniel Powell (32/6), ale za to powraca wypożyczony z Chelsea młody napastnik Patrick Bamford. Skład gości znów zostanie przemielony, bo ostatnie 4 zmiany dokonane przez Grahama Turnera nie wyszły drużynie na dobre, tym bardziej, że do gry gotowych jest aż 5 graczy, którzy ostatni nie grali: Marvin Morgan (F 37/7), Stephen McGinn (M 10/1), Paul Parry (M 30/6), Luke Rodgers (F 28/5) i Rob Purdie (M 22/0). Linia ataku znacznie więc wzmocniona. Myślę, że mecz będzie obfitował w bramki, bo jednak linie obrony obu drużyn (a już na pewno gości) nie zachwycają. Stawiam na min. 4 bramki w tym meczu.
over 3.5 @ 3.80 ✅ 2-3
Yeovil - Crawley 1 @ 2.20 ⛔ 2-2 //jak można z 2-0 tak zeszmacić
Crewe - Sheff Utd BTS @ 1.83 - goście przycisną, ale gospodarze nie są bez szans i coś ustrzelą, wynik otwarty //mecz przełożony
Southend - Wimbledon 1 @ 1.85 ⛔ 1-3
i na deser:
Aldershot - Burton - problemy kadrowe u gospodarzy łącznie z pierwszym bramkarzem i kapitanem, pełny skład gości i walka o awans. Jak dla mnie czyste value .. 2 @ 2.87 ( ✅ 1-2FT )i ew 2(-1) @ 5 /zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 2

kristof1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotanie: Oldham - Hartlepool
Typ: 1
Kurs: 2,00
Buk: William Hill


Bardzo ważny mecz w walce o utrzymanie, walka będzie z obu stron i obie drużyny nie mogą Pozowic sobie na przegrana. Obie ekipy sa w strefie spadkowej. Oldhamowi brakuje 2 punktów do bezpiecznego miejsca . Hartepool jest 22 i traci 6 punktów aby odbić się od strefy spadkowej. Oldham od 2013 roku ma wyboista drogę do utrzymania się w lidze. Remis w Scunthorpe, potem nastały 4 porażki, następnie 3 wygrana i znowu 3 porażki ostania w domu z Bournemouth. Menager Tony Phillskirk powiedział na konferencji ze ostanie mecze jego zespół nie zagrał z pełnym zagazowaniem. Hartepool ma cztery mecze bez zwycięstwa, nie strzelili nawet bramki w ostatnich 4 meczach. Wydaje mi się ze minimalnie lepsza drużyna, gdyż znajduje się w trochę lepszej formie w tym meczu będzie ekipa gospodarzy a o wygranej zdecyduje atut własnego boiska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Bury - Stevenage
Bury walczy, ale nic z tego nie wychodzi. Sam Kevin Blackwell powiedział, że wie gdzie leży problem, ale embargo na transfery skutecznie uniemożliwia jakiekolwiek zmiany na lepsze. W składzie na ten mecz niewielkie zmiany. Do drużyny z wypożyczenia do Barrow powrócił obrońca Efe Sodje i wybiegnie on od razu na boisko w pierwszej jedenastce. Poza tym nie ma żadnych innych problemów zdrowotnych ani kartkowych. Bury przegrało u siebie 4 ostatnie mecze i frustracja Blackwella jest naprawdę widoczna, więc z pewnością znów będzie rotacja w składzie. Goście witają w składzie dwóch obrońców: David Gray i Darius Charles powrócili po banicji kartkowej, chociaż nie wiadomo, czy zagrają, bo Boro rozbiło niespodziewanie Sheff Utd aż 4-0, a wiadomo, że w takich wypadkach składu się raczej nie zmienia. Hattricka w tym meczu strzelił Dani Lopez, który wrócił z wypożyczenia z Barnet. Boro nieźle gra na wyjazdach z dnem tabeli i razem z Lopezem powinni dać radę. Ale... Bury czasem zaskakuje i po głowie chodzi mi remis z mała przewagą gości. Tak też zagram.
Stevenage +0,5 @ 1.575 ⛔ 2-0 // szkoda.. do 82 min było 0-0
X @ 3.40
Accrington - Wimbledon - Obie drużyny bez kilku graczy, goście bez 5 obrońców. Każdy wynik możliwy, stawiam na over.
o3.5 @ 3.25 ✅ 4-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom