>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

League Two 2017/18

Status
Zamknięty.
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
... i to jakie niespodzianki! Chyba trzeba odpuścić grę na 1-2 kolejki i przyjrzeć się spokojnie temu chaosowi. ????
No nic, czar pierwszych kolejek...
 
L 14

lawrence80

Użytkownik
w ten weekend puszczam takiego trebla :
1 - 1.65 Luton - Colchester
mecz

1 - 1.86 Coventry - Newport
mecz

1-1 - 1.75 Wycombe - Notts County
podwojna szansa
współczynnik 5,37 (fortuna)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Bardzo ciekawy trebelek, myślę, że nie bez szans na powodzenie. Ja wrzucę dzisiaj swoją &quot;czystą dwójeczkę&quot; do Typów Dnia i tutaj. Pozdrawiam.
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Miałem wrzucać Typ Dnia na jutro, ale jakoś nie czuję dzisiaj weny literackiej. Może jutro rano...
Natomiast na nadchodzącą kolejkę League Two puszczam następujące AKO (kursy z Fortuny):
Morecambe - Swindon, podwójna szansa 2-2 @1.85 ✅
Coventry - Newport 1 @1.86 ⛔
Carlisle - Cheltenham BTS @1.64 ⛔
Stevenage - Grimsby BTS @1.64 ✅
==================================
AKO @9.25
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
w ten weekend puszczam takiego trebla :
1 - 1.65 Luton - Colchester
Uważałbym, i to bardzo.
Obie drużyny typowane przed sezonem na czołówkę ligi, wartość obu ekip porównywalna ze wskazaniem na gości. Nie ma co patrzeć na oszałamiające 8:2 Lutonu z Yeovil, bo ten mecz im po prostu wyszedł ponad miarę.
Ponadto menago Colchester John McGreal ma przewagę psychiczną nad swym odpowiednikiem z Kenilworth Road Nathan&#39;em Jones&#39;em - spotykali się do tej pory dwukrotnie i dwukrotnie zwyciężyli The U&#39;s.

Dla mnie więcej warte jest X2 po kursie 2.34 ⛔
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Morecambe - Swindon
Typ: Swindon Town FC
Kurs: 2.35
Bukmacher : forBet

Analiza:

And it&#39;s Swiiiindon Town, Swiiiiiindon Town FC, We’re by far the greatest team,
The world has ever seen…

Wytrawni znawcy futbolu, których nie brakuje na tym forum, zwrócą zapewne uwagę na delikatną nutkę przesady zawartą
w przytoczonych powyżej słowach piosenki kibiców Swindon Town. Ci z Was, którzy są równie starzy jak ja, pamiętają zapewne sezon 1993/94, kiedy to Swindon spadł z Premier League (zwanej wtedy Premiership), zajmując ostatnie miejsce w lidze, odnosząc jedynie pięć zwycięstw i tracąc rekordowe 100 bramek w lidze. Starzy kibice Robins zapewne z sentymentem wspominają tamte czasy, patrząc na ich drużynę grającą w najniższej z lig FL. Myślę jednak, że patrzą w przyszłość z optymizmem, ponieważ pod wodzą Davida Flitcrofta bardzo udanie rozpoczęli obecny sezon League Two.

Przed dzisiejszym meczem w obozie Swindon panuje uzasadniony optymizm, nie zmącony koniecznością dalekiego, jak na angielskie warunki, wyjazdu do Morecambe (339 km). W pierwszych dwóch meczach sezonu Swindon najpierw wygrał na wyjeździe
z ubiegłorocznym półfinalistą play-offs, Carlisle United, 2:1, a następnie zremisował u siebie z finalistą tych rozgrywek, Exeter City, 1:1. W trzeciej kolejce czeka na zespół Davida Flitcrofta teoretycznie łatwiejszy przeciwnik i sądzę, że Robins sięgną dziś po drugie zwycięstwo w sezonie.

Siłę w ataku zespołowi z hrabstwa Wiltshire zapewniają między innymi Luke Norris, Kaiyne Woolery, Amine Linganzi oraz mój ulubieniec Paul Mullin, 22-letni napastnik (nota bene były zawodnik Morecambe), który rozpoczął obecny sezon „z przytupem” zdobywając bramki przeciwko Carlisle, Norwich i West Ham U23. Defensywa Swindon Town, chociaż jak na razie mam problemy z zachowaniem czystego konta w meczu, również prezentuje się bardzo przyzwoicie: dyryguje nią kapitan zespołu Olly Lancashire do spółki ze świetnym bramkarzem, urodzonym w Londynie Chilijczykiem, Lawrencem Vigouroux.

Jeżeli chodzi o drużynę gospodarzy, to zespół Morecambe po raz kolejny wymieniany jest jako jeden z głównych kandydatów do spadku,
i po raz kolejny zdaje się nie przejmować tymi prognozami i, mówiąc kolokwialnie, „gra swoje”. Domowe zwycięstwo nad Cheltenham
i wyjazdowy remis z beniaminkiem, Lincoln City, pozwalają kibicom „Krewetek” mieć uzasadnioną nadzieję, że w tym sezonie również uda im się uniknąć upadku w otchłań non-league football. Czy zdobędą dziś jakieś punkty w meczu ze Swindon Town? Nie sądzę – między tymi zespołami jest jednak spora różnica, nie tylko stawianych przed nimi celów (Swindon to jeden z głównych faworytów do awansu),
ale również potencjału i umiejętności zawodników.

Jak dla mnie, czysta dwójka. Powodzenia.
Morecambe - Swindon 0:1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
M 2K

messi19152

Użytkownik
Ach, jaki żal Coventry... kurcze, strasznie żałuję ze nie pograłem Notts. Miałem ich w &quot;próbnym&quot; kuponie po kursie bodajże 3,20. Ale za to Luton i Stevenage dało przychód w kwocie 144 pln obstawione za 50. No nic, czas na lepsze wygrane jeszcze dla nas nadejdzie. Pozdro.
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Jasne, że gramy dalej. Nie takie cuda jak w meczu Coventry już sie zdarzały, chociaż przyznam że parę złotych przeszło mi przez nich koło nosa.
Życie. ????
Typujemy i bawimy się dalej - wyłączyłem tylko możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości i ewakuowałem się z pewnego toksycznego miejsca w sieci (niektórzy tutaj wiedzą o jakim miejscu mówię ;) ).
Powodzenia i jak zawsze zapraszam do pisania w tym wątku i generalnie w dziale &quot;Wyspy Brytyjskie&quot; - im więcej ludzi mających pojęcie o brytyjskiej piłce będzie dzieliło się tutaj swoimi informacjami, analizami i przemyśleniami, tym większe prawdopodobieństwo, że coś ciekawego każdy będzie mógł dla siebie wybrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2

beniu1980

Użytkownik
Moim zdaniem nie powinieneś brać tak do siebie wszystkiego , jesteś bardzo inteligentnym człowiekiem. Ode mnie masz duży plus nie tylko za wiedze . Głowa do góry i czekamy na kolejne typy i te fantastyczne analizy
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Moim zdaniem nie powinieneś brać tak do siebie wszystkiego , jesteś bardzo inteligentnym człowiekiem. Ode mnie masz duży plus nie tylko za wiedze . Głowa do góry i czekamy na kolejne typy i te fantastyczne analizy
Spokojnie Kolega wyżej doskonale wie że Niższe Ligi Brytyjskie nie są łatwym &#39;&#39;chlebem&#39;&#39; i granie singli ma największy sens, w każdej kolejce mamy masę niespodzianek. Dlatego kochamy tak te ligi bo są nieprzewidywalne ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 0

pawel33w

Użytkownik
Czekam dalej na twoje typy meczy, początki zawsze są ciężkie. Doberman dobrze napisał Niższe Ligi Brytyjskie nie są łatwym &#39;&#39;chlebem&#39;&#39; ale zabawa trwa nadal powodzenia.
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Wrzucam to tutaj, bo to mój wątek i wiem, że tu zaglądacie - wyjaśniam: NIKOGO indywidualnie nie zablokowałem. Wyłączyłem po prostu możliwość otrzymywania PW, bo to przekraczało ludzkie możliwości żeby odpowiedzieć na tyle wiadomości. Przepraszam, ale sam nie mogę za wszystkich myśleć, kleić AKO, tasiemek, maxi itp.
Sorry, ale do gry jest potrzebna spokojna głowa, a nie odpowiadanie co chwilę na pierdylion wiadomości i martwienie się czy ktoś odzyska stracone 7 kafli (autentyczny przypadek), czy nazbiera na operację żony (tak - autentyczny przypadek). Oczywiście Typy Dnia i na League Two nadal będę Wam podrzucał.
P.S. Zobaczcie ilu tutaj jest lepszych typerów niż ja (chociażby koledzy, którzy są wyżej w tabeli Typów Dnia ode mnie). Może oni będą w stanie Wam pomóc.
Powodzenia wszystkim! ????
 
M 2K

messi19152

Użytkownik
Wiesz, jesteś szanowanym i dobrze przewidującym graczem więc ludzie do Ciebie piszą i chcą się odkuć. Ale to troche przesada. Ja wole coś sam skleić niż potem narzekać, że mi czyjeś typy nie weszły. A na tą kolejkę to pogram Swindon i Notts. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom