>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

League Two 2017/18

Status
Zamknięty.
M 2K

messi19152

Użytkownik
Czołem. Dzisiaj zagrałem 3 mecze 4 ligi angielskiej. Oto one:
Coventry City - Exeter City typ: Exeter kurs 3.1
Notts County - Lincoln City typ: 1 kurs 2.8
Accrington Stanley - Cheltenham Town typ: 1 kurs 1.95
Kurs łączny: 16,93
Stawka: 25 zł
Ew. wygrana:423,15
Wszystkie kursy pochodzą z forBET.
 
nabucho 6,3K

nabucho

Użytkownik
Mansfield - Notts County 2 3.35 Marathonbet
Stawiam na gości. Jak do tej pory tłuką wszystkich. Wiadomo, że każda seria zawsze się kończy, ale kurs jest wart ryzyka.
Coventry - Crewe 1 1.67 Bet365
Liczę na gospodarzy. Coventry to utytułowany zespół i liczę na to, że ten rok będzie niezły w ich wykonaniu a może nawet awansują o jeden strzebel wyżej, bo ostatnie wyniki pozwalają zachować nadzieję w przeciwieństwie do przeciwników, którzy ostatnio prawie wszystko przegrywają.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Notts County - FC Barnet
Typ: 1
Kurs: 1,99
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela:

Notts County u siebie ma bilans 4 zwycięstw i 2 porażek, natomiast Barnet na wyjazdach ma bilans 1 zwycięstwa, 2 remisów i 3 porażek. Goście są w kiepskiej formie i od 7 spotkań nie wygrali (6 ligowych i 1 w Checkatrade Trophy). Wprawdzie Notts County też ostatnio bez rewelacji i w dwóch ostatnich meczach ligowych bez wygranej ale jednak ten zespół dużo lepiej się prezentuje na boisku i kadrowo jest dla mnie zespołem lepszym. Oprócz tego, że zespołowi Barnet się nie wiedzie to jeszcze dzisiaj mają problemy kadrowe przed tym spotkaniem.
Absencje w Notts County:
obrońca Jones (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i pomocnik O&#39;Connor (bez występu w tym sezonie)
Absencje w Barnet:
bramkarz Stephens (3 występy w tym sezonie), obrońcy Johnson (2 występy w tym sezonie) i Brindley (2 występy w tym sezonie), pomocnik Weston (2 występy w tym sezonie) i napastnicy Tarpey i Akinde (obaj po dwa występy w tym sezonie), oprócz tego pod znakiem zapytania stoją występy Campbell-Ryce (11 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i najlepszego strzelca w drużynie napastnika Coulthirst (11 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie). To czy ci piłkarze ostatecznie zagrają czy zasiądą na ławce rezerwowych czy wogóle ich nie będzie w meczowej kadrze wiadomo będzie dopiero przed meczem.
Według mnie gospodarze są zespołem lepszym i u siebie powinni zgarnąć 3 punkty
✅ 2-1
 
dannytipster 143

dannytipster

Użytkownik
High Wycombe do League One w tym sezonie !!!
10/11/2017 20:45
Newport - Port Vale
Typ: 2
3.60

11/11/2017 16:00
Stevenage - Notts County
Typ: 2
2.30

11/11/2017
Morecambe - Wycombe
Typ: 2
2.00
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Ale mnie Lincoln City zaskakuje. Jak tak dalej pójdzie to załapią się do baraży a przypomnę że jest to beniaminek League Two. W zeszłym sezonie doszli baaaaardzo daleko w FA CUP zostali wyeliminowani przez Arsenal jeśli dobrze pamiętam chyba w 1\8 ??!! Już dwa razy stawiałem przeciw nim i wtopiłem, pewnie przez to że kiedyś grałem nimi w FMa ze względu na to że mają sympatyczny herb i lubiłem grać drużynami z półamatorskich lig; anyway. CHOCHLIKI ???? ???? ???? ???? ???? ????
 
nabucho 6,3K

nabucho

Użytkownik
Coventry - Crawley Town 1 1.68 Marathonbet ⛔ 1-1
Zawodnik Coventry Jodi Jones jest kontuzjowany i będzie musiał trochę poczekać aż ponownie zagra. Wierzę, że jednak dadzą sobie radę z przeciętnym zespołem. Coventry mierzy w awans i musi dobrze punktować, bo konkurencja jest spora. Przeciwnik nieżle radzi sobie w tym roku, na wyjazdach potrafi nawet wygrywać, nie mniej wierzę, że dzisiaj tak się nie stanie.

Notts County - Colchester 1 2.16 Marathonbet ✅ 2-1
Notts County jest rozpędzon, u siebie wygrywa prawie wszystko i ja w to wchodzę. Zespół podobnie jak Coventry, mierzy w awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - League Two
Godz: 16:00
Spotkanie: Colchester United F.C. - Cambridge United F.C.
Typ: Colchester United F.C.
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Anglii gdzie w 26 serii gier tamtejszej League Two na Weston Homes Community Stadium zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Colchester United Football Club a w gości przyjedzie drużyna Cambridge United Football Club.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 25 meczach zdobyli 40 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 12 pozycji w angielskiej League Two zdobywając 36 oczek w swoich 25 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Colchester United F.C. w tym sezonie u siebie 6 zwycięstw, 4 remisy oraz 2 przegrane i bilans bramek 21-10 natomiast goście w delegacjach 2 wygrane, 4 remisy oraz 6 porażek z bilansem bramkowym 7-20.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy grają równo tak u siebie jak i na wyjazdach prezentując równą ligową formę do tego goście nigdy u nich nie zanotowali nawet remisu przegrywając wszystkie 4 spotkania rozgrywane na terenie Colchester United F.C. a goście to zespół własnego boiska który w delegacjach traci swoje największe atuty do tego nie potrafią grać na terenie gospodarza tego spotkania i moim zdaniem komplet 3 ligowych oczek kolejny raz pozostanie na Weston Homes Community Stadium.
⛔ 0:0
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Colchester - Cheltenham
Typ: Colchester
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jak kolega wyżej, również zapraszam na stadion Colchester gdzie odbędzie 27 kolejka League Two. Tym razem gospodarze podejmują 17 ekipę w tabeli.
Gospodarze zajmują 8 miejsce w tabeli. W ostatnich 10 pojedynkach przegrali zaledwie jedno spotkanie. Bilans gier na własnym stadionie wygląda przyzwoicie. 6 zwycięstw, 5 remisów i dwie porażki z bilansem bramkowym 21:10.
Goście w ostatnim meczu przeciwko Stevenage zaprezentowali się słabo przegrywając to spotkanie aż 4:1.
W ostatnich 5 wyjazdowych meczach, zdobyli zaledwie 4 pkt, wygrywając tylko z przedostatnim Barnet.
Również statystyka bezpośrednich konfrontacji jest na korzyść Colchester.
Porównując wyższy kurs na zwycięstwo z ekipą słabszą od Cambridge, tym bardziej uważam tą propozycję za atrakcyjną.
1:4 FT
⛔
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, League Two
Godzina: 20:45
Spotkanie: Accrington Stanley - Swindon Town
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela tej ligi wygląda tak

Jak widać oba zespoły w czubie ligowej tabeli. Accrington u siebie ma bilans 9 zwycięstw, 2 remisów i 3 porażek, natomiast goście na wyjazdach są najlepiej grającym zespołem z całej ligi notując 10 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Oba zespoły w formie ale trzeba przyznać, że Swindon na wyjazdach radzi sobie świetnie. Ja jednak w tym spotkaniu stawiam na zwycięstwo gospodarzy. Pod względem statystyk najmniej prawdopodobny jest tutaj remis i wychodzi na to, że albo wygrają gospodarze albo goście, chociaż wiadomo jak ze statystykami też jest ;) Ja jednak widzę tutaj większe szanse na zwycięstwo Accrington. Przede wszystkim dla gości będzie to 4 spotkanie w ciągu 10 dni (dla gospodarzy 3) i drugi daleki wyjazd po sobotnim meczu wyjazdowym do Lincoln. Dodatkowo to sobotnie starcie zespół Swindon grał od 21 min w dziesięciu po czerwonej kartce obrońcy Prestona. W tamtym spotkaniu padł remis 2-2 ale kosztował on niewątpliwie dużo sił drużynę Swindon. Na to spotkanie Accrington powinien być zespołem lepiej wypoczętym i zregenerowanym i głównie na to tutaj liczę, że będą mieli więcej sił na boisku niż rywal. Do tego gospodarze dzisiaj w najmocniejszym składzie a u gości jest kilka absencji.
Absencje w Swindon:
obrońcy Preston (20 meczy rozegranych w tym sezonie, 2 gole na koncie), Hussey (9 meczy rozegranych w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Conroy (7 meczy rozegranych w tym sezonie) i pomocnicy Linganzi (21 meczy rozegranych w tym sezonie, 2 gole na koncie) i McDermott (11 meczy rozegranych w tym sezonie, 1 gol na koncie)
✅ 2-1
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
32 KOLEJKA LEAGUE ONE
Ciekawsze mecze według mnie: Bradford - Bury , Milton Keynes - Portsmouth , Shrewsbury - Plymouth i Rochdale - Fleetwood


ZAPRASZAM DO TYPOWANIA I KOMENTOWANIA
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, League Two
Godzina: 20:45
Spotkanie: Accrington Stanley - Morecambe FC
Typ: 1
Kurs: 1,84
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na poczatek

Accrington u siebie ma na koncie 12 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 3 zwycięstwa, 7 remisów i 7 porażek. Gospodarze mają szansę zbliżyć się na odległość 1 punktu do liderującego Luton Town, pod warunkiem, że wygrają to spotkanie. Accrington w tym momencie jest w bardzo wysokiej formie oraz dyspozycji i w ostatnich 11 spotkaniach aż 9 razy wygrywali, 1 raz zremisowali i 1 raz przegrali. Morecambe z kolei bez rewelacji głównie remisując w ostatnich meczach. Kadrowo gospodarze są zespołem dużo mocniejszym, ich napastnicy są znacznie skuteczniejsi i myślę, że na własnym stadionie gospodarze odniosą dziś zwycięstwo.
Absencje w Accrington:
pod znakiem zapytania stoją występy obrońcy Conneely (21 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i pomocnika Sousa (5 występów w tym sezonie)
Absencje w Morecambe:
obrońca Winnard (11 występów w tym sezonie)
Spacerku bym się nie spodziewał ale o tego przynajmniej jednego gola gospodarze powinni być lepsi. Forma jest po ich stronie.
✅ 1-0
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - League Two
Godz: 20:45
Spotkanie: Exeter City F.C. - Yeovil Town F.C.
Typ: Exeter City F.C.
Kurs: 2.14
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Anglii gdzie w tamtejszej League Two w zaległym spotkaniu 30 serii gier na St James Park zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Exeter City Football Club a w gości przyjedzie drużyna Yeovil Town Football Club.
Exeter City F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 34 meczach zdobyło 59 punktów co daje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej natomiast Yeovil Town F.C. plasuje się na 17 pozycji w tabeli angielskiej League Two ze zdobytymi 38 oczkami w swoich 35 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 11 zwycięstw, 2 remisy oraz 4 przegrane i bilans bramek 24-14 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, 4 remisy oraz 10 porażek z bilansem bramkowym 19-38.
Moim typem w tym spotkaniu jest wygrana gospodarzy którzy ostatnio u siebie zaliczyli 2 remisy oraz przegraną ale nie z byle kim bo odpowiednio remisy w Wycombe, Carlisle i porażkę z Mansfield ale ogólnie u siebie grają bardzo dobrze i to dla nich idealny mecz na przełamanie złej serii gdyż goście na wyjazdach graja bardzo słabo do tego tracą sporo bramek i nijak ich porównywać do drużyn z którymi Exeter miał ostatnio u siebie problemy i moim zdaniem po takim kursie można brać to zdarzenie w ciemno bo gospodarze powinni sobie poradzić na swoim terenie z tak słabą drużyną jak Yeovil w delegacjach.
⛔0:0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Accrington Stanley - Forest Green Rovers
Typ: 1
Kurs: 1,71
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na poczatek

Accrington u siebie ma na koncie 13 zwycięstw, 2 remisy i 3 porazki, natomiast goście na wyjazdach zaliczyli do tej pory 2 zwycięstwa, 5 remisów i 10 porażek. Po raz kolejny gram na zwycięstwo Accrington i myślę, że ten zespół znów mnie nie zawiedzie. W tym momencie grają najlepiej z całej ligi, są w wielkiej formie i ciężko będzie ten zespół zatrzymać komukolwiek. W ostatniej kolejce pokonali ówczesnego lidera zespół Luton Town i to na wyjeździe 2-1 i od 8 spotkań są bez porażki wygrywając 7 a 1 remisując. To pokazuje, że gospodarze są w wielkiej dyspozycji i nie chce mi się wierzyć aby Forest Green było w stanie ich zatrzymać. Wprawdzie goście tego spotkania w ostatnim czasie też prezentują się dobrze ale dzisiaj zabraknie w ich szeregach głównej armaty i bez tego gracza wątpię, że będą w tym spotkaniu w stanie coś ugrać. Accrington w najmocniejszym składzie, w zespole nie ma żadnych absencji, atmosfera w drużynie jest świetna, forma dopisuje więc nic tylko wygrać kolejny mecz i dopisać kolejne 3 punkty.
Absencje w Forest Green:
pomocnicy Marsh-Brown (14 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Whittle (2 występy w tym sezonie) i napastnik Doidge (35 występów w tym sezonie, 16 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie), ponadto pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Bennetta (29 występów w tym sezonie)
✅ 3-1

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cheltenham Town - Chesterfield FC
Typ: 1
Kurs: 1,74
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Cheltenham u siebie zanotował 7 zwycięstw, 5 remisów i 6 porażek, natomiast ich rywal na wyjazdach gra najgorzej z całej ligi i ma na koncie 2 zwycięstwa, 3 remisy i 11 porażek. Do tego zespół Chesterfield na wyjazdach ma najmniej strzelonych goli spośród wszystkich zespołów, bo tylko 14 w 16 meczach. Źle to wszystko wygląda u gości jeśli chodzi o wyjazdy. Wprawdzie Cheltenham nic wielkiego nie gra ale forma ich rywala jest słabiutka a do tego dzisiaj zagra mocno osłabiony
Absencje w Cheltenham:
obrońca Forster (4 występy w tym sezonie) i napastnik Gordon (4 występy w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoi występ pomocnika Sellarsa (24 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Chesterfield:
obrońcy Hird (24 występy w tym sezonie) i Evatt (19 występów w tym sezonie, kapitan drużyny), pomocnicy Reed (33 występy w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Sinnott (7 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnik Ugwu (11 występów w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoją występy pierwszego bramkarza Anyona (13 występów w tym sezonie), obrońcy Binnoma-Williamsa (15 występów w tym sezonie), pomocnika Coke (1 występ w tym sezonie) i napastnika Doddsa (3 występy w tym sezonie)
⛔ 1-1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom