>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Lega A (Włochy) 2016/2017

Status
Zamknięty.
prince91 136

prince91

Użytkownik
Capo d&#39;Orlando (0-2) - Torino (1-1)
Capo AH -2,5 @1.86✅ Pinnacle
Liczę w tym spotkaniu na pierwsze zwycięstwo gospodarzy. W pierwszych dwóch meczach grali z Milano oraz Venezią, a więc z zespołami, które należą do czołówki w Lega A. W pierwszym meczu dzielnie walczyli u siebie z Mistrzem Włoch, ale ostatecznie przegrali 65:71. Na pewno na + należy zaliczyć występ Archiego, który zdobył 17 punktów, poza tym na początku tego sezonu w ogóle prezentuje się bardzo dobrze i może być mocnym punktem tej drużyny. Torino moim zdaniem jest zespołem słabszym i szczególnie poza domem mają spore problemy. W zeszłym sezonie na wyjazdach bardzo słaby bilans (3-12) i wydaje mi się, że przegrają kolejne spotkanie. W ostatnim bezpośrednim meczu gospodarze wygrali u siebie 86:73 i liczę, że dziś pokryją ten handicap.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Capo D&#39;Orlando vs Cantu 96-53
Capo D&#39;Orlando (+3.5pkt) @ 1.83 Bet365 ✅


Mecz od 18:15

Tutaj przewaga parkietu będzie niezwykle istotna. Capo jak wygrywa to przede wszystkim u siebie, tutaj są w stanie przeciwstawić się teoretycznie lepszym ekipom, a Cantu na wyjazdach grać po prostu nie potrafi. Poprzedni sezon i bilans wyjazdów 3-12, a tym sezonie też dostali 20pkt w plecy przeciwko Brescii najlepiej to pokazują. Skład gospodarzy wcale nie jest słaby. Kilka wyrównanych poziomem zawodników. Mamy tutaj dwójkę Amerykanów Diener + Archie, solidny rozgrywający z Urugwaju Fitipaldo, Węgier Perl czy wyróżniający się ostatnio wysoki Chorwat Mario Delas. Szkoda, że kontuzjowany jest Berzins, ale też dwóch młodych Serbów potrafi w te kilka minut dorzucić ważne punkty. Mnie akurat Cantu w tym sezonie nie przekonuje. Okey, jeszcze u siebie są groźni, ale na wyjazdach to wątpię, aby odnieśli wiele zwycięstw. Na papierze ten roster bardzo solidny. Mnóstwo doświadczonych, solidnych Amerykanów, ale na ten moment cały ten zespół nie jest zbyt zgrany. Mają wiele przestojów i potężnych runów traconych punktów. Cantu gra szybką koszykówkę, stawiają mocno na ofensywę, ale często tych luk w obronie jest za dużo. Gospodarze u siebie rozbili Torino i niemal do ostatniej minuty toczyli równy bój z Milano. Tam dopiero w końcówce musieli uznać wyższość mistrzów. Obiekt Pala Fantozzi Arena to trudny teren dla przyjezdnych i w mojej ocenie gospodarze powinni pokusić się o zwycięstwo, a już na pewno o równy bój do samego końca. Lekki handicap i biorę ten bet.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Włochy - Lega 1

Trento vs Reggio Emilia 1 @ 1.76 Bet365 ⛔ 80-84

Ostatnią kwartę musieli oddać. Było nawet +7, ale końcówka beznadziejna, brak skuteczności i przegrana.


Trento u siebie to niesamowicie mocna drużyna. Na starcie sezonu zaliczyli falstart przegrywając z Brindisi, ale potem nie dali szans kolejno takim ekipą jak: Cremona, Venezia i Capo D&#39;Orlando. W poprzednim sezonie odpadli w 1/4 finału i bez wątpienia z takim składem jakim obecnie dysponują spokojnie mogą poprawić to osiągnięcie, a w moim odczuciu stać ich nawet na pudło. Bez wątpienia główną gwiazdą zespołu jest Johandre Jefferson. Były gracz Konyasporu to wysoki i potężnie zbudowany zawodnik. Jego zdobycze punktowe zazwyczaj kręcą się w okolicy 20 oczek. Do tego David Lighty + Aaron Craft oraz Dustin Hogue mocno punktują. Dodatkowo na pozycji rzucającego obrońcy mamy Joao Gomesa + dwóch solidnych rozgrywających: młody, utalentowany Flaccadori i bardziej ograny Forray. W tej ekipie ma kto zdobywać punkty i często 5-6 zawodników przekracza 10pkt w meczu. Jeżeli chodzi o Reggio Emilia to ten skład wygląda nieco gorzej niż w ubiegłym sezonie. Odeszli Lavrinovic, Veremeenko czy Łotysz Slins i teraz o sile tej ekipy stanowią przede wszystkim Włosi. Cervi, Aradori, Della Valle czy Polonara. Na pewno jest to ekipa dalej mocna, ale na pewno nie tak równa jak w sezonie ubiegłym. Ponadto bez wątpienia Reggio to team, który u siebie stanowi przeszkodą nie do przejścia, ale już w meczach wyjazdowych ten potencjał sporo się obniża. Własna hala w lidze włoskiej to ogromny atut i rzadko się zdarza, aby nawet najlepsze drużyny ligi były w stanie wygrać więcej niż 50% spotkań na wyjeździe. Można się spodziewać fajnego widowiska, obie ekipy mają wysokie cele w tym sezonie i warto obejrzeć to spotkanie. Transmisja na Raisportsat.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Lega 1 - Mecz o 18:15


Caserta vs Trento 1 @ 1.74 Bet365 ✅ 84-67



Może większe gwiazdy ma w swoim zespole Trento, ale Caserta ma niezwykle równy i solidny skład. Na dobrą sprawę 7-8 równorzędnych zawodników i tutaj każdy może w danej chwili wypalić. Gospodarze u siebie są trudni do pokonania. W tym sezonie nawet Reggio się o tym przekonało. Sosa, Cinciarini, Czyż, Watt, Bostic, Putney z USA czy Szwed Gaddefors stanowią dosyć solidny monolit. Dobrze bronią, cały czas aktywna defensywa i na pewno będą momenty kiedy przyjezdni będą mieć spory kłopot z zdobywaniem punktów. Swoich szans mogą szukać rzutami za 3pkt, bo tutaj Trento ma swoje niedociągnięcia. W poprzednim spotkaniu rywale właśnie trójkami wygrali mecz. Caserta dobrze gra na tablicach. Zawsze sporo zbiórek w ataku i w obronie. Tutaj powinni dominować i mieć przewagę w walce o piłkę po niecelnych rzutach. Goście w tym sezonie będą się liczyć w walce o wysokie cele, ale na tak trudnym terenie jakim jest hala PalaMaggiò nie wróżę im sukcesu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Włochy, Lega A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Reggio Emilia - Olimpia Mediolan
Typ: 2
Kurs: 1,60
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Z włoskiej ligi w baskecie polecam grać dziś to spotkanie na wygraną zespołu z Mediolanu. Tabela prezentuje się następująco:

Oba zespoły w ścisłej czołówce. Oba zespoły mają swoje problemy, jednak według mnie więcej ich po stronie zespołu z Reggiany. Ale najpierw bilansy obu zespołów. Goście na wyjazdach grają pewnie i mają 5 zwycięstw i 1 porażkę na koncie, natomiast Reggio u siebie ma komplet 5 zwycięstw. Dzisiejsi &quot;gospodarze&quot; u siebie póki co nie do pokonania i normalnie bym tego nie stawiał no ale cudzysłów w słowie gospodarze nie jest tutaj bez znaczenia ;) Mecz ten zostanie dziś rozegrany na neutralnym parkiecie w Land Rover Arena w Bolonii tak więc Reggio de facto nie zagra u siebie i tutaj widzę szansę dla drużyny z Mediolanu ???? Wprawdzie goście też mają swoje problemy z trenerem, kilku graczy chce odejść ale według mnie dziś sobie powinni poradzić, bo raz, że ich rywal nie zagra na swojej hali a dwa w zespole &quot;gospodarzy&quot; jest kilka ważnych absencji. Nie zagrają dzisiaj napewno Della Valle ich lider i najlepszy gracz w zespole a także Gentile a kilku innych graczy też narzeka na jakieś drobne urazy. Drużyna z Mediolanu na dzisiaj bardzo mocną kadrę wystawi na to spotkanie i myślę, że bez większych problemów odniesie tutaj zwycięstwo.
⛔ 91-87
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Włochy, Lega A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Caserta - Avellino ✅ 82:86
Typ: 2
Kurs: 1,97
Bukmacher: Betano
Dzis w ostanim spotkaniu wloskiej seria w kosza dojdzie to ciekawego meczu pomiedzy Ceserta a Avelinno. ciekawe ztego wzgle ze obie druzyny sa w czolowce tabeli gospodarze zajmuja 6 miejsce z 14pkt, natomiast goscie 4 z 18pkt. Buki lekko faworyzuja gospodarzy ja natomiast ide strone gosci. Ceserta ostanio pod forma wyraznie co pokazaly 3 ostanie mecze wlidze. NNatomiast Avelino ostani dobre wyniki i wygrana z Cibona tez pokazala ze sa w formie. Ostanie spotkania goscie wygrywali w Cesercie i mysle ze dzis bedzie podobnie.

 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Włochy, Lega A
Godzina: 18:15
Spotkanie: Pallacanestro Varese - Dinamo Sassari
Typ: 1
Kurs: 2,14
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Tabela na początek w ramach przypomnienia:

Stawiam tutaj na zespół który znajduje się na samym dnie ligowej tabeli. Varese nie jest tak słabym zespołem jak wskazuje na to ich pozycja w lidze, po prostu zespół ten miał wiele problemów z kontuzjami i urazami przez co przegrali wiele spotkań. Teraz już jest pod tym względem wszystko okej i zespół ten w ostatnich meczach w Lidze Mistrzów grał swoim najmocniejszym składem odnosząc 2 zwycięstwa z Rosą Radom na wyjeździe i z Usak Sportif u siebie. Najwyższy czas, by Varese wreszcie też odnieśli zwycięstwo w lidze włoskiej, bo 4 ostatnie mecze są w plecy. Sassari na wyjazdach za specjalnie sobie nie radzi notując 2 zwycięstwa i 5 porażek, gospodarze u siebie też bez rewelacji mając na koncie 2 zwycięstwa, 1 zwycięstwo po dogrywce, 4 porażki i 1 porażkę po dogrywce ale jak wspominałem wcześniej w zespole tym było sporo kontuzji i głównie dlatego zespół ten sobie nie radził. Teraz już tego problemu nie ma, drużyna jest w komplecie a nowy trener tchnął w zespół nowego ducha walki, zmobilizował swoich graczy i w meczach Ligi Mistrzów ich gra już zdecydowanie lepiej wyglądała. Oba zespoły powinny dziś wystąpić w swoich najmocniejszych składach. Drużyna Sassari jest nieobliczalna ale Varese musi zacząć wygrywać w lidze i napewno zaangażowania dzisiaj tej drużynie nie zabraknie o co odpowiednio zadba trener Attilio Caja. Co się zmieniło w zespole gospodarzy po zmianie trenera ? Przede wszystkim poprawili swoją grę w obronie i agresywniej grają. Goście na wyjazdach bez rewelacji chociaż Varese musi też uważać, bo jest to zespół z czołówki, który na wyjeździe był w stanie pokonać wicelidera Lega A, Venezię, także napewno jest to groźny zespół ale dzisiaj liczę, że dobra gra w meczach z Ligi Mistrzów zostanie podtrzymana i gospodarze wygrają to spotkanie.
⛔ 76-83
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Włochy, Lega A
Godzina: 17:00
Spotkanie: Juve Ceserta - Pallacanestro Varese
Typ: 2
Kurs: 3,67
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Z włoskiej koszykówki próbuję na dzisiaj tego typu. Tabela na początek:

Mimo, że Varese jest na samym końcu w tabeli to uważam, że kursy trochę przesadzone. Ceserta ostatnio spuściła z tonu, widać u nich załamanie formy i zdecydowanie wolę po takim kursie pograć w stronę gości. Ci co śledzą moje typy to już wcześniej pisałem, że Varese jest na końcu ale głównie dlatego, że w zespole było dużo kontuzji i stąd te porażki. Teraz kadrowo jest o wiele lepiej, do tego nowy trener i zespół poprawił grę w obronie a także próbuje szybciej grać. Wprawdzie ostatnio też typowałem ich wygraną w meczu z Dinamo Sassari u siebie ale ostatecznie przegrali, to jednak widać, że nowy trener poukładał ten zespół i mimo porażki grał napewno dużo lepiej niż we wcześniejszych meczach. Bardzo wierzę w trenera Attilio Caja, to doświadczony trener, poukłada ten zespół, zmobilizuje i jak dla mnie na koniec sezonu na tym dnie nie skończą tylko dźwigną się do góry o parę lokat. Drużyna odpadła z rozgrywek Ligi Mistrzów więc teraz w całości może skupić się na walką przed spadkiem w lidze włoskiej. Ja myślę, że to zadanie się uda trenerowi Attilo i drużyna zdoła się utrzymać w Lega A. Liczę, że już dzisiaj są w stanie wygrać to spotkanie. Ceserta jest faworytem w tym meczu bez wątpienia ale nie takim jak pokazują to kursy. Jak wspomniałem wcześniej ostatnio opuścili się i Varese jest w stanie z tego terenu wywieźć zwycięstwo. Trzeba dziś zagrać z pełnym zaangażowaniem i dobrze w obronie a jak najbardziej goście są w stanie tutaj powalczyć i wygrać spotkanie.
✅ 80-86
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Włochy, A2 East
Godzina: 20:30
Spotkanie: Virtus Bologna - Aurora Basket Jesi
Typ: 2
Kurs: 3,51
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie to nie jest z najwyższej klasy rozgrywkowej a z odpowiednika drugiej ligi z grupy wschodniej ale wklejam je tutaj do tematu. Tabela tej grupy na początek:

Spodziewam się tutaj niespodzianki i zwycięstwa gości, którzy są zespołem bardzo nieobliczalnym. Aurora Jesi była w stanie pokonać lidera z Treviso na jego parkiecie to jest również w stanie dzisiaj wygrać. Drużyna gości zagra swoim najmocniejszym składem, w zespole nie ma absencji i wszyscy gracze sa do dyspozycji trenera. Zespół walczy o miejsca premiowane grą w playoffach i ostatnio jest w dobrej dyspozycji. Wprawdzie ostatnie spotkanie przegrali również z zespołem z Bologni tyle tylko, że z Fortitudo Kontatto na wyjeździe 74-86 ale dobrze się zaprezentowali i przegrali po walce. Jest to zespół ciekawy kadrowo, wybiegany i waleczny także wierzę, że dzisiaj gospodarzom postawią trudne warunki i po taki kursach jakie buki wystawiły wolę iść w stronę gości. Virtus u siebie do tej pory zanotował 8 zwycięstw, 1 zwycięstwo po dogrywce i 2 porażki, natomiast goście na wyjazdach mają bilans 4 zwycięstw i 7 porażek. Meczu się spodziewam zaciętego i pełnego walki a nie takiego jakby wskazywały na to kursy czyli pewnego zwycięstwa zespołu Virtus. Po stronie gospodarzy nie zagrają raczej Lawson, Pajola i Ndoja, którzy dochodzą do siebie po kontuzjach i raczej trener z tych graczy dzisiaj jeszcze nie skorzysta. Ja drużynę gości bardziej doceniam niż buki i moim zdaniem jest to zespół mocniejszy niż wskazują na to kursy. Osobiście spodziewam się zaciętego meczu i Aurora jest tutaj w stanie wygrać wiec po tych kursach wolę zdecydowanie bardziej pograć w stronę gości niż gospodarzy.
⛔ 98-88
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Włochy, Lega A
Godzina: 18:15
Spotkanie: Sidigas Avellino - Pallacanestro Varese
Typ: 2
Kurs: 5,30
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj stawiam typ na gości w tym spotkaniu najwyższej klasy rozgrywkowej we włoskim baskecie. Tabela:

Kto śledzi w miarę regularnie moje typy to zauważył, że często stawiam spotkania z udziałem Varese, tak w lidze włoskiej jak i w europejskich pucharach, z których zespół już odpadł. Zespół gości z pewnością ma dużo lepszy skład niż wskazuje na to ligowa pozycja. Drużyna ta miała jeszcze do nie dawna dużo problemów z kontuzjami co pisałem już wielokrotnie podczas typowania ich spotkań. Teraz ich sytuacja jest lepsza, wszyscy najważniejsi gracze są do dyspozycji trenera Attilio Caja. Po objęciu przez tego trenera Varese gra dużo lepiej i zespół ten powinien się utrzymać. Drużyna gospodarzy Sidigas Avellino walczy o drugą pozycję w sezonie regularnym i faworytem w tym spotkaniu jest bez dwóch zdań ale po takich kursach wolę zdecydowanie iść w stronę gości. Może Avellino jest wyżej, jest faworytem ale nie na takie kursy. Varese gra lepiej odkąd Caja został trenerem i dla gospodarzy nie będzie to taki spacerek jakby wskazywały na to kursy. Osobiście gram odważnie na zwycięstwo gości ale dla tych, którzy nie lubią ryzykować tak dużymi kursami proponuję różnego rodzaju spready. Na bah na przykład spread -10.5/+10.5 na 2 wynosi 1,87 a na -12.5/+12.5 na 2 wynosi 1,63 więc też dość fajne kursy na to. Jeżeli Avellino wygra to ale myślę, że minimalnie, bo meczu spodziewam się zaciętego i pełnego walki do samego końca. Myślę, że Varese stać tutaj na sprawienie niespodzianki i ogranie wicelidera włoskiej ligi.
✅ 75-82
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Włochy, Lega A
Godzina: 18:15
Spotkanie: Pallacanestro Varese - Victoria Libertas Pesaro
Typ: 2
Kurs: 3,58
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Kolejny raz gram spotkanie z zespołem Varese. Tym razem jednak, pierwszy raz zdarza mi się typować na ich porażkę. Tabela na początek:

Gospodarze u siebie mają najgorszy bilans w całej lidze notując 3 zwycięstwa, 1 zwycięstwo po dogrywce, 6 porażek i 1 porażkę po dogrywce, a zespół Pesaro na wyjazdach zanotował do tej pory 2 zwycięstwa i 8 porażek i jest drugim najgorzej grającym zespołem na wyjazdach. Mecz bardzo ważny dla obu drużyn. Wspominałem już podczas kilku spotkań z udziałem Varese, że zespół ten jest tak nisko głównie dlatego, że na początku sezonu miał wiele problemów z kontuzjami. Teraz tego problemu nie ma, wszyscy najważniejsi gracze są i po zmianie trenera, kiedy funkcję tę objął Attilio Caja zespół gra dużo lepiej i wygrywa. Gdyby kurs na gospodarzy był trochę wyższy to może bym się skusił, jednak po takich kursach wolę iść w stronę gości. Mecz jest bardzo ważny i z pewnością będzie zacięty a Varese nie jest aż takim faworytem w tym meczu jak wskazywałyby kursy wystawione przez buki. Varese ma duże problemy w tym sezonie w meczach, w których jest uznawane za faworyta a w tym meczu buki uznali za murowanego faworyta ten zespół. Ja jednak się z taką opinią nie zgadzam i uważam, że Pesaro jest tutaj w stanie wygrać. Zespół ten również ma kilku bardzo ciekawych graczy i ja spodziewam się wyrównanego spotkania, które rozstrzygnie się w samej końcówce. Kto mniej błędów popełni na koniec wygra to spotkanie. Oczywiście taka jest moja opinia i zdanie a jak będzie zobaczymy. Oba zespoły zagrają raczej swoimi najmocniejszymi składami, jedynym znakiem zapytania jest występ Harrowa w ekipie gości ale na plus dla Pesaro przemawia fakt, że mają nowego trenera. Został nim bardzo doświadczony Spiro Leka i spodziewam się lepszej gry gości, niż w ostatnim czasie. Wiadomo jak działa efekt nowej miotły i na to tutaj też liczę ;) Trener ten z pewnością tchnie w zespół nowego ducha walki i są oni tutaj w stanie sprawić dziś niespodziankę.
⛔ 93-78
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Włochy, Lega A
Godzina: 18:15
Spotkanie: PMS Torino - Pallacanestro Cantu (spread +2.5/-2.5)
Typ: 2
Kurs: 2,24
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Mecz z najwyższej klasy rozgrywkowej we włoskim baskecie. Tabela wygląda tak:

Dla mnie w tym spotkaniu faworytem są goście i dodatkowo uważam, że jak już wygrają to przynajmniej tymi 3 punktami różnicy pokrywając tę linię w spreadzie. Drużyna z Turynu u siebie ma bilans 6 zwycięstw, 1 zwycięstwa po dogrywce, 1 porażki po dogrywce i 3 porażek. Drużyna przyjezdna z kolei na wyjazdach zanotowała 3 zwycięstwa, 1 porażkę po dogrywce i 7 porażek. Po tabeli i statystykach zatem wychodzi na to, że minimalnym faworytem są gospodarze ale oni dzisiaj zagrają poważnie osłabieni. W dzisiejszym meczu nie zagrają Wright, Washington i Mazzola a niepewni występu są White i Wilson, którzy na parkiecie powinni się pojawić ale trener za bardzo ich forsować nie powinien. Plusem jest, że będzie dzisiaj mógł zagrać nowy nabytek w zespole gospodarzy Ryan Hollins. Zespół Cantu z kolei powinien dzisiaj zagrać swoim najmocniejszym zestawieniem, bo w zespole nie ma żadnych kontuzji i innych absencji. Dodatkowo goście po zmianie trenera pod koniec lutego grają dużo lepiej i ostatnie 3 spotkania pod wodzą nowego szkoleniowca Carlo Recalcati zwyciężali. Ten doświadczony trener poukładał drużynę, tchnął w nią nowego ducha walki i teraz to jest zupełnie inny zespół niż jeszcze na początku tego roku. Myślę, że goście znów wygrają, bo na to spotkanie kadrowo wyglądają lepiej a i są teraz w lepszej formie.
⛔ 87-76
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Włochy, Lega A (play offy)
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sidigas Avellino - Grissin Bon Reggio Emilia
Typ: 2
Kurs: 3,09
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Drugie spotkanie w tej parze. W pierwszym spotkaniu zwyciężył zespół Avellino 82-64. W tym drugim meczu stawiam na gości, którzy musza mocno powalczyć, bo jeżeli przegrają będzie już 2-0 dla Sidigas w rywalizacji obu drużyn i goście tego meczu będą w bardzo trudnej sytuacji. Oba zespoły są do siebie dość zbliżone pod względem kadrowym i w tym dzisiejszym meczu dużo bardziej wyrównanego spotkania się spodziewam. Dla Reggio z pewnością dobra wiadomość to taka, że u gospodarzy nie zagra ich najlepszy punktujący Ragland. To może mieć decydujące znaczenie o wyniku w tym rewanżu. Bez tego gracza Avellino napewno wiele traci w ofensywie i ja próbuję tutaj pograć w stronę gości, bo porażka w ich przypadku mocno skomplikuje im sprawę awansu do kolejnej rundy.
⛔ 75-67
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Trento win 1,95 sts
Milano to zlepek inwalidów.

⛔
Nie widziałem wczorajszego meczu, ale śledziłem wynik i na początku było już 16-29 więc już wiedziałem o co chodzi.
Na włoskiego kosza trzeba w tym roku uważać.
Mecz nr 2 - od wyniku 58-58 Milano zaczęli grać niesamowitą padakę i nie chodzi o niecelne rzuty, bo do rzutów nie dochodziło. Faule w ataku, straty piłki, która odbijała im się od nóg i wychodziła na aut.
Mecz nr 2 utopił mi taśmę, wczoraj kolejna wtopa. Chyba trzeba odpuścić. Jeśli zagram 4. mecz to raczej na Trento.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Trento win 1,95 sts
Milano to zlepek inwalidów.

⛔
Nie widziałem wczorajszego meczu, ale śledziłem wynik i na początku było już 16-29 więc już wiedziałem o co chodzi.
Na włoskiego kosza trzeba w tym roku uważać.
Mecz nr 2 - od wyniku 58-58 Milano zaczęli grać niesamowitą padakę i nie chodzi o niecelne rzuty, bo do rzutów nie dochodziło. Faule w ataku, straty piłki, która odbijała im się od nóg i wychodziła na aut.
Mecz nr 2 utopił mi taśmę, wczoraj kolejna wtopa. Chyba trzeba odpuścić. Jeśli zagram 4. mecz to raczej na Trento.
Soryy ale jak się nie znać, to nie stawiać. Milano mistrza w regularnym nie zdobyła przypadkowo. fakt faktem posypali się w ostatnim czasie ale tam są problemy wewnętrzne. Milano to nadal top 1 we Włoszech i pewnie nikt nie wyobraza sobie by kto inny mógł wygrać te PO. 2x pierwsze mecze to niestety bezradność Milano proste błędy straty. Jednakże przed tym 3 meczem była determinacja niewyobrażalna także nie dziwi ten wynik ponad +20. Jestem pewny że Milano doprowadzi dziś do stanu 2-2 i wygra tą rywalizacje. Złe momenty już są raczej za sobą. Grałem game 3 i gram teraz z handi na Milano.
A pisanie jak wyżej to kompletna niewiedza co sie stawia i co sie pisze
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Moja wiedza jest taka że w Gara 2 Milano od stanu 58:58 zagrało totalną padaczkę, gubili piłkę jak amatorzy.
To nie to Milano co 2 lata temu.
Trener jest poirytowany, że musi prowadzić tych nierozgarnietych zawodników.
Ja tam poszedłem znowu w Trento. 2 minuty przed meczem STS zapodawał kurs 2,55
Mecze Lega Basket na Rai Sport!
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Venezia - Trento over 146,5 @1,77 uni ⛔

Stan rywalizacji 2-2. Tylko raz padł over, w pozostałych meczach padło 143, 140 i 134 punktów. W Trento gra jest wolniejsza, w Venezii wygląda to już inaczej, bowiem gospodarze mają inklinacje do szybkiej gry. Przede wszystkim bardzo często rzucają zza linii 7. metra - w czterech meczach aż 122 razy! U siebie trafiają częściej i jeśli tylko złapią rytm to wyniki są bardzo wysokie, jak w półfinale z Avellino (83-84, 96-83, 88-77). Jest Haynes, który potrafi świetnie rzucać za 3 punkty, jest Filloy. Dodatkowo przy wyrównanej końcówce możliwe rzuty wolne, linia niska.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom