>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Lega Pallavolo Serie A 2018/2019

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Padwa - Castellana Grotte
Grotte +82,5 1,75
Uważam, że mocno przesadzone są kursy na gości w tym mecz, kurs prawie 4 aż żal nie spróbować...
W ostatniej kolejce Grotte powalczyły z Modena przegrywając 2:3.
Obie drużyny mają póki co po 2 porażki ale moim zdaniem lepsze wrażenie zostawili po sobie właśnie goście.
Daję oto taki zakład, że goście zdobędę minimum 83 punkty, spokojnie w 4 setach mogą zdobyć tyle punktów.
Spróbuję także zagrać gości ale ten typ podaję.

Perugia - Trentino
powyżej 180,5 1,84
Aż taki kurs na Trento...? Także moim zdaniem przesadzony, ok Perugia u siebie jest faworytem ale nie aż takim.
Trentino mega wzmocniło się przed sezonem i teraz o zwycięstwo grają w każdym meczu z faworytami...
Stawiam w tym meczu na minimum 4 sety i na over meczowy.
Póki co obie drużyny komplet zwycięstw. Szykuje nam się mega mecz.
Porównywać obu składów nie ma co ponieważ można iść do samego góry - tam są opisane drużyny.​
No cóż póki w Perugii atak u najlepszych będzie funkcjonować jak należy to.ciezko będzie nawet takiemu Trentino ugrać seta.Obecnie to chybaa troche loteria. Taka Verona co wydaje się być piąta siła.ligi została rozniesiona przez Perugie bo ci co grają pierwsze skrzypce grali na swoim poziomie.Dochodzi tutaj spory aspekt rewanżu za superpuchar. Ja bym akurat tego.meczu nie ruszał a jedynie ewentualnie jakieś.handi.w stronę Perugii.bo niestety ale tylko na czuja czuje tutaj ich zdecydowana wygrana. Może nie mają tak szerokiego składu jak Trento ale jak ci co mają wymiatac grają swoje to jednak Trentino tutaj nie przejdzie bo jakoś ta ekipa wydaje mi się być za dużym składakiem. Ten mecz jednak pomine.
Ja bym szukał.overa w meczu Verona-Lube. Na papierze Lube jest faworytem ligi ale jednak Leal i Simon to.nie są ostoje regularności, co będą cały sezon trzymać fason na 100proc a i sa jednak.slabi w bloku czy obronie. Już mało nie brakło.a przegrali by seta z Ravenna bo tamci mieli piłkę setową przy 24-23. Kubanczycy to jednak dwie z trzech głównych postaci tej ekipy a niestety mają trochę rozbrat.ze siatkówka na poziomie serie a(chodzi mi tutaj o regularność itp). Czuje, że tutaj Verona coś może ugrac bo jednak jest to ekipa z graczami co już coś tam uskrobali w Europie(w klubach i reprezentacji) i z graczami typu Boyer co chcą być mega gwiazdami. Ale na typy przyjdzie czas...
No i na pewno Modena -1,5 do gry. Ravenna to.jednak.totalna lipa.i.waski.sklad. Modena może.i bez Ngapetha jednak ze.skladem.co gwarantuje wyższa regularności i o.ile strach było.na nich grać na wyjazdach a już nie powiem handi.w zeszłym.sezonie to.teraz jednak ekipa.jest bardziej zrównoważona i po.malej wpadce jakiej było.oddanie dwóch setow Castellanie to.teraz uwazam, że będzie gładka wygrana i na pewno zagram tutaj na 1-3lub 0-3.
Sorki za te kropki pomiędzy wyrazami.ale.pisze na szybko i jakoś tak w ta kropka m
i.sie najbardziej czule.wciska.
Szacun Zibi za rozpoczęcie dyskusji tak wcześnie.
Podsumowując
Perugia-1,5@1,55✅
Modena-9,5 @1,7⛔
Verona over 80,5@1,75✅
Lube win3-1 @3,15 ✅
Valentia-Monza over 181,5@1,66✅
Wszystko fortuna
Edit: eh szkoda tej Modeny bo był by jeden z najpiękniejszych 100proc strzałów jesli chodzi o te ligę ale i tak było ok
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
No to dzisiaj mecz na który każdy fan siatkówki za pewne czeka.
Lube win@1,6⛔
Over 182,5@1,66 Fortuna⛔
Obie ekipy tak do końca jeszcze nie przekonują jednak atut własnego boiska i brak dziury jeśli chodzi o atak z pozycji przyjmujacych+ lepszy środek nakazują mi zagrań na Lube. Perugia ma tutaj problem i nawet ostatnio.pokonujac niby3-1 Trentino to jednak były to.meczarnie. To będzie piękna sprawa zobaczyć w jednym meczu Juantorene,Leona,Leala i Simona ????
Milano+17,5@1,7 Fortunata⛔
Ciągle można zadawac sobie pytanie, co z tym Milano. Na razie.oklep od Ravenny, wymęczona wygrana z Padwa i porażka z Latina. Nie przystoją takie wyniki ekipie z takim.skladem. Dzisiaj jednak dla.mnie buki się mylą i takie linie są za wysokie jak na ekipę z takim potencjałem jak Milano. Modena na razie wszystko wygrywa ale już punkt przecież stracili.ze słaba Castellaną i tak patrząc to miewają spore.przestoje w grze. Ostatnio zawalili mi jeden z kuponów bo dostali do 18 drugiego.seta.
Siena over 83,5@1,65 Fortuna✅
Kursy w tym meczu trochę zbyt duże na Sienę jak na moje oko. Latina i Siena to.druzyny o.podobnym potencjale. Lekko.wieksza siła ognia w Latinie a z drugiej strony więcej doświadczenia po stronie Sieny. Ekipa ta gra jsk na razie słabo. Porażki u siebie z Valentia i szczególnie Sorą chluby nie przynoszą. Tutaj jednak kursy są blednie wystawione bo 1,4 na Latinie to.jednak.przesada i dzięki temu mamy niższe linie punktowe. To będzie raczej wyrównane spotkanie niż jakieś baty.
Niestety ale.dzisiejszy dzień jest jednym z gorszych od mega mega dawna...
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Lube -3.5 (1.90) marathon
Kursy na Civitanove coś pięknego. Personalnie Lube w tym sezonie to jest jakaś rzeź jakiej świat siatkówki jeszcze nie widział, aż miło na to patrzeć. Na każdej pozycji petarda, to chyba nawet zwyciski skład Kazania który wygrał wszystko wygląda przy tym blado. Przyjęcie Leal - Juantorena, atak Sokolov + Bruno który może grać do Simona na środku nawet z trzeciego metra i nie widze w tym problemu. W niemal każdej sytuacji mają człowieka który jest wstanie zmiażdżyć rywala.
W Perugii już tak kolorowo to nie wygląda, Lanza to jednak zupełnie nie ten poziom, ani w przyjęciu ani w ataku. Rzecz jasna dwóch bombardierów Atan i Leon to również niebywała moc, jednak w ustawieniach których Lanza znajdzie sie w pierwszej linii Lube seryjnie może zdobywać punkty. Na środku również bez rewelacji, do Simona nikt podjazdu tutaj nie ma
Dla mnie gładko Lube dziś
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Trochę Cię poniosło z tym.porownaniem do Kazania ???? Może.i personalnie kosmos ale wszyscy ci najlepsi gracze Lube(może po za Sokolowem) to już, jednak jeśli chodzi o.kariere równia pochyla.i najlepszy czas za sobą. Zenit to jednak był.ewenement i nikt takiej paki raczej już, nie stworzy.
 
Z 209

zsakul92

Użytkownik
Dla mnie też Lube dziś to wygra. Stworzyli znakomitą drużynę na ten sezon i Perugii Leon sam do zwycięstwa nie poniesie. Lanza to nie ten poziom co Leal czy Juantorena. A Atanasijević według mnie od Sokolova odstaje. Na środku Lube też lepiej wygląda. Rozegranie według mnie podobnie, może nawet w stronę Perugii.
Za mało czynników przemawia za Perugia. Jeszcze własna hala Lube. To musi być ich zwycięstwo.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Sorry za off topa ale ktoś się orientuje jaki buk wystawil kursy na końcowe zwycięstwo w Wloskiej lidze Pan i Panow ? chciałem dbl stworzyć jeśli to możliwe . Pozdrawiam
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia 0:3
Jednostronny pojedynek...

powyżej 182,5 1,85
Już za kilka minut wielki hit we Włoskiej siatkówce, mecz pomiędzy Lube a Perugia zaczniemy 4 kolejkę.
Mecz można obejrzeć w Polsat Sport co jest świetną wiadomością dla kibiców siatkówki.
Póki co obie drużyny wygrały swoje mecze bez problemów ze stratą tylko 1 seta - 3 zwycięstwa 9:1 w setach.

Oczywiście dla jednej jak i drugiej drużyny jest to pierwszy tak poważny sprawdzian w lidze.
Obie drużyny mają w swoich szeregach gwiazdy siatkówki, może nieco przybliżę składy obu drużyn:
Lube Civitanova:
Rozgrywający: B. Rezende
Środkowy: R. Simon, D. Stanković
Przyjmujący: O. Juantorena, Y. Leal
Atakujący: T. Sokolov
Libero: A. Marchisio
Perugia:
Rozgrywający: L. De Cecco
Środkowy: M. Podrascanin, F. Ricci
Przyjmujący: W. Leon, F. Lanza
Atakujący: A. Atanasijević
Libero: M. Colaci

Oczywiście moim zdaniem lepiej wyglądają gospodarze ale stawiam w tym meczu, że obejrzymy minimum 4 wyrównane sety i pokryją spokojnie mojego overa meczowego.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Już? Zakończyliście tą dyskusję ????? Jeden mądrzejszy od drugiego...
Dla jednego Leal jest lepszy dla drugiego to Anderson i po problemie.
Dalsza dyskusje prowadźcie sobie na PRIV
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Już? Zakończyliście tą dyskusję ????? Jeden mądrzejszy od drugiego...
Dla jednego Leal jest lepszy dla drugiego to Anderson i po problemie.
Dalsza dyskusje prowadźcie sobie na PRIV
no dobra, ale kasować dyskusji to nie musiałeś, wydaje sie że była dość merytoryczna
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Tacy wszyscy pewno było lube a znów perugia robi im miazgę 3-0

Co wchodzę I postawię wszędzie wtopy chyba trzeba odstawić sport bo to paraolimpiada Co sie dzieje
 
Z 209

zsakul92

Użytkownik
Świetny mecz Perugii. Dla mnie Lube było faworytem i też na nich stawiałem, jednak zawiedli. Leon jest niesamowity, już niedługo ten gość będzie grał w biało-czerwonych barwach. Ależ nasza reprezentacja będzie mocna.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Leon dziś zmiażdżył. Widziałem.pierwsze 2 sety i kosmos. W drugim zrobił odjazd przy swojej zagrywce na początku. Była.i siła i zmiany kierunków i skrót. Dalej twierdzę, że Perugia jest słabsza niż poprzednio bo czy ten kosmita wytrzyma cały sezon ciągnąć ten wózek z Atanem? A cóż. Lube może.i konstelacja gwiazd ale.jak wspominałem Kubanczycy nie są ostoją regularności i w Europie to jakoś watpie czy będą w stanie ciągnąć ten wózek po najwyższe.trofea. Mam nadzieję, że kolega Anderson dalej utrzymuje, że to najlepsza.paka w historii,.lepsza.od Zenitu, który przecież miał.tego.wlasnie Leona i który w.pojedynke niszczy tych kosmitów z Lube. Trzymajmy kciuki za rozwój naszych zawodników i żeby Kurek wytrzymał.albo grał.chociaz na zbliżonym poziomie tak w Tokyo bo będziemy wtedy głównym faworytem do.zlota.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Postawiłem przed czytaniem jeszcze na Perugie.. jak zaczałem czytac to troche optympizm spadł ale stwierdzilem ile takich było &quot; pewynch &quot; a wiadomo jak sie konczylo... Leon to jest zawodnik, który może w pojedynke wygrac.. jak Messi dla Barcy.. wiadomo jakby był w przeciętynm zespole to ciezko ale tutaj kazdy na wysokim poziomie..
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Nie znam się na siatkówce ...znam się na sporcie ...mam tylko jedno pytanie , dla mnie podstawowe - o co był ten mecz na który straciliście stronę wyzwisk ... kochania się itd - to jakiś super ważny mecz ? może ktoś dostał za niego butelkę szampana , albo Leon fajna dupę do pokoju ?
Podobają mi się także głosy &quot;Jakaż będzie mocna reprezentacja Polski jak dojdzie do niej Leon &quot; !!!!! to niejaki &quot;Zsakul ileśtam&quot; - mam propozycję - skoro tak twierdzi to musi być pewny w huuuuuuuuu..... i jeszcze dalej
dam 2/1 kurs za to , że pierwszy turniej z Leonem - Pan Zsakul może sobie wybrać jaki- przegramy super pechowo po wymianie z 3 kończącymi piłkami ...może to być nawet Memoriał Wagnera i przyjmę mu na to wszystko co postawi ponad
(minimum ) 10 000 PLN ???? - podam swój nr tel itd jeśli trzeba ???? )))
Panowie - wyhamujcie trochę - gra nie polega na tym żebyście przewidywali hegemona na 10 lat - wszystko tyczy się chwili , momentu , czasem 3 minut albo 1 zagrania .....nic mniej nic, wiecej ...tylko tak kupujemy sukcesy
Macie przewidzieć 1 mecz, 1 piłkę czasem lub (wersja dla amatorów - aż całe spotkanie , nie wiedząc co się działo w szatni przed nim ) ...
Ja rozumiem , że forum jest okupowane przez totalną amatorkę - ale chwilę pomyślcie .....
większośc z Was dając typy czasem nawet na 2 dni przed meczem sugeruje, że wie co bedzie się działo z zawodnikami przez całe 72h .....- bez urazy ale to banda debili i kretynów ....albo &quot;kochanki&quot; zawodników ????
Ja niezły jestem ale mam problem z przewidzeniem co będzie się działo po rzucie za 3 z 5 faulami drużyny przeciwnej na 2:50 do końća kwarty (basket) lub ręczna po bramce +2 min gry w przewadze i 4 min do końća a ja potrzebuje tylko 1 bramki ????
Kocham Wróża Macieja ale czasem czytając coś mam wrażenie , że On przy Was to jakiś pierdolony amator !!!!
Loooz w majtach a jak kogoś guma za bardzo spina ....może nie wiem jakąś dupę poproście o poluzowanie ???? )) albo Macieja ????
PS: Zsakul oczywiście sorry My Friends ???? zakład Ci przyjmę chętnie (umówmy się niech to będą ME , MS , M..Środkowej Europy czy coś ???? - ale nie chciałem Cię atakować ???? )
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Lube- Trentino over 182,5@1,85 Fortuna✅
Trentino over 85,5@1,72 Fortuna✅
Po ostatniej bardzo słabej kolejce liczę tutaj na lekka poprawę skutecznosci. Póki co Trentino wygląda najlepiej obok Perugii a co do projektu Kuba w Civitanovej można mieć wątpliwości. Oczywiście nie można ich skreślać bo jednym oklepie od Perugii. Ostatnio nikt się nie spodziewał szybkiego meczu więc juz na prawdę dzisiaj się mocno zdziwie jak będzie jakieś 3-0.
Padwa@2,3 Fortuna✅
Można powiedzieć, że póki co Padova ssie i jest to cień drużyny z zeszłego roku jednak przecież dzięki obecności Torresa ta drużyna nie wydaje się być słabsza jak ostatnio . Monza na razie gra dobrze, wygrywa wszystko z ekipami ze swojego poziomu jednak sa tylko ciut lepsi od gospodarzy dzisiejszego meczu. Dlatego biorąc pod uwagę grę u siebie i na pewno jednak chęć wyjścia z tego dna na którym byc nie powinni to kursy 2,3 do 1,6 uważam za pomyłkę i czuję tutaj spore Value. Faworytem goście są i nie neguję tego ale czasem trzeba zagrać na czują i na przełamanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nawet jeśli Lube to wygra a pisze to przed taj brekiem to albo ta ekipa nie wypali i będzie pośmiewiskiem albo jednak złapią bakcyla, zgraja się(bo jednak wymienili większość składu) i będą niszczyć . Ja osobiście jestem negatywnie nastawiony bo dla mnie tutaj Bruno nie pasuje do swoich bombardierow. On preferuje jednak grę szybka i rozgrywa bardziej płasko za czym chociażby Leal czy zwłaszcza Simon nie przepadają. Simon to typowy gracz co musi dostać na atak wystawkę gdzie uderzy na swoim najlepszym zasięgu ( jest tutaj słaby w porównaniu do graczy typu Saatkamp). Grając na pozycji atakujacego musiał dostawac przeciez inny rodzaj piłek bo on chodzi z naskoku a nie z jednej nogi gdzie wtedy naturalnie jest sie szybciej przy pilce.Leal to też jednak musi dostać piły gdzie złapie zasięg ale nie ma z nim mega kombinowania co wolałby Rezende. Ta drużyna trochę jest źle skomponowana dla mnie i albo się ogarną i jednak indywidualnościami ugrają dużo albo będzie to totalna klapa. Tej ekipie jednak nie wróżę długiej i świetlanej przeszłości i porównywanie albo stawianie ich nad Zenitem z ostatnich lat uważam za niestosowne.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Eh ciężka dzisiaj kolejka bo mamy same spotkania gdzie jest albo mega faworyt po.kursach 1,1 albo duży faworyt po.kursach 1,3 chociaż nie zawsze uzasadniony. Takim jedynym typem co wrzucę będzie
Ravenna- Castellana DW3-1@3,25 Fortuna✅
Ravenna- może trochę słabsza jak w ostatnim.sezonie ale ich teren dalej nie Jet przyjemny do.gry. Castellana z kolei chyba lekko.silniejsza jak ostatnio ale ostatnia dostają bęcki. Gospodarze to za pewne wygrają ale czuje tutaj, że jednak Castellana secika ugra i wynik 3-1 dla mnie najciekawszy tutaj do gry.
Jak pisałem reszta meczy no bet no chyba ,z e się postawi potężna kase na Lube, Handi Perugii, Trentino i Modene ale jak uzyskamy kurs 2 to będzie dobrze.
Edit: daje jeszcze Trentino -2,5@1,7 Fortuna✅
Trentino na razie wygląda mega solidnie i póki co są wielkimi pechowym przegranym. Z Perugia zadecydowały detale a zwłaszcza z Lube gdzie w taju ciągle byli w przodzie bodaj do 11-11. Spokojnie uwazam, że są aktualnie na tym samym poziomie i będą chcieli dzisiaj siłę pokazać.
No i z marnej kolejki jednak wyszła fajna i najważniejsze bety znowu w kolorze Green ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ravenna - Castellana Grotte 3:1
Grotte +1,5 seta 2,06
Grotte 3,20
Ja natomiast uważam odwrotnie i wydaje mi się, że ten kurs to duża przesada. Dla mnie aż takim faworytem gospodarze nie są aby dawać na nich kurs 1,30.
Oczywiście w tej kolejce malutkie kursy - 4 mecze poniżej 1,20 nie ma z czego wybierać ale ten mecz może okazać się miłą perełką jak dla mnie.
Do tej pory Grotte przegrali wszystkie 4 spotkania i o dziwo najbliżej wygranej byli z najtrudniejszym przeciwnikiem czyli z Modeną gdzie przegrali tylko 2:3 a tak to 3 x 1:3.
Jeśli chodzi o Ravenne to wygrali 2 mecze i przegrali 3 mecze i jedyny mecz, który tak naprawdę mnie zaskoczył to zwycięstwo z Milano 3:0 gdzie rozbili przeciwnika ale to była 1 kolejka więc biorę ten wynik z przymrużeniem oka.
Jeżeli chodzi o obie kadry to uważam, że są bardzo porównywalne a może goście nawet i lekko na plus.​
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Verona-1,5@1,8 Fortuna⛔
Na razie Verona wygrała to co miała wygrać i przegrała to co miała przegrać. Jednak to jest więcej niz półka wyżej od Sieny której ewidentnie brakuje po prostu siły ognia i warunków fizycznych. Czas na pójście w górę Veroony bo obecne ósme miejsce to zdecydowanie miejsce ponizej oczekiwań.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom