>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Lega Pallavolo Serie A 2018/2019

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Na jutro przede wszystkim dwa mecze przykuwają moja uwage
Padova@1,52 Fortuna✅
Dla mnie gospodarze ten mecz biorą. Sienie jednak brakuje siły ognia i warunków fizycznych. Są tam w stanie się postawić do pewnego momentu ale zawsze w końcu czegoś brakuje. Padwa ostatnio niby zgodnie z oczekiwaniami 0-3 z Modena jednak postawili się w dwóch setach ostro przegrywając do 23 i 29.
Verona -1,5@1,65Fortuna✅
Verona to jednak półka wyżej. Wyrwali wygrana w Siebie jednak ciągle mogło się wydawać, że to oni mają wszystko pod kontrolą. Ravenna coś może ugrywqc u siebie ale jednak to są za wysokie progi. Verona musisz iść w górę!
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lube Civitanova -Villas Siena
Typ: Lube -2.5
Kurs: 1.63
Bukmacher: Unibet
Analiza: Gospodarze obok Perugii są głównym kandydatem do mistrzostwa włoch. Mając w zespole takie gwiazdy jak Juantorena, Leal czy Sander poprostu jakość musi być. Sezon zaczęli dobrze ale już zdążyli zgubić punkty z najgroźniejszym rywalem Perugia oraz po punkcie z Trentino i Monzą. Wydaje mi się że aby nie stracić kontaktu do lidera muszą poprostu wygrywać pewnie za 3 pkt. O rywalu nie będę się zbyt wiele rozpisywał, początek sezonu fatalny 7 porażek na 7 meczy co prawda potrafia urwać seta ale uważam że lube dzisiaj na to nie pozwoli.. Własna hala, kadrowo przynajmniej Lube jest półkę wyżej, oraz świadomość że więcej prostych punktów tracić nie wolno skłania mnie do grania na czyste 3-0 dla Civitanovy.. P
ogladales jakis mecz lube ? mimo takiego skladu mecza sie strasznie , po takim kursie nie warto imo z Wloch pogralbym Casalmagiore i Busto -1.5 seta i do tego win Monzy :&gt; ale to sa kobity za offtopa sorry
 
A 706

andrzej4524

Użytkownik
ogladales jakis mecz lube ? mimo takiego skladu mecza sie strasznie , po takim kursie nie warto imo z Wloch pogralbym Casalmagiore i Busto -1.5 seta i do tego win Monzy :&gt; ale to sa kobity za offtopa sorry
Tak oglądałem. Męczą się w niektórych meczach to fakt ale z tak słabym rywalem we własnej hali uważam że spokojnie dają radę.. przekonamy się pozdrawiam
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Tak oglądałem. Męczą się w niektórych meczach to fakt ale z tak słabym rywalem we własnej hali uważam że spokojnie dają radę.. przekonamy się pozdrawiam
Witam,
Sam sobie zaprzeczasz bo jak to napisałeś z tak słabym rywalem, który ma drużynę na tyle ogarnietą, że mogą walczyć o play offy i mysle ze z kazdym meczem Siena będzie notować progres bo potencjał jest... A stawianie po marnym kursie 3:0 jest bez sensu, gdzie Lube czekają KLUBOWE MŚ na które się wybieram i trener Lube zapowiedział, że może rotować składem. Lube oczywiście jest faworytem, ale kursy na gospodarzy są absurdalnie śmieszne.
Pozdrawiam
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Lube 3-1@3,25✅ Fortuna
Ja spróbuję dokładny wynik. Lube jednak ma już na horyzoncie te KMS i rotację na pewno jakieś będą a że pole manewru nie jest wielkie to widziałbym tutaj jakieś szanse na seta dla Sieny. Fizycznie te ekipy dzieli sporo ale jeśli chodzi o umiejętności techniczne to już mniej. Już Sora ostatnio dwa sety przegrała do 23 a przecież to.ta sama półka co Siena. Lube ma w niedzielę mecz z Modena gdzie trzeba będzie rzucić wszystkie siły i dzisiaj przewiduje rotację zwłaszcza Juantorena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Modena vs Lube 2 1.75
Kurs na lube z modena to jakiś żart? Przecież personalnie różnica jest duza...1.75 bez podatku pobieram w ciemno
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Modena - Lube Civitanova 2:3
powyżej 179,5
1,51
No ja aż taki pewny zwycięstwa gości nie jestem bo nie ma ku temu żadnych podstaw. Ok skład mają niby lepszy ale co z tego? Liczy się całość, drużyna, zespół, forma, zgranie itd.
T. Urnaut i I. Zaytsev robią robotę w ataku, i niczym nie ustępują siatkarzom z Lube., oczywiście nie tylko tych 2óch siatkarzy gra. Modena ma bardzo mocny skład i na pewno przeciwstawią się Lube. Zrobili to już tydzień temu gdzie ulegli 1:3 Perugii ale pierwsze 3 sety były bardzo mocno wyrównane.
Do dubelka kurs moim zdaniem idealny.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Modena@2 totolotek
Nie wiem.jak.mozna się.pakowac w Lube po tym co na razie graja- zwłaszcza żenujące przyjęcie. A czy Lube jest aż tak mocniejsze personalnie? Przecież głębia składu po stronie Modeny. Atak? No.chyba jednak Zajcew to większą sila i indywidualność niz Sokołov. Rozegranie? Christenson jest wyżej niż Bruno. Środek? Czy Holt ustępuje sporo.Simonowi w ataku? Dla mnie to.ten sam.poziom.plus zgranie z Christensonem. Przyjęcie lepsze ma Modena i tylko na tych pozycjach jest większa przewaga Lube jeśli chodzi o.atak. Ja gram na Modene bo gra u siebie, póki.co.sa w lepszej formie i
personalnie tutaj jest podobny poziom.
Siena- Milano over182,5@1,68 Fortuna
Obie drużyny potrzebują zwycięstw jak tlenu więc widzę tutaj zacięte spotkanie. Siena póki co bez wygranej ale w sześciu na osiem spotkań te linie pokryli grając nawet z potentatami. Przegrali kilka razy w tajach pechowo i tylko raz ulegli do zera z Trentino na wyjezdzie. Na pewno nie są najslabsza personalnie ekipa(powiedzmy poziom Latiny,Valentii czy Ravenny) i będzie duze parcie na wygrana. Milano z kolei na razie największezzaskoczenie in minus. Stać ich na walkę o piąte miejsce a nie siedzenie na siódmej czy ósmej pozycji. Ważny mecz dla obu drużyn. Personalnie lepsze Milano ale to Siena gra u siebie i bardziej potrzebuje w końcu wygranej więc ja tutaj widzę cztery sety minimum i raczej nie jakieś do 15.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Padwa-Trentino over 141,5@1,5 fortuna
Troche chore kursy.na.trento bo mecz na wyjezdzie przeciez nie z.kołkami a z.zawsze grozna i.silna na swoim terenie.Padovą. Trentino ma.KMS za chwile i moga byc jakies rptacje. Oczywiscie to.dwie.polki wyzej ale.w tym momencie buki przesadzily. Typ idealny do.jakiegos ako i.moze.to.wejsc nawet przy 3_0. Wystarczy jeden set na przewagi.
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Padova - Trentino 18:00

Dzisiaj tylko jedno spotkanie we włoskiej Serie A, w tym meczu idę w kierunku Padwy. H2H pokazuje dominacje Trentino - ostatnie 12 spotkań to same zwycięstwa Trentino - jednak jakby się bliżej przyjrzeć to Padova w 3 ostatnich meczach z Trentino u siebie ugrali co najmniej jednego seta, Trentino to top 4 ligi jednakże odstają trochę od Lube czy Perugii, zwycięstwo jest nisko wyceniane przez buki i nieopłacalne. Dodatkowo w 4 wyjazdach w tym sezonie Trentino traciło conajmniej po jednym secie, o ile porażki z Lube i Perugią to żadna ujma, o tyle strata seta z Sorą (11msc w tabeli) i dwóch z Castellaną (14, ostatnie msc w tabeli) to już trochę wstyd. Trentino na dodatek jest po meczy wyjazdowym w środku tygodnia w pucharze CEV co może mieć wpływ ale nie musi. Podsumowując, Trentino powinno to wygrać ale nie tak łatwo, zatem proponuję:
Padova +2,5 @1,71 ✅✅✅
Over 3,5 seta @1,76 ✅✅✅
Over 171,5 pkt @1,85 ✅✅✅
Unibet

Myślę, że wystarczy jeden ugrany set gospodarzy i wszystkie bety wejdą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Latina-Castellana o178,5@1,8 totolotek
Wczoraj byly troche nizsze kursy na latine i szkoda, ze.lekko poszly w gore ale.akurat totek ma przyjemną linie. Tych ekip.nie.dzieli tak duzo jakby mogła pokazywac tabela. Moze.i w.punktach jest 7-2 ale w setach juz 10-20 do 8-21. Grotte przegrala tylko raz do zera z Perugia ostatnio ale były dwa sety na przewagi. Ponadto urwane dwa sety z Trento i Modeną a w reszcie.sppotkan zawsze.secika wygrywali.
Gra na pewno jest lepsza niz pozycja w tabeli i.to musi w koncu wyjsc. Latina ma wieksza siłe ma bombie ale tak.po z tym to ogolnie bym powiedzial, ze to Castellana ma przyjemniejszy skład. Gospdarze np w meczach z potęgami nie mieli nic.do powiedzenia gdzie tak jak pisalem Castellana cos ugrywała. To swiadczyc wlasnie moze i wyzszym ale niewykorzystywanym na full potencjale w starciach z.ekipami spoza topu bo to.tam wlasnie Castellana nic nie ugrala a Latina ugrała to.co.mogła.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja tam nigdzie nic nie znalazłem w sprawie jakiegoś osłabienia. Wszyscy trenowali na pełnych obrotach w tym tygodniu. Zasadniczo to teraz kursy są wystawione prawidlowo( ja bym dał 50na50). Jest to jakiś ruch żeby ludzie bardziej chyba pakowali się w Verone. Mecz jest 50na50, obie drużyny grają ponizej optimum(zwłaszcza Milano). Ja się tutaj nie odważyłbym zagrac kto wygra a jedynie over punktowy.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Kurs na Verone podskoczył z 1,5 do ponad 1,7. Ktoś ogarnia co dzieje się?
Ja ogarniam,ale żeby to prosto wytłumaczyć to powiem Ci tak,
jak postawisz 100 na Verona to będziesz miał 170 zamiast 150.
Buki wiedzą że idą Święta i rozdają prezenty.:cwl::cwl::cwl:
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Latina - Castellana Grotte 3:0
powyżej 178,5 1,70
Castellana +1,5 seta 1,85
Castellana 2,70
Wpisuję takie kursy bo już mocno pospadały chociaż ja z rana jeszcze złapałem na gości kurs 3,2 i na +1,5s 2,2.
Castellana póki co wszystkie porażki ale według mnie nie grają Oni aż tak źle, że zasłużyli na wszystkie porażki - o dziwo najbardziej powalczyli z najmocniejszymi czyli Modena i Trentino 2:3.
Latina nieco lepiej bo 3 zwycięstwa i 5 porażek ale patrząc na kadrę obu ekip to nie wydaje mi się aby to Latina miała lepszą kadrę wręcz odwrotnie wydaje mi się, że to gości posiadają lepszych siatkarzy.
Myślę, że ten zespół w kocu nieco lepiej odpali i liczę właśnie, że to nastąpi dziś.
Milano - Verona 3:1
powyżej 182,5
1,80
Kursy mocno się wyrównały patrząc na to jakie były jeszcze rano i dobrze bo nie widzę aż takiego faworyta w ekipie gości jak pokazywały kursy.
Oba zespoły posiadają indywidualności, którzy potrafią sami poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. Nie wydaje mi się aby ten mecz zakończył się w 3 setach i taki over wydaje się być bardzo sympatyczny więc go pobieram.​
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Monza-Modena o140,5@1,39 fortuna✅
Dobry bet do.jakiegos ako spokojnie do.wejscia tez.przy trzech setach. Monza prezentuje sie bardzo dobrze w tym sezonie. Byla tylko wpadka ze Sora a tak to tie break z Lube,wygrana z Perugia oraz kilka.innych zwyciestw. Ciekawy skład i na pewno.stac ich tutaj na seta a spokojnie na walke na przewagi chociaz.w.jednym.
Castellana+12,5@1,66 fortuna✅
Znowu w.nich ide i musza w koncu cos.ogarnac, przeciez na papierze.to.jest podobny poziom do.Sieny. Ostatnio gralem ich over z Latina i zmascili trzeciego.seta gdy mieli juz bodaj 11-7.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Castellana-Monza over 172,5@1,5 fortuna✅
Mamy grudzien a dla gospodarzy juz sie szykuja mecze o byc albo nie byc. Juz siedem pkt straty do bezpiecznego miejsca. Ostatnio znowu walczyli z mocnym rywalem na rowni i znowu tie break przegrany. Nie wierze, ze druzyna co urywa sety i punkty moznym ligi tutaj nie powalczy. Oczywiscie Monza silniejsza i prezentuje sie bardzo dobrze ale ja tutaj w 3-0 nie wierze. Dla gospodarzy to must win game tym bardziej, ze jutro Sora gra z Latina i znowu jakas z tych slabych ekip zainkasuje punkty i odpadnie nastepny rywal do gonienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Verona@1,73 fortuna✅
Pobieram i czekam.bo.kurs zacheca. Verona ostatnio w.kryzysie ale.mysle,.ze juz czas zaczac z.niego wychodzic.Zagrali ostatnio 3 beznadziejne mecze i ostatnio w koncu wymeczona wygrana z Castellana. Na papierze zdecydowana przewaga gosci i na prawde nie przystoi tak grac druzynie, ktora powinna byc numerem.5 ligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Bunge Ravenna - DiatecTrentino +2,5 seta Ravenna @1,57 Unibet ✅

Ravenna w tym sezonie radzi sobie całkiem dobrze, bilans 5-5 i 6 miejsce w tabeli. We własnej hali wygląda to zdecydowanie lepiej - bilans 4-1 - jedyna porażka nastąpiła z Modeną w 4 setach, a więc proponowany typ wchodził we wszystkich domowych meczach Ravenny. Co do Trentino, bilans meczów wyjazdowych 3-2, jednak żadna z wygranych nie przyszła im łatwo, nawet z tymi potencjalnie zdecydowanie słabszymi rywalami. W każdym ich meczu wyjazdowym były minimum 4 sety. Na korzyść gospodarzy sprzyja też to, że ostatni mecz grali tydzień temu 2/12 a Trentino czwartek 6/12, więc świeżość może być po stronie gospodarzy. Alternatywnie można pograć over na jakąś linie pkt w meczu, taką odpowiednią na 4 sety, bo uważam, że tyle zobaczymy minimum.
Alternatywnie:
over 145,5 @1,52✅
over 162,5 @1,67✅
over 177,5 @1,83✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom