>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lega Pallavolo Serie A 2018/2019

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ale dzisiaj rzez.faworytow kursy po.ponad 5 i 7 siadly ale jakies mega sensacje tobyc niepowinny bo i milano i padwa maja tendencje zwyszkujace.
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Witam co myślicie dziś o meczu Vibo - Siena.
Mam chęć pogrania na beniaminek a kurs ładny bo 1,94
Skład jak na beniaminek przyzwoity
na rozegraniu Marouf na przyjęciu Maurotti i Ishikawa do tego na ataku Kubańczyk Hernandez , na środku Gladyr natomiast w VIbo dobrze spisujący się narazie atakujący Al Hadchachi, przyjecie Skrimov i chorwacki rozgrywający Zhukosy reszty nie znam przyznam się. ( prócza polaczka Domagały)
Uważam ze Siena posiada lepszy skład , nabierają zgrania robią coraz lepsze wyniki TB z Verona , Modena urwanie seta Lube Perugi , natomiast Vibo wygrywa tylko z najsłabszymi.w październiku wygralo Vibo w bezposrednim meczy 3-2 choc ja dzis mysle ze bedzie rewanż bo SIena to nie jest zespól co na początku rozgrywek.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja odpuszczam dzisiaj ale.faktycznie Siena gra co.raz lepiej. Valentia ostatnio.potrafila ostro powalczyc z Veroną ale.jednak.och zabraklo.od czwartego.seta. Jesli.masz ochote grac to graj na Siene jednak bo.dobrze.rozumujesz.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Padova-Ravenna@1,7
Verona- Latina -1,5@1,5 Fortuna✅
Na dzisiaj proponuje takiego dubelka z potworna szansą na wejscie. Bardzo ucieszyły mnie kursy na Padwe, ktora jest mocniejsza na papierze i ostatnio graja bardzo dobrze. Pokonali gładko Verone a pozniej na spokoju Perugie. Jeden mecz mozna by jeszcze uznac za przypadek ale dwa?U siebie sa bardzo mocni i dla odwaznych nawet -1,5 do wziecia. W drugim meczu Verona jest zdecydowanym faworytem. Powinien zagrac Kazijski i takiego kogos ta ekipa potrzebowała. Otwiera sie duzo wiecej alternatyw. Ostatnio dwie wygrane po tajach i dzisiaj czas na 3punkty pierwszy raz od ponad miesiaca.
Trentino-Modena@1,55 fortuna✅
Hit kolejki i stawiam na mistrzow swiata. U siebie niesamowicie mocni i nie widze.tutaj podjazdu ze strony Modeny. Przyjecie zagrywki i obrona na rowni jednak Trento ma Jenie. Siła ognia z drugiej linii to juz wielka przewaga Trento. Wiadomo Zajcew odrabia sporo swoja osobą jednak znowu na srodku przewaga gospodarzy. Wazne info, ze przeciez ostatnio mecze opuszczał Holt, ktory ma/miał jakies bodaj problemy z głową. Nie moge sie nigdzie dobic informacji o Nim ale jesli dalej nie zagra to tym bardziej sie fajny typ szykuje bo i niby ostatnie dwa mecze bez Niego Modena wygrała ale.rywale byli średniakami. Tutaj Jego ewentualna nieobecność czy słabsza forma znaczy bardzo dużo w starciu z takim rywalem jak Trentino.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Na razie na.sucho.ale cos napisze jutro więc prosze o.wyrozumialość, moze akurat ktos sie.wtrąci do.dyskusji ????
Castellana@1,7&amp;Padwa+1,5@1,52

Mega ważny mecz dla gospodarzy, mecz o 6 pkt, sytuacja już jest trudna a gdyby to przegrali to zrobi się mega trudna. W klubie jest duża mobilizacja na ten mecz. Kiedy odnieść to pierwsze zwycięstwo jak nie teraz- u siebie i z druzyna, która na bank nie jest silniejsza na papierze. Gram to w Dublu z handi na Padove, która ostatnio jest hot i zaczęli grać nawet może i lepiej niż mogą ????
Monza- Trentino over 140,5@1,4
Monza prezentuje się bardzo dobrze w tym sezonie i mało kto by powiedział przed sezonem, że będą na razie tutaj gdzie są. Z hegemonani do tej pory u siebie po dwa sety urwane Lube i Perugii oraz porażka do zera z Modeną tyle, że wszystko do 23. Trentino jednak lubi zwłaszcza na początkach trochę zabuksować i taka linijka do jakiegoś Ako jest ok.
Verona+14,5@1,5
Modena po ciężkim meczu z Zaksa może to troszeczkę odczuwać ale tak czy siak te kursy to lekka przesada i myślę, że Boyer,Kazijski i spółka tutaj postawią opór.
Dodatkowo na boku
Trentino dw1-3@3,1
Padova win@2,15
Kursy fortuna
Edit: dobrze, że pograłem Castellane w nocy z soboty na niedzielę bo Kursy spadły i chyba już nieadekwatne do ryzyka.
 
N 346,3K

niewierny-janek

Użytkownik
Z mojej stronu dubelek
Monza - Trentino
Typ: Trentino -1,5 seta @ 1.5

Monza gra w kratkę, blians u siebie - 1/4 - gorszy niż na wyjeździe - 6/1. Natomiast goście z Trento są ostatnio w gazie i wygrywają wszystko jak leci, głównie 3-1, 3:0. Ostatnie ich 5 spotkań w lidze to same zwycięstwa w takim właśnie stosunku, niezależnie od tego czy graju u siebie czy na wyjeździe. Over 140,5 jak proponuje kolega wyżej może zostać pokryty, jednak uważam, że bardziej pewnym i typem o wyższym kursie jest moja propozycja.
Modena - Verona
Typ: Verona +2,5 seta @ 1.52

Modena to drużyna z top 4, ale za jakichś wielkich dominatorów ich nie uważam. Miewają przestoje w grze oraz potrafią zgubić seta lub dwa z rywalami z niższej półki. Świadczy o tym chociażby wygrany 2 kolejki temu w bólach mecz ze Sieną 3:2 na własnym parkiecie. A w starciach z Trentino bądź Lube byli zdecydowanie słabsi.
Verona to zespół z potencjałem na top 5. Początek sezonu mieli słaby ale ostatnio po 3 wygranych z rzędu wracają na właściwe tory. Bilans w delegacjach (4-2) mają o dziwo lepszy niż w domu (3:3). W 5 z 6 meczów wyjazdowych wygrali co najmniej seta, polegli 3:0 tylko w starciu z Trentino - o tym że są w formie pisałem wyżej.
AKO: 2.28 Unibet
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Fortuna dzisiaj, że tak powiem doje..ła konkretne promocje na Włoską siatkę ????
Milano +21.5 (1.55) fortuna

WTF? ???? skąd taka linia? U internetowych średnie punktowe 14.5 - 15.5, w takim b365 zgodnie z logiką 21.5 (biorąc pod uwagę, że jeden punkt na linii jest warty 0.12 tak jak to z reguł występuje) powinniśmy mieć po jakimś 1.10 i rzeczywiście tak realnie to wygląda. Milano to nie jest jakaś Valentia czy inna Castellana, tylko drużyna półkę wyżej z baardzo ciekawymi nazwiskami jak Clevenot, Maar, Piano czy Nimir. 21.5? na litość boską to z amatorami takie linie sie wystawia, to wystarczy nawet wynik 25:15, 25:16, 25:23 co będzie kolosalnym łomotem na co się z pewnością nie zapowiada. Linia o jakieś 6 punktów pomylona względem internetowych buków i value podane jak na tacy
Verona +15.5 (1.39) fortuna

Doszedł Kazijski, jest Boyer (który z pewnością gra poniżej oczekiwań do tej pory, ale i tak jest to wielkie nazwisko), Sole (który dostaje maase piłek i jest wielką siłą tego zespołu na środku siatki). Bardzo solidna drużyna. Modena po meczu z Zaksą w środku tygodnia, nie muszą grać na 100% a nawet jak zagrają to to jest poteżna linia niemal nie do pokrycia z taką drużyną jak Verona. Co innego jakaś Perugia, czy Lube a co innego Modena, to jest troszeczkę niższy poziom szczególnie na sewisie, nie widzę szans na taki rozjazd.
No i jeszcze z żeńskiej A1:
Novara (1.34) Fortuna
No kolejna promocja od Fortuny. Novara naszpikowana gwiazdami, kapitalna Egonu która odpoczywała w środku tyogodnia z LM dziś powinna na świeżości pozamiatać Busto. Oprócz tego mamy w Novarze genialny środek siatki z Chirichellą i Veljkovic. Drużyna ogolnie wyglądająca jak dream team. Po drugiej stronie siatki Busto, gdzie nie ma absolutnie żadnych klasowych nazwisk. Kurs jest promocją, będzie rzeź w tym meczu
AKO: 2.89 Fortuna
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Castellana Grotte - Sora
Grotte 1,52
Grotte -1,5 seta 2,04
Koledzy wyżej doskonale opisali już mecze i ja się podpisuję w 100% pod każdym z nich.
Castellana pomimo samych porażek nie prezentuje się najgorzej, oglądałem kilka ich spotkań i przegrywali nieraz pechowo. Kadrowo na pewno nie odstają od Sory a nawet moim zdaniem mają lepszą kadrę.
Mecz o tzw 6 punktów dla gospodarzy...
Perugia - Milano
Milano +21,5 1,55
Bardzo duże handi w stronę gości, którzy są 5-6 drużyną w lidze.
Perugia wzmocniona Kanadyjskim przyjmującym N. Hoag.
Milano nie powinni przegrać aż tak wysoko a mogą nawet się posilić o wygranie seta a może i coś więcej.​
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Milano pieknie odstgawilo jeden punkt powyzej nawyzszego handicapu :V
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Milano żart roku, śmiecie z 20:13 miały problem ze skończeniem jednego ataku na 5 XD set do 13 niewiarygodne. To bydgoszcz by wiecej ugrała, brak słów

Kolega niech przestanie ubliżać innym. Idą święta i polecam wprowadzić na luz. Inaczej będą konsekwencje. / ibis
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Żartem to jest Cała Castellana i Trentino.
Jestem ciekaw co się w tym 2 secie w Castellanie odwaliło a Trentino takie świetne, leje wszystkich jak popadnie a Monzaa tu ich leje która jest conajmniej półka niżej od Trentino.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Przestancie narzekac jak.dzieci. Mnie samemu Castellana uwaliła kupon, ostatni.raz.w.nich uwierzylem. Milano nie.ruszałem.bo.mi.to.smierdzialo- buk przewaznie wie wiecej.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Co wie wiecej? że 5 punktów z rzędu pójdzie przy 20:13? puknij sie w łeb bo w każdym poście poziom twojej głupoty jest coraz wiekszy. Wszystkie buki internetowe linia 15.5 a fortuna 21.5, 14 buków internetowych nie wiedziało tego co jasnowidze z Fortuny haha doprawdy logiczne, rzeczywiście masz racje XD
idąc tym tropem to ch..uja grasz u buka w ogóle, skoro wie wiecej i zawsze ma racje to wygrywanie jest niemożliwe, to by wynikało z twojej bezmózgiej logiki
Monza już Perugie na wyjeździe ograła w tym sezonie, wiec poziom prezenuje wysok. Żadna sensacja to nie jest
Więc było grać na Monze skoro dla ciebie to żadna sensacja.
I ta sama fantastyczna monza przegrała z Sorą.
No naprawdę proszę cię... ????
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Więc było grać na Monze skoro dla ciebie to żadna sensacja.
I ta sama fantastyczna monza przegrała z Sorą.
No naprawdę proszę cię... ????
Nikt nie mówi, że fantastyczna, ale to nie są żadne leszcze. Przegrali 2:3 z Lube i wygrali 3:2 z Perugią, więc dlaczego mieliby teraz gładko przegrać z Trentino? potwierdzają tylko to co z najmocniejszymi rywalami pokazywali. Może trento jeszcze wyjmie, trzeba śledzić
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Ja grałem na Milano o 11.00 i miałem linie w Fortunie 21,5 i 22,5 i oczywiście dołożyłem sobie tą pierwszą linię i kupon w łeb!!!
zrobiłem dokładnie to samo, sie k..a człowiek połaszczył na gówniane 0.10 zamiast grać najwyższą jaką dawali i sie jak na złość tak skończyło
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom