>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lega Pallavolo Serie A 2018/2019

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Lube win@2,28 Fortuna
Jeśli popatrzeć na ostatnie występy i formę to wydaje mi się, że kursy wystawione są źle,mecz 50na50 dlatego widzę Value w grze na Lube. Perugia ewidentnie dostała zadyszki i odbija się jednak wąską kadra i nawet przyjście Hoaga póki co dużo nie zmienia. Lube po przyjściu DG jakby trochę bardziej zdyscyplinowane i jeszcze meczu nie przegrali. Trochę miarodajne wydają się porównania w stosunku do Verony gdzie obie ekipy męczyły się z nowym contenderem ligi niemiłosiernie. Oglądałem oba te mecze i jednak moim zdaniem to Perugia musiała z siebie wycisnąć ostatnie soki gdy jednak Lube mimo również 3-2 wyglądało na ekipę z większą rezerwą. W tym meczu tez dochodzi chęć rewanżu za uppkorzenie z listopada gdy Civitanova była faworytem buków a Leon ją rozstrzelał prawie w pojedynkę. Od tego czasu jednak mamy innego trenera na ławce Lube oraz jednak już trochę podejście. Skoro 1listopada mieliśmy 1,5 na Lube a Perugia to posprzątała to dlaczego teraz może nie być odwrotnie przy podobnych kursach? Być może powoli wychodzi jednak wyeksploatowanie Leona oraz Atana. Lanza wiadomo robi swoje na przyjęciu i przy obijaniu bloku ale nic więcej. Hoag to też nie gracz co tutaj coś wiele może wnieść. Perugia ewidentnie ma lekko problem z dostawą tlenu w tym momencie sezonu i nie wiem czy tak szybko to zostanie zlikwidowane. Na pewno większe rezerwy szczególnie fizyczne są po stronie Civitanovy. Dla mnie kursy powinny być idealnie równe więc nic tylko atakować Macerate.
Sir Safety Perugia - Lube Civitanova
Perugia win 1,60 efortuna
Coś ostatnio zespół naszego reprezentanta gra w kratkę. Najwyższy jednak czas uregulować tą nierówną formę i zaprezentować kawał dobrej siatkówki przed swoimi kibicami. To są takie mecze które Leon lubi najbardziej, w których prezentuje swoją najlepszą siatkówkę. Zespół gości jest już zespołem lekko podstarzałym, z emerytowanymi kubańczykami. Będący w kwiecie wieku Leal też szału nie robi. W trakcie sezonu zmieniono coacha Medela na jeszcze większego asa - De Giorgiego. Także jak widać, mają oni też swoje problemy. W pierwszej rundzie Perugia zlała Lube na ich terenie 3-0. Także nie widzę innego wyniku w sobotę jak zwycięstwo gości.
Trochę cię poniosło z tymi emerytowanymi kubaczykami. Leal i Simon to są tak obecnie tuż za wierzchołkiem kariery i zostaje tylko Juantorena, który już wiadomo blisko emerytury ale to dalej jest top 10na pozycji przyjmującego. I popraw ostatnie zdanie jak już chodzi ci o gospodarzy ????
 
S 7

stiflerrr

Użytkownik
Moim zdaniem najrozsądniejsza opcja to suma punktów powyżej 183.5, obie drużyny podobny poziom, forma lepsza Lube, ale perugia gra u siebie i na pewno będzie chciała tez zmazac plamę po ostatnim meczu z trentino. Mój typ over 183.5 po 1.80 w sts
 
P 184

proosty

Użytkownik
ostatnio z Trento też najlepszą opcją był over ???? nie zawsze jest tak pięknie jak chce, chociaż fakt w tym meczu sam bym poszedł w minimum 4 sety ????
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Perugia -1.5 (2.20) marathonbet

Gramy dziś coś takiego i to dosyć grubo w to wchodzę. Lube ostatnio trochę powygrywało, ale umówmy się, z zespołami z aboslutnego dołu tabeli. Oglądałem ich ostatnio z Veroną i grali komletną kupe, tak jak przez wiekszą część sezonu zresztą. Jedyny zawodnik, który trzyma tutaj wysoki poziom to jest Sokolov. Juantorena to już jest jednak emeryturka, nie ten wyskok co kiedyś, przez co nie łapie już na tak potężnych zasięgach jak w dawnych czasach, co odbija sie oczywiście na procentach w ataku. Leal bardzo duże problemy z przyjęciem. Simon nie istnieje w tym sezonie, jest gruby, spasiony i ociężały, w ostatnim spotkaniu nawet nie wyszedł w pierwszej szóstce, a jak już wszedł to nie wyrabiał sie do połowy wystaw na skrzydła - też już emeryturka i to widać, że chłop raczej zdrowego trybu życia nie prowadzi. Bruno sypie beznadziejnie, również zmieniany bardzo często w trakcie meczu. Libero zerowy. Ogólnie drużyna jak na te nazwiska prezentuje sie koszmarnie słabo. Największym ich mankamentem jest chyba brak serwisu. No umówmy sie, ale tutaj serwować na poziomie to chyba umie już tylko Leal. Ok Juantorena robi to powtarzalnie, ale serwuje już zbyt lekko żeby zaskakiwać topowe drużyny. Sokolov i Simon wiecej walą po siatkach niż w pole, a serwis Stankovica i Bruno to jest poziom gimnazjum a nie profesjonalnej siatkówki.
Co do Perugii, również ostatnio lekka zadyszka, lecz tam potencjał tkwi w młodości i kwiecie wieku. Tam jest Atan i Leon a nie emeryci u schyłku kariery. Tylko czekać aż znowu zatrybią, uruchomią petardy na skrzydłach i serwisie i Macerata będzie złożona tak jak pare miesięcy temu. Nie widze tu innej możliwości. Perugia u siebie, jak trafi dzień serwisowy to masakruje rywali, co pokazała już nie raz.
 
P 184

proosty

Użytkownik
ej nie chce się wtrącać ale jak już jem ten popcorn i ziomek pisze, że nie masz jakiejkolwiek wiedzy siatkarskiej, to jaką on ma skoro stawiał na Lube a przegrali do 16,18 i 23 sety /? pewnie wpadka ????
EDIT
żeby nie było do usunięcia to mam pytanie, czy kadrowo dzisiaj LUBE w pełnym składzie? bo mam zamiar również w nich uderzać..
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dziekuje modowi za to co zrobił, sam mialem pisac w tej sprawie petycje. Mozna sie z kims zgadzac lub nie ale ten czlowiek pozjadał wszystkie rozumy jednak przede wszystkim nie potrafi normalnie pisac. Spada tu i tam nagle niczym.duch święty objawiając swoją &quot;wszechwiedze&quot;. Ja podalem typ nIa Lube ale nikomu i.tym bardziej sobie nie nakazuje wjezdzac w to tirami. Przy takich meczach na szczycie i takich kursach jeden gra na tych drugi na tych i kazdy poda swoje argumenty jednak niestety przy dyskusji trzeba wyniesc troche kultury z domu i.jeszcze.raz dzieki, mam.nadzieje, ze ten.post pozostanie.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Monza - Padova typ Monza @1.65 Fortuna
Oba zespoły walczą o zagraniu w play-offach w lidze włoskiej. Monza ostatnio rozegrała mecz w Challenge Cup wygrywając z Crvena Zvezda w czterech setach. Ostatnie wyniki w lidze to porażka po tie-breaku z Ravenna, porażka z Verona w trzech setach, z Trentino dopiero po tie-breaku. Zwycięstwo ostatnio przydarzyło się z Latina w czterech setach. Jeśli chodzi o wyniki Padovy to zwycięstwo dopiero po tie-breaku z Sora. Wygrana z zespołem który jest na spadku w trzech setach - Castellana. Trzy porażki z rzędu z Milano, Lube, Latina. Jeśli chodzi o składy to znacznie lepiej wyglądają względem sportowym według mnie zdecydowanie zespół gospodarzy. Monzie są tacy zawodnicy m.in jak: Yosifov, Ghafour to są naprawdę dużo znaczący dla zespołu zawodnicy. Padovie znaczący zawodnicy to Torres który miał bardzo dobry sezon w ZAKSIE i Travica niegdyś czołowy rozgrywający Włoch. Ja idę tutaj w gospodarzy ponieważ wydaję mi się to zespół, który jest w lepszej formie, grają na swojej hali i według mnie tak jak powiedziałem są po prostu na ten moment lepszym zespołem od zespołu gości. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Warto dzisiaj grać na Trentino?
Osobiście uważam, że warto ???? Wszyscy we Włoszech zauważali głównie w tym sezonie Lube i Perugię, a tymczasem to Trentino jak dla mnie idzie po mistrza i pokazuje kto rządzi w lidze włoskiej. To jest ich sezon, klubowe mistrzostwa świata zdobyte, a w lidze jak na razie pierwsze miejsce nie przegrywając żadnego meczu u siebie. Całkiem niedawno gładka wygrana z Perugią 3:0 u siebie i stawiam, że dzisiaj znowu zobaczymy cieszących się siatkarzy Trentino z wygranej nad ekipą Lube ???? A kursik na to zacny @1.70
 
M 220

mm25

Użytkownik
Jeśli Trentino i Verona dziś nie wygra to zwatpie we włoską siatkowke.
Verona Moze i wygra
Ale Lube to Bierze.. Trentino wszystko nie bedzie wygrywać, dzis widze 3-1 dla Lube
Passa kiedyś sie konczy i dzis sie skonczy dla Trentino
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Verona Moze i wygra
Ale Lube to Bierze.. Trentino wszystko nie bedzie wygrywać, dzis widze 3-1 dla Lube
Passa kiedyś sie konczy i dzis sie skonczy dla Trentino
Lube dziś to bierze? To śmiało pokaż jak na nich pograles.
To co Lube gra a co Trentino to obecnie niesamowita różnica..
Może w innych okolicznościach Trentino by poleglo, ale u siebie nie ma możliwości takiej.
Dziś Trentino dopisuje sobie cenne punkciki
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Modena over 92,5@1,7 fortuna✅
Edit: . No i trafił sie mecz z najwieksza liczba pkt w tym sezonie lol
Oczywiscie w starciu z Padovą, Modena jest sporym faworytem jednak kursy na ich win dla mnie troche zanizone i broń Panie Boze grac na Modene na wyjezdzie po 1,3. Nie są raczej w topowej formie a przeciez są do tego po meczu w.pucharze Włoch 3dni temu z Milano. Modena wygrala 3-1 jednak nie był to.tak łatwy mecz jakby wynik to pokazywał. Pierwszy set 30-28 i w drugim tez było ciezko do ok15pkt. Na pewno troche sił musiało to kosztować ekipe Bednorza bo jednak zeby zamknąć Milano trzeba zostawic troche potu na parkiecie. Padova jest zawsze grozna, zelaszcza gdy Torres ma dzien, szczegolnie u siebie. Pewnie jednak Modena to wygra jednak jest bardzo mozliwe, ze przynajmniej seta straca. Wahałem sie miedzy overem w meczu a overem Modeny i wybieram to drugie bo powinni to wygrac jednak przy 1-3 ten bet wchodzi na bank a linia w okolicach 179 przy czterech setach juz tak klarowna nie musi byc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Perugia- Vibo Valentina
Typ: under 136,5✅✅✅
Kurs: 1,81
Fortuna
6/10

Perugia na własnym parkiecie gra wybitnie, goście z kolei mają problemy z zespołami z czołówki. Z Trentino, Modeną czy Lube nie potrafili przekroczyć linii 60 zdobytych punktów, nie sądzę również aby udało się to z Perugią.
Alternatywnie za mniejszą stawkę pobieram niższe linie:
under 134,5 @ 2,08 ✅✅✅
under 131,5 @ 2,83⛔
Latina- Trentino
Typ: 2 (-12,5) ✅✅✅
Kurs: 1,97
Fortuna
5/10

Drugie spotkanie które biorę pod uwagę do pojedynek pomiędzy Latiną a Trentino, które po letnich transferach prezentuje się bardzo dobrze. Sprowadzenie Grebennikova i Lisinaca było strzałem w dziesiątkę, świetnie wkomponowali się w zespół stanowiąc ogromne wzmocnienie. Uważam że mocno przeciętna Latino nie postawi sie zbytnio Klubowym Mistrzom Świata.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Na Padove @2.25 w Uni to chyba lekka przesada ... Moim zdaniem goście z Padwy t o wygrają , lepsza dyspozycja ostatnio i to mnie skłania do zagrania w ich stronę ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom