>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Legalność zarobku z giełdy

klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Niestety żyjemy w chorym państwie i jesteśmy wrzucani do jednego wora z hazardzistami.Choć można pocieszyć się faktem,że mimo wszystko łatwiej się będzie wybronić w sytuacji jakiś niejasności .Niestety jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie zanim to się zmieni o ile to się zmieni.W tym momencie jedynym słusznym wyjściem jest posiadanie konta w Anglii lub na Malcie ew. gdzieś gdzie tą kasę można opodatkować bo osobiście jestem za normalnym podatkiem 19% jak w przypadku akcji,kontraktów,forexu i pomniejszaniu podatku w przypadku straty w danym roku rozliczeniowym itp,ale w Polsce...no właśnie.Szkoda gadać
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Nie przesadzajmy ja bym mógł im nawet płacić tylko nie obrotowy bo sorry,jak się czasami tak układa że mam 4-5tys obrotu a 15-20E zysku to nijak mi się to nie kalkuluje.Zresztą jak rządzą puste głowy to i ustawy są jakie są,ale skoro nie chcą od nas kasy to jest wiele innych krajów które tą kasę przyjmują,mało tego w UK można sobie założyć firmę zajmującą się TRADINGIEM na BF i jakoś rząd widzi różnicę pomiędzy tradingiem a gamblingiem tylko u nas taki cyrk
 
M 64,9K

marok

Użytkownik
Tych krajów nie jest niestety wiele a zaledwie kilka ???? Macie jakiś plan awaryjny na wypadek gdyby zapowiadane blokady okazały się skuteczne? Nie tyle może blokady ale stanowisko buków i giełdy, gdy zdecydują się wykluczyć Polaków, tak jak to zrobił ostatnio &quot;pinek&quot; i wcześniej wiliam hill ????
 
Do góry Bottom