>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka 2017

Status
Zamknięty.
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Mam też chyba pewny kurs tylko prosiłbym o jeszcze jakaś propozycję do dubla bo nie wiem do czego dorzucić
Rozmys awansuje do finału- będzie medal dla zawodnika spoza Afryki? nie kurs: 1,30 STS
A poniżej tekst z wywiadu:
- Nie dopisało zdrowie. Walczę z chorobą. Boli mnie gardło i mam stan podgorączkowy. Dałem jednak radę i to jest najważniejsze - mówił Rozmys, który zdradził, że przy obiedzie rezygnację z występu w tym biegu proponował mu trener. - Powiedziałem jednak, że wolałbym już Tamizę przepłynąć wpław niż nie stanąć na bieżni.
Jak rozumieć ten zakład ? to jest albo albo , czy zeby weszlo to Rozmys musi nie awansować i całe pudło dla Afryki ? Dziwi mnie troche to bo taki sam zaklad na Lewandowskiego na TAK jest kurs 1.5 wiec troche rozbieżnośći z tym podium
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Jak rozumieć ten zakład ? to jest albo albo , czy zeby weszlo to Rozmys musi nie awansować i całe pudło dla Afryki ? Dziwi mnie troche to bo taki sam zaklad na Lewandowskiego na TAK jest kurs 1.5 wiec troche rozbieżnośći z tym podium
Teraz już nie ma tego o podium z Afryki. Jest tylko czy Rozmus awansuje. Ja to rozumiałem tak ze musiał być spełniony przynajmniej jeden warunek żebym wygrał zakład: albo Romys że nie dostanie się do finału albo że pojawi się na podium człowiek spoza Afryki. Wygrywam jeśli oba się spełnią albo jeden obojętnie który z nich
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Halasz - Marghiev 1 1,5 młot ⛔
Shippers - TaLou 1 1,18 200metrów ✅
Chespol - Krause 1 1,27 3000m z przeszkodami ✅
Jebet - Coburn 1 1,3 3000m z przeszkodami ⛔
Reese - Ugen 1 1,15 w dal✅
Bartoletta - Klishina 1 1,25⛔
AKO 4,20 STS
⛔⛔⛔
Analiza później, z tego będę robił dwa kupony.
W skoku w dal ciężko coś wyrokować po kwalifikacjach bo warunki były fatalne, nikt nie doskoczył do 6,70, więc ja kwalifikacji nie biorę pod uwagę. Patrząc na cały sezon Amerykanki powinny być poza zasięgiem. Shippers taki luz w półfinale że byłem w szoku. Jak tego nie wygra to będę w jeszcze większym szoku. Halasza też widzę w walce o pudło dzisiaj, fajny rzut w kwalifikacjach, za pierwszym razem kwalifikacja do finału. Marghiev rzucał, rzucał a do minimum nie dorzucił, SB też gorszy, Węgier go łyknie raczej. Jebet złota medalistka z Rio, w półfinale wyglądała dobrze, uciekły z Chepkoech reszcie stawki i czas o 8 sekund lepszy od Coburn z drugiego biegu. Chespol liderka list w tym roku. W finale cztery Kenijki, jak dobrze rozegrają bieg to chyba tylko Jebet jest w stanie z nimi powalczyć. Niemka Krause nie ma większych szans.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Tak wczoraj stawialiśmy na Makwale, że ten nawet na podium się nie znalazł, dobrze ktoś napisał o masówkach, że nieraz potrafią przysporzyć ból głowy, a na mistrza świata z Turcji to mało kto, poza jednym gościem, co zagrał na Niego w STS, że wygra za 250, nikt chyba nie stawiał na takim placu, choć ja wspominałem o nim, jako o kandydacie do medalu ????
Fortuna
3000m z przeszkodami kobiet
Chepkoech - Cobourn 1 1.26
Jebet - Kirui 1 1.22
Chespol - Krause 1 1.33
Jepkemoi - Diro 1 1.22

Rzut młotem panów
Nowicki 1-2 1.37
Nowicki - Nazarov 1.27
Halasz - Miller 1.48
Bigot - Marghiev 1 1.38
200 m kobiet
TaLou 1-3 1.2
Miller 1-3 1.11
TaLou - Stevens 1.16

Skok w dal kobiet
Bartoletta 1-2 1.55
Bartoletta - Salman Rath 1 1.18
Spanovic - Okagbare 1 1.13
Spanovic - Klishina 1.22
Po krótce o wszystkim, bo nie ma co pisać jakiś długich analiz ????
3000 z przeszkodami same faworytki, które w tym roku dominują na listach światowych, w biegach mają po kilka sekund przewagi, najlepsza para to wg mnie Chespol - Krause, nie wiem, co musiałoby się wydarzyć, żeby ogólnie Europejka wygrała z Kenijką ????
Nowicki już opisany, bardzo dobra, równa forma przez cały sezon, jedynym argumentem na to, że może wygrać to to, że Fajdek spali się na kolejnej dużej imprezie, do tego Halasz i Bigot, którzy będą się bić o brąz, bardziej faworyzuję Halasza, w Ostrawie fajnie porzucał ????
To nie płotki, że jak wymienimy 3 faworytki, to któraś uwali, Schippers, Miller, TaLou za formę i starty w przekroju całego sezonu takie podium, bo nie ma kto tam im podskoczyć ????
Na koniec skok w dal kobiet, nie pasuje mi w ogóle Reese dziś jakoś, ona wygrywała w tym roku tylko u siebie, Bartoletta miała dobre wyniki w Europie i dla mnie Tianna jest główną faworytką do złota, do tego ten skok w eliminacjach pod wiatr, Spanovic podobnie
Do tego bez analizy STS, żeby nie powielać
Jebet - Cobourn 1 1.3 3000m
Chespol - Krause 1 1.27 3000m
TaLou - Duncan 1 1.12 200m
Miller - Stevens 1 1.1 200m

Bartoletta - Klishina 1 1.25 w dal
Spanovic - Ugen 1 1.15 w dal
Halasz - Marghiev 1 1.5 młot
 
M 75

marmas

Użytkownik
Ja dzisiaj Ładuje duży hajs w Dafne na 200 m albo się grubo przejadę albo z łatwością zainkasujemy pare stówek kurs 1.50 podczas gdy w półfinale pobiegła z taką łatwością lekkością że ciężko nie stawiać, 1.50 na Dafne plus szukam czegoś do 1.4 i gramy ✅
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Asher Smith - Gaither 1 @1,25
Asher Smith dwa fajne biegi, w obu 22.73 co jest jej najlepszy czasem w sezonie, jednak miała zapas, widać, że forma tak jak ktoś tu już napisał zbudowana na Mistrzostwa. Gaither słabsza, w półfinale 22.85, przybiegła za Brytyjką.
Halasz - Marghiev 1 @1,50 ⛔
Halasz pierwsze podejście i 75.56 w kwalifikacjach. Marghiev trzy próby, najlepsza 75.18. W tym sezonie Halasz najlepszy rezultat 78.85, Mołdawianin 77.70.
Chespol - Krause 1 @1,25
Chespol życiówka z tego sezonu poniżej 9 minut, co jest również rekordem życiowym. Krause 9:15.70. Raczej pewniak, Niemka będzie miała problem z utrzymaniem tempa Kenijki.
Rozmys nie awansuje do finału @1,15
stepinski fajnie opisał wszystko, nawet w optymalnej formie Polak miałby ciężko dostać się do finału.
Fajdek - Bigot 1 @1,08
Fajdek raczej złoto, Bigot powalczy o medal.
ako: @2,91 STS
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Asher Smith - Gaither 1 @1,25

Asher Smith dwa fajne biegi, w obu 22.73 co jest jej najlepszy czasem w sezonie, jednak miała zapas, widać, że forma tak jak ktoś tu już napisał zbudowana na Mistrzostwa. Gaither słabsza, w półfinale 22.85, przybiegła za Brytyjką.

Chespol - Krause 1 @1,25

Chespol życiówka z tego sezonu poniżej 9 minut, co jest również rekordem życiowym. Krause 9:15.70. Raczej pewniak, Niemiec będzie miał problem z utrzymaniem tempa Kenijczyka.

[B
Chespol i Krause to kobiety kolego ????
A co do Asher Smith to ja miałem wrażenie że półfinał kończy na oparach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Chespol i Krause to kobiety kolego ????
A co do Asher Smith to ja miałem wrażenie że półfinał kończy na oparach.
Jasna sprawa, dzięki za zwrócenie uwagi bo myślami byłem przy biegu na 1500 m już. Brytyjka taki sam czas miała w eliminacjach, tam końcówkę odpuściła, ja mam wrażenie, że stać ją na jeszcze lepsze wyniki.
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Halasz - Marghiev 1 1,5 młot
Shippers - TaLou 1 1,18 200metrów
Chespol - Krause 1 1,27 3000m z przeszkodami
Jebet - Coburn 1 1,3 3000m z przeszkodami
Reese - Ugen 1 1,15 w dal
Bartoletta - Klishina 1 1,25
AKO 4,20 STS

Analiza później, z tego będę robił dwa kupony.
W skoku w dal ciężko coś wyrokować po kwalifikacjach bo warunki były fatalne, nikt nie doskoczył do 6,70, więc ja kwalifikacji nie biorę pod uwagę. Patrząc na cały sezon Amerykanki powinny być poza zasięgiem. Shippers taki luz w półfinale że byłem w szoku. Jak tego nie wygra to będę w jeszcze większym szoku. Halasza też widzę w walce o pudło dzisiaj, fajny rzut w kwalifikacjach, za pierwszym razem kwalifikacja do finału. Marghiev rzucał, rzucał a do minimum nie dorzucił, SB też gorszy, Węgier go łyknie raczej. Jebet złota medalistka z Rio, w półfinale wyglądała dobrze, uciekły z Chepkoech reszcie stawki i czas o 8 sekund lepszy od Coburn z drugiego biegu. Chespol liderka list w tym roku. W finale cztery Kenijki, jak dobrze rozegrają bieg to chyba tylko Jebet jest w stanie z nimi powalczyć. Niemka Krause nie ma większych szans.
Kolega na privie pisał jak to podzieliłem więc podaję
Halasz - Marghiev 1 1,5
Jebet - Coburn 1 1,3
AKO 1,95
Reese - Ugen 1 1,15
Bartoletta - Klishina 1 1,25
Shippers - TaLou 1 1,18
Chespol - Krause 1 1,27
AKO 2,15 /B]
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Fajdek uzyska 75 m w 6. serii @1,80 ⛔ STS
Rekordu raczej nie poprawi, więc do 6. serii wyjdzie nastawiony na mocne zakończenie zawodów. 75 m może zakręcić na luzie.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Wie ktoś gdzie można zobaczyć wideo z biegów półfinałowych na 200 pań ? Interesuje mnie 3 bieg , (oprócz Youtube) ?
 
retoox 414

retoox

Użytkownik
Fajdek uzyska 75 m w 6. serii @1,80 STS
Rekordu raczej nie poprawi, więc do 6. serii wyjdzie nastawiony na mocne zakończenie zawodów. 75 m może zakręcić na luzie.
Fajdek w ostatnich 12 zawodach w 7 przypadkach rzucał w ostatniej próbie powyżej 75m, ale w 5 przypadkach palił ostatnie próby.W zawodach w których zostawał liderem list światowych bądź tą pozycje umacniał (czyli zawody w Coral Gables, Kielce, Halle, Turku i Ostrava)dwa razy ostatnie próby palił, dwa razy ostatni rzut miał słabszy od wcześniejszych i tylko w Turku swój najlepszy rzut oddał w ostatniej kolejce. Jeśli dodamy do tego fakt, że Fajdek nie słynie ze zbyt mocnej psychiki, stadion raczej nie daje tu hc w postaci sprzyjającego wiatru a w godzinie startu opady deszczu są szacowane na 40-50% to wg mnie zakład ten to typowe 50 na 50 i nie widze w nim nic co zachęcało by mnie do zagrania.
Pozdrawiam
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Fajdek w ostatnich 12 zawodach w 7 przypadkach rzucał w ostatniej próbie powyżej 75m, ale w 5 przypadkach palił ostatnie próby.W zawodach w których zostawał liderem list światowych bądź tą pozycje umacniał (czyli zawody w Coral Gables, Kielce, Halle, Turku i Ostrava)dwa razy ostatnie próby palił, dwa razy ostatni rzut miał słabszy od wcześniejszych i tylko w Turku swój najlepszy rzut oddał w ostatniej kolejce. Jeśli dodamy do tego fakt, że Fajdek nie słynie ze zbyt mocnej psychiki, stadion raczej nie daje tu hc w postaci sprzyjającego wiatru a w godzinie startu opady deszczu są szacowane na 40-50% to wg mnie zakład ten to typowe 50 na 50 i nie widze w nim nic co zachęcało by mnie do zagrania.

Pozdrawiam
a jak wyglada sprawa 1 rzutow ?
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Wie ktoś dlaczego Spanovic skakała tylko raz w kwalifikacjach? Nie miała kwalifikacji po pierwszym skoku a odpuściła dwa pozostałe. Na stronie IAAF jest R przy drugiej próbie. Wie ktoś co to oznacza?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
O ile wierzyć komentatorom tvp, to po prostu zrezygnowała z dalszych skoków, bo uznała, patrząc na pozostałe rywalki, że ta odległość wystarczy :wink:
Przynajmniej tak na transmisji mówili.
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
W STS jest czy będzie minimum 6,99 w konkursie. Jak będzie padać to chyba można zaryzykować, kurs 2,00 na NIE . Co myślicie?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, a jaka dziś pogoda przewidywana ? ???? Trzeba coś pomyśleć nad typami na dziś więc dobrze by było znać pogodę ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja dzisiaj Ładuje duży hajs w Dafne na 200 m albo się grubo przejadę albo z łatwością zainkasujemy pare stówek kurs 1.50 podczas gdy w półfinale pobiegła z taką łatwością lekkością że ciężko nie stawiać, 1.50 na Dafne plus szukam czegoś do 1.4 i gramy
Znając wyniki wcześniejszych biegów na różne długości to powiem, że nie warto stawiać na faworytów ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom