>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

W 49

wojti1830

Użytkownik
Dzisiaj konkurs skoku o tyczce, na który przygotowałem 2 typy.
Pierwszy to Łukasz Michalski m. 1-7 : NIE @ 1,55. Michalski w kwalifikacjach żadnej wysokości nie zaliczył w 1 podejściu, dla niego samym sukcesem jest fakt wejścia do finału. Do finału weszło aż 14 zawodników, ze względu na pozycje ex eaquo na ostatnich pozycjach, co też jest dobre dla wejścia tego typu. Nie sądzę, żeby nasz skoczek znalazł się w górnej połowie stawki, 10 miejsce to max. co tutaj przewiduję, pokona na pewno Igora Bychkova, który ze swoimi rekordami powinien zająć tu ostatnie miejsce. Tacy zawodnicy jednak jak Lavillenie, Walker, Holzdeppe, Mohr, Otto, Starodubstev, Hooker (siedmiu) nie dadzą mu szans, a zawsze może ktoś jeszcze mniej znany zaskoczyć, oby (dla mnie) nie był to Michalski ;)
Drugi typ to wynik zwycięzcy powyżej 5,99 : NIE @ 1,35
Można powiedzieć, że gram dzisiaj 2 negujące założenia typy ???? Jednak taka wysokość wydaje mi się spokojna, nie sądzę, żeby dzisiaj przeskoczył ktoś skoczył co najmniej 6 metrów. Taki wynik w karierze uzyskało tylko 3 zawodników (Hooker, Walker, Lavillenie), w tym sezonie jeszcze nikt, najbliżej był Lavillenie skacząc 5,97, taki wynik da mu dzisiaj spokojnie złoty medal, a nawet rekord olimpijski który wynosi 5,96, co też pokazuje, że powyżej, albo równo 6 metrów na igrzyskach się nie skacze ;)
kursy oraz zakłady pochodzą z naziemnego bukmachera milenium.
chciałbym przypomnieć, że w zeszłym roku został 4 zawodnikiem mistrzostw świata. więc jeśli uważasz że sukcesem jest wejście do finału olimpijskiego to nie mam pytań...
Łukasz powinien awansować do 8 a tam powalczyć o medal czego mu z całego serca życzę, bo to bardzo w porządku chłopak!
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
A Wojciechowski rok temu został mistrzem świata, a teraz nie ma go w finale. W tym roku skacze słabiej, niż w zeszłym, może przesadziłem mówiąc, że wejście do finału to sukces, ale nie sądzę, żeby było go stać na wiele więcej w tym roku. A że to w porządku chłopak to bardzo możliwe, nie znam, nie oceniam ;) Zobaczymy jak będzie już niedługo, za pół godziny start konkursu, pozdrawiam.
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
Wojciechowski miał złamaną szczękę i uraz mięśnia dwugłowego. Także Ciężko o taką samą formę gdy przez bardzo długi czas zamiast trenować siedzi się u lekarza. A Michalski z tego co mi wiadomo nie miał problemów zdrowotnych szykował się pod igrzyska od 4 lat i mam nadzieje, że zaskoczy ;)
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
chciałbym przypomnieć, że w zeszłym roku został 4 zawodnikiem mistrzostw świata. więc jeśli uważasz że sukcesem jest wejście do finału olimpijskiego to nie mam pytań...
Łukasz powinien awansować do 8 a tam powalczyć o medal czego mu z całego serca życzę, bo to bardzo w porządku chłopak!
chyba nie wierzysz sam w to, co piszesz? nie bede ich wszystkich wypisywac, bo to bez sensu, ale jest duzo skoczkow do medalu, ale nie Michalski, jak wejdzie do top 8 to bedzie jego sukces, widzialem kwale do finalu skoku o tyczce i jak dla mnie to 5.70 nie skoczy, jesli w ogole dojdzie do tej wysokosci, o medalu to moze pomarzyc jak Wojciechowski o skoczeniu 5.50 po tej kontuzji ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ma ktos poszczegolne wyniki zawodniczek w sztafetach w eliminacjach.. ? Niestety na oficjalnej stronie brak..
Interesuje mnie sztafeta kobiet na 4x100m i wczorajsze kwale i czasy POSZCZEGOLNYCH zawodniczek..
PS : nie przesylac ogolnych.......
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
chyba nie wierzysz sam w to, co piszesz? nie bede ich wszystkich wypisywac, bo to bez sensu, ale jest duzo skoczkow do medalu, ale nie Michalski, jak wejdzie do top 8 to bedzie jego sukces, widzialem kwale do finalu skoku o tyczce i jak dla mnie to 5.70 nie skoczy, jesli w ogole dojdzie do tej wysokosci, o medalu to moze pomarzyc jak Wojciechowski o skoczeniu 5.50 po tej kontuzji ????
kwale a konkurs to co innego...
wielu już było takich co fuksem przechodzili przez kwale a potem zdobywało medale. (np. wojciechowski rok temu...)
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Lekkoatletyka, Rzut oszczepem Kto zdobędzie Złoty Medal? Typ: Vitezslav Vesely Kurs: 1.654 @ Pinnacle
Kursy na zwycięstwo &quot;Wesołego&quot; po świetnych kwalifikacjach Vitezslava i mistrzostwie olimpijskim rodaczki Spotakovej wyjątkowo mizerne aczkolwiek w mojej ocenie w pełni odzwierciedlające obecny układ sił. Czech od czasu rozpoczęcia współpracy z legendarnym oszczepnikiem Janem Żeleznym, gdzie się nie pojawi tam praktycznie wygrywa. I choć Czech poza Mistrzostwem Europy w Helsinkach nie osiągnął jeszcze żadnych spektakularnych sukcesów to na chwilę obecną rzuca oszczepem zdecydowanie najlepiej. Andreas Thorkildsen wydaje się być głównym rywalem, tylko pozostaje pytanie czy jest w pełni zdrowy i w jakiej jest formie, gdyż mistrzostw kontynentu nie ukończył z powodu kontuzji mięśnia dwugłowego uda. Z kolei Fin Tero Pitkamaki w obecnym sezonie z trudem przekraczał granicę 80 metrów, co przy rzucie Czecha z kwalifikacji jednoznacznie przekreśla jego szanse. Dlatego też w mojej ocenie zwycięzca może być tylko jeden. Vesely nie dość bowiem, że trafił z formą, to najgroźniejsi rywale na chwilę obecną nie są mu w stanie zagrozić.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Londyn 2012 – Lekkoatletyka: Skok wzwyż kobiet. Zwycięzca
Typ: Anna Chicherova
Kurs: 1,80
Buk: bet365

O 20:00 na Stadionie Olimpijskim w Londynie zostanie rozegrany konkurs skoku wzwyż kobiet. Ten spektakl będzie mogło śledzić 80 tys. kibiców na widowni i miliony widzów przed telewizorami.

Z bólem serca pisze tą analizę – jestem wielkim fanem Blanki Vlasić – chorwackiej wicemistrzyni olimpijskiej z Pekinu, mistrzyni świata z Osaki i Berlina. 29-latka z powodu kontuzji nie mogła wystąpić na igrzyskach – nie wiem czy w Rio w wieku 33-lat będzie w stanie walczyć z najlepszymi zawodniczkami. All in na Blankę – najwybitniejszą lekkoatletkę w historii Chorwacji - byłoby pewną lokatą pieniędzy. Gorzej przyjąłem tylko nieobecność Włoszczowskiej na igrzyskach w Londynie, która dzisiaj walczyłaby o złoty medal igrzysk.

Bohaterkę Chorwacji zastąpi na pierwszym miejscu Anna Cziczerowa – 3. w Pekinie, mistrzyni świata z Daegu, wicemistrzyni z Osaki i Berlina. Rosjanka, gdy jest w wielkiej formie potrafi skakać powyżej 2m – 2,02m. Jej rekord to 2,07 na stadionie i 2,06 na hali. Wspierać ja będzie mąż – kazachski sprinter Giennadij Czernowoł oraz dwuletnia córka Nika.

W finale wystąpi jeszcze 11 innych zawodniczek, zacznę od najmniej znaczących dla konkursu – Airine Palsyte – 20-letnia Litwinka zbierająca doświadczenia w zawodach międzynarodowych, Rosjanka Irina Gordeeva z rekordem osobistym 2,02m, Brigetta Barrett – zwyciężczyni ubiegłorocznej Uniwersjady, Burcu Ayhan – Turczynka z rekordem 1,94m oraz Melanie Melfort – Francuzka z rekordem 1,96m. One w wielkim finale powalczą o 2 metry, o rekord życiowy, dla nich występ w finale jest największą nobilitacją w karierze.

Czas na zawodniczki mogące zamieszać przy odrobinie szczęścia na podium - Swietłana Szkolina – w Pekinie 14., w Daegu 5., przyszłość rosyjskich skoków. Emma Green Tregaro – Szwedka, żona szwedzkiego trenera Yannicka Tregaro, który zdobywał ze swoimi zawodniczkami olimpijskie medale. Ruth Beitia – mistrzyni Europy z Helsinek (2012), w wielkiej formie w tym roku, rekordzistka Hiszpanii z wynikiem 2,02m, weteranka, w światowej lekkiej atletyce od ponad dekady. Svetlana Radzivil – niespodzianka z Uzbekistanu, w kwalifikacjach skoczyła 1,96m wygrywając eliminacje, mistrzyni świata juniorek z 2006 roku z Pekinu, mistrzyni Azji z 2010 roku. Zebrała już doświadczenie, przygrywając eliminacje wielkich zawodów mistrzowskich, wie co to znaczy występ olimpijski. Rekord – 1,96m nie rzuca na kolana, jednak został on ustanowiony w 1. próbie i to na igrzyskach, pod presją niezakwalifikowania się do konkursu. Warto przyjrzeć się uzbeckiej skoczkini – może być bomba, może też być niewypał.

Na osobny akapit zasługuje zawodniczka niezwykła, jedyna realna rywalka Cziczerowej. 4 lata temu oglądałem jak w wielkim stylu zdobywa złoto olimpijskie, będąc sensacją igrzysk. Tia Hellebaut – mistrzyni olimpijska, belgijska skoczkini z rekordem 2,05m. Ta niepozorna zawodniczka, skaczącą w okularach, będąca prawie nieznana szerszej publice, oczarowała wszystkich w konkursie w stolicy Chin. Apogeum formy – 2006-2008 już za nią, nie skacze już 2 metrów, niby jest niegroźna. Ale igrzyska to coś zupełnie oderwanego od normalności, gdzie 1 rzut, jeden skok, ułamek sekundy mogą zadecydować że wracasz na tron w wielkim stylu, albo kończysz bez medalu. Kto wie, może Tia znów zaskoczy świat?

Chaunté Lowe ma być również groźna w walce o złoto – jak da mnie to wydmuszka. Halowe MŚ z Helsinek, gdzie skoczyła 1,98m to nie jest coś co można uznać za atut – owszem, mistrzostwo cieszy, ale wynik udowadnia nam, iż nie ma co ryzykować dla Amerykanki. Rekord 2,05m zdobyty 2 lata temu. Regularnie na zawodach rangi mistrzowskiej nie przekracza 200 cm. Jeśli skoczy choćby tyle co Louise Ritter w Seulu (2,03) to być może Amerykanka powalczy o złoto. Jeśli nie, to będzie musiała zając się walką o brąz.

Bardzo ważna będzie pogoda – jeśli warunki byłby niekorzystne, padałby deszcz i wiał wiatr, byłyby to ekstremalne warunki dla zawodniczek. Na szczęście ma być ciepło 18 st. C i bez opadów. Dlatego też powinniśmy dzisiaj oglądać skoki dwumetrowe.

Rosyjskie skoki wzwyż mają do czego nawiązywać – choćby do sukcesów Gruzina Szawłakadze w Rzymie, Brumela z Tokio i Estończyka Tarmaka, którzy zdobyli dla Związku Radzieckiego medale kosztem skoczków Amerykańskich. W 1988 roku Ukrainiec Awdiejenko dla ZSRR zdobył złoto skokiem na 238 cm, co jest 9. rezultatem w historii skoku wzwyż. Ostatnie lata to wygrane w Sydney Klugina, Silnowa w Pekinie i Uchowa w Londynie. Co ciekawe reprezentantkom ZSRR nigdy sztuka zdobycia złota olimpijskiego się nie udała – nawet u siebie w Moskwie, gdzie wygrała fenomenalna Sara Simeoni. Dopiero w Sydney pierwszy rosyjski medal w skoku wzwyż kobiet zdobyła Jelena Jelesina. Jelena Slesarenko powtórzyła ten sukces 4 lata później w Atenach.

Cziczerowa ze swoim rekordem 2,07m jest 3. zawodniczką w historii kobiecego skoku wzwyż z ustępując tylko Vlasić i Kostadinovej.

Kiedyś Szymon Kołecki w studiu olimpijskim, cytując jakiegoś znanego myśliciela, powiedział bardzo ważną rzecz – „jeśli nie ma przeciwników, nie ma powodów by zwyciężać”. Nieobecność Blanki Vlasić będzie stratą dla konkursu, może być osłabi koncentracje zawodniczek ze światowego topu i obejrzymy walkę o złoto na poziomie 1,98-2m. Wiem jednak, że Cziczerowa ma motywację by zdobyć olimpijski krążek – okazja do tego jest ogromna, a ma dla kogo odnosić sukcesy. Lekkość skakania, jaka zaprezentowała w Daegu po rocznej przerwie była absolutnie niezwykła. Dlatego o motywacje Anny jestem spokojny.

Cziczerowa jednym skokiem na 2m już zapewni sobie medal olimpijski, zna doskonale presje turnieju olimpijskiego, pozostanie jej tylko spokojna walka o złoto i oczekiwanie na wyniki rywalek. A powyżej 2m jest w stanie skoczyć tylko kilka zawodniczek na świecie. Dlatego też kolejna próba powinna być rozstrzygająca, nie do osiągnięcia przez prawie wszystkie rywalki. Tylko Hellebaut i Lowe mogą skoczyć 2,03. Wtedy 2,05 jest w stanie skoczyć tylko Rosjanka – myślę jednak ze 2,03 wystarczy do złota.

Dlaczego skok wzwyż kobiet? Dlaczego lekkoatletyka zasługują na obszerny wywód, skoro można o tym samym napisać 4 zdania? Skoki wzwyż to konkurencja, w której liczą się regularne próby – tu musisz centymetr po centymetrze udowadniać swoją wartość, swoją formę. Nerwy i doświadczenie – to będzie kluczowe podczas tego konkursu. Można te zawody porównać do podnoszenia ciężarów – gdzie zawodnicy w 3 próbach podwyższają sobie poprzeczkę o 2 kg – niby niewiele, ale na wyczynowym poziomie gra to ogromną różnice. Każde wyjście na pomost, na skocznie, to właśnie podnoszenie poprzeczki o kolejny stopień po raz kolejny, to ponowna próba udowodnienia swojej wartości. Kiedyś były rozgrywający Resovii Rzeszów a obecnie Iskry Odincowo Rafael Redwitz powiedział że „w siatkówkę nie grasz sam. To nie lekkoatletyka, kiedy walczysz sam ze sobą, żeby osiągnąć najlepszy wynik w tym, co robisz”. Trafił w sedno – tu nie musisz liczyć na innych, na sędziego, na szczęście – tutaj liczą się tylko ty i twoje umiejętności. Tu nie ma porażki z kimś, możesz tylko przegrać ze samym sobą, możesz nie dać rady skoczyć wyżej, rzucić dalej, pobiec szybciej, ale to jest tylko twoja odpowiedzialność, twoja forma. Możesz nie zdobyć medalu ale być zwycięzcą, pokonując swoje granice, osiągając wyniki ponad własne wyobrażenia. Póki walczysz, jesteś zwycięzcą – skoki wzwyż to walka właśnie z samym sobą, gdzie o wyniku decyduje tylko twoja próba. Dlatego nie da się w lekkiej atletyce iść na skróty, za wynikiem stoi zawsze ciężka praca, ogromny treningowy wysiłek, który na zawodach jest niewidoczny dla kibiców. Dla kibiców na igrzyskach jest tylko radość sportu – tylko zawodnik wie ile pracy włożył w sukces oklaskiwany na olimpijskim stadionie.

Cziczerowej złoty medal się należy – prawdopodobnie w Rio już nie wystąpi, a złoto olimpijskie byłoby pięknym zwieńczeniem jej kariery. Kto wie być może Nika pójdzie w ślady mamy i zobaczymy ją za kilkanaście lat na olimpijskich skoczniach szybującą nad ponaddwumetrową poprzeczką po olimpijskie złoto. Lot nad „przyjaciółką” z włókna szklanego, która przeklinają olimpijczycy, po złoty krążek igrzysk olimpijskich w Londynie– wierze że tego, czego nie udało się dokonać Blance, dokona Anna Cziczerowa.

pomogłem, kliknij dzięki ;D
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
myślę jednak ze 2,03 wystarczy do złota.
a propos skoczkiń...
Skok wzwyż kobiet - zwycięska wysokość powyżej 2.00m @ 1.76 (rzeczywisty) Milenium

Jakby ktoś chciał, to są 2 warianty sure betów :
1) z Unibet - 2.01 lub gorszy @ 2.40 i wówczas przy zwycięskiej wysokości dokładnie 2.01 wygrywamy obustronnie bądź 1.53% bez ryzyka
2) z Bwin - mniej niż 2.01m @ 4.25, więc sure 24.47%
Nie ma za co:wink:
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
5000m mężczyzn
Gebremeskel D (ETH) - Farah M (GBR) [1] @1,8
Mo Farah nie wygra 5000m @1,4
Jak dla mnie to promocja od buka, który sugeruje się pewnie tym, że Mo wygrał 10km i jest tu gospodarzem. Ale dla mnie fakt, że Farah ma w nogach te 10 kilosów to dla niego minus w biegu na 5km. W tym roku naturalizowany Brytyjczyk biegał ten dystans o 10 sekund wolniej od Etiopczyka, taka sama różnica utrzymała się między tymi zawodnikami w biegu eliminacyjnym, a nie można powiedzieć, że Farah sobie odpuścił, bo biegł ostro do końca i musiał gonić uciekających Kenijczyków. W biegu z Etiopczykiem stawka była wyrównana, a Gebremeskel na finishu wyszedł na czoło. Etiopczyk jest w tym roku najszybszy na tym dystansie i według mnie jest głównym faworytem do zwycięstwa w Londynie, więc można się również poważnie zastanowić nad kursem 2,5 na złoto dla Gebremeskela w tym biegu.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
nie tylko bez Gaya, ale też bez Baileya, więc progres w stosunku do Jamajki z Boltem może być podobny, a może nawet ciut wyższy. W każdym bądź razie szykuje się kapitalny bieg, śmierdzi na kilometr rekordem świata i na pewno kurs wart spróbowania.
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
pchnięcie kulą - Nadzeya Ostapchuk wygra 2.87

No nie wiem czy to pchnięcie kulą taki pewny bet. 3 pierwsze miejsca na listach światowych ma Ostapchuk, a najlepszy wynik, prawie o pół metra lepszy od Adams ustanowiła przed kilkoma dniami. Dlatego warto zagrać Ostapchuk po takim kursie.
✅:twisted:

Było do przewidzenia, nawet nie po wynikach, ale po ostatnich dyskwalifikacjach prawie wszystkich Białorusinów w konkurencjach rzutowych z ostatnich lat. Ziółek ma nawet złoto dostać za Helsinki 2005.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Zajebiście... Expekt jako, że już była ceremonia itp. to nie zmieni wyniku zakładu, a to pech, kończyła mi Adams kupon wtedy na potężną sumę, tylko 1 błąd, jak inne buki robią bo mnie ciekawi czy Expekt tylko tak się bawi ? Ogólnie to teraz tylko pojechał na Białoruś i dorwać tego babo-chłopa, powinna za to odpowiedzieć bardziej, niż inni co są łapani na dopingu bo ona wygrała złoto, od mnie to zamknąć ją w kamieniołomach ????
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
No właśnie ja podobnie jak kolega wyżej jestm poszkodowany przez Panią &quot;koks&quot; bo Adams zamykała również mi kupon na sporą sumkę. Kupon stworzony w Unibecie... Teraz pytanie czy na 100% ich to nie obchodzi czy to tylko domysły bo nie wiem czy warto sie uganiac?
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Ja również pograłem fajny kupon z IO i oczywiście miałem na wygraną Adams i jest to jedyny błąd.
Patrząc na historię u buków wątpię, by coś zmienili i pewnie zostanie jak jest - przegrana Adams i tyle.
Miałem pograne jak kolega wyżej - Unibet.
Jeśli coś zmienią będę baardzo zdziwiony.
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
to co robią buki że nie anulują lub zmieniają na poprawną zwyciężczynię to oszustwo bo jeśli popatrzy się na klasyfikację na dzień dzisiejszy to taka zawodniczka jak Ostapczuk nie jest sklasyfikowana a nie mineły lata tylko tydzień od zdarzenia
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Niestety... Jestem po burzliwej rozmowie z Panią z biura obsługi Unibet i ona stanowczo twierdzi, że nie ma podstaw do reklamacji w tym przypadku. Mimo tego, że byłem stanowczy i zasypywałem ją oczywistymi argumentami nic nie dało sie zdziałac. To taka informacja dla ludzi, którzy pograli w Unibecie na Adams... Niestety naprawdę niezła suma przeszła koło nosa przez niesportowe zachowanie ostapczuk ????
 
Do góry Bottom