>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga A 2018/2019

Status
Zamknięty.
taidio 882

taidio

Użytkownik
Nie powinniśmy mieć żadnych kompleksów, bo rywale zdecydowanie do ogrania, chociaż Brzęczek pewnie zrobi wszystko co w jego mocy by swoim składem i ustawieniem ten mój optymizm zniszczyć
 
arass1 167,3K

arass1

Użytkownik
Selekcjoner reprezentacji Portugalii nie będzie mógł skorzystać z usług Gonçalo Guedesa w nadchodzącym starciu przeciwko Polsce w Lidze Narodów.
Napastnik Valencii w początkowej fazie meczu przeciwko Barcelonie w LaLidze doznał urazu lewego kolana. Szczegółowe badania nie wykazały poważniejszych problemów zdrowotnych u piłkarza, ale jednocześnie wykluczyły jego udział w zbliżających się spotkaniach.
Fernando Santos zdecydował się powołać w jego miejsce Rafę Silvę z Benfiki.
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Nie widzę jeszcze nigdzie u legalnych linii na rożne ale szedłbym właśnie w korki po stronie Portugalii. Zawsze trochę ich nabijają, wiadomo, że CR7 nie zagra więc z wykończeniem może być różnie co może skutkować rożnymi. Choć w sumie Polacy średnio na mecz mają nieco ponad 4 rożne więc over meczowy też do rozważenia.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
12.10.2018, 20:45
Chorwacja vs Anglia
Anglia może wygrać - @2.86 (Fortuna) - ponieważ:
  • mecz rozgrywany jest bez udziału publiczności;
  • rywale patrzą teraz na Chorwatów jak na wicemistrzów Świata zatem motywacja jest większa;
  • Chorwaci zostali rozbici przez Hiszpanię 0:6 przed kilkoma tygodniami;
  • kilku ważnych zawodników z reprezentacji, która dotarła parę miesięcy temu do finału MŚ, zrezygnowało z gry dla drużyny (Subaic czy Mandzukic)
 
cobra232 182

cobra232

Użytkownik
Co z tą Polską??
Pociśniemy półtorej bramki po kursie 2.95??
Czy Piątek się wstrzeli w reprezentacji??Czy Lewy się przebudzi??
Dobrze, że Fabian na bramce, a i wiele znaków na niebie mówi o powodzeniu mojego typu.
Co Wy sądzicie o tym typie??
Zamierzam grubiej wejść, gramy jakby nie patrzeć w &quot;Kotle Czarownic&quot;
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Serce mówi tak, rozum nie wiem, ale potencjał na prawdę mamy duży o ile znów nie wyjdziemy z ustawieniem i taktyką która opiera sie na dobrym dniu lewego, jak mamy lipe ze skrzydlowymi, a dobrych napastników to według mnie dobrze by to bylo wykorzystać, czego pewnie nie zrobimy
 
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Nie liczę na duże strzelanie z naszej strony, bo biorąc pod uwagę poszczególnych zawodników w ataku i pomocy w porównaniu do zgrupowania sprzed miesiąca sytuacja się nieco zmieniła.
Robert Lewandowski - jak wszyscy wiedzą Bayern w kryzysie, 3 ostatnie występy Lewgo to dramat, kulminacją było tylko 12 kontaktów z piłką przez 90 minut w meczu z Gladbach. Od meczu z Schalke 22.09 bez bramki bez asysty zaczyna się narzekanie w mediach na kolegów z drużyny. Nie za bardzo widzę, że z Portugalią będzie miał czystą sytuację na przełamanie. Na środku obrony w Portugalii zagrają najpewniej Ruben Dias rocznik 1997r. podstawowy obrońca Benfiki, wybrany man of the match ostatniego meczu z Porto wygranego 1:0 oraz Pepe , który jest nieprzewidywalny i nie boi się włożyć głowy tam gdzie drugi nie włoży nogi. Miesiąc temu Robert przyjechał na zgrupowanie po strzeleniu 6 goli + 1 asysta w 4 meczach Bayernu, gdzie dołożył jeszcze asystę Zielińskiemu.
Piotr Zieliński - po przyjściu Carlo w mediach ciągle słychać było, że Piotrek to wielki talent, że to na nim będzie budował skład Napoli i należy tylko dotrzeć do jego głowy żeby stał się wiodącym zawodnikiem w Serie A. I przyznam szczerze ,że na początku w to wierzyłem, szczególnie po tym jak Piotr wpakował 2 gole Milanowi na otwarcie sezonu, przyjechał na kadrę i dołożył jeszcze bramkę Włochom. Ale potem coś się zacięło, kolejnych 7 meczy w których zagrał nie przyniosły ani gola ani asysty. Ostatnie 3 występy zaliczam w swoim rankingu do występów słabych/bardzo słabych. Zaczęło się od meczu z Juve, zmieniony w 60 minucie, choć udało mu się trafić w słupek na początku meczu zza pola karnego, to po jego niecelnym podaniu Juve wyprowadziło kontrę na 2:1. Następnie mecz w Lidze Mistrzów z Liverpoolem gdzie wchodzi na 9 minut i ostatnia kolejka mecz domowy z Sasuolo wygrany 2:0 a Piotrek obok Diawary otrzymuje najniższe noty w drużynie, wystawiony na prawym skrzydle. Nie wykorzystuje sytuacji sam na sam.
Akadiusz Milik - dostaje swoje minuty ale goli lub asyst z tego niewiele. Co prawda strzelił 2 przeciw Parmie, ale nie zawiązało się to w jakąś serię lub zalążek lepszej formy. W lidze mistrzów 68 minut, oddał 3 strzały ale to wszystko gdzieś z okolic 16-30 metrów od bramki.Z Juve wchodzi na 30 minut i nie wychodzi z tego nic, z Crvena Zvezda 4 strzaly ale brak skuteczności, moim zdaniem jest obecnie pod formą.
Kamil Grosicki / Jakub Błaszczykowski - tutaj ciężko coś napisać, w Hull City zapowiada się walka o utrzymanie w Championship, Kamil gra ogony to 15,21,17,10 minut jak zagra od początku to zawsze zmieniany, ostatnia asysta w meczu z Senegalem. Kuba zagrał po zakończeniu MŚ 12 minut w ostatniej kolejce Bundesligi.
Oczywiście dużo zależy od ustawienia jakim zagramy , ale biorąc pod uwagę fakt, że powołanych jest tylko 3 napastników sądzę, że będziemy grać jednym zawodnikiem w formacji ataku. Środek pomocy gdzie zagrają Klich i Krychowiak powinien dać radę, ale trzeba pamiętać,że po drugiej stronie biegać będą Joao Moutinho czy Ruben Neves. Grzesiek Krychowiak po świetnym początku sezonu wyraźnie obniżył loty, ale nadal gra w każdym meczu w pełnym wymiarze czasowym.
Dla mnie zawodnicy pokroju Przemysław Frankowski, Damian Kądzior, Maciej Makuszewski, Damian Szymański, Rafał Pietrzak, Arkadiusz Reca czy Rafał Kurzawa nie są gwarantem żadnego poziomu w meczu międzynarodowym z rywalem pokroju Portugalia. Nie wyobrażam sobie jak mogą oni rywalizować z zawodnikami takimi jak: Andre Silva, Bernardo Silva, Joao Cancelo, Ruben Neves, Pizzi, Marco Rui itd...Najbardziej szkoda mi będzie naszego lewego obrońcy, nie wiadomo kto tam zagra ale będzie miał przed sobą Joao Cancelo i Bernardo Silve i troszeczkę się martwię, że może to być nasz słaby punkt w tym meczu.
Należy też wspomnieć o formie Kamila Glika bo tutaj też niestety nie jest różowo. Monaco w strefie spadkowej bez zwycięstwa od 6 kolejek, a Kamil zamieszany w wiele straconych bramek. Idąc dalej po polskiej linii obrony trafimy na Jana Bednarka ,który może nie wygląda słabo ale po prostu nie dostaje minut. Wszedł w ostatniej kolejce z Chelsea ale w związku z niekorzystnym wynikiem i zmianą taktyki został zmieniony w przerwie. Bartek Bereszyński wygląda bardzo dobrze ale nie uważam że będzie często się podłączał do ataku. Co do lewej obrony nie mam pojęcia co zrobi Brzęczek.
Na chwilę obecną to:
- nie mamy zbyt wielkiej siły rażenia
- mamy niepewnych środkowych obrońców
- nie mamy nominalnego ogranego lewego obrońcy
- nie mamy wartościowych zmienników
- nie mamy klasowych skrzydłowych
- bramkarz, środek pomocy i Bereszyński (albo lewa, albo prawa obrona) - to jedyne formacje które utrzymają niezły poziom gry
Kibicuję naszym i chciałbym aby jutro pokonali Portugalię ale za niewielka stawkę zagram na gości.
Regulaminowy czas gry
Polska - Portugalia Typ: 2 Kurs 2.68 Unibet 2:3 ✅✅✅
Bardzo dziękuję za wszystkie reputacje i polubienia.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Holandia - Niemcy typ 2 kurs 2.10 forBET

Niemcy jeśli chcą awansować do Play Offów z pierwszego miejsca muszą ten mecz po prostu wygrać. W przypadku remisu oddali się bardzo szansa na takie rozstrzygnięcie będą zmuszeni poszukać punktów chociażby z bardzo mocnymi Francuzami. Niemcy spadli ostatnimi czasy trochę z formy nieudany występ na Mistrzostwach Świata w Rosji. Ostatnie wyniki także nie są zbytnio zadawalające chodz nie są złe. Wygrana z Peru zaledwie jedną bramką. Remis z aktualnymi Mistrzami Świata Francuzami. Jeśli chodzi o Holendrów to porażka ostantnio z Francją. Wygrana także jedną bramką z Peru. Remisy z Włochami i Słowacją. Widać, że Holendrzy w odmienionym składzie szukają powrotu do czasów świetności, gdzie liczyli się bardzo w rozgrywkach narodowych. Widać ,że działacze w Niemczech liczą na dotychczasowego trenera i nadal po tak nieudanych Mistrzostwach dają mu kolejną szanse. Według mnie mimo wszystko uważam, że Niemcy są na ten moment lepszą reprezentacją i po takim kursie po prostu trzeba zagrać ten typ. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Polska -:- Portugalia
obie strzelą gola TAK @ 1.90
Fortuna


Polska reprezentacja po MŚ musi zostać odbudowana od nowa i takie jest zadanie trenera Brzęczka. Po spotkaniu z Włochami zremisowanym przez nas 1:1 pisaliśmy o kilku pozytywnych rzeczach, który wprowadził nowy trener. Po spotkaniu z Irlandią już tego brakowało, a sama gra pozostawiała wiele do życzenia. Tym samym widzimy ile pracy jeszcze przed nowymi zawodnikami i trenerem. No to spotkanie wybrałem jednak BTS, a to z tego względu, że z przodu nasz zespół wygląda przyzwoicie, a teraz trzeba do udowodnić na boisku. Tak naprawdę chciałbym abyśmy to spotkanie zaczęli z dwójką napastników Lewandowski-Piątek. Co prawda, Lewy jest trochę pod formą, ale to dalej zawodnik wysokiej klasy. O Piątku niema co się rozpisywać bo dobrze wiemy co ten facet wyprawia w ostatnich tygodniach i jestem zdania, że zasługuję na grę od pierwszych minut. Nasza linia pomocy też wygląda nieźle Zieliński, Krychowiak, Klich. Gorzej niestety wypadamy ze skrzydłami, które miałyby być naszą mocną stroną. Linia obrony również jest przemeblowana i myślę, że trochę czasu minie aby znaleźć odpowiednie zrozumienie wśród graczy, którzy mają być murem. Portugalia to od lat klasowa drużyna i ostatnio nie mają problemów z zdobywaniem goli. Przynajmniej jednego gola strzelali w każdym z ostatnich siedmiu spotkań i to świadczy o tym jak solidna jest to ekipa jeśli chodzi o atak. Jednak trzeba dodać, że autorem kilku bramek był sam Ronaldo, a dziś go zabraknie na boisku. Zabraknie również Guedesa, który nabawił się ostatnio kontuzji. Pomimo tych dwóch osłabień w kadrze są min. Andre Silva, który świetnie wprowadził się do Sevilli, Bernardo Silva z Manchesteru City i reszta ekipy, który ma coś do udowodnienia. Czy po raz kolejny jesteśmy w stanie zaczarować Kocioł Czarownic?. Chciałbym żeby tak było, ale przed nami długa i kręta droga. Portugalia tu na pewno coś strzeli i liczę, że my również nie zawiedziemy. Mam nadzieje, że będzie się to przyjemnie oglądało, a jutro znajdziemy wspólnie kilka pozytywów.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Polska - Portugalia
Typ: 1 [DNB]
Kurs: 2,00
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
Kadra wraca do Chorzowa i to w naprawdę wielkiej rywalizacji, bo w końcu przeciwko aktualnym Mistrzom Europy. Portugalczycy przylecieli bez największej gwiazdy, ale to i tak zespół więcej niż solidny. Jednak upatruję szans naszej kadry z kilku powodów. W przewidywanych składach dość nietypowe zestawienie, bo bez skrzydłowych, a z atakiem Piątek - Lewandowski. Jeśli Brzęczek tak wyjdzie to powinna być dobra wiadomość, bo skrzydłowymi w ostatnim czasie ta reprezentacja nie stoi. Za to w ataku przynajmniej trzy bardzo mocne opcje. Z Włochami Polacy zagrali dobre spotkanie, zabrakło przede wszystkim odpowiedzialniejszej gry Błaszczykowskiego z tyłu, bo ten karny był okropnie głupi. Portugalia minimalnie Włochów pokonała, lecz dziś na wyjeździe, a Śląski na pewno poniesie dopingiem podopiecznych Brzęczka. Fajnie byłoby powtórzyć wynik z 2006 roku ;) Oby Piątek był takim dzisiejszym Smolarkiem. Wybrałem DNB, bo kurs akurat pozwala załapać się na promocje z Totolotka, a to powinien być po prostu wyrównany mecz.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Polska - Portugalia: Portugalia ponad 1.5 gola @2.88 ✅
Portugalia DNB @1.85 unibet ✅

Jak zobaczyłem kurs widniejący na te wydarzenie od razu w to wszedłem. Polska po mundialu nie straciła jeszzcze 2 bramek a Portugalia nie strzeliła dlatego stad zapewne taki kurs, ja jednak dzis myśle że nastąpi zakończenie tej serii. Portugalczycy dysponują na tyle groźnymi zawodnikami w formacji ofensywnej a Polacy z tylu tak naprawde co mecz trochę rotują zawodnikami bo jedni nagle formę niby łapią inni gubią. Obawiam sie że dzisiejszy mecz bedzie smutnym meczem dla nas, z paskudnie słabymi Włochami nie byliśmy w stanie wygrać gdzie polscy zawodnicy w ligach wyglądało na to że maja formę, a dzis tak naprawde poza piatkiem i fabianksim raczej trudno tak powiedzieć o którymś z naszych zawodników. Po widniejącym kursie spróbuje zaatakować Portugalczyków, w zwycięstwo idę jedynie w DNB bo Piątek może odpali swoja armatę i w kadrze w co watpię, ale wole zabiezpieczyć sie zwrotem. Jeśli Portugalczycy maja ten mecz wygrac to myśle że strzelając przy tym 2 gole, 0:1 jakoś kompletnie mi sie nie widzi w tym meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
@ 49

@panathinaikos

Użytkownik
Polska - Portugalia (Statystyki gracza)
Gracz zdobędzie gola w dowolnym czasie:
Robert Lewandowski - TAK @2,20

Co tu dużo pisać. 100 mecz naszego kapitana w reprezentacji Polski - wiec najlepsza okazja do sprawienia sobie prezentu! A nic lepszego nie będzie jak strzelenie gola. Wiadomo, ze dzisiaj wszyscy graja na Lewego, a on chociaż tą jedna wykorzysta!
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
W oko rzucił mi się zakład na rożne Portugalii. Z Chorwacją mieli 9, a z Włochami 6. Mimo braku CR7 grają ofensywnie, ale czasem zawodzi skuteczność. Mimo wszystko uważam, że te 6 rogów powinni nabić. Kiedyś musi nastąpić przełamanie, więc może dzisiaj się odblokują i obie ekipy troszkę sobie postrzelają. Wyjściowe jedenastki ustawione ofensywnie, więc wchodzę w taki zakład za kilka szekli.
Portugalia over 5,5rr @2,15 Totolotek ✅
over 2,5 w meczu @2,30 Totolotek✅
over 3,5 w meczu @4,00 Totolotek✅
E: Portugalia uzyskała 6 rzutów rożnych. Wynik końcowy: 2-3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Portugalia strzeli gola @1.34 stawka:10j buk:uni ,analiza: siła rażenia gości jest i w ataku powinna dac nam minimum jedego gola. Umowmy sie ze nasza defensywa do najmocniejszych nie należy. Kurs na kolana nie powala i na dłuższą mete granie takich nie przyniesie efektow jednak do dubla ok. Ja jednak gram to w singlu wyjatkowo bo sa ku temu argumenty plus tzw. Czutka. Generalnie BTS po @1.95 takze warty gry. Pisze z telefonu. Pozdrawiam. EDIT: siedzi ✅:gool::cash:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Jak dla mnie dobre kursy do dubla czy coś na oba nasze mecze X2.
Brzęczek dalej z dziwnymi powołaniami typu Błaszczykowski czy Reca do tego najważniejsi piłkarze (Lewy, Glik) trochę pod formą. Jakoś wątpię abyśmy byli w stanie wygrać któryś z tych meczów.

✅✅✅✅✅
1-3
Wszystko się sprawdziło.
I dokładnie to samo ponawiam Polska - Włochy.
X2 na Włochów można śmiało próbować.
Można zaklinać rzeczywistość och ach ale my jesteśmy średniakiem. Z takimi drużynami jak Włochy Portugalia nie mamy czego szukać.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Wszystko się sprawdziło.
I dokładnie to samo ponawiam Polska - Włochy.
X2 na Włochów można śmiało próbować.
Można zaklinać rzeczywistość och ach ale my jesteśmy średniakiem. Z takimi drużynami jak Włochy Portugalia nie mamy czego szukać.
Co jak co, ale Włochy to akurat reprezentują poziom Ligi C, może co najwyżej B, jasne Polska nie wygląda dobrze, a Portugalia niczego sobie, stąd typy na Portugalie dziś, ale grać cokolwiek w stronę tak wyglądających Włochów? Jak dla mnie szerokim łukiem omijać grę na wynik, lepiej jakieś rożne czy kartki, bo ten mecz to loteria
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ten Jędrzejczyk na naszej lewej stronie obrony to jakies nieporozumienie, Portugalczycy go wozili jak chcieli, wogóle nasza obrona jak zwykle wygladała niemrawo, Glik nawet dzisiaj wygladał jakby mial 2 kule u nogi, chyba musimy dać jakieś zasieki z tyłu w obronie zagrać 5 obrońców bo, tak zeby się asekurowali bo nie wyglada to najlepiej, z przodu nie ma zastrzezen Zielinski jedyny co trzymał poziom Portugalczyków, Lewandowski probowal szarpal ale byl podwajany, fajne zmiany dali Kuba i Grosik ciekaw jestem jakby to wygladalo jakby grali od poczatku.. Pozostaje nam walka o utrzymanie w dywizji A bo Portugalczykow juz nie wyprzedzimy...
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Anglia
Typ: Chorwacja over 1.5 żółtej kartki
Kurs: 1.99 ✅
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Nie wiem kto wystawial te kursy na kartki ale moim zdaniem sa one za wysokie z czego skrzetnie sobie sprobuje skorzystac. Kazdy wie jak graja kraje balkanskie czyli ostro i bez zbednego ceregielenia sie. Tak tez podejrzewam bedzie rowniez w dniu dzisiejszym. Obie ekipy potrzebuja jutro punktow jak powietrza bo obie przegraly swoje otwierajace spotkania z Hiszpania. Do tego Anglia bedzie zadna zemsty za lipcowa porazke na mundialu w Rosji wiec to dodaje dodatkowego smaczku dzisiejszemu spotkaniu. Spotkanie w Rijece odbędzie się przy pustych trybunach. To efekt kary, jaką UEFA nałożyła na chorwacką federację jeszcze trzy lata temu. Przed meczem z Włochami w eliminacjach Euro 2016 na murawie stadionu w Splicie ktoś wyciął nazistowską swastykę. To jest delikatny i jedyny minusik jaki widze w tym typie. Teraz czas na plusy. Niska linia naszego typu i dosyc wysoki kurs to na plus. Wysoka porazka z Hiszpania 6:0, ktora sprawia, ze trzeba u siebie zmazac te plame na honorze to rowniez na plus. Na deser najlepsze.. sedzia meczu bedzie moj ulubieniec jesli chodzi o tego typu zaklady a wiec Pan Felix Brych, ktory nie boi sie wyciagac kartek w meczach o wysoka stawke ze srednia 4.37 zoltka na mecz.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Chorwacja - Anglia
Typ: 2 [DNB]
Kurs: 1,95
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
Wieczorne spotkanie w Rijece zapowiada się naprawdę interesująco. Wydaje się, ze w tej grupie sytuacja jest już jasna w kwestii zwycięzcy, bo Hiszpanie po nieudanym turnieju w Rosji zaczęli grać jak za dawnych dobrych lat. Rozbicie 6:0 Chorwatów musiało zrobić wrażenie. Oczywiście nie można ocenić Hrvatskiej po tym jednym meczu, bo to przecież drużyna, które nie tak dawno grała w finale Mistrzostw Świata. Anglicy wydają się jednak zespołem, który cały czas pnie się w górę, a nawet ze wspomnianymi Hiszpanami dzielnie walczyli. Starcia Anglii z Chorwacją to przede wszystkim walka o uniknięcie spadku do niższej dywizji Ligi Narodów. W Rijece dziś bez publiczności, a jednak we wrześniu to Anglia robiła lepsze wrażenie. Typ z draw no bet, bo to jednak wyrówna rywalizacja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom