>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga ACB (Hiszpania) 2016/2017

Status
Zamknięty.
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Tenerife-Unicaja Malaga WYNIK: 72:73✅
Typ:Malaga wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs:1,75
Bukmacher:Betsson

Malaga gra o dziwo świetnie w tym sezonie drużyna przeszła prawdziwe trzęsienie ziemii ale wyszło to na dobre trener Plaza to świetny taktyk i wiedział jak dobrać sobie zawodników by wygrywać mecze, ostatnio zmietli na ciężkim terenie mocny zespół Buducnosta gdzie skazywani byli na pożarcie, roster Fogg, Musli, Diaaz, Laffayete, Waczyński robi świetne wyniki póki co dodając jeszcze obwodowych strzelców jak Dani Diez i Hamady nie zapominając o zadaniowcu Suarezie który grał w najsilniejszych zespołach Hiszpańskich taka kombinacja musi przynieść zwycięstwo i kursy zaczynają spadać i to dosyć mocno, Tenerife zaskakuje ale grali ze słabszymi dużo drużynami i te mecze powygrywali, roster oparty na doświadczonych Hiszpanach mało amerykanów w składzie, dzisiaj ich się seria kończy Unicaja rok temu była dużo słabsza i wygrała na hali Teneryfy a teraz wszystko funkcjonuje dużo lepiej w zespole, inni gracze współpracujący ze sobą lepiej powinni wygrać w handicapie
 
diaz 95

diaz

Użytkownik
Valencia - Baskonia
typ: win Baskonia⛔
kurs: 2,67
buk: bet365⛔

Szybko bo mecz zaraz rusza . Według mnie spotkanie 50/50 dlatego celuje w wysoko wystawiony kurs na Baskonie , która wydaje mi się być w lepszej formie oraz posiada lepszy skład od drużyny z Valenci . Goście obecnie notują serie trzech wygranych meczy z rzędu wliczając w to rozgrywki Euroligi gdzie pokonywali na wyjezdzie Zvezde oraz u siebie Fenerhabce (osłabione , ale jednak nadal to top koszykaskie Europy) . Grając w stronę Gosci kierowałem sie głównie faktem , że w tym sezonie potrafili pokonać w swoim wyjazdowym meczu mistrza Hiszpanii Real Madryt (rozgrywali ze sobą mecz w ramach Euroligi) oraz mocno postrszyli w ligowym spotkaniu vicemistrza Barcelona z którą przegrali dopiero po dogrywce . Natomiast Valencia u siebie z Ralem w ligowej potyczce uległa bardzo wysoko bo aż 19stoma pkt a takze przegrywali na wlasnych smieciach z Hapoelem . Wierze w drużyne Gości i ich czwartą wygraną z rzędu ! Kurs warty próby ! ???? pokonali Real są w stanie pokonać Valencie !
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Fuenlabrada-Andorra @ 2,10 bet365 ✅✅✅ 85-72
27/11/2016 g.12:30 (niedziela)

Kursy wystawione tylko wg tabeli;D
Fuenlabrada u siebie gra bardzo dobrze.Niby porażki,ale z kim-Barca,Bilbao czy Unicaja TOP ACB a i tak różnica pkt była niewielka.Wygrana u siebie z solidna Valecia.
Andorra nabiła sobie pkt póki co z &quot;ogórkami&quot;, a na wyjeździe graja totalna kaszane
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
typer-grzegorz 32

typer-grzegorz

Użytkownik
]Fuenlabrada-Andorra
27/11/2016 g.12:30 (niedziela)


Będzie to tym razem najwyższa klasa rozgrywkowa w Hiszpanii a więc liga ACB. Mecz, który wybrałem rozpocznie się o godzinie 12:30 czasu polskiego a zagrają w nim drużyna gospodarzy Fuenlabrada i River Andorra. Na chwilę obecną w tabeli po wyżej jest drużyna River Andorra, która wygrała 6 z 8 rozegranych spotkań a Fuenlabrada na 9 rozegranych dotychczas spotkań wygrała tylko 2. Jednak w ostatnich bezpośrednich meczach pomiędzy tymi drużynami ostatnie 3 z 4 spotkań wygrywała drużyna Fuenlabrada. U bukmacherów przed dzisiejszym spotkaniem Fuenlabrada nie jest faworytem, ale kursy w chwili obecnej spadają a więc zmieniają zdanie. Fuenlabrada we własnej hali wygrała 3 mecze z rzędu i 4 mecze z ostatnich 5 spotkań u siebie. W lidze grali z mocniejszymi rywalami spotkania niż River Andorra. W pucharze w ostatnim meczu u siebie pokonali 105:80 Albę Berlin i dzisiaj moim zdaniem jeśli gospodarze przegrają to nie większą różnicą niż 3 punkty z ewentualną dogrywką. Mój typ na to spotkanie to handicap azjatycki +3 punkty + OT Fuenlabrada po kursie 1,66 w Pinaccle
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania, ACB
Godzina: 21:30
Spotkanie: Herbalife Gran Canaria - Baskonia Laboral Kutxa
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Z hiszpańskiego basketu polecam to spotkanie na dzisiaj i typ na wygraną gospodarzy. Tabela wygląda tak:

Gran Canaria u siebie gra w kratkę mając na koncie 3 zwycięstwa i 3 porażki, natomiast goście na wyjazdach mają 3 wygrane, 2 porażki i 1 porażkę po dogrywce. Tutaj polecam grać na wygraną gospodarzy z jednego głównego powodu a mianowicie Baskonia ma teraz niezwykle napięty i ciężki terminarz. W tamtym tygodniu grali dwa niezwykle trudne mecze w Eurolidze u siebie z Barceloną 21 grudnia wygrany 65-62 i na wyjeździe w Atenach z Panathinaikosem 23 grudnia przegrany 68-69. Gran Canaria z kolei w tym okresie odpoczywała i nie miała żadnego meczu do rozegrania. Jakby tego było mało Baskonię oprócz tego meczu w tym tygodniu czeka jeszcze za 2 dni spotkanie w Eurolidze z Maccabi Tel Aviv u siebie, potem 3 stycznia w lidze hiszpańskiej grają u siebie ciężki mecz z Realem Madryt, by za dwa dni 5 stycznia zagrać mecz w Eurolidze u siebie z Unicsem Kazań i potem w lidze hiszpańskiej za 3 dni 8 stycznia czeka ich wyjazdowe spotkanie z Fuenlabrada. Meczy co nie miara, nie ma czasu na odpoczynek i myślę, że dzisiaj jest szansa aby w tym spotkaniu z Gran Canarią trener dał pograć rezerwowym i tym co mało do tej pory grali bo jednak dużo ważniejsze i cięższe mecze są przed nimi a dodatkowo są po 2 niezwykle trudnych spotkaniach no i czasu na regenerację było bardzo mało więc to chyba najlepsze spotkanie na danie nieco odpoczynku najlepszym graczom w zespole. Gran Canaria będzie na to spotkanie wypoczęta a do tego ostatnio są w dobrej formie i myślę, że granie na ich wygraną w tym meczu jest dobrym posunięciem.
✅ 74-61
 
D 2

damiano2909

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania, ACB
Godzina: 21:30
Spotkanie: Herbalife Gran Canaria - Baskonia Laboral Kutxa
Typ: 2
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dobra cos na szybko bo mecz w sumie za nie cała godzinke. Nie zgadzam sie zupełnie z moim przedmówca. Jak dla mnie Baskonia w formie. Ogladałem dwa ostanie mecze w Eurolidze. Wygrany mecz z Barcelona naprawde zaprezentowali dobry basket . Ostatnio przegrany co prawda z nie byle kim bo z druzyna Panathinaku 68:69 na ciezkim terenie. Lecz mecz był wyrownany na co wskazuje wynik. Jak dla mnie win Baskonia ze sredniakiem ACB. Dla bardziej ostroznych polecam typ handicap +3.5.
 
D 2

damiano2909

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania, ACB
Godzina: 21:30
Spotkanie: Herbalife Gran Canaria - Baskonia Laboral Kutxa
Typ: 2
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dobra cos na szybko bo mecz w sumie za nie cała godzinke. Nie zgadzam sie zupełnie z moim przedmówca. Jak dla mnie Baskonia w formie. Ogladałem dwa ostanie mecze w Eurolidze. Wygrany mecz z Barcelona naprawde zaprezentowali dobry basket . Ostatnio przegrany co prawda z nie byle kim bo z druzyna Panathinaku 68:69 na ciezkim terenie. Lecz mecz był wyrownany na co wskazuje wynik. Jak dla mnie win Baskonia ze sredniakiem ACB. Dla bardziej ostroznych polecam typ handicap +3.5.
wielki_gracz zwracam honor. Niestety Baski w 1 kwarcie nadal przy Wigilijnym stole...⛔⛔⛔
 
D 2

damiano2909

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania, ACB✅✅✅
Godzina: 20:00
Spotkanie: Obradoiro CAB-Bilbao
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Bilbao zajmuje obecnie 9 pozycje , natomiast Obradoiro 14 . Dzis mecz na przelamanie dla Bilbao . Nie wygrali od 4 spotkan na wyjezdzie. Z kim jak nie dzis? Wygrana przyblizy ich do 8 miejsca gwarantowanego miejsca w play off. Mysle ze bilbao powinno takie mecze wygrywac jak dzis chcac grac w Play off . Łapać , łapać bo kursy leca.. Powodzenia.
 
D 40

deps83

Użytkownik
Pany co sądzicie o dzisiejszym overze 163 pkt. w spotkaniu Fuenlabrada-Murcia...? Bo mam info że tam dość duże prawdopodobieństwo rzucenia tej linii. Jestem laikiem w tej lidze i chciałbym zapytać bardziej ogarniętych...
Linia wystawiona prawidłowo,gospodarze średnio u siebie rzucają 81pkt,Murcia na wyjezdzie rzuca 83pkt.
2 ostatnie mecze miedzy nimi u siebie to 2 razy under,także czas na over.
Jak to mówią nic nie może wiecznie trwać.
Dzieki za info. Dałem repa za fatyge. Czyli typowe 50/50. Postawiłem ten bet narazie spokojnie wchodzi.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Pany co sądzicie o dzisiejszym overze 163 pkt. w spotkaniu Fuenlabrada-Murcia...? Bo mam info że tam dość duże prawdopodobieństwo rzucenia tej linii. Jestem laikiem w tej lidze i chciałbym zapytać bardziej ogarniętych...
Linia wystawiona prawidłowo,gospodarze średnio u siebie rzucają 81pkt,Murcia na wyjezdzie rzuca 83pkt.
2 ostatnie mecze miedzy nimi u siebie to 2 razy under,także czas na over.
Jak to mówią nic nie może wiecznie trwać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 218

mhb

Użytkownik
Myślę, że ważniejszy dla nich bedzie mecz z CSKA w piątek i tak czy siak mocno będą rotować składem. Na wyjazdach Real o wiele słabszy niż u siebie. Baskonia ciężki teren, dość dobra sytuacja w Eurolidze. Pograne więc po kursie 2.2 na gospodarzy w bet365.
Edit: i piekny kurs wchodzi:)))
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania, ACB
Godzina: 18:30
Spotkanie: Real Madryt - BC River Andorra (spread -25.5/+25.5)
Typ: 2
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Tabela na początek:

To, że faworytem w tym spotkaniu jest Real nie podlega dyskusji. Również z tym, że ten mecz wygra też się zgodzę ale nie wierzę, żeby wygrał aż 26 punktami. Jak dla mnie to przesada aby na taką linię na River Andorra był kurs aż 1,40. Nic tylko to brać i grać. Real jest po ciężkim meczu u siebie w Eurolidze, który rozgrywał 2 dni temu z CSKA wygrany 95-85. Dzisiaj myślę, że zagra trochę na pół gwizdka. Spotkanie owszem wygra ale nie będzie to aż 26 punktami. Może ich rywal na wyjazdach gra słabo do tej pory 1 raz wygrywając i 6 razy przegrywając. Jest to zespół własnego parkietu, gdzie wygrywa wszystko natomiast na wyjazdach prawie wszystko przegrywa. Real u siebie również komplet 7 zwycięstw i dzisiaj też wygra ale jak wspominałem nie wierzę, że aż tyloma punktami. Są po trudnym meczu w Eurolidze i raczej tutaj Real będzie chciał wygrać jak najmniejszym nakładem sił nie forsując zbytnio tempa, bo kalendarz mają napięty i trzeba się oszczędzać na kolejne mecze w Eurolidze i lidze hiszpańskiej.
✅ 79-79 po dogrywce 96-92
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania, ACB
Godzina: 12:30
Spotkanie: Estudiantes Madryt - Bilbao Basket
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj koszykówka z najwyższej klasy rozgrywkowej Hiszpanii. Tabela jak zawsze na początek:

Estudiantes znajduje się w dole ligowej tabeli i na własnym parkiecie jak narazie zanotowali 4 zwycięstwa i 4 porażki, zespół z Bilbao z kolei plasuje się w środku stawki i na wyjazdach mają na koncie 3 zwycięstwa i 5 porażek. Kadrowo drużyna gospodarzy napewno nie wygląda tak źle jakby wskazywało na to miejsce w ligowej tabeli. Zespół ten ma ciekawy skład, w którym potencjał jest tyle tylko, że mają od początku sezonu duże problemy z kontuzjami. Dzisiaj jednak już wszyscy gracze są gotowi i liczę, że Estudiantes zagra dobrą koszykówkę pewnie pokonując zespół z Bilbao. Po stronie gości nie zagrają Nikolić i Eric i według mnie dzisiaj z gospodarzami nie będą mieli za wiele do powiedzenia. Mimo, że w ligowej tabeli drużyna z Madrytu jest niżej to dla mnie osobiście w pełnym składzie jest to zespół mocniejszy kadrowo od swego rywala i dzisiaj na własnym parkiecie powinni sobie z nim poradzić.
✅ 87-83
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Barcelona - valencja
typ; 2 @ 1.94 betsson✅
8/10

Puchar Hiszpani. kursy juz troche spadły i nie ma sie co dziwic bo Valencja trafiła z mega forma. Dwa dni temu rozbili canarie, swietny wystep ligowy, czy wyjazdowe lanie dla Alby. Barcelona straszy tylko nazwa. Ta druzyna jest mega slaba w tym sezonie
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania, ACB
Godzina: 18:30
Spotkanie: Iberostar Tenerife - Valencia Basket
Typ: 1
Kurs: 1,47
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Spotkanie z najwyższej klasy rozgrywkowej w hiszpańskim baskecie. Tabela wygląda tak:

Mecz na szczycie można powiedzieć. Gospodarze z Teneryfy mają bardzo udany sezon i dzisiaj stawiam na nich. Na własnym parkiecie nie grają wprawdzie tak dobrze jak na wyjazdach ale i tak mają dobry bilans 9 zwycięstw i 2 porażek. Valencia z kolei zanotowała na wyjazdach 5 zwycięstw i 5 porażek. W bezpośrednich pojedynkach tych dwóch zespołów zawsze górą była ekipa z Valenci co widać poniżej:

Każda seria się jednak kiedyś kończy i liczę, że pomiędzy tymi zespołami zakończy się dzisiaj i tym razem to drużyna z Wysp Kanaryjskich będzie górą. Gospodarze w tym sezonie prezentują bardzo wysoką formę a dodatkowo Valencia będzie zmęczona wyjazdem do Jerozolimy na pucharowy mecz w rozgrywkach EuroCup, który rozgrywała 2 dni temu z tamtejszym Hapoelem ulegając 66-79. Podróż długa i daleka a tutaj już trzeba rozgrywać kolejny trudny mecz wyjazdowy tym razem na Teneryfie w lidze. Oprócz tego Valencia dziś zagra bez Kravtsova, Vivesa i Diota. Jak dla mnie dzisiaj jest idealna sytuacja aby gospodarze przełamali się w końcu w meczach z tym rywalem i odnieśli zwycięstwo. Gospodarze powinni być lepiej wypoczęci i zregenerowani, bo ostatnie spotkanie grali 12 marca w lidze z Estudiantes, do tego w pełnym składzie a rywal osłabiony i atut własnego boiska mają po swojej stronie.
Na temat braków kadrowych u gości można poczytać na oficjalnej stronie tego zespołu i tutaj zamieszczam link do tej informacji:
http://www.valenciabasket.com/?p=noticias&amp;amp;noticia=2590
⛔ 62-65
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Baskonia (Caja Laboral) - Valencia
Baskonia @1.50 Unibet

Świetny kurs jak na tak dość pewny typ, sprawa dość prosta, w ćwierćfinałach doszło do niecodziennej sytuacji, na 12 spotkań ćwierćfinałowych (w każdym potrzeba było rozgrywać trzeci mecz), w każdym z 12 ćwierćfinałowych spotkań wygrywał gospodarz. Niecodzienna sytuacja, tak samo Baskonia, wygrała 2 mecze u siebie w nich, tak samo Valencia przegrała ten wyjazdowy z niżej notowaną obecnie Barceloną niż Caja Laboral, dodatkowo mecz między tymi zespołami w fazie zasadniczej Baskonia wygrała u siebie 79:73, w półfinale także rozgrywa się stawkę do 2 wygranych spotkań i kto wie, duże prawdopodobieństwo, że zadecyduje kto awansuje do finału, ten co był wyżej w tabeli i miał atut więcej meczy rozegrany na własnej hali. Pozdrawiam.

Wynik:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom