>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
Q 0

qb

Użytkownik
Kiepska wiadomość dla Poole. Bliźniaki będą po wycieczce do Zielonej Góry, a w sobotę pewnie jeszcze mistrzostwa ligi.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dziś Mistrzostwa EL, o ile pogoda pozwoli. Na żywo można będzie oglądać poprzez oficjalny stream http://www.speedwaygb.co/news.php?extend.18314.5
Lista startowa:
1. Lewis Bridger (Eastbourne Eagles)
2. Fredrik Lindgren (Wolverhampton Wovles)
3. Chris Holder (Poole Pirates)
4. Peter Karlsson (The Lakeside Hammers)
5. Rory Schlein (Belle Vue Aces)
6. Mads Korneliussen (King&#39;s Lynn Stars)
7. Niels Kristian Iversn (King&#39;s Lynn Starts)
8. Peter Kildemand (Swindon Robins)
9. Daniel King (Birmingham Brummies)
10. Scott Nicholls (Coventry Bees)
11. Darcy Ward (Poole Pirates)
12. Hans Andersen (Swindon Robins)
13. Michael Jepsen Jensen (Peterborough Panthers)
14. Troy Batchelor (Swindon Robins)
15. Joonas Kylmaekorpi (Eastbourne Eagles)
16. Chris Harris (Coventry Bees)
 
S 20

sav1ola

Użytkownik
No to w jutrzejszym finale Poole jedzie bez swojego lidera Warda, za niego prawdopodobnie N.K. Iversen, nie wiem jak Wy, ale ja skontrowałem na mistrzostwo dla Swindon...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Darcy Ward prawdopodobnie nie wystąpi w rewanżowym meczu w Poole.Wczoraj został pobity przez jakiegoś kretyna i znajduje się w szpitalu. Podobno szef Piratów już kontaktował się z PUK-iem żeby był gotowy do jazdy jako gość jutro. Ciekawe jak to wpłynie na wynik. Ward co prawda po kontuzji nie powalał na kolana swoją formą,jednak u siebie pewnie nie przegrałby biegu z żadnym żużlowcem Swindon. Czy PUK jest w stanie tak pojechać?Zobaczymy jutro o ile pogoda pozwoli.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
PUK lubi tor w Poole, w sezonie zasadniczym był w stanie objechać i Holdera i Warda. Jest w dobrej dyspozycji, jeśli będzie miał jutro wystąpić to pewnie jeszcze sobie tam potrenuje. Ja bym się nie doszukiwał tutaj jakiegoś dużego osłabienia. Być może nawet całkowicie zneutralizuje brak Warda. Jak będzie przekonamy się jutro...
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Z William Hill zniknęła opcja na mistrza ( Swindon po 2.2 )Także już dotarła do nich wiadomość o osłabieniu. Zostaje tylko kontra w Bet365 po 2
Pozdrawiam
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wszystkim zainteresowanym radzę włączyć TVP Sport i monitorować stan zdrowia Chrisa Holdera. Jeszcze można zrobić ewentualną kontrę po 2.00 (o ile Crispy będzie niezdolny do jazdy).
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Nie ma co popadać w panikę, jutro Holder myślę że pojedzie, bardziej martwiłbym się stratą Warda. Był on najbardziej pewnym punktem w Poole, pojedzie za niego Iversen ale trudno będzie mu utrzymać wynik Warda.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Swindon MISTRZ 1,75 bet365
Hehhehe tak sie koncza promocje/lokaty i inne debilne wymysly na dlugoterminowki. Jutro bez Warda, z kontuzjowanych Holderem. 2,00 w bet ktore bylo jeszcze w czasie badan Holdera i teraz 1,75 teraz to zwykla promocja/lokata hehehe
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Nie ma co popadać w panikę, jutro Holder myślę że pojedzie, bardziej martwiłbym się stratą Warda. Był on najbardziej pewnym punktem w Poole, pojedzie za niego Iversen ale trudno będzie mu utrzymać wynik Warda.
Mnie osobiście bardziej martwi właśnie Holder, ale jeśli to tylko skręcenie a nie jak Gollob przed dwoma laty skręcenie z zerwaniem torebki stawowej to &quot;Kangur&quot; dostanie przez dzisiejsza noc ostre chłodzenie a krótko przed zawodami blokadę która na pewno przy takie kontuzji zadziała. U Tomka w Bydgoszczy blokada działała czuł podczas pierwszego biegu tylko lekki dyskomfort który nie przeszkodził w zwycięstwie wtedy. Póżniej niestety zaczęła puszczać no i musiał wycofać się z zawodów, jednak kontuzja Holdera jest na pewno nie aż tak poważna. Tyle tylko, że wieczorem będzie miał ją nieżle spuchniętą ;) Nill to w mojej ocenie Polski Cieślak i wie co robi sprowadzając Iversena, oby jutro tylko pogoda dopisała. A może jutro spadnie deszcz i mecz odbędzie się w środę-piątek i staw Chrisa będzie w dużo lepszym stanie co spowoduje, że &quot;lokata&quot; Swindon przestanie nią być ???? ???? ?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Hehhehe tak sie koncza promocje/lokaty i inne debilne wymysly na dlugoterminowki. Jutro bez Warda, z kontuzjowanych Holderem. 2,00 w bet ktore bylo jeszcze w czasie badan Holdera i teraz 1,75 teraz to zwykla promocja/lokata hehehe
chciałbym Ci przypomnieć, że debilnym pomysłem jest uznawanie zakładu za zakończony podczas, gdy to jutro będzie mecz rewanżowy jakbyś nie wiedział, ale czego można się po Tobie spodziewać, raczej nie za wiele ????
Piratom z pewnością będzie trudniej bez Warda, ale nic nie jest przesądzone, bo jeśli PUK, KK i Chris utrzymają poziom trójek to Swindon wcale tej przewagi obronić nie musi. Rozstrzygnie się jutro (albo i nie jutro?) na torze i nie ma co dywagować ani przekreślać którejś z ekip.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Zobaczymy czy Holder będzie mógł wystartować, miejmy nadzieje, że tak. Jeśli zabraknie drugiego z Australijczyków to naprawdę nie wiem kto mógłby go zastąpić. Tym bardziej, że jutro mamy dwa inne mecze. Może Watt? Inna sprawa to czy w ogóle ten mecz dojdzie do skutku.
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Piratom z pewnością będzie trudniej bez Warda, ale nic nie jest przesądzone, bo jeśli PUK, KK i Chris utrzymają poziom trójek to Swindon wcale tej przewagi obronić nie musi. Rozstrzygnie się jutro (albo i nie jutro?) na torze i nie ma co dywagować ani przekreślać którejś z ekip.
Jestem tego samego zdania.Poole wcale nie stoi na straconej pozycji.Wszystko tak naprawdę teraz zależy od Iversena i Holdera. Jeżeli kontuzja Chrisa jest mało groźna i w jutrzejszym meczu będzie mógł jechać na 100% i Puk pojedzie na swoim równym poziomie raczej byłbym spokojny o drużynę Piratów.Kasprzak miał czas na przygotowanie się i o niego jestem spokojny.S.Masters nawet nieźle pojechał w sobotę w mistrzostwach do tego Linus Ekloef powinien okazać się lepszy od Kyle’a Howartha którego będzi zastępował to powinno być ok.Szanse przy tych wszystkich okolicznościach oceniam 50/50 także wszystko zweryfikuje tor...Wszystko zależeć będzie od urazu kostki Holdera,to teraz jest kluczowa sprawa dla tego pojedynku.Dlatego na ten moment nie podniecał bym się @1.75 na ekipę Swindon. Pzdr!
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Dla tych którzy się przejmowali...
&quot;
Chris Holder, z powodu urazu kostki, przedwcześnie musiał zakończyć mecz Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń. Australijczyk nie zamierza jednak rezygnować z jazdy.
W trzynastym biegu meczu o trzecie miejsce Drużynowych Mistrzostw Polski Chrisowi Holderowi na prostej stopa podwinęła się pod hak. Pierwsze diagnozy mówiły o skręceniu stawu skokowego.
Australijczyk na swoim twitterze poinformował, że uraz był bardzo bolesny, ale nie zamierza rezygnować z udziału w poniedziałkowym finale Elite League, w którym zespół Poole Pirates zmierzy się ze Swindon Robins.
W niedzielnym meczu w Zielonej Górze Holder wywalczył 11 punktów w pięciu startach. &quot;
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Odetchnąłem z ulgą bo bez Holdera Pool byłoby bez szans. W takim przypadku szanse są wyrównane. Za Warda pojedzie Iversen i stać go aby zakręcić się koło kompletu. W rundzie zasadniczej pojechał tu bardzo dobrze, więc jeżeli będzie miał jeszcze możliwość dodatkowego potrenowania przed meczem to nie powinno to być osłabienie. A jeżeli chodzi o Holdera to jestem o niego spokojny, gdyby był to uraz ręki miałbym jakieś obawy a tak przy dzisiejszych środkach znieczulających nie powinien odczuwać żadnego bólu i pojechać na swoim wysokim poziomie.
W każdym razie niezależnie jak pojedzie wielka trójca, musi punktować druga linia Pool i w znacznym stopniu to od nich zależy czy Piraci obronią tytuł.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
SWINDON MISTRZ !!! 10/10
Jak i wy tak i ja spędziłem cały sezon w kapciach ???? ( &quot;na bezrobociu w tym nędznym kraju&quot; ) oglądając wszystkie możliwe spotkania żużlowe.Nie wiem ale zauważyłem ze większosc z was podobnie jak ja nie pracuje i tez godzinami ogląda żużel.Róznica polega na tym ze nie wyciągacie z żadnych wniosków.Kierujecie się SUBIEKTYWNA oceną a nie podchodzicie realnie to sytuacji.Ja kompletnie nie wyobrazam sobie mistrza po stronie POOL.Idiotyzmem jest zagrać dzis za nawet 2 zł na POOL.Mistrzowie toru w POOL a więc bracia.Warda nie ma!!!! dociera to do was!!! Holder w sobotę wygrał mistrzostwa elit league i miał dodatkowy bieg,dzis też wyczerpujące zawody.Jak myslicie .dlaczego Holderowi podwinęła sie stopa pod hak???
odpowiedz jest banalna! Holder jest przemęczony i dzis czeka go znowu lot i jutro znowu zawody.Nie liczcie że jutro bedzie maksymalnie skoncetrowany bo nie będzie .Co do obozu SWINDON wszyscy zmotywowani ,wypoczeci i głodni jazdy .Wyciagnijcie chodz raz wnioski i kierujecie sie INTUICJĄ OBIEKTYWNĄ !!!
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
SWINDON MISTRZ !!! 10/10
Jak i wy tak i ja spędziłem cały sezon w kapciach ???? ( &quot;na bezrobociu w tym nędznym kraju&quot; ) oglądając wszystkie możliwe spotkania żużlowe.Nie wiem ale zauważyłem ze większosc z was podobnie jak ja nie pracuje i tez godzinami ogląda żużel.Róznica polega na tym ze nie wyciągacie z żadnych wniosków
Dobre, dobre... To można się dowiedzieć jaką sumę obstawiłeś na Swindon ?
Aby oglądać żużel nie trzeba od razu nie pracować, Elite League wieczorami, Elitserien podobnie, Ekstraliga w weekendy, czy na prawdę człowiek musi nie pracować aby oglądać żużel ? Ale patrząc jak na tą sprawę patrzysz, to nawet reszty pseudo analizy nie czytam...
Co do meczu to szanse są 50/50. Ten mecz będzie stał na styku mistrzostwa prawdopodobnie do samego końca oczywiście jeżeli pojadą, a najlepsze to, że jeżeli ponownie przełożą to tzw. value na Swindon zamieni się w mine...
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
No proszę, jaki wywód. &quot;Intuicja obiektywna&quot; i 10/10 w stronę Swindon. Śmiechu warte. Ja się nie spinam na jutrzejszy mecz, bo trudno coś tu wyrokować, ale wkurzają mnie tego typu posty. Bracia są mistrzami na torze Poole, ale mimo wszystko najwyższą średnią domową ma Kasprzak (2,700). Warda nie będzie (2,47 dom), ale będzie Iversen (2,304 wyjazd). PUK jest w formie i ma ogromny potencjał by nawet i całkowicie zneutralizować brak Warda. A co do Holdera? Jeśli pojedzie to na 100%, jak już ktoś wyżej pisał noga to nie ręka. Blokada i do przodu.

Też mogę być &quot;obiektywny&quot; i napisać, że Stead i Lampart na wyjazdach jeżdżą słabo, a Batchelor w decydujących momentach się całkowicie spala. Do tego dodajmy brak Doyle i mamy 10/10 w stronę Poole.

To jest finał ludzie kochani, może się zdarzyć wszystko.

ps. Czy ktoś myśli, że jak doda tysiąc wykrzykników, to jego typ ma większe prawo być trafnym?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom