>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
nie pierwszy raz tu pisze i często moje posty są usuwane .Proponuje żebyscie przeczytali sobie to jutro o 22
po pierwsze po 22 będziecie mieli okazje pośmiać się ze swoich typów na POOLE
Pierwszy raz pokaże wam jak bedzie wyglądał scenariusz spotkania:
Zagrajcie sobie za tyle ile was stać SWINDON mistrz a w okolicach 11-13 biegu GWARANTUJE wam HANDI LIVE -4,5 !!!
i jeszcze druga sugestia .Po 14 biegach mistrzostwo będzie przesadzone.
I teraz jeżeli bedzie inaczej to ja osobiście jutro napisze tak:
JESTEM ***** I NIE ZNAM SIE NA ŻUŻLU !!
jesli scenariusz sie potweirdzi to napiszcie mi chociaz dzięki
jeśli spotkanie się nie odbędzie poprzez aurę to nie było tematu
pozdrawiam wszystkich
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wyciagnijcie chodz raz wnioski i kierujecie sie INTUICJĄ OBIEKTYWNĄ !!
Kierując się INTUICJĄ OBIEKTYWNĄ ???? uważam, że...
Kursy oddają obecną sytuację.
1.Wieczorem o ile mecz się odbędzie...
2.Wskakuje PUK - zawodnik z 4.średnią w Elite League - ten sam, który w lidze potrafił przywozić Bliźniaków za sobą...
3.Pieprzenie, że nie będzie maksymalnie skoncentrowany to zwykłe - patrz 1.słowo 3.podpunktu...
4.PUK + Holder + KejKej = 40pkt (+-2) Reszta jeśli zrobi 10, to tytuł zdobędą Piraci...
Wyciągnij(cie) wnioski sami i przemyślcie, czy warto ulegać pyskówce uskutecznianej przez innych, którzy może choć raz użyją argumentów obiektywnych :]
Holder w sobotę zawody, dziś zawody, jutro zawody - cóż za nowość... Kursy odpowiednie, żadnej lokaty/promocji nie ma.
Z jednym zgodzić się trzeba, ale o tym już wspominałem parę dni temu... Poole grać, to będzie można na live... Rzecz jasna po 8.biegu.
Piszesz, że nie było tematu, jeśli... Przecież piszesz 10/10 mistrzostwo, a te hgw kiedy się rozstrzygnie.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Jeżeli ktoś jest w formie to może jechać dzień po dniu i nie ma to większego znaczenia. Holder nie raz jechał w sobotę w GP, w niedzielę miał ligę polską, a w poniedziałek mecz w Anglii więc to żadna nowość. Według mnie kluczowa dla losów spotkania będzie druga linia w Poole czyli Kling, Lingren i Ekloef. 2 punkty mają oni z urzędu w biegach 2 i 8 i muszą według moich obliczeń zdobyć ok. 10pkt dodatkowo na rywalach. I bardziej tu szukał bym przyczyn ewentualnego sukcesu czy porażki dla Poole.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Zagrajcie sobie za tyle ile was stać SWINDON mistrz a w okolicach 11-13 biegu GWARANTUJE wam HANDI LIVE -4,5 !!!
A to akurat jest bardzo możliwe, bo Poole tak rozłoży biegi by słabiej zacząć i nie dopuścić do jokera. Natomiast 13,14 i 15 to powinna być ich dominacja (jeśli myślą o złocie). Ale akurat nie jest to żadna wiedza tajemna i buki to doskonale wiedzą. W piątek, był handicap 0 na Poole do 8 biegu ;)
Według mnie wszystko rozstrzygnie się właśnie w samej końcówce. Kto wytrzyma nerwy, ten wygra. Co by nie mówić to Ward jest kozakiem. Według mnie najlepszym riderem na torach brytyjskich i w tej końcówce może go brakować, bo ani Iversen ani tymbardziej Kasprzak nie potrafią tak walczyć na trasie.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
A to akurat jest bardzo możliwe, bo Poole tak rozłoży biegi by słabiej zacząć i nie dopuścić do jokera. Natomiast 13,14 i 15 to powinna być ich dominacja (jeśli myślą o złocie). Ale akurat nie jest to żadna wiedza tajemna i buki to doskonale wiedzą. W piątek, był handicap 0 na Poole do 8 biegu
No wiec tym bardziej to powod do tego zeby wejsc w Swindon i na zywo miec mozliwosc kontry np w tym 8 biegu. Naprawde procz wiedzy w ogrywaniu buka jest rozum ktory pozwala przewidziec scenariusz jak i oszacowanie ktory kurs to value a niestety wiekszosc tutaj udowadnia to ze 2 tygodnie ubzdurala sobie ze to Poole musi byc mistrzem (wtedy jeszcze takie teorie byly do zaakceptowania ale i tak 10/10 to bzdura) ale ludzie minelo sporo czasu a wczorajsze wydarzenia jasno obrazuja nam w jakich tarapatach jest dzisiejszy gospodarz. A co do obserwatora to jezeli liczysz 40pkt tym trzem zawodnikom to mam nadzieje ze w twoich kuponach pojawia sie overy na Holdera i reszte. Chcialbym to zobaczyc ;).
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Patrząc obiektywnie w tym meczu może zdarzyć się wiele scenariuszy. Jak pojedzie Crispy? Jak będzie wyglądało zastępstwo Worda przez Puka? Jak pojedzie KK? I wg mnie decydujące o losach spotkania jak spiszę się druga linia? Jeśli pojadą i zdobędą parę ważnych pkt Pool wygra. Do loteryjnej sytuacji dochodzi jeszcze pogoda ????

I pytanie do Was jeśli mecz się nie odbędzie z powodu na opady i będzie przełożone na śr czy wtedy będzie mógł już wystąpić Word (jeśli będzie zdrowy)?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
A co do obserwatora to jezeli liczysz 40pkt tym trzem zawodnikom to mam nadzieje ze w twoich kuponach pojawia sie overy na Holdera i reszte. Chcialbym to zobaczyc .
To muszę Cię rozczarować, bo ów &quot;rozum&quot; pozwala mi przewidzieć linie po 13 punktów na nich... Poza tym ja nikogo nie nakłaniam do grania wstawiając jakieś bzdurne 10/10 i pisząc o lokatach i promocjach...
Lokata, to coś, co nie ma w praktyce prawa nie wejść, a nie spotkanie gdzie szanse są niemal równe, podobnie jak kursy...
Jeśli jednak na któregoś z omawianej trójki linia będzie gdzieś 11.5, to śmiało możesz dać znać na PW, bo zagram z chęcią. W przeciwnym wypadku nie zaryzykuję, żeby wywróżyć, kto zrobi 14, a kto 12...
pytanie do Was jeśli mecz się nie odbędzie z powodu na opady i będzie przełożone na śr czy wtedy będzie mógł już wystąpić Word (jeśli będzie zdrowy)?
wczoraj zz, więc ten tydzień ma z głowy, jeśli dobrze kojarzę fakty, ale zapewne ktoś to jeszcze potwierdzi;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wszystko ładnie i pięknie,tylko weź pod uwagę jeden czynnik. W sobotę mamy GP w Toruniu-tam Holder będzie walczył o tytuł IMŚ.A w niedzielę mamy finał naszej ligi-i w niej będzie walczył Kasprzak. Oczywiście nikomu z nich nie życzę kontuzji,ale trzeba to brać pod uwagę. A jeśli jeden z nich nie mógłby jechać w finale EL to już te 1,70 na Poole takim pewniakiem nie jest.Przynajmniej nie na 10/10 moim zdaniem;)
Napisałem to 3 tygodnie temu.Jak widać miałem nosa;)

Co do meczu.Teoretycznie Swindon ma wszystko w swoich rękach,a Poole napotkało nieoczekiwane przeszkody w drodze po tytuł. Powiedziałbym że szanse oceniam na 52-48 dla Piratów. Skąd te 2 procenty? Jeden za jazdę na własnym owalu(nie mówię o nawierzchni,bo ta będzie niespodzianką dla wszystkich zapewne po tych ciągłych opadach) a drugi za to że w Swindon w decydujących momentach(biegi 13-15) pojadą Andersen i Batchelor(plus Kildemand)-i oni nie poradzą sobie z presją moim zdaniem. I albo przegrają podwójnie biegi 13 i 15 albo któryś z nich &quot;wykosi&quot; rywali i o wszystkim zadecyduje sędzia..
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No wiec tym bardziej to powod do tego zeby wejsc w Swindon i na zywo miec mozliwosc kontry np w tym 8 biegu. Naprawde procz wiedzy w ogrywaniu buka jest rozum ktory pozwala przewidziec scenariusz jak i oszacowanie ktory kurs to value a niestety wiekszosc tutaj udowadnia to ze 2 tygodnie ubzdurala sobie ze to Poole musi byc mistrzem (wtedy jeszcze takie teorie byly do zaakceptowania ale i tak 10/10 to bzdura) ale ludzie minelo sporo czasu a wczorajsze wydarzenia jasno obrazuja nam w jakich tarapatach jest dzisiejszy gospodarz. A co do obserwatora to jezeli liczysz 40pkt tym trzem zawodnikom to mam nadzieje ze w twoich kuponach pojawia sie overy na Holdera i reszte. Chcialbym to zobaczyc ;).
Po co cytujesz mój post skoro ja ani razu w tym temacie nie podałem typu na Poole?
Choć nie ukrywam, że od dawna mam ich pograne jako długoterminowe. Po info o kontuzji Doyle nawet dorzuciłem (ale napewno nie do 10/10 bo brytyjski żużel to IMO bardziej folklor niż profesjonalna liga). Po 1 meczu dalej Poole było lekkim faworytem, ale po informacji o kontuzji Darcy&#39;ego to się zmieniło. Jak posypał się Holder wczoraj to już w ogóle, więc przed tym jak napisałem post o tym by monitorować kursy pobrałem Swindon @ 2.00 dla pewności i teraz tak naprawdę mało mnie interesuje kto wygra, bo mam na Poole normalny zakład i to jeszcze z kursem powyżej średniej rynkowej czyt. value.
Jakkolwiek mogę się z Tobą zgodzić, że Poole nie jest faworytem, to aktualnie przy kursach 1,60-2,30 value nie ma żadnego. Napewno nie na Swindon. A jak podrośnie na Pirates jeszcze do poziomu 2,50 to grzechem będzie nie spróbować. Zwłaszcza jak masz pograne Robins po dobrym kursie.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
To muszę Cię rozczarować, bo ów &quot;rozum&quot; pozwala mi przewidzieć linie po 13 punktów na nich... Poza tym ja nikogo nie nakłaniam do grania wstawiając jakieś bzdurne 10/10 i pisząc o lokatach i promocjach... Lokata, to coś, co nie ma w praktyce prawa nie wejść, a nie spotkanie gdzie szanse są niemal równe, podobnie jak kursy... Jeśli jednak na któregoś z omawianej trójki linia będzie gdzieś 11.5
Holder powyżej 9 @ 1.66✅ Bet365
są 2 opcje grających... Twierdzący, że kontuzja itd i drudzy (w tym ja), którzy stwierdzą, że taką linię trzeba grać nawet biorąc pod uwagę uraz Holdera... Krzysiu zgodnie z oczekiwaniami linia wystawiona na pułapie 13punktów i bet365 spodziewa się go w nominowanym... PUK z Kildemanem -2 @ 1.70 Czy zrobi o 3 więcej ? Wg mnie tak. Kildeman 2-krotnie w zasadniczym po 8punktów, dziś zapewne 7-9, a PUK zrobi swoje (czyt.over 11.5;) )
Tak czy siak z wielkiej trójcy polecam Holdera, bo jeśli on nie zrobi dwucyfrówki, to Piraci polegną i to nie tylko w kwestii mistrzostwa, a być może i w dzisiejszym meczu, w co wątpię ????
P.S. Unibet również z ofertą
Swindon(+8.5) @ 1.75✅✅ Bwin
Swindon @ 6.00⛔ Bwin I LOVE THIS GAME :]:grin:
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
No to już niesamowity zbieg negatywnych zdarzeń dla Poole. Ciekawe czy Harris dotrze na spotkanie, czy również będzie miał jakieś problemy? Brak Pawlickiego, pobicie Warda, uraz Holdera, odwołany lot Iversena...
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Najlepsze jest to, że i tak decydująca będzie postawa drugich linii w obu zespołach. Jeśli młodzi Szwedzi w ekipie gospodarzy pojadą piach to nawet 40 pkt. trójki liderów nic Piratom nie da.
A kurs na mistrza dla Poole już 3,25.
 
pawczak9 76

pawczak9

Użytkownik
witam, zagralem tydzien temu Poole po kursie 1.75, teraz jak wiemy kurs sie diametralnie zmienil... Czy jest z tego powodu sznsa na uzyskanie zwrotu? Zagrane w bet365...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom