>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
po co się udzielasz skoro nie masz pojęcia o tym co piszesz? Zawodnik z trzecim KSM od końca nie może jechać jako rezerwowy...
Bo to jest wielki znawca, to człowiek bezrobotny, który ma tak dużo czasu, że pewnie ogląda brazylijski żużel nocami i stąd wziął te brednie.
Dla mnie value to jest w tej chwili w postaci 3.25 na Poole, i co z tego, że bez Puka , Harris spokojnie jest w stanie zdobyć 10-11 pkt. Kasprzak też swoje zrobi, Holder - tutaj dużo będzie zależeć, ale według mnie to druga linia zadecyduje, Lampart, Stead jak i Allen czy Morris mogą pojechać solidnie jak i koszmarnie. Dla mnie obstawianie na tą chwilę na Swindon mija się z celem tzw. zarobku bo po prostu zbyt śmieszny kurs jak i wciąż wielka niewiadoma w postaci zespołu gospodarzy.http://www.eska.pl/hit/la_la_land_timati_timbaland_not_all_about_the_money/351372
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
365 ma ofertę i bomber - kildemand 1 @ 1.70 wygląda kusząco,
jeszcze kilka słów do tego typu, który wygląda bardzo fajnie. Holder na Twitterze pisał, że potrzebują zawodnika, a mają już przygotowane dla niego motocykle także Bomber może fruwać dziś po WR. Jeśli dostanie tylko sprzęt spasowany do toru to dwucyfrówka w jego zasięgu zdecydowanie ???? Middlo z Fordem wiedzieli jaka jest sytuacja i się przygotowali, 1.75 na Poole to jest rewelacja w chwili obecnej.
 
C 37

chmg

Użytkownik
Kasprzak ma lepszą średnią od Bombera? Gdyby tak było dosyć dobrze by wyglądał under 13 Krzyśka, bo 6 start by go ominął.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Kasprzak ma lepszą średnią od Bombera? Gdyby tak było dosyć dobrze by wyglądał under 13 Krzyśka, bo 6 start by go ominął.
Bomber jadąc jako gość za Warda przejmuje KSM Australijczyka także niczego to nie zmienia w perspektywie z/z i to Kasper będzie mógł wziąć dodatkowy start za Pawlickiego.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Poole - Swindon 1.65 betsafe ✅
Chyba juz wszystko zostalo napisane o tym meczu, chociaz caly czas jakies nowe niespodzianki dochodza. Mecz dzisiaj raczej niezagrozony, jak pojedzie Holder? Jesli juz zdecydowal, ze pojedzie to znaczy, ze nic groznego z nim sie nie dzieje, Harris za Iversena? Mi odpowiada, do tego Kasprzak, wlasny to i walka o odrobienie punktow, by zdobyc mistrzostwo, jak dla mnie typ bardzo pewny.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Poole Pirates - Swindon Robins 1 1,75 Bet365 ✅
Chris Harris - Peter Kildemand 1 1,70 Bet365 ⛔
&quot;Chrispy&quot; Holder over 9 punktów 1,50 Bet365 ✅

Trzy typy na rewanżowy mecz o Mistrzostwo Anglii. Ten pojedynek miał już kilka niespodzianek i ciekawe czy dzisiaj poznamy Mistrza Anglii. Nie ma Warda ale i nie ma Iversena któremu pewnie mgła przeszkodziła w wylocie z Wrocławia. Jednak jest Harris który umiejętności na Angielskie tory ma. Jestem przekonany, że dzisiaj będzie miał pod czterema literami silnik którego z trójki liderów Poole, już Neil wie co robi ;). Dla mnie ten facet to taki &quot;nasz&quot; Cieślak. Holder tak jak myślałem kontuzji aż tak poważnej nie ma i pewnie dostanie zaraz przed zawodami blokadę która wystarczy na te dwie-trzy godzinki. Kluczowa będzie postawa drugiej linii jednych i drugich. Liczę na bardzo dobry występ Kasprzaka który w Poole imponuje skutecznością, może nie odjechał tyle spotkań co Ward czy Holder ale średnia 2,700 imponuje i to bardzo. Swindon to niby Hans, Peter i Troy ale w mojej ocenie dzisiaj będzie bardzo ciężko o zwycięstwa biegowe. Szczerze z całej tej trójki miałbym problem wytypować przed dzisiejszym meczem tego który może być dzisiaj liderem gości. Trzymam kciuki za Poole uważam, że jakimś cudem dzisiaj zdobędą złoto stąd typ na nich, również uważam, że Chris w parze z Peterem okażę się lepszy a Holder? myślę, że linie 9 punktów &quot;pokona&quot; po czterech swoich biegach.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Losy mistrzostwa już rozstrzygnięte według mnie. Nie widzę możliwości na odrobienie strat w dwumeczu. Gratki dla tych którym udało się wczoraj złapać 2,0 na Swindon...
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
jeszcze spokojnie to jest zuzel chociaz mam na swindon jeszcze nie spie spokojnie polecam w koncowce zagrac na handi poole jak bedzie bo moze byc po meczu o mistrzostwo i z gosci zejdzie powietrze a gspodarze beda chcieli sie pozegnac honorowo. wazny bieg 8 jak swindon wygra powino byc spokojnie
Z tego co widzę to Poole wygrało 45-44 więc nie rozumiem dlaczego plus :razz: W żużlu trzeba czekać do końca :]
no jak kolega nie skontrowal to duzy blad ja sie wachalem i zlapalem kurs 5 na live ale i byly 11 jak ktos zlapal . brawo fajny meczyk pozdrawiam wygranych i przegranych za rok nowy sezon i powalczymy znowu z BUkami:p
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Przypominam, że to jest temat odnośnie ligi angielskiej i nie oceniamy tutaj stylu gry Feekusa, ani nie chwalimy się swoimi wygranymi. Zwłaszcza, jak nie podało się żadnego typu przed meczem ;)
Jeśli ktoś chce podzielić się wrażeniami z tego sezonu/meczu finałowego, to proszę bardzo. Ale posty z &quot;wycieczkami osobistymi&quot; będę usuwał. Każdy jest samemu w stanie ocenić, kto wnosi jakość do działu, a kto nie.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Podczas KOC Cup bardzo nieprzyjemne zdarzenie nie ominęło Madsa Korneliussena i Chrisa Holdera... W pierwszym swoim wyścigu, na pierwszym łuku Duńczyk wpadł w Australijczyka. Obaj zawodnicy już w tym momencie zakończyli swój udział w spotkaniu. Cytat z Twittera obecnego mistrza świata wygląda dramatycznie...:
Chris Holder ‏@Chris_Holder23
Broken rib, broken tibia, and knee ligament damage... MRI scan in morning. Surgery on the cards not the way I wanted the season to end!
cóż, czekamy na dalsze wieści. Ze stricte sportowych wiadomości należy odnotować, że Poole w dwumeczu okazało się mocniejsze od Peterborough i to oni pojadą w finale z Coventry Bees. Duża w tym zasługa Kaspera, który w dniu wczorajszym na Showground zanotował 18+1, wynik dwumeczu rozstrzygnął się w ostatniej gonitwie, gdzie gościnnie występujący Puk i KK pokonali podwójnie MJJ i Hansa Andersena (93-89).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom