>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Liga B 2018/2019

Status
Zamknięty.
B 212

bulek78

Użytkownik
A ja postawiłem wina Ukrainy w fortunie za 1,91. Uważam to za ciekawy kurs, Ukraińcy sprawili niezłego surprise&#39;a wygrywając z Czechami. Ostatnio futbol ukraiński przechodził kryzys, ale widać powoli się odradzają i mają szansę awansować do dywizji A. Słowacy, wiadomo, pokonali w meczu towarzyskim Duńczyków 3:0, ale jaka to była Dania? Złożona z amatorów, futsalistów, youtubera i policjanta, a jedynym zawodowcem był Sisto, który, jak się okazało, pojechał tam z niewiedzy o strajku. Biorąc te wszystkie elementy pod uwagę, kurs na Ukrainę to solidne value.
 
misiasty99 86

misiasty99

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina : 20:45
Spotkanie : Bośnia i Hercegowina - Austria
Typ: Rzuty rożne. Drużyna 1 over 4,5
Kurs: 1,7
Bukmacher : lvbet
Analiza : Witam. Dzisiaj zagrają piłkarze Bośni i Hercegowiny przeciwko zawodnikom z Austrii. Typ ten opieram przede wszystkim na dwóch rzeczach. 1. BiH wygrała ostatni mecz w LN (rywalem była Irlandia Płn) tak więc morale zespołu są wysokie, wszyscy wiemy jak teren Wysp jest ciężki aby wywieźć dobry wynik. Tak więc apetyt rośnie w miarę jedzenia i kolejne 3 pkt są jak najbardziej w zasięgu. 2. Drugą rzeczą są statystyki rzutów rożnych w meczach domowych BiH. I tak kolejno:
1. vs. Czarnogóra 7 rr.
2. vs. Senegal 5 rr.
3. vs. Belgia 5 rr.
4. vs. Grecja 10 rr.
5. vs. Gibraltar 8 rr.
6. vs. Cypr 11 rr.
7. vs. Estonia 5 rr.
8. vs Irlandia 3 rr.
9. vs Walia 2 rr.
10. vs. Andora 7 rr.
Tak jak widzimy na 80 % ostatnich spotkań (ostatnie 10 spotkań jako gospodarz) wpadł ten over. Typ czysto oparty na statystyce, a kurs zachęcający. Powodzenia.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: iforbet
Za kilka dni odpoczywamy od rozgrywek ligowych i lecimy z Ligą Narodów.
Kto wygra?, a kto sprawi niespodziankę?.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
S 22

sieko

Użytkownik
Co sądzicie o Szwedach w meczu z Rosją? Kurs wysoki, a wydaje mi się, że mogą coś namieszać. Fakt, Rosja w niezłym sztosie po mundialu, ale kiedyś muszą przystopować. Poszperałem w powołaniach, Szwecja jedzie najmocniejszym składem, tylko Ekdal chyba zostaje we Włoszech, z tego co udało mi się znaleźć i przetłumaczyć (nie wiem czy dobrze :p ) na stronie szwedzkiego związku piłki nożnej. Rosja też obecnie najmocniejszy skład z tego co zobaczyłem w powołania, nie ma tylko Smolova ze względu na kontuzję i Chalov nie powołany pomimo bardzo dobrej formy strzelckiej (obecny lider strzelców w rosyjskiej lidze z 7 bramkami na koncie), za to powołany do reprezentacji u-21 na mecze el. ME. Mecz wydaje mi się 50/50, Szwecja musi powalczyć, bo pierwszy mecz przegrała z Turcją, druga porażka utrudnia im bardzo sytuacje utrzymania się w lidze B Ligi Narodów. Macie jakieś przemyślenia dotyczące tego meczu? ???? chętnie poczytam opinie na temat tego spotkania, bo wydaje się być najciekawszym w październikowej rundzie Ligi Narodów w lidze B.
 
@ 49

@panathinaikos

Użytkownik
Rosja - Szwecja @2,30

Jak dla mnie bardzo fajny kurs na gospodarzy. Rosja jest w formie czego nie można powiedzieć o Szwedach, którzy ostatnio ponoszą same porażki. Ogólnie, jakoś mnie Szwedzi nie przekonują do siebie.
Inaczej sytuacja wygląda w drużynie Rosyjskiej. Rosja na fali po ostatnich Mistrzostwach, które były rozgrywane na rosyjskich stadionach. Forma jest bo ostatnio wygrali z Czechami 5:1 i w LN z nie byle jaką Turcją na wyjeździe 2:1. Dodatkowa bardzo ważnym argumentem jest tutaj fakt, że Rosja zagra u siebie więc doping kibiców będzie mocny. Historia spotkań także na korzyść gospodarzy dzisiejszego spotkania.
Podsumowując, uważam że dzisiaj Rosjanie odniosą kolejne zwycięstwo w Lidze Narodów!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Irlandia - Dania
Typ: 2
Kurs: 2.55
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
Duńscy piłkarze kryzys z federacją mają już chyba za sobą i zamieszanie, o którym tak głosno było we wrześniu wycichło. Sportowo to naprawdę bardzo solidna drużyna, która ma także znakomitego lidera, bo Eriksen potrafi wziąć na siebie ciężar gry i pociągnąć kolegów do lepszej gry. Irlandia jest zespołem dość toporonym, a pokazało to choćby starcie z Walią, które wysoko przegrali. Duńczykom udało się dość pewnie ograć Walijczyków i to oni liderują w tej chwili w grupie. Dania wydaje się także faworytem do awansu do najwyższej dywizji Ligi Narodów. Irlandia w meczu z Polakami także specjalnie nie imponowała i moim zdaniem sportowo nie mają za wiele do zaoferowania. Kurs na gości bardzo sympatyczny, bo spodziewałem się bardziej okolic 2,00.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Irlandia - Dania
Typ: 2
Kurs: 2.55
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
Duńscy piłkarze kryzys z federacją mają już chyba za sobą i zamieszanie, o którym tak głosno było we wrześniu wycichło. Sportowo to naprawdę bardzo solidna drużyna, która ma także znakomitego lidera, bo Eriksen potrafi wziąć na siebie ciężar gry i pociągnąć kolegów do lepszej gry. Irlandia jest zespołem dość toporonym, a pokazało to choćby starcie z Walią, które wysoko przegrali. Duńczykom udało się dość pewnie ograć Walijczyków i to oni liderują w tej chwili w grupie. Dania wydaje się także faworytem do awansu do najwyższej dywizji Ligi Narodów. Irlandia w meczu z Polakami także specjalnie nie imponowała i moim zdaniem sportowo nie mają za wiele do zaoferowania. Kurs na gości bardzo sympatyczny, bo spodziewałem się bardziej okolic 2,00.
Eriksen nie bedzie dzisiaj gral, to powazne oslabienie druzyny.
 
maryo69 132

maryo69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Rosja - Turcja
Typ: Obie strzela, Tak ⛔
Kurs: 1,86
Godz: 18:00
Bukmacher: Betsafe

Turcja na miejscu 38 w rankingu fifa, Rosja na miejscu 46, co w ogole nie odzwierciedla ich dokonan na ostatnim mundialu.
Obie druzyny sa o podobnym potencjale i jakosci zawodnikow. To bedzie 3 mecz tych druzyn w tym roku. W czerwcu bylo 1:1 w Rosji a we wrzesniu Rosja wygrala z Turcja na wyjezdzie 1:2.
W 6 z 7 ostatnich meczow obie druzyny strzelily przynajmniej po jednej bramce. Obie druzyny zremisowaly tez ostatni swoj mecz 0:0. Mysle ze bedzie tu powrot do wczesniejszego stanu rzeczy i zobaczymy tu przynajmniej po golu. Obie druzyny sa mocniejsze w ofensywie niz defensywie i na boisku bedzie kilku graczy z dobrymi strzalami z daleka. Do tego turkow moze dodatkowo motywowac chec rewanzu. Pokazali w meczu we wrzesniu ze Szwecja na wyjezdzie ze potrafia wygrywac na trudnych terenach. Rosjanie oczywiscie u siebie sa mocni wiec tez beda walczyc, a dodatkowo maja atut przy stalych fragmentach gry w postaci Dziuby.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Walia- Dania
over 3,5 kartki 1,74 unibet✅
Jestem tak zbulwersowany że żadne chamy nie wystawiły oferty na kartki we wczorajszym meczu Białorusi, że nawet mi się nie chce pisać na temat kartek, ale ta linia jest komiczna. Moim zdaniem to jest bet który trzeba po prostu zagrać, bo są spełnione najważniejsze dwa warunki dla overa. Mamy mecz o dużą stawkę, a nie tylko o 3 punkty do tabeli, a poza tym sędzia jest taki że kartki wysypują mu się same z kieszeni. Obie drużyny ogólnie grają bardzo czysto, ale dziś stawka meczu zrobi swoje.
Edit ranczo: Mowisz o meczu Walia - Dania?

TAK, zapomniałem dopisać.


kartek jak mrówków ;) chociaż mecz długo bardzo czysty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Wtorek godz 20.45
Szwecja -Rosja
Typ 1 kurs 2.03 u ruska✅
Typ 1 dnb 1.4 w calorocznym✅
Typ X/1 kurs 5 w Uni⛔(zabraklo 5 min)
Typ ponizej 2.5 kurs 1.65 w bwin✅
Typ 1 druzyna strzeli w 2 pol. Kurs 1.66 fortunka✅
Typ 2 druzyna powyzej 2.5 kartki kurs 1.89 fortunka⛔(ruskie nie podjeli walki)
Dlaczego takie typowanie?
Ludzie, Szwecja musi to po prostu wygrać aby awansować. W zeszłym meczu mieli fajny wynik 0-0 u ruskich wiec beda cisnać ile Fabryka dała.Może odpala te Saaby nad niebem przed meczem ,żeby dodać otuchy zawodnikom.
X/1 ponieważ aż 76 % swoich bramek w ostatnich meczach Szwedzi zdobywają w drugiej odsłonie, dlatego też następny typ ,że zdobędą bramkę w 2 połowie.
W ostatnich 17 meczach domowych srednia goli to 2.41 wiec nie powalaja na kolana dlatego dzis w meczu o stawke widze sporo walki i under.
Pomimo,ze Sborna ostatnio poczyniła progress to uważam,że nie przegraja (typ na 1 bez remisu).
Ruskie w ostatnich 6 meczach zawsze lapali kolor co najmniej 2 razy i dzis widze co najmniej 3 kartony , bo beda bronic 1 miejsca(kurs na over 1.5 nie powala wiec polecam wieksze ryzyko).
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom